Перейти до змісту

СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

А як ти оцінюєш роботу спеціалістів по захисту Януковича.

З юридичної сторони його ж нелегітимно скинули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 429
  • Створено
  • Остання відповідь

А як ти оцінюєш роботу спеціалістів по захисту Януковича.

З юридичної сторони його ж нелегітимно скинули?

Якщо коротко - так, конституційно. Але ця тема - не місце обговорення цього питання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже ти напряму брав участь у незаконному скиданні легітимного, а ось ,,незаконне затримання ,, Корбана критикуєш.

Маєм обговорювати та говорити лише те, що тобі подобається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, Nokian, ти чо такий конфліктний? Ти ж не був таким пару років назад. Не розумію. Чесно.

Так, я брав активну участь на Майдані.І що? Так ти сам писав не так давно, що "в мінус 15 виходив в снігові по коліно і яйця морозив"? Хіба ні? Не розумію твого повідомлення щодо "незаконного скидання легітимного" - ти ж, ніби був іншої думки раніше?

Затримання Корбана було проведено не зовсім професійно і законно (дійсно, права йому не зачитали і це є порушенням КПК).

А щодо того,

Маєм обговорювати та говорити лише те, що тобі подобається?

, я не хочу виходити за межі теми. Ось і все.

В конфлікті з тобою (чи в його створенні) брати участі не хочу. Не хочу перетворювати тему в мегасрач і переходити на особистості. Всіх благ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо я виходив , аби країною не крутили такі рейдери та власники закордонних паспортів,аби не викачували гроші тут для купівлі собі швейцарських маєтків, для побудови синагог в Єрусалимі за наш рахунок.

І якщо Корбану не зачитали його права- то це зло, але зло в сотні разів менше за його злочини минулі, а особливо те, що він намірявся зробити.

Бо я не вірю в патріотизм людини, котра вивезла свою сімю в Швейцарію, а тут кидає кістки українцям, кому менші, кому більші і таким чином розтліває наше суспільство, починаючи з студентів.Тобто краде в нас наше майбутнє.

І я це ніколи не полюблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо я виходив , аби країною не крутили такі рейдери та власники закордонних паспортів,аби не викачували гроші тут для купівлі собі швейцарських маєтків, для побудови синагог в Єрусалимі за наш рахунок.

І якщо Корбану не зачитали його права- то це зло, але зло в сотні разів менше за його злочини минулі, а особливо те, що він намірявся зробити.

Бо я не вірю в патріотизм людини, котра вивезла свою сімю в Швейцарію, а тут кидає кістки українцям, кому менші, кому більші і таким чином розтліває наше суспільство, починаючи з студентів.Тобто краде в нас наше майбутнє.

І я це ніколи не полюблю.

Чуєш а як би він тобі підігнав (бєзвозмєздно) камаз айфонів тих що недавно розмитнювалися, ти б змінив думку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю сумнів, але і не виключено, що ти правий. Частково, відео з затримання, підтверджує аналіз. З документів треба "всього-нічево" і тоді картина буде зрозуміла.

ну, так і Філатов у ФБ писав, що були порушення при затриманні, і відео розміщував... тіки те, що було на відео, зовсім не відповідало словам Філатова

2. Миллиардер порошенко не финансировал даже конфеты хоть для одного батальона или госпиталя.

брехня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша К. Кашчук з George Tuka та ще 9

5 год · Kyiv · Змінено ·

Бронешокин и супер-тепловизор Матиоса. Версии

Покушение на Шокина - какой-то сплошной анекдот. Как всегда просто восторгают заявления "компетентных" лиц Смайлик «smile»

Конечно же первое место среди "экспертов" заслужил Матиос (https://youtu.be/H5DTv_2QAzY, https://youtu.be/0NFPhIc4uOs), который отправил публику хохотать под стол своим заявлением о тепловизоре.

"Поскольку шторы были закрыты", видеть цель стрелок не мог, поэтому он стрелял с тепловизором. Наверное по мнению Матиоса тепловизор видит через стекло и стены, как в кино. Если бы МО за время АТО закупило бы хоть один тепловизор, возможно военный прокурор и знал бы о нем хоть что-то, а так всё ясно - рассказал, как в кино видел Смайлик «smile»

На всякий случай уточню, что тепловизионный прицел не способен "видеть" ни через стены, ни через стекло, ни через плотные шторы или ролеты. А уже тем более через бронированное стекло+ролеты+шторы Смайлик «smile»

Вот хорошее видео: https://www.facebook.com/100007885095373/videos/1646035789002575/

Стрелок стрелял "в притулок" - тоже какая-то оговорка-прикол Смайлик «smile»

Откуда вообще уверенность, что это был снайпер, а не автоматчик? Откуда выводы, что именно в Шокина? Он что, под самым окном сидел?

Также очень понравилось, как Матиос отнёс генпрокурора к числу предметов в комнате, прислушайтесь Смайлик «wink» https://youtu.be/H5DTv_2QAzY

Смешат и намеки на причастность Клюевых, из-за того, что стреляли с их здания. Я конечно не фанат этих братьев-акробатов, но куда объективней было бы придраться к Кличу - это же из его города делался выстрел :))))

А если серьезно и если вас вообще интересует мое мнение, вот мои соображения по этому поводу:

1. Опытный стрелок-снайпер, если бы хотел убить, не стрелял бы через стекло (даже небронированное). Стрелять через закрытое окно, это почти, как стрельба по рыбкам в воде - траектория пули очень сильно меняется и попасть в цель за стеклом невероятно сложно, если не стреляешь под идеально прямым углом к плоскости стекла. Чтобы суметь сделать меткий выстрел, нужен очень большой опыт, знания и целый ряд условий. То есть отсюда вывод - или стрелял неудачник, или стреляли просто с целью припугнуть/пропиарить Смайлик «smile»

2. Выстрелы делались скорее всего стандартным боеприпасом по бронированному стеклу. Если стрелок не знал, что в кабинете генпрокурора в наше время стоят такие стекла, значит стрелок - лох. Если знал, то ...

3. Было сделано несколько выстрелов, говорят о трёх. Это опять же исключает версию о стрелке-профессионале. И дилетанту понятно, что есть только один шанс попасть - с первого выстрела. В случае промаха никто бы не делал второго и тем более третьего. После первого все бы уже лежали под столами.

4. Матиос сказал, что шторы и ролеты были закрыты. Если исключить версию про инопланетян со сквозь-стенным тепловизором будущего, то получается, что стрелок палил просто по окнам на удачу, что в свою очередь исключает версию с серьезным покушением.

Я делаю выводы исходя лишь из информации услышанной по ТВ. Возможно, есть еще какие-то данные позволяющие следствию делать выводы озвученные Матиосом, но мне пока сложно их себе представить. И нужно понимать один момент. Следствие ведется специалистами СБУ, которые должны прекрасно понимать, в отличии от Матиоса, о чем я говорю. Отсюда напрашивается вывод - или следствие ведут лохи, или же за лохов держат нас.

С учетом всего вышесказанного у меня остается 3 версии событий:

1. Стрелок - то ли псих, то ли обычный гражданин с зашкаливающим чувством справедливости, которому снесло крышу от херни в стране. Человек в состоянии аффекта от очередного просмотра ТСН на 1+1 хватает привезенную из АТО винтовку и идет "стрелять по прокурорам".

В этом случае стрелок из-за неопытности скоро будет пойман. Ну, а нашим власть-имущим это очередное напоминание, что пора вспомнить, что такое совесть. Пока не поздно...

2. Обстрел окон прокуратуры вполне мог быть достаточно тонким намеком-угрозой или последним предупреждением. Мотивированных в стране сегодня тысячи - от правых до левых, от синих до зеленых. В этом случае стрелка хрен найдут, а Шокину таки есть, о чем переживать.

3. Инсценировка покушения с ведома или без ведома потерпевших. Этот вывод первым напрашивается первым, когда слушаешь бредовые официальные версии. Вот только какой смысл? Пропиариться? Сделать это поводом для охоты на ведьм? Черт его знает...

Но я бы точно исключил реальное покушения на нашего мега эффективного прокурора. Поэтому вписывать это в учебники истории Украины пока рано...

Мир вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці ,,спеціалісти ,, руководімі Корбаном, прихватизували та відбирали найласіші шматки загальнодержавного пирога.

Чи Бєня став мілярдером завдяки своїм художнім талантам?

Нокіан ти пообережніше з такими висловлюваннями, бо якщо відкинути особистості:

Ці ,,спеціалісти ,, прихватизували та відбирали найласіші шматки загальнодержавного пирога.

Чи ... став мілярдером завдяки своїм художнім талантам?

І вже вроді на найбільше світило батон крошиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американці та європейці так багато говорять про корупцію в нас , і так хочуть ВІДКРИТОГО ринку, бо мають на меті ПІДМЯТИ всі наші ласі шматки під себе і ЗАРОБИТИ,ЗАРОБИТИ і ЩЕРАЗ ЗАРОБИТИ у нас СОБІ, а не зробити своіми кровними міліонами щасливе життя для нас.Нема такого злочину, на який не піде капіталіст за 300% прибутку.

Але який сенс їм тоді боротися з корупцією? Якщо для того що б підмяти під себе всі ті ласі шматки можна використати ту ж саму корупцію. Досить лише подивитися на досвід пострадянських олігархів. Загалом, як на мене, якщо вони хочуть зайти на наш ринок та отримувати надприбутки, все що їм потрібно зробити так це погодитися грати за тими корупційними правилами які виробилися в нас. Ну і звичайно зуміти потіснити наших доморощених олігархів :)

1. кхм, в тому то й річ, що у нас НЕМАЄ правил гри. у нас сьогодні одне, завтра інше, а владні структури взагалі "грають по безпрєдєлу". у США корупція теж процвітає повним ходом, але є ЧІТКІ правила гри. і по них грають.

2. їх ніхто не пустить на наш ринок і у владу. чим не хороший привід для всіх п..сів (політиків) об'єднатись-прогнати американських чи європейських претендентів на їх кусок?

просто для того, аби вам стало зрозуміліше-почитайте про великі торгові марки і мережі і як вони намагались вийти на український ринок... і не вийшли. в основному, через те, що їм в лоб заявляли про необхідність сплатити данину комусь владному в кишеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзья. При просмотре этого видео - закройте глаза. И представьте себе полночь. Полночь, шикарная постель под балдахином. На атласных простынях раскинулась усталая и нагая девица. И голос Корбана из ванной... Чота хихикаю как дурак...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, ще за два тижні до затримання Корбана, маловідомий чувачок показував громадськості ті ж самі схеми розкрадання коштів, що й потім показуватиме СБУ. Звідки він взявся, цей чувачок? Він служив в скандальній роті "Торнадо", не виключено, що міг в щось вляпатись і сісти в "Служби" на гачок. Тільки "Служба" і ГПУ сліди забули надійно замести. Бо від чувачка нитки тягнуться просто в кубло дніпропетровських БПП-Оппоблоку-Самопомочі. І всі ці заяви, що "Ніякої політики в справі Корбана" - розбиваються нафіг. Як вони все це в суді доводитимуть? Якщо тут за пару годин весь цей цирк як на долоні відкривається.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, електронний браслет, і  додому.... Таки відпустили Корбана))))) 

=====================================================================

А курку лукаш відпустили-5 лямів і все гуд)))) 

Заставу заплатив "хороший друг" Новинський.  В свій час, він заплатив заставу за Чечетова...)))))

Скакне чі втікне?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А курку лукаш відпустили-5 лямів
Лукаш залишається у СІЗО попри внесену заставу

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш залишається в слідчому ізоляторі СБУ, незважаючи на внесену за неї заставу в 5,1 мільйона гривень. Про це заявив адвокат затриманої Юрій Іващенко. "Ми були в СІЗО на Аскольдовому, але не змогли її забрати, незважаючи на те, що заставу перераховано. Нам сказали, що робочий день закінчився, а керівника установи вже немає на роботі", - повідомив він.

Юрист додав також, що захисники спробують звільнити Лукаш в суботу, 7 листопада, але сумніваються в успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЕ так вигладає чувак який в суді втрачав свідомість і жалівся на серце і що там ще.

А зараз водяу валить і інчого тиск в нормі. Хата аля пшонка стайл.

CTPQCUKWwAABnei.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от шо хто скаже? бреше Гєна? І то, шо він ще нічого не заїкнувся скільки бабла, нервів було відкашляно на викуп наших з полону, лікування, протезування та і чо там...поховання. Особливо цікава тєма про Савченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бреше Гєна?

Авжеж бреше. Не міг Петро Олексійович так вичнити, серцем відчуваю. Не така він людина, наш найкращий президент.

Це все Палиця! Це він все підлаштував: і полон, і зрив обміну полоненими. Точно він, кажу вам. А допомагали йому єгорка, йуля, тягнибакс і піраздюк. Не вірите? Запитайте в la20, він підтвердить.

До чого це я... А, точно: Романюк - "так", Товстенюк - мудак! Перемога буде за нами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CTQZDGmWsAAxQms.jpg

 

Те що він вибори програє більш, ніж впевнений такий шанс йому дали а він його пробухав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от шо хто скаже? бреше Гєна? І то, шо він ще нічого не заїкнувся скільки бабла, нервів було відкашляно на викуп наших з полону, лікування, протезування та і чо там...поховання. Особливо цікава тєма про Савченко.

 

Звичайно, що не бреше, він за це й орден отримав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...