Перейти до змісту

СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

 коли вже українців за бидло рахувати перестануть

Тоді, коли українці почнуть себе поважати! Для початку, перестати "хавати" Ляшків, Юльок, і іншу наволочь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 429
  • Створено
  • Остання відповідь

Пишуть що суд дав добро на тримання під вартою. А все що треба було, коли відпустили додом не викидати фото де він хворий бухає з чуваками а сидіти тихо. Але клоунада, то корбан впаде то адвокатеса, то х... в когось і так без перестанку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть що суд дав добро на тримання під вартою. А все що треба було, коли відпустили додом не викидати фото де він хворий бухає з чуваками а сидіти тихо. Але клоунада, то корбан впаде то адвокатеса, то х... в когось і так без перестанку.

Ви ж розумієте, що проблема не в фото, де він бухає))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і не у фото але я думаю що всі вже знали, що перший раз він тупо грав а на цей раз не вийшло. Падали і всі у всіх але не проканало і вийшло...

CXT-Qr0WsAApamw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і не у фото але я думаю що всі вже знали, що перший раз він тупо грав а на цей раз не вийшло. Падали і всі у всіх але не проканало і вийшло...

CXT-Qr0WsAApamw.jpg

Як чорт з підземелля. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГПУ показала "черную бухгалтерию" Корбана с доплатами нардепам УКРОПа

Сегодня 14:56
2_tn.png
Одна из платежек: "Расход БФ. В долг Филатов через Лешу"

Скриншот: 112 Украина Live / Youtube

Во время обысков была найдена "черная бухгалтерия", которая касается деятельности преступной группировки, в организации которой подозревается лидер УКРОПа Геннадий Корбан. Об этом на брифинге заявил следователь главного следственного управления ГПУ по особо важным делам Николай Макеев, передает корреспондент "ГОРДОН".

В частности, в доме у Корбана были изъяты черновики, на основании которых ГПУ подозревает в получении денег некоторых нардепов.

Подробности позже...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалось)))) Ой, ні- продовжується))))))))))) Корбан, це як казав Вовка Лисий архіважлива проблема для України! У нас, бляха, ну все добре, от тільки злодія Корбана треба привселюдно четвертувати. Це ж він , скотиняка, по-назначав міністрів крадіїв, він "запхав" в глибокий анал економіку і курс долара, підняв ціни на комунальні послуги і покрав гроші , які люди збирали для хлопців в АТО...... На кіл його, скотиняку, і країна знову заживе повноцінним життям! Ахметова скоро в ранг святих  виберуть, , Клюєви живуть і клали на все з пробором, Бойко, Лукаш, Ефремов, Левочкин, Шуфрич......  Одним словом, все фес, от тільки б Корбана засудити скорше  ;)  ;)  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, яка Ви наївна  людина, щоб пересадити таких як корбан, порошенку не вистачить навіть і двох термінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, яка Ви наївна  людина, щоб пересадити таких як корбан, порошенку не вистачить навіть і двох термінів.

Та не наївний я, як Ви кажете, а людина, яка прожила майже 50 років, і плаче від сміху, дивлячись на цирк, який відбувається на рідній землі)))))  Хай Бог милує, що би Петрика ( не проти ночі згадано), вибрали на другий термін)))) Вже писав в попередніх поста- до спини мені той Корбан. Просто боляче дивитись на те, яким бидлом вважають простий український люд, який підняв їх до влади ціною власної крові, влаштовуючи ці шоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

bublik007, яка Ви наївна  людина, щоб пересадити таких як корбан, порошенку не вистачить навіть і двох термінів.

Та не наївний я, як Ви кажете, а людина, яка прожила майже 50 років, і плаче від сміху, дивлячись на цирк, який відбувається на рідній землі)))))  Хай Бог милує, що би Петрика ( не проти ночі згадано), вибрали на другий термін)))) Вже писав в попередніх поста- до спини мені той Корбан. Просто боляче дивитись на те, яким бидлом вважають простий український люд, який підняв їх до влади ціною власної крові, влаштовуючи ці шоу.

 

 

 

 

Основний цирк в Раді , а Корбан типу ляльковод  , судячи по бухгалтерії .

Кажуть , що є і аудіозаписи , от би хто організував  їх витік в мережу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Основний цирк в Раді , а Корбан типу ляльковод  , судячи по бухгалтерії .

Кажуть , що є і аудіозаписи , от би хто організував  їх витік в мережу

 

ляльковод - це той хто керує більшістю в раді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай Бог милує, що би Петрика ( не проти ночі згадано), вибрали на другий термін))))

Ну якщо не порох то хто? Він же такий унікальний у нас :) Може англійською без перекладача розмовляти :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хай Бог милує, що би Петрика ( не проти ночі згадано), вибрали на другий термін))))

 Може англійською без перекладача розмовляти :)

 

Може англійською без перекладача розмовляти( с) Крапка))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть , що є і аудіозаписи , от би хто організував  їх витік в мережу

 

ГПУ оприлюднила записи розмов у справах Корбана :D  :D  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проти всіх є компромат, тільки застосовують його якось вибірково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ці компромати закінчаться зфабрикованимим, не доказаними, і тд. Віддасть все що має і все. Просто дадать зрозуміти, що якщо хтось десь фиркне, то візьмуть за жабри і...гаплик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1923676915244771876628652461737367700546

Ого, навіть Порошнекам давав у борг.

Ніколи не повірю, що це особисто Петро Олексійович. То напевно синуля його позичав на ремонт машинки після ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Сєню могли б написати лярд гривень, що б та казка про його перший зароблений мільярд підтвердилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Сєню могли б написати лярд гривень, що б та казка про його перший зароблений мільярд підтвердилась.

Лярд - це 40 млн доларів.

Якщо яник зміг вкрасти кілька камазів баксів при стабільному курсі, то що яцику вкрасти один чи півтора багажника шкоди октавії при трьохкратньому обезцінюванні гривні?

А ти кажеш казка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я кажу казка, бо вкид не було нічим підтвердженим крім одного повідомлення.

А ти давно 40 лямів баксів в октавію вкладав і да в яку октавію там в різних моделях багажники мають різні об"єми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...