Перейти до змісту

Вибори мера - другий тур


difoto

За кого віддасте голос?  

176 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Отож, почнемо.

Від себе - я йду наглядачем. Не за гроші - безоплатно, так само, як допомагаю бійцям, хочу допомагати лучанам. Ні від якого кандидата. Не підтримую ні одного з них.

Йду, тому що отакий я дурачок - пробую змінити суспільство. Я проти брехні і маніпулювань. Я знаю, за що член ДВК може від двох до пяти, а також за що голова ДВК - від трьох до семи. Також знаю схеми підрахунку.

Поїхали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Контроль - це добре. Але уточни, будь ласка, ось це:

Не підтримую ні одного з них.

Ти сам:

а) не підеш зовсім голосувати

б) підеш і зіпсуєш бюлетень (як варіант, напишеш на бюлетені "ідіоти (с) difoto" або "не підтримую жодного")

в) підеш і проголосуєш за Романюка (хоч і не підтримуєш, але щоб "аби не Товстенюк"

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше в) і ти правильно описав причину. Я - проти брехні, а Палиця бреше безбожно. (Товстенюк - маріонетка, яка два слова нормально скласти не може)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еволюція вибору найменшого зла, вийшла на такий рівень, що народ в списку відразу шукає падлюку, щоб голос не пропав)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еволюція вибору найменшого зла, вийшла на такий рівень, що народ в списку відразу шукає падлюку, щоб голос не пропав)))))))

Давай всім скопом не підем на вибори тоді! Хай за все зло голосують за 400 грн, а ми в стороні завтра будем матюжити Порошенка - ах, який пі*арас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай всім скопом не підем на вибори тоді!

А давайте!

Не ходив, не піду. ДІ ти забув додати цей варіант в голосувалку.

П.С. Ну і наглядач (http://sum.in.ua/s/naghljadach) замість спостерігач - це прям обмовка по Фрейду, тобто Соромітнику :) : стадо, барани, вівці, і наглядачі, які слідкують, щоб вівці правильно голосували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


П.С. Ну і наглядач замість спостерігач - це прям обмовка по Фрейду, тобто Соромітнику : стадо, барани, вівці, і наглядачі, які слідкують, щоб вівці правильно голосували
В мене не буває обмовок українською, в мене батьківщина - за 400 км від Москви, і зовсім не в сторону Києва. Я допускаю помилки, навіть у цих двох реченнях їх можна знайти чимало, але кого це робить більш правим і яка різниця?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а який механізм другого туру? Проходить хтось полюбому, лиш би хоч на голос більше за опонента? Чи мусить бути якийсь мінімум голосів? Чи мінімум явки?

 

І чи є механізм відкликання (імпічменту, пшолнафігу) мера? Тобто, мер - це нами обраний представник, котрий повинен втілювати наші бачення, бажання і т.д., так? Значить, якщо він нас не влаштовує, не виконує делеговану йому нами роботу, знач ми (громада) можем його і звільнити...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


лиш би хоч на голос більше за опонента?
Так

І чи є механізм відкликання
В законі на цих виборах це прописали.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не буває обмовок українською, в мене батьківщина - за 400 км від Москви, і зовсім не в сторону Києва. Я допускаю помилки, навіть у цих двох реченнях їх можна знайти чимало, але кого це робить більш правим і яка різниця?

Не в обмовці справа, ти ж розумієш. Не можеш проагітувати за свого кандидата, бо важко йому приписати якісь хороші справи? Нічого страшного, просто створи серед своїх читачів "образ ворога" і вкажи пальцем на опонента свого кандидата. І багато хто погодиться голосувати за "менше зло"

Он la20 досить успішно створив "образ ворога" з Самопомочі. Як результат - низька підтримка на виборах і поразка Мирки та Рижкова.

Ну і останнє. Хочеш побачити більш чесний результат? Добав в голосувалку третій пункт "не піду на вибори або зіпсую бюлетень".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Не можеш проагітувати за свого кандидата, бо важко йому приписати якісь хороші справи? Нічого страшного, просто створи серед своїх читачів "образ ворога" і вкажи пальцем на опонента свого кандидата. І багато хто погодиться голосувати за "менше зло"
В мене немає свого кандидата, але в цілому ти правий , на рахунок меншого зла. Але мером все одно когось виберуть, тому псувати бюлетень - якось по-дибільному, краще вже підсуєтитись і взяти пару гривень.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Он la20 досить успішно створив "образ ворога" з Самопомочі. Як результат - низька підтримка на виборах і поразка Мирки та Рижкова.
то la20 має такий величезний вплив на виборців? авторитет, певно ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але мером все одно когось виберуть, тому псувати бюлетень - якось по-дибільному

Цікаво. Ще який тиждень тому на борді агітували: прийди на вибори! не хочеш нікого підтримати? тоді намалюй на бюлетені дулю чи щось більш нецензурне, лише тільки прийди і проголосуй! в іншому випадку твій голос вкрадуть! (дехто лякав, що голос потрапить до палиці чи ніс ще якусь маячню)

А зараз вже "по-дибільному". Чого б це раптом ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну те, що ти читав - ще більш по-дебільному, якщо таке було. Хоча я такої дурні не помічав ні за ким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ми з Ді були на минулих виборах 25го, я спостерігач він уповноважена особа кандидата, так ось, ви не повірите як подибільному виглядають спорчені б"юлелені з різними дибільними написами, коли виборча комісія в тонусі і знає, що і за що їм світить від 2 до 5 згідно кримінального кодексу!   ;)

 

Для придурків, які намагаються щось там накарлякати в бюлетенях: ЖОДНОЇ БУКВИ ВАШИХ НАПИСІВ НІХТО НЕ ЧИТАЄ! ніхто не хоче марнувати на це свій час. Лише під час підрахунку чути як "хором" у членів ДВК і спостерігачів подумки проскакує - "от придурок". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Для придурків, які намагаються щось там накарлякати в бюлетенях: ЖОДНОЇ БУКВИ ВАШИХ НАПИСІВ НІХТО НЕ ЧИТАЄ! Лише під час підрахунку чути як "хором" у членів ДВК і спостерігачів подумки проскакує - "от придурок". 
 
У селі Кліщівня Рогатинського району на Прикарпатті сільський голова Михайло Ворона виграв вибори з перевагою лише в один голос. Члени дільничної виборчої комісії зарахували на його користь бюлетень, де навпроти прізвища було написано нецензурне слово — «Х...Й».

При підрахунку голосів двоє кандидатів, Василь Кривень від партії «ВОЛЯ» та самовисуванець Михайло Ворона набрали однакову кількість голосів — по 117.

 


Original:https://golospravdy.com/napis-x-j-u-byuleteni-dozvoliv-kandidatu-vigrati-vibor

https://golospravdy.com/napis-x-j-u-byuleteni-dozvoliv-kandidatu-vigrati-vibori/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ходив, не піду. ДІ ти забув додати цей варіант в голосувалку.

Також думаю, що голосувалка не повна. Не вистачає одного пункта, а саме - не підтримую жодного, тому не піду голосувати. Кожен українець має право вибору, а при такій голосувалці утискаються права тих, хто не підтримує жодного кандидата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Коли ви обираєте між більшим злом і меншим, ПАМ'ЯТАЙТЕ (!!!), що ви, все рівно, обираєте ЗЛО!" ©

=

 

Ого! Хтось конкретно в'ївся! - https://sashaleaks.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також думаю, що голосувалка не повна. Не вистачає одного пункта, а саме - не підтримую жодного, тому не піду голосувати. Кожен українець має право вибору, а при такій голосувалці утискаються права тих, хто не підтримує жодного кандидата.

Вітаю, ти "кінчений ідіот", хоча Ukrainec надіявся, що ти виправишся )))

 

Не піду на вибори - Лише раб не має права голосу. Зробить так лише кінчений ідіот, який не керує власним життям і тече за течією. Надіюсь та людина все ж таки виправиться, почне чимось цікавитися, визначиться і піде на вибори ;)

Без образ, окі? :)

Ого! Хтось конкретно в'ївся!

А що там, ніц нового нема ніби ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, а чому ти на мене все спроектував? Якщо я сказав про такий пункт в голосувалці, це не означає, що я саме за нього. А з другої сторони, якщо людина не підтримує жодного з даних кандидатів, то в нього вибір без вибора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! Хтось конкретно в'ївся!

 

А що там, ніц нового нема ніби ж?

 

Я до того, що аж цілий сайт зареєстрував...не полінувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до того, що аж цілий сайт зареєстрував...не полінувався

Та ви дядьку відстали від життя )))

Уважніше борду читати треба :). Дописувач Yurgen ще задовго до першого туру першим, якщо не помиляюсь, виклав на борді лінк на це "заніматєльноє чтіво".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, а чому ти на мене все спроектував? Якщо я сказав про такий пункт в голосувалці, це не означає, що я саме за нього. А з другої сторони, якщо людина не підтримує жодного з даних кандидатів, то в нього вибір без вибора?

Та нічого насправді я не спроектовував на тебе. Та все ж поясню, чому так вийшло :)

Ця тема - це намагання мобілізувати голоси бордівчан (в основному тих, хто голосував в першому турі за інших кандидатів) на підтримку Романюка. В третьому пості Ді відкрито пише про це. Ситуація з другим туром напружена, шанси більш-менш рівні, тому важливий кожен голос.

В минулому році це вдалося. Згадаймо перемогу Лапіна з відривом у 28 голосів (ХЗ, можливо і я був серед цих "28 лапінців", бо теж не збирався йти на дільницю, але в останні дні дописи Ромахи і Ді мене переконали).

Тому й розкручується образ "вселенського ворога" в особі Палиці/Товстенюка. І саме тому ті, хто не виявляє бажання йти голосувати чи має намір зіпсувати бюлетень, отримують клеймо "кінчених ідіотів".

Хто не з нами - той проти нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...