Перейти до змісту

Вибори мера - другий тур


difoto

За кого віддасте голос?  

176 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення


ви просто падаєте в очах форуму

а може не варто той во - за весь форум. Кажіть за себе. Без образ.

Знаю чоловіка особисто. За чорним піаром замєчєн нє бил.

Хоча да, довгі роки на борді навчили ще й гарно тролити.

Як і більшість тих, хто овер 5-7-8 років тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

ви просто падаєте в очах форуму

а може не варто той во - за весь форум. Кажіть за себе. Без образ.

Знаю чоловіка особисто. За чорним піаром замєчєн нє бил.

Хоча да, довгі роки на борді навчили ще й гарно тролити.

Як і більшість тих, хто овер 5-7-8 років тут.

Ну ок. Раз пан Zheny@ вирішив розвивати полеміку, я не проти.

1. Шановний бордівчанин зі стажем nickel у своєму пості http://board.lutsk.ua/topic/188256-вибори-мера-другий-тур/?p=1053423764виставив фото поліграфії з конвертом. Я декілька разів просила ніжно) його показати мені оригінал. Маю право, адже це досить голосна заява. На що підзахисна вами особа спочатку не відповідала зовсім, а потім взагалі нагрубила.

2.

Як і більшість тих, хто овер 5-7-8 років тут.

Ну, якби nickel зарєєстрований на форумі на 2 з хвостиком місяці раніше за мене, тому прошу не меншої честі до власної поважної персони ))))) гг

Мій висновок: nickel - тріпло і роз%%%%яй поки не доведе протилежне. Я, як і він, теж маю право на висновки))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ну ок. Раз пан Zheny@ вирішив розвивати полеміку, я не проти.

Мені, власне, також цікаво було б взнати походження конверта. Але раз мовчить, то значить так треба.

 

З рештою, це могло бути і зовсім інше. Конверт схожий на подарунковий. Може комусь подарунок в офісі УКРОП-а зробили на днюху. Скинулися. Перед виборами. Не забувши нагадати де працює?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мій висновок: nickel - тріпло і роз%%%%яй поки не доведе протилежне. Я, як і він, теж маю право на висновки))))

 

Це один він такий на Борді?

Яка мета Ваших постів довести нам, що Нікель трепло? Ми зрозуміли. Ви зробили висновки - добре, нам вони до чого?

Може підключемо юристів "Укропа", хай засудять Нікеля за наклеп?

Тут 90% Борди так можна засуджувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, чого вас так зачепив той фейковий конверт? Маєте відношення до УКРОПУ?

Ніяк не можу зрозуміти чого б то nickel став тріплом. Він же не писав, що отримав цей конверт від представників УКРОПУ. Подумаєш, запостив картинку із знаменитою "п'ятихаткою" Палиці, трохи не в ту тему, треба було в Гуиор.

Більшість побачили, напевно посміхнулись, як і я, і перегорнули сторінку. Чого ж ви так відреагували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я декілька разів просила ніжно) його показати мені оригінал. Маю право

Може й маєте, Вам видніше, але я чомусь не відчуваю себе чимось зобов'язаним ні перед Вами ні перед будь-ким.

 

 

адже це досить голосна заява.

Я взагалі ніяких заяв не робив, навіть коментарів не залишив під фото. А від коментарів суть може змінитися на 180 градусів. Одне діло якби я написав під фоткою, що отримав таке від людей Товстенюка, і зовсім інше якби написав, що Романюк опустився до дешевих фейків. Але я ж навіть не написав чи мое це фото чи звідкись скачане.

 

а потім взагалі нагрубила.

О_о Шта? Я? Нахамив? Де? Я досі з Вами на "Ви".

 

Мій висновок: nickel - тріпло і роз%%%%яй поки не доведе протилежне. Я, як і він, теж маю право на висновки))))

Я маю щось доводити? Вам? Не смішіть. Більше схоже на те, що Ви намагаєтесь, своїми односторонніми образами, вже вкотре, взяти мене "на слабо". Типу, слабо довести що конверт не фейк? Я навіть здогадуюся чому так пригорає: очевидно Ваша рекламна агенція займалася виготовленням тих листівок для Укропу. Саме тому в мене немає бажання зустрічатися з людьми Палиці, за Вашого люб'язного сприяння. Я вже "наслишан" як проходять такі зустрічі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому в мене немає бажання зустрічатися з людьми Палиці, за Вашого люб'язного сприяння. Я вже "наслишан" як проходять такі зустрічі.

Але каско на машину про всяк випадок таки оформи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, файно! Можна захотіти почути правду, а мене вже бояться! Файно, файно! В правильному напрямку рухамось.))

Бо та ваша необгрунтована картинка така ж "неоднозначна", як якби я написала "Нікель - мудак", а мала на увазі , що ви Сонечко ясне))) Але я ж такого не напишу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, файно! Можна захотіти почути правду, а мене вже бояться! Файно, файно! В правильному напрямку рухамось.))

Не Вас пані, Ірино, не вас... І не за себе...

якби я написала "Нікель - мудак" ... Але я ж такого не напишу)))

В попередніх постах Ви вже це зробили ;)

"необгрунтована картинка" - можна я це заскріню? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обожедочогояопускаюсь
Колись МОЖЕ ви навчитесь нести відповідальність за своі діі, але то не моя турбота точно)

117632.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...