Перейти до змісту

Вибори мера - другий тур


difoto

За кого віддасте голос?  

176 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кожен українець має право послати нах... кандидата який його не влаштовує. От не влаштовує і цього досить. Не слід шукати хитромудрих сплетінь, древніх писань в тому гавні. При цьому кожен українець має право грати в політику, якщо він так вважає, не ображаючи іншого, який не бажає цього робити. Оті всі хитровиграні гасла, що стимулюють участь в виборах, складені політиками для збільшення учасників гри.

Чому так. Бо у нас гра половинчаста і закінчується відразу після перемоги кандидата. В тій же ш Америці кандидати їздять по штатах і обіцяють речі, які реально будуть виконувати, бо від цього залежатиме рівень довіри до цілої партійної суперсистеми.

Найважливіше в тому всьому - ваш голос. Штука не проста, дуже не проста. От наприклад Арсеній Яйценюх отримавши унікальну підтримку на виборах конвертував наші голоси в мільярд і клав на всю країну і на своїх же партійців. Не віддали б ми йому свої голоси - немає мільярда, занадто складно впливати на політичні проекти, якщо ти карлик в рейтингу. От хто такий зараз Олєжик Тягнибок? Те ж саме відбулось з конвертацією довіри в однотурового Боха Фараона Першого Генія Всіх Сущих і Несущих Бізнесів, Війни, Державного Керування і Академіка Передвиборчих Обіцянок - мільярд, узурпація і масні поклади на народ.

Тому зі своїм голосом обережніше - це бляха цінність, яку меншому злу віддавати не можна, бо ви виправдовуєте це зло і навіть більше, підтримуєте - давай чувак, стибри все майно країни, громади, хреняч всі ресурси і клади на будь-яку відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Тому зі своїм голосом обережніше - це бляха цінність, яку меншому злу віддавати не можна, бо ви виправдовуєте це зло і навіть більше, підтримуєте - давай чувак, стибри все майно країни, громади, хреняч всі ресурси і клади на будь-яку відповідальність.

Це українське політтехнологічне ноу-хау: "я його не підтримую, але проголосую за нього, бо той інший бреше безбожно (ніби той що не інший не бреше, чи взагалі хтось з наших політиків не бреше під час виборів), і вас всіх запрошую так зробити".

то la20 має такий величезний вплив на виборців? авторитет, певно ;)

49 розмір ноги, фулє ти думав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "Не піду/піду і намалюю х*№" - мене цікавить думка людей яких це цікавить, а думка людей, яких це все не цікавить - мене не цікавить.

На рахунок агітації за одного кандидата - ти мене ультимативно запитав: чи я піду і за кого голосуватиму - я тобі відповів. Якби поморозився - ти б мене звинуватив у ігноруванні чи ще в чомусь. Не потрібно шукати чорного кота у темній кімнаті, особливо тоді, коли його там немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час діалогу із журналістами Віталій Кварцяний зазначив, що сьогоднішню перемогу волиняни присвячують майбутнім виборам. Майбутнім мером має бути людина, яка любить спорт», - наголосив наставник «червоно-білих» і зауважив, що ніхто його не просив про це говорити, утім він має на увазі кандидата на посаду Луцького міського голови від політичної партії УКРОП

 

«Мене ніхто нічого не просив говорити. Я нічого не маю проти Миколи Ярославовича, але він не може бути мером, бо йому байдужий спорт».

 

 

Даже так ... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті щось по справжньому варте уваги :)

Мо то "пранкєр" ;)

Ну типу як оті записи Коломойського з "губарєвим" по скайпу, коли дехто на борді доводив, що бєня не справжній )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на те, що пошту "ломанули". Діяння не гарне, і навіть має чітке визначення у кримінальному кодексі України, але-ж цікаво, нє? :D

Чи банально хтось з своїх "злив" на флешечку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову оновили.

 

Станом на 16:20 з'явилась ще одна стаття, дуже пізнавальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  :ahuet:  

nickel, :) ти для такого "компромату" міг би й більше накласти для реалістичності  :)

чи то реклама? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMG20151113162048.jpg

IMG20151113162100.jpg

То фейк, гроші ви ж самі підклали. Укропи гроші в конвертах ще нікому не давали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фейк, гроші ви ж самі підклали. Укропи гроші в конвертах ще нікому не давали.

 

Підтримую, там завжди гречка була, які ще гроші, це ж підкуп чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фейк, гроші ви ж самі підклали. Укропи гроші в конвертах ще нікому не давали.

Підтримую, там завжди гречка була, які ще гроші, це ж підкуп чистої води.
Щодо гречки, я вимагаю пруф, а так це пуста болтовня.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фейк, гроші ви ж самі підклали.

І конверт з словами подяки ззовні і карманчиком для грошей всередині також я сам зробив?

Укропи гроші в конвертах ще нікому не давали.

Звідки така обізнаність? ;)

Щодо гречки, я вимагаю пруф, а так це пуста болтовня.

А смисл пруфити, якщо навіть на фотки можна написати фейк? Он Лапін так походження двох квартир пояснив фейком.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фейк, гроші ви ж самі підклали. Укропи гроші в конвертах ще нікому не давали.

І конверт з словами подяки ззовні і карманчиком для грошей всередині також я сам зробив?
Я хочу побачити цей конверт вживу. Можна якось? Я підіду сама куди скажете.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фейк, гроші ви ж самі підклали. Укропи гроші в конвертах ще нікому не давали.

І конверт з словами подяки ззовні і карманчиком для грошей всередині також я сам зробив?
Я хочу побачити цей конверт вживу. Можна якось? Я підіду сама куди скажете.
я в п'ятницю дістав такий з поштової скриньки, порожній :(

поклав на верх скриньки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а дарма! всунь пару гривень, сфокай і на Борду! ;)

як ніхто не забрав то візьму
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я хочу побачити цей конверт вживу. Можна якось? Я підіду сама куди скажете.
в мене є, правда без грошей і не конверт, а просто відкритка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу побачити цей конверт вживу. Можна якось? Я підіду сама куди скажете.

в мене є, правда без грошей і не конверт, а просто відкритка
Отож то! Конверта там не було і бути не може! От хочу побачити вживу цей "витвір мистецтва".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я хочу побачити цей конверт вживу. Можна якось? Я підіду сама куди скажете.

в мене є, правда без грошей і не конверт, а просто відкритка

 

 

точно, відкритка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...