Перейти до змісту

Голодні вони мля!


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, VojinSvitla сказал:

Інколи трапляється їхати разом з людьми, які їдуть з сезонних заробіток. Всі вони ниють що дуже хочуть сексу і що вдома відірвуться наповну, що характерно - не важливо, хлопці це чи дівчата. Це на стільки дратує, що вам не передати! Я 27 років  його не мав і сиджу мовчу, а тут дві-три неділі  і вже трагедія планетрного маштабу! Уроди!

Що з людиною дурна заздрість робить. Піпєц. Більшість проблем в людей із за цієї хєрні - заздрості. Заздрості, що хтось має чогось більше, будь чого. Багато вбивств, насилля, грабежів, підлості, від цього. Я мав в юності багато проблем з дівчатами (бо був і є товстим), правда не так довго, всього до 19 років, бо одружився. Було багато образ й суму з цього приводу. Була й заздрість трохи, до того часу, поки не одружився, по юношескій глупості заздрість, але щоб так ......уроди ? Зараз не заздрю нікому, ні багатим, ні худим, ні красивим, бо усвідомив, що мають вони це не за мій рахунок, хто заробив, хто працював над собою, кому просто повезло по життю, але я тут при чому ? Що може дати заздрість крім ненависті й самознищення ? Не можеш знайти повію сам, шукай знайомих, які можуть, але заздрість точно ні до чого доброго не приведе й секс від того не зьявится. То нафіга себе морально дрочити, краще вже фізично. Я не знаю, звернись до Бога, чи до організацій чи сайтів, де спілкуются люди з подібними вадами, але не роби з себе морального урода. Бо як мінімум не гоже людині з таким ніком, думати й писати таку хєрню. (останнє речення то сумний гумор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Згадалась загадка..

Жили три друга: німий, сліпий і глухий. Глухий помер. Як німому пояснити сліпому, що глухий помер?

Мораль. Ситий голодного не зрозуміє (і навпаки). Живи і не парся!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Що класти? Я просто хочу мати те, що інші за просто так мають

http://anton-klyushev.livejournal.com/125823.html?style=mine можливо після прочитанного переглянеш свої цінності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримайся. Всьому свій час. Уродами обзивати не треба. Вони ж їдуть до дружин\чоловіків, а не до коханців. Все добре :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен навколо має щось чого ти не маєш. Виходить що всі навколо уроди? Але комічність в тому що і ти маєш щось таке чого в інших немає. Виходить що і ти такий же урод. Тому не суди і не судимий будеш.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки но вчора був в гостях в селі, у своєї тітки. В неї п'ятеро дітей, двоє останніх були двійнята - хлопчик та дівчинка. Так ось останніх тітка вже родила пізно, роди були важкими і дівчинка з двійні родилась трохи неповноцінною. Це моя сестра. Їй зараз 35 років. Вона не мала і немає сексу. Вона не має друзів. Вона не має комп'ютера, вона немає спілкування, в неї тільки мама...ну і тато-інвалід. Так і живе в селі, важко працює по господарству. Розумна, добра, працювита. Якось рідний брат (той що разом з нею родився) взяв її до клубу чи бару, щоб вона побачила хоть щось, познайомилась хоть з кимось, мама її відпустила з Богом... А вона через півгодини вже дома була і сказала мамі, що мені там робити, якщо там потрібно алкоголь пити та курити))... Ось така сумна історія..  Так що, є такі, кому ще більш одиноко.

 

P.S. І ще вона не відчує, скоріш за все, радість материнства. А це трагедія в мільйон раз більша, ніж відсутність сексу, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" що дуже хочуть сексу і що вдома відірвуться наповну"
ой, да кожен другий хвастун, "да в мене там було стільки раз", "я там її.." ,  " я там йому з правої, а іншому з лівої, а потім ще з ноги"- а ти стоїш і смакуєш лапшої)) і киваєш да-да-да, чого біситися то), з першого погляду здається, що в тебе якийсь бзік стосовно сексу, якщо тобі прямо говорили  "не пиши мені більше", то явно щось з характером

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нереалізовані бажання гризуть людину зсередини.Ось що говориться в Бхагавад-Гіті:

" Споглядаючи об'єкти чуттів,людина розвиває в собі прив'язаність до них,прив'язаність породжує хтивість,а з хтивості виникає гнів."

Тому цілком закономірно,що нереалізовані бажання ТС викликають гнів. Пам'ятаєте байку лисиця й виноград? Коли вона не змогла його дістати,то сказала,що він кислий.З якихось причин ТС не може реалізувати сексуальні бажання,тому він це починає ненавидіти,ненавидіти тих,кому це вдається.Це закономірно.Аби тільки це не переросло в схибленість,як у Чикатило.

Чуття не можуть бути бездіяльними.Потрібно цю енергію кудись направляти.Саме таким чином роблять поети,художники,музиканти.Найкращі хіти,картини і вірші саме від таких людей,яких розпирало від бажань.

ТС потрібно себе в чомусь проявити,самореалізуватись і все налагодиться.

 

       

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

ТС потрібно себе в чомусь проявити,самореалізуватись і все налагодиться.

@zaHARE , скільки не кажи цукор. в роті солодко не стане)))) Ця сексуліада у @VojinSvitla вже, якщо мене  пам'ять не зраджує,  не перший рік. Я до того, що, поки не "скуштує " він тієї "канхфети", всілякі поради не мають сенсу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

@zaHARE , скільки не кажи цукор. в роті солодко не стане)))) Ця сексуліада у @VojinSvitla вже, якщо мене  пам'ять,  не перший рік. Я до того, що, поки не "скуштує " він тієї "канхфети", всілякі поради не мають сенсу. 

Ну,він так і не озвучив причину невдач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE , ти мене вибач, але причини вже озвучувалися не раз і ціла тема автором створювалась. Тобі, як паверу і частому відвідувачу борди, це не знати - для мене трохи дивно. У людини ДЦП. Ось почитай 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Alexgv сказано:

Ну так і дівчата є з ДЦП. Хіба проблема найти собі таку саму, шоб обоє були в рівних умовах? Чи може він хоче шоб з ним супермоделі спали?

Та Ви почитайте пости, він же не претендує на секс з міс всесвіт)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alexgv сказал:

Чи може він хоче шоб з ним супермоделі спали?

А хто цього не хоче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alexgv сказал:

Ну так і дівчата є з ДЦП. Хіба проблема найти собі таку саму, шоб обоє були в рівних умовах?

Так все в тебе просто. Гм.

Мо в тебе є друзі (не кажу вже про дівчат) з ДЦП? СНІДом? Ще чимось?

А може давай гетто для них створимо? А чьо?

У хлопця є бажання нормальності в стосунках. він так само хоче нормальної дівки.

Топікстарт то вияв чергового стресового загострення, на мою думку.

Я Воїну світла казав, щоб він не звертав уваги на невдачі, не зациклювався на собі і своїй ваді (в цьому плані він нічого не змінить), а пробував знайомитися і знайомитися чимбільш. З 1000-чі невдач одна може бути перемогою, можливо і на все життя.

Прости Господи, повію я те ж пропонував спробувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Plum сказал:

Я бачу, треба-таки організовувати борд-здибанку...  :-D

Він був на попередній бордівці. Ти з ним спілкувався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

Прости Господи, повію я те ж пропонував спробувати...

Якби цинічно то не було, але:спасіння потопаючого — справа рук самого потопаючого. Хлопака мусить сам владнати( прости Господи). Ніякі поради, філософствування, і таке інше, не розрадить його.Чесне слово. в серьоз думав над тим, якби організувати йому "відпочинок" з повією. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

Він був на попередній бордівці. Ти з ним спілкувався?

Ні, лише здоровався. В силу великої кількості людей, я спілкувався далеко не зі всіма, хто був на бордовці. А от на невеликих борд-здибанках, які раніше в нас були регулярними і на яких бувало набагато менше людей, ніж на великій бордовці, зазвичай спілкувались всі зі всіма, це було значно зручніше для нових знайомств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, vaz75 сказал:

А хто цього не хоче?

 

Я не хочу. Тощі вони якісь...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

 

Я не хочу. Тощі вони якісь...)))

Пжста: http://yamilaha.ru/nizhnee-bele/modeli-jubok-dlja-polnyh.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, vaz75 сказал:

 

Ну ти не перегібай))). Але якщо вже на те пішло, то вже краще деякі екземпляри з твоєї ссилки (не сильно товсті), ніж ходячі мертвеці по подіуму. Відкрию тобі секрет (суто зі свого досвіду) - такі жінки більш страстні в сексі, легше досягають оргазму та й взагалі добріші, ніж модельні ратиці. Є в мене одне з улюблених прислів'їв (правда на російський мові): "Лучше качаться на волнах, чем биться о камни". А загалом, у всьому має бути розумні рамки. Мій смак ти вже бачив і знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Ну ти не перегібай))

Шо  не перегібай- береш в рукі, маєш вєщ)) Такі пані шикарні))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 Ти все правильно написав, я погоджуюсь з тобою! Мені ніхто нічого не винен і свої проблеми я маю сам розрулити, бо в кожного своїх вистачає.

Так, в моєму розумінні вони уроди, бо їм то дуже легко дається. Але я чітко усвідомлюю що для них це нормально злитися чи заздрити немає сенсу, бо вони не в моїй шкурі а я не в їхній.

Сказати чесно, моральним уродом я став протягом кільком минулих років, я це заперечувати не буду. Втому винен я, але як писав Дейл Карнегі, жодна людина в світі повністю не визнає що вона в чомусь винна, от і я скажу що велика заслуга нашого сраного суспільства, що я зараз називаю уродами людей, які просто мають можливість реалізовувати природні бажання. Та й я не лише секс маю на увазі, а й спілкування, дружбу, бути в якісь компанії, бути частиною суспільства.

Я добре розумію що цей топік не  додасть мені друзів і тим більше не дасть змогу знайти дівчину. Швидше навпаки, відлякає від мене людей і змінить думку людей, які мене знають, на гіршу.

 

13 годин тому, Vladimir_K сказано:

Згадалась загадка..

Жили три друга: німий, сліпий і глухий. Глухий помер. Як німому пояснити сліпому, що глухий помер?

Мораль. Ситий голодного не зрозуміє (і навпаки). Живи і не парся!!

А природні інстинкти, бажання, як приборкати? Тільки не пропонуй брому напитись.

 

12 годин тому, Cherman сказано:

@VojinSvitla, певний час в мене колегою був хлопець з такими ж проблемами, як в тебе. Не знаю, як це йому вдавалося, але клеїв він дівчат просто "на ура". Так що не вішай ніс, а пробуй різні методи і варіанти. Ищущий находит, и стучащему отворят.

Видно харизма в чувака афігенна.

Тож пробою. Я вже пересвідчився, що навіть коли повний пісець,  в людини все одно знаходяться сили спробувати знову.

 

6 годин тому, vetalforever сказано:

Тримайся. Всьому свій час. Уродами обзивати не треба. Вони ж їдуть до дружин\чоловіків, а не до коханців. Все добре :)

 

Про час не варто говорити, бо вже давно час! Не до, а деякі від, службовий роман типу, але то вже зовсім інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Мені ніхто нічого не винен і свої проблеми я маю сам розрулити, бо в кожного своїх вистачає.

ти ж по моєму колись приїзджав до мене в Ківерці за за картонними коробками на укртелеком... зовсім я ніяких проблем не замітив...

 

чи я щось наплутав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dima4s сказано:

кожен навколо має щось чого ти не маєш. Виходить що всі навколо уроди? Але комічність в тому що і ти маєш щось таке чого в інших немає. Виходить що і ти такий же урод. Тому не суди і не судимий будеш.
 

Так, я маю багато чого що інші не мають, я це розумію. Якщо людина дуже хоче щось що маю я і не може того мати, то звичайно що вона мені буде заздрити і потім ненавидіти (як описував вище Ман'як), я для неї буду уродом чи іншим синонімом.

 

6 годин тому, Юріч сказано:

Тільки но вчора був в гостях в селі, у своєї тітки. В неї п'ятеро дітей, двоє останніх були двійнята - хлопчик та дівчинка. Так ось останніх тітка вже родила пізно, роди були важкими і дівчинка з двійні родилась трохи неповноцінною. Це моя сестра. Їй зараз 35 років. Вона не мала і немає сексу. Вона не має друзів. Вона не має комп'ютера, вона немає спілкування, в неї тільки мама...ну і тато-інвалід. Так і живе в селі, важко працює по господарству. Розумна, добра, працювита. Якось рідний брат (той що разом з нею родився) взяв її до клубу чи бару, щоб вона побачила хоть щось, познайомилась хоть з кимось, мама її відпустила з Богом... А вона через півгодини вже дома була і сказала мамі, що мені там робити, якщо там потрібно алкоголь пити та курити))... Ось така сумна історія..  Так що, є такі, кому ще більш одиноко.

 

P.S. І ще вона не відчує, скоріш за все, радість материнства. А це трагедія в мільйон раз більша, ніж відсутність сексу, на мою думку.

Я розумію що ти хочеш сказати, але 

Цитувати
Цитувати

Розкажіть про любов, про терпіння і муки,
Про ще гірші ситуації й опущені руки. ©

 

Подібних прикладів я можу навести з десяток і всі про моїх знайомих, але від того аж ніяк не легше, бо розумієш що вони абсолютно ні в чому не винні і дійсно щирі і добрі, а мають мучитись все життя.

 

@Holy Значить кожен другий ні) Я тебе зрозумів)

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

Нереалізовані бажання гризуть людину зсередини.Ось що говориться в Бхагавад-Гіті:

" Споглядаючи об'єкти чуттів,людина розвиває в собі прив'язаність до них,прив'язаність породжує хтивість,а з хтивості виникає гнів."

Тому цілком закономірно,що нереалізовані бажання ТС викликають гнів. Пам'ятаєте байку лисиця й виноград? Коли вона не змогла його дістати,то сказала,що він кислий.З якихось причин ТС не може реалізувати сексуальні бажання,тому він це починає ненавидіти,ненавидіти тих,кому це вдається.Це закономірно.Аби тільки це не переросло в схибленість,як у Чикатило.

Чуття не можуть бути бездіяльними.Потрібно цю енергію кудись направляти.Саме таким чином роблять поети,художники,музиканти.Найкращі хіти,картини і вірші саме від таких людей,яких розпирало від бажань.

ТС потрібно себе в чомусь проявити,самореалізуватись і все налагодиться.

 

       

Та були моменти, писалося і навіть класно, вже почав думати про збірочку. Але то все було на емоціях, почуттях. Вже дуже давно нічого не пишеться. Зараз нарешті з'явилась нагода реалізувати себе в іншому напрямі, але не буду загадувати на перед.

 

3 годин тому, Alexgv сказано:

Ну так і дівчата є з ДЦП. Хіба проблема найти собі таку саму, шоб обоє були в рівних умовах? Чи може він хоче шоб з ним супермоделі спали?

Уяви собі проблема. Я вже пробував. І 

 

2 годин тому, bublik007 сказано:

Та Ви почитайте пости, він же не претендує на секс з міс всесвіт)))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...