Перейти до змісту

Голодні вони мля!


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Plum сказано:

Я бачу, треба-таки організовувати борд-здибанку...  :-D

візьмешся? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, Юріч сказал:

@zaHARE , ти мене вибач, але причини вже озвучувалися не раз і ціла тема автором створювалась. Тобі, як паверу і частому відвідувачу борди, це не знати - для мене трохи дивно. У людини ДЦП. Ось почитай 

 

  Бачив ту темку і навіть вроді щось відписав,але думав,що це хтось стібається і припинив за нею слідкувати.Тому не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Basil сказано:

ти ж по моєму колись приїзджав до мене в Ківерці за за картонними коробками на укртелеком... зовсім я ніяких проблем не замітив...

 

чи я щось наплутав?

Ківерці і картонні коробки, це точно не про мене)

 

30 хвилин тому, Maxfer сказано:

А ти сам на службі? ти хоть знаєш особисто VojinSvitla?

Я впевнений якби знав то не схотів би ти бути на його місці і щось його вчити де йому бути.

Все більше і більше наглості від армійських "героїв" без мозгів бачу

Не треба конфліктувати, людина мене не знає, от і пише в міру своєї уяви. Щось комусь доводити немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, HWman сказано:

http://anton-klyushev.livejournal.com/125823.html?style=mine можливо після прочитанного переглянеш свої цінності.

Я розумію що це якась душощепатєльна історія про ще гіршу ситуацію, але навряд я з неї щось візьму. Прочитаю, як буде  змога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla  в кожного з нас є різні вади і недоліки,так влаштовано в цьому світі.В кожного своя власна доля,яку він створив власноруч.Хтось чемпіон з боксу,але обділений інтелектом,хтось нобелевський лауреат,але прикутий до візка.хтось має щоденний секс,але повертається в порожню домівку,бо не здатен кохати. Так само зараз,соїми вчинками і думками, ми створюємо свою наступну долю.Тіло це лише обгортка,може бути гарна і приваблива.Але,вибачте,красуні не какають мармеладом.Сьогодні чув краєм вуха,що Кім Кардаш'ян(ікона стилю й краси) має псоріаз по усьому тілу.Саме головне,що вона не переймається і далі фотографується і рекламує товари.Каже,що є,то і є,але життя продовжується.

Веди кажуть,що секс-найвища насолода в матеріальному світі і найбільша кара. А мудреці кажуть,що чим більше вавку чухати,тим більше вона свербіти буде. Іноді,коли щось затято робиш,а вононе вдається,а ти затято робиш ще і ще,то треба переключити увагу на щось інше і тоді те,що не виходило робиться без зусиль.

Згадай героя з "День сурка".Він марно намагався вирватись з цього замкненого кола,дратувався,робив боляче іншим і навіть робив самогубство.Але доля всміхнулась йому саме тоді,коли він став природнім і перейнявся інтересами і бажаннями інших,перестав думати про себе і свої бажання.

Другий кіношний персонаж з фільму "Мене звати Кхан",мав психічні вади,але серце його було настільки великим, добрим і сповненим любові,що дівчина не встояла і покохала його.

 Живи на повне серце! Знайди своє місце в цьому світі і світ допоможе тобі знайти ту саму.

              

        

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя, ми з тобою говорили про багато різних речей і головна теза усього нами переговореного - це те, що люди створюють (чи змінюють) свою долю самі! Пригадай Дениса з Ужгорода, з яким я тебе познайомила, адже він в такому ж становищі як і ти (хіба живе у більшому місті). Як би це цинічно не звучало, але "той хто хоче щось зробити - шукає засоби, той хто не хоче - причини"!

Зрозумій, для досягнення своєї мети потрібно робити досить конкретні вчинки, усі це роблять, тільки хтось більше, а хтось менше.

Варто розставити власні пріоритети, адже хаос в голові сприяє тільки ще більшим невдачам.

А ще замислись над своїми бажаннями...

 

Знаю, як воно боляче для тебе звучить. Вибач. Та краще вже ти скеруй своє красномовство у творче русло, напиши замість любовного роману книгу-откровення, про те як живеться людям в твоїй "шкурі".

П.С. Ти ж пам*ятаєш, що таке сублімація!?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nokian сказано:

ТС раз все відкрито, то відкрито.

В бордель пішов би?

А @OlgaAlterEgo таке схвалює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

А @OlgaAlterEgo таке схвалює?

До чого це ти ляпнув? Вона що, його мама? Вона друг, і просто робить спроби допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то жінки вважають чоловіків досить примітивно влаштованими, і думають що всі чоловічі дуже просто вирішити.якоюсь мірою може це і так.

Але їм не відчути того, що відчуває чоловік.

Отже і не до кінця зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Взагалі то жінки вважають чоловіків досить примітивно влаштованими

 

Мені шкода, що жінки про тебе такої думки. Чи то жінки тобі такі траплялись, чи то ти справляєш на них таке враження...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Взагалі то жінки вважають чоловіків досить примітивно влаштованими, і думають що всі чоловічі дуже просто вирішити.якоюсь мірою може це і так.

Але їм не відчути того, що відчуває чоловік.

Отже і не до кінця зрозуміти.

 

 

Взагалі то не кожен навіть і себе може до кінця зрозуміти, що вже казати про інших)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Мені шкода, що жінки про тебе такої думки. Чи то жінки тобі такі траплялись, чи то ти справляєш на них таке враження...?

Просто вони мені досить багато розказували, чого не розказують іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Просто вони мені досить багато розказували

 

Хм..Цікаво, а моя дружина була серед них? :)

Питання риторичне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки з ДЦп народжують дітей.

Друже,підітри но соплі і гайда шукати. Я тебе не впізнаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Хм..Цікаво, а моя дружина була серед них? :)

Питання риторичне...

Ніколи не кажи, що твоя дружина най..най..най.....

Бо інші жінки образяться, а інші чоловіки захочуть перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Ніколи не кажи, що твоя дружина най..най..най.....

Бо інші жінки образяться, а інші чоловіки захочуть перевірити.

 

Що перевірити? Що ти не примітивно влаштований? :) Воно тобі треба?

І ще, такі да, моя дружина най...най...най. Для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію людей, які радять ТС шукати дівчину з такими ж проблемами зі здоров'ям, як в нього. І вважаю, що це швидше вони хворі, а не він. Можливо, якщо розраховувати виключно на секс, то це була б слушна порада, і то навряд, але в сім'ях інколи поєднуються настільки різні люди, що це може кого-завгодно здивувати. Тому що лише при знайомстві і чоловіки, і жінки дивляться на зовнішність або на здорове тіло. А при будь-якому подальшому спілкуванні це все відходить далеко на задній план і діяти починає вже емоційний зв'язок, чи духовний, якщо хочете. Люди, яким цікаво проводити разом час, просто перестають помічати вади один одного і переходять на абсолютно інший рівень спілкування і стосунків. Подивіться на того ж Хокінга і почитайте, скільки в нього було дружин. А ще краще -- зверніть увагу на Ніка Вуйчича, його приклад і його щаслива сім'я взагалі унікальні, хоча певно і бувають якісь хвилини сліз і розпачу. І це лише ті приклади, про які знають майже всі, а насправді подібні історії зустрічаються досить часто, в тому чи іншому вигляді. Хтось одружується на дівчині, в якої з дитинства важка форма цукрового діабету 1 типу, хтось виходить заміж за колишнього наркомана, хворого на СНІД, хтось створює сім'ю з інвалідом-колясочником або сліпим чи глухо-німим, хтось кидає багатство і будь-які матеріальні здобутки і їде світ за очі, де буде важко пахати і жити в бідності, бо туди поїхала його половинка... Справа ж не в тілесних вадах, справа в тому, наскільки людина хороша серцем і розумом (з цим в ТС, наскільки я знаю, жодних проблем немає) і в тому, наскільки вона впевнена в собі або навіть трошки нагла (може, тут проблема?) або наскільки сміливого супутника життя вона знайде. Тому я думаю, що ТС потрібно просто побороти власні комплекси, якого б важкого підґрунтя під ними не було, і все в нього згодом буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Plum сказал:

 і в тому, наскільки вона впевнена в собі або навіть трошки нагла (може, тут проблема?) або наскільки сміливого супутника життя вона знайде. Тому я думаю, що ТС потрібно просто побороти власні комплекси, якого б важкого підґрунтя під ними не було, і все в нього згодом буде добре.

Так і є, імхо.

Я спілкувався з ВоїномСвітла, вибач, скажу як є, дійсно, при першій зустріч хочеться його пожаліти, і він дає для цього привід: нервує, коли не може сказати щось, чи щось не виходить, чи коли сторонні йому допомагають - тобто видно невпевненість в собі. Потім, все стає на свої місця і майже не помічаєш вад при спілкуванні з ним. Як нікому іншому , йому треба перебороти свою "ущербність" в собі, хоч я й не знаю як це зробити, але зробити треба, і ніхто інший за нього то не зробить. Коли він почне вважати, що це не він не такий, а інші (тобто буде впевненим в собі, напористим...), тоді буде все,  і секс в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla  а таке питання. Ти можеш дозволити купити собі авто?

Якщо можеш, то якого класу. На вскидку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla, Мене теж дратують розмови такого плану, коли починають говорити про секс, для  мене то є щось особисте, що ніяк не повинно стосуватись по-сторонніх. 

Чому ти вирішив, що секс це щось грандіозне, прекрасне і необхідне, беручи до уваги те, що ти його не мав? Інколи і нормальні люди живуть без нього роками не забиваючи тим мізки. Як на мене бордель проблеми не вирішить. Але то жіноча думка, моя особиста. Чоловіки

 відносяться до таких речей простіше. Ти перш за все сам себе зрозуміти спробуй, чого саме тобі хочеться. Задовольнити потяг чи чогось більшого ніж фізичний контакт? Те що зараз відбувається то банальне "стечение обстоятельств". Тут радять спілкуватись, заводити більше знайомств, туфта то все. Як не везе то вже не везе. Просто не варто на тому зациклюватись. В тебе чимало плюсів на противагу твоїй ваді: симпатичний, розумний, компанійських хлопець. Проблема лише в тому, що не знаешь де твоя золота рибка плаває. Відносно потягу в наш вік технологій його можна задовольнити чималою кількістю альтернативних гаджетів та іграшок для дорослих. А от своє щастя зустріти, то вже складніше. Не всім у всьому світі так щастить. Відносно спілкування, то вже від оточення залежить. Чим старші ми стаємо тим прискіпливіше відносимось до таких речей. Чесно іноді злість бере, що нікого не можеш витягнути з рутини, щоб просто відпочити, поспілкуватись, хоч трошки позитиву отримати. То робота, то проблеми, то родина, то інші плани. Нав'язуватись теж не моє.  Я тут в Луцьку вже 5 років, знайомих чимало, а от людей кому можна подзвонити і сказати пішли прогуляємось, в кіно сходимо, чи на річку, чи банально в парк немає. А ті принаймні кому я можу подзвонити майже завжди знайдуть купу відмовок. Але я не вважаю, що твоє власне щастя має залежати від когось. Самому звісно не так цікаво відпочивати, але можна. Якщо мені чогось хочеться я просто роблю це, незалежно від того є компанія  чи немає. Інколи доля нам приносить сюрпризи досить несподівано. Тому не звертай увагу на такі дрібнички як балачки про секс то лише банальний "выпендреж" .  Кому як не тобі самому знати, що тобі до вподоби, від чого отримуєш задоволення. І створюй власними силами навколо себе ту ауру позитиву. Жінки  цінують увагу, турботу. А от коли на тебе дивляться голодними очима, то певне лякає. Може варто щось в своїй поведінці змінити з дівчатами, хоча я тебе в ролі кавалера не бачила. Тому й не можу  судити так чи не так. Плюс до кожної пані теж свій підхід, стандарт не завжди спрацьовує. Не дозволяй тому демонові заздрості тебе з'їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи, досить вже мити мізки... В даний момент хлопцю треба секс, не більше. А там нехай сам вирішує, чи це щось таке чи ні. Хто допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

Хто допоможе?

я встидаюся запитати, що саме ти маєш на увазі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...