Перейти до змісту

Бурштинове весілля у Кузнецовську


difoto

Рекомендовані повідомлення

Коротко по темі:

26 червня у Кузнецовську святкували весілля мешканці села Воронки - "мажори з гряззю під нігтями", або простіше - бурштинокопачі, які заробили на Лексуси, але лишились сільським бидлом. Після традиційного викрадення нареченої активісти на чолі з нареченим увірвались до іншого ресторану, де подружки "ховали" наречену, потрощили меблі, побили персонал і на додачу побили таксиста(оце і був епік фейл), який "викрав" з подружками молоду.

Після того як вони повернулись, вже затемна під рестораном "Маєток" зібралась толпа "кузнєцовскіх", а також таксисти з двох областей. (ви в курсі, що буває, якщо від*и%дити таксиста?)

В ітозі - бурштинових мажорів "визволяв" спецназ. А обурений народ розвлікався тим, що перевертав лексуси і крузаки :)

Детальніше за посиланнями: раз і два 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло, воно й в лексусах бидло. Мало "накидали" бурштиновим "крутеликам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

 

ехо війни...

 

та нє...

Вилазить бидлоття, а скоріше вспливає гамнєцо, через слабку владу, як в 90-х було...

А як зброя з війни опиниться в цих руках, так ще й кров поллється рікою :(  ото й буде ехо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а навіщо акцент на "бурштинокопачів" ? яка різниця відкіля в бидла гроші, хіба це міняє суть ?

от на відсутність місцевих служителів правопорядку можна було б і вказати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Соромітник сказано:

от на відсутність місцевих служителів правопорядку можна було б і вказати

та ну! На тих, хто в Рівненській області те все кришує? Ти серйозно? Там були добробат Дніпро-1 і спецназ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Antiphase сказано:

А як зброя з війни опиниться в цих руках, так ще й кров поллється рікою :(  ото й буде ехо..

а що, того що робится мало?

і на гранатах підриваються і стрілянину влаштовують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....а чо там: як пришло так і ушло! тачка заработанная непосільним трудом))) І у міліції та у спецслужб в Україні немає часу займатись такою мелочовкою - в них нагальних питань і так вистачає, а тут якась фігня коїться..............B)

А бидло навіть при баблі і тачці всерівно бидлом залишится.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, VovkleV сказано:

А бидло навіть при баблі і тачці всерівно бидлом залишится.....

при баблі ним швидше стає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо мій допис буде дивний, але нехай 

7 годин тому, Antiphase сказано:

кров поллється рікою

Я розумію що це жахливо, але в моїй ситуації це буде плюсом.... Сорі за цинізм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

при баблі ним швидше стає

Не стає, а просто проявляється швидше.

Балабоси дозволяють гнилу натуру не ховати. Притуплюється страх отримати в гризло і росте відчуття вседозволеності.

А війна чи ні тут ні до чого. Просто ще один фактор впливу на формування середовища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Соромітник сказал:

а навіщо акцент на "бурштинокопачів" ? яка різниця відкіля в бидла гроші, хіба це міняє суть ?

міняє. Вірніше міняє суть не *звідки*, а *як швидко* в бидла гроші зьявились, чим швидше, тим більше шансів в бидла потратити ті гроші побидлячому, довгий й кропіткий процес заробляння навіть з бидла поступово робить людину, ну крім окремих індивідів, але зазвичай таким індивідам може лише випадково посміхнутись удача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Nokian сказал:

Було, є і буде .Просто пересіли з вісімок на лексуси.

Прогрес,хулє.

 

1 час назад, MANJAK11 сказал:

міняє. Вірніше міняє суть не *звідки*, а *як швидко* в бидла гроші зьявились, чим швидше, тим більше шансів в бидла потратити ті гроші побидлячому, довгий й кропіткий процес заробляння навіть з бидла поступово робить людину, ну крім окремих індивідів, але зазвичай таким індивідам може лише випадково посміхнутись удача

 

Цих всіх "Ландшафтних дизайнерів" в пустелю вивезти і ось так загружено.jpg там залишити 

як то кажуть горбатого могила виправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, vasya83 сказал:

Цих всіх "Ландшафтних дизайнерів" в пустелю вивезти і ось так

я не впевнений, що при можливості заробляти по кілька сот баксів щодня, та ще й з шансом натрапити на *джек пот* в районі ляма баксів за раз, більшість з нас не стали б такими самими *ландшафтними дизайнерами*. Просто ніхто не пропонує. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, S30 сказано:

Не стає, а просто проявляється швидше.

в когось проявляється - а інший стає, дивлячись на інше бидло. 

3 годин тому, S30 сказано:

А війна чи ні тут ні до чого.

фраза про ехо війни, була саме про стрілянину. Якби не війна,то не було б такої кількості "Лівих" і не дуже стволів в народу.

Да, я знаю, там такі баблоси крутяться (навколо бурштину) що його тіко зі зброєю і захищати. Але все одно якби не війна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, MANJAK11 сказал:

я не впевнений, що при можливості заробляти по кілька сот баксів щодня, та ще й з шансом натрапити на *джек пот* в районі ляма баксів за раз, більшість з нас не стали б такими самими *ландшафтними дизайнерами*. Просто ніхто не пропонує. 

Можливо, просто ніхто про наслідки не думає, ті ж самі жителі тої місцевості, сьогодні вони бидлують за халявні гроші. І не думають, що можливо їх правнукам чи внукам, за останні копійки прийдеться чистий кисень в бариг купувати, щоб вижити - це так геть крайньо писимістичний приклад. 

 

Але факти перетворення плодючих лісів на пустелі відомі, плодючі землі в тропіках очищені від вікових лісів і позбавлені необхідного мікроклімату цих лісів, ставали повністю безплідними, тому в спадок нашим потомкам дістануться мабуть лисі Карпати, і велика "Поліська пустеля" (чи прерія куму як краще), а на мапах і глобусах центр Європи з темно зеленого перефарбують в світло зелений, майже жовтий. Про річки я взагалі мовчу. 

 

Можливо це дійсно дуже фаталістично, але до цього ми можем докотитись і крім зарплат на рівні Анголи  та ін. будем жити майже в таких же кліматичних умовах як в країнах Африки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vasya83 Ті хто намив грошей, мають більше можливостей кудись виїхати, ніж ті хто не намив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ , щоб стріляти достатньо купити і мисливську зброю там сайгу чи ще щось, аби гроші були :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Ті хто намив грошей, мають більше можливостей кудись виїхати, ніж ті хто не намив.

ага. і там спитають "А звідки гроші?", а він такий "Я був бізнесменом, мив бурштин!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

ага. і там спитають "А звідки гроші?", а він такий "Я був бізнесменом, мив бурштин!"

якщо до китайців поїде там на нього молитись будуть майже так само як  на Сонячний камінь, правда не довго поки Тріад не знайдуть і не прикопають десь на пустирі забравши гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

ага. і там спитають "А звідки гроші?", а він такий "Я був бізнесменом, мив бурштин!"

походу тільки в лазаренка це спитали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...