Перейти до змісту

СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 429
  • Створено
  • Остання відповідь

Лям баксів сотками --- приблизно 13 літрів по об"єму

Тобто на рахунок того, що яцик "заробив" 40 млн доларів, питань не виникає, сумніви лише стосовно того, чи вилізуть вони в багажник шкоди?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хто це сказав..............МОЧАнов. Так він і говорив що захарченко чувак заіпісь, то що їдем з захаром соточку завернем за НР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Лям баксів сотками --- приблизно 13 літрів по об"єму

Тобто на рахунок того, що яцик "заробив" 40 млн доларів, питань не виникає, сумніви лише стосовно того, чи вилізуть вони в багажник шкоди?

 

 

Це єдине , що можна описати математично -- співвідношення об"ємів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корбан-рейдер нумеро уно.Навіть Палиця у фейбуці це визнає.Взяти за жабри Корбана по старих рейдерських справах важко.Суди не поміняні і крім того люди залякані.Сусід казав,що в його рідної сестри Корбан забрав фірму в Дніпрі.Боротись з ним пробувала,але дали зрозуміти,що якщо продовжить,то стане русалкою в Дніпрі. Думаю,зараз за нього вчепились,бо є за що по свіжих слідах.Якщо їм вдасться,то потім розкрутять і рейдерські схеми. Політики в справі Корбана рівно стільки,скільки він грошей туди вклав.Ні одна мафіозна структура не існує без глибокої інтеграції з політиками. В його миттєве перевтілення з жорстокого злодія в волонтера і патріота не вірю.Якщо вдасться посадити Корбана,то за ним вервицею потягнуться й інші.Сподіваюсь це дасть змогу повернути обленерго,облгази тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корбан --- шістка .

А вище нікого не взяти  , бо   вони нічого не зробили , для цього є корбани .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30.12.15, 12:23 | Новости > Дайджест
Корбан направил полмиллиона на очернение Клименко и компании «Чумаки»

Материалы Генеральной прокуратуры, изъятые в ходе обыска у Геннадия Корбана, дают представление о преступной деятельности лидера УКРОПа.

В деле фигурируют не только выплаты коррумпированным чиновникам, но деньги на черный PR и силовые операции, пишут Украинские новости.

29 декабря Генеральная прокуратура презентовала общественности вещественные доказательства, изъятые у Геннадия Корбана в ходе обыска. Преимущественно – это т.н. «черная бухгалтерия». В ряде документов присутствует название «проекта» (читай рейдерского захвата) и денежные суммы, которые пришлось потратить для захвата предприятия.

Среди предъявленных документов выделяется «проект Чумаки». Это сельхозпредприятие, которое Корбан, якобы, отобрал у Александра Клименко в ноябре 2014 года.

Права на СЧП «Чумаки» ранее принадлежали компании с иностранным капиталом «Юнисон Груп». В ноябре 2014 после подделки документов на право собственности аргофирму захватили неизвестные боевики.

СМИ неоднократно писали о рейдерском захвате «Чумаков». Даже назывались фамилии чиновников, которые способствовали преступлению.

В соответствии с опубликованными ГПУ документами, теперь можно не только увидеть кто способствовал захвату «Чумаков», но и узнать сколько за это получали денег. Например, обычный госрегистратор Днепропетровской регистрационной службы Татьяна Абрамова за регистрацию поддельных документов получила в общей сложности более 13 тыс долл. Ее начальник, Андрей Понамарев за согласование регистрационных действия в Киеве – 15 тыс долл. За мероприятия, связанные с силовым захватом (в документе это «охранные услуги») ОПГ Корбана заплатила около 30 тыс долл. фирме «Леон» Михаила Кошляка.

Но в деле «Чумаков» все ограничилось не только коррупцией и бандитизмом. Примерно 20 тыс долларов Корбан выплатил за PR-кампанию «по Клименкам». Имеется в виду появление ряда публикаций и комментариев «патриотически» настроенных депутатов и блоггеров, которые якобы доказывали связь «Юнисон Груп» и СЧП «Чумаки» с экс-министром доходов и сборов. Таким образом Корбан пытался оправдать рейдерский беспредел.

Согласно обнародованным документам, на содержание таких «украинских патриотов» как нардепы Куприй, Парасюк, Филатов Корбан тратил миллионы гривен.

 

ГПУ відбілює клименка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це єдине , що можна описати математично -- співвідношення об"ємів

Золоті слова, Віктор Венедиктович!

Ось тут: http://board.lutsk.ua/topic/152716-что-будет-с-деньгами-курс-бакса-депозиты-и-тд/?p=1053438799

я "співвідніс" об*єми грабунку Пєті і Сєні з об*ємами грабунку кровосісь і папєрєдніків.

Арифметика - річ вперта :)

і хто це сказав..............МОЧАнов.

Ну взагалі я про ярд вперше від тебе почув. А тобі недовіряти в мене нема причин :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корбан-рейдер нумеро уно.Навіть Палиця у фейбуці це визнає.Взяти за жабри Корбана по старих рейдерських справах важко.Суди не поміняні і крім того люди залякані.Сусід казав,що в його рідної сестри Корбан забрав фірму в Дніпрі.Боротись з ним пробувала,але дали зрозуміти,що якщо продовжить,то стане русалкою в Дніпрі. Думаю,зараз за нього вчепились,бо є за що по свіжих слідах.Якщо їм вдасться,то потім розкрутять і рейдерські схеми. Політики в справі Корбана рівно стільки,скільки він грошей туди вклав.Ні одна мафіозна структура не існує без глибокої інтеграції з політиками. В його миттєве перевтілення з жорстокого злодія в волонтера і патріота не вірю.Якщо вдасться посадити Корбана,то за ним вервицею потягнуться й інші.Сподіваюсь це дасть змогу повернути обленерго,облгази тощо.

В мене от кілька запитань.

А Порошенко знав, що він "нумеро уно", коли вручав йому орден "За мужність"?

Корбан став рейдером десь нещодавно, чи можливо він займався цим і при Янику, і при Ющі, і при Кучмі?

Ті всі підприємства він рейдерив для себе, чи й на замовлення інших осіб? Хто за ним "потягнеться вервицею": Коломойський, Боголюбов, Палиця...?

Взагалі цікавились, по яким епізодам йому справу шиють? Захоплення підприємств чи може нецільове використання коштів?

Так, мені відомо, що Корбан - рейдер. Один з багатьох злочинців, які не лише гуляють на волі, а навіть займають найвищі кабінети в україніській владі.

Але затримання Корбана і висунуті проти нього звинувачення не мають нічого спільного зі словом "правосуддя", а всього-навсього політична боротьба теперішніх свиней біля бюджетного корита з іншими свиньми, яких звідти посунули/намагаються посунути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що ти пишеш яка політична боротьба. Він гандон а не політик. йому це на виборах ще показали. стільти тон гречки просрав, а на нього поклали в прямому смислі цього слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він гандон а не політик. йому це на виборах ще показали.

Він лідер партії, яка за лічені місяці після створення змогла провести до обласних, районних і міських рад сотні своїх членів практично в усіх регіонах України.

Ось що показали вибори.

Якщо ти не зрозумів моє твердження про політичну боротьбу, я поясню: боротьба ведеться не з Корбаном, а з однією з найпотужніших фінансово-промислових груп.

Доречі, сам користуєшся картками Привату? Якщо так, значить опосередковано фінансуєш Корбана і Ко. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі цікавились, по яким епізодам йому справу шиють? Захоплення підприємств чи може нецільове використання коштів?

 

А ти як мінімум цю тему почитай і взнаєш, чи не чітатєль........?

 

 

Він гандон а не політик. йому це на виборах ще показали.

Він лідер партії, яка за лічені місяці після створення змогла провести до обласних, районних і міських рад сотні своїх членів практично в усіх регіонах України.

Ось що показали вибори.

Якщо ти не зрозумів моє твердження про політичну боротьбу, я поясню: боротьба ведеться не з Корбаном, а з однією з найпотужніших фінансово-промислових груп.

Доречі, сам користуєшся картками Привату? Якщо так, значить опосередковано фінансуєш Корбана і Ко. :)

 

Да про підара партії він кричав голосно, але як все показало він тупо гівно, яке нікуди не пройшло. а те що купа рагулів укроповських пройшло це значить лише одне, що хто платить того обирають, але потім сцуко плачуть що за гавно ми вибрали. тобто багато людей продажні, а хто вони продажні чи шльондри чи ідійоти хай самі собі обирають.

Про того на кого ти завуальовано вкидаєш відразу від цього хворого на серце чи жопу відхрестився.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да про підара партії він кричав голосно, але як все показало він тупо гівно, яке нікуди не пройшло. а те що купа рагулів укроповських пройшло це значить лише одне, що хто платить того обирають, але потім сцуко плачуть що за гавно ми вибрали. тобто багато людей продажні, а хто вони продажні чи шльондри чи ідійоти хай самі собі обирають.

Про того на кого ти завуальовано вкидаєш відразу від цього хворого на серце чи жопу відхрестився.

Та куди вже завуальованіше )

---Про це він сказав в інтерв’ю Lb.ua. Екс-губерантор Дніпропетровської області вважає, що всі звинувачення проти Корбана надумані.

"Справа Корбана – чиста політика. Я впевнений, що це пов'язано з результатами, які партія "УКРОП" отримала на місцевих виборах", - зазначив він.

Коломойський також переконаний, що його екс-заступник ні в чому не винен і запевнив, що Корбана захищатимуть: "Зрозуміло, ніяких кримінальних злочинів за Корбаном немає, всі звинувачення надумані. Ми не байдужі до його долі і боротимемося в юридичній площині за те, щоб довести це".---

Ти ось ці слова Бєні називаєш "відхрестився"? Інтерв*ю сам знайдеш і подивишся чи "не чітатєль"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще я лб не читав та ну нах. і я не про це писав.

Вам знову зіпсовані методички привезли, в яких написано, що коломойський відхрестився від корбана? )))

Там не читати, там дивитись треба на живого Бєню, який в відео інтерв'ю говорить ці слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

методчики це коли памятаєш останній дощ це не дощ, а Порох зливаває патріотів так, от це методички, а так це вбий бєня відхрестився від корбана (правда як примітивно, але ж складно для тебе) і о мать чесная є результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

методчики це коли памятаєш останній дощ це не дощ, а Порох зливаває патріотів так, от це методички, а так це вбий бєня відхрестився від корбана (правда як примітивно, але ж складно для тебе) і о мать чесная є результат

Судячи з глибини думки у вищенаведеному пості дехто вже почав проважати старий рік ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це реакція на слово методичка, я розумію твої звички жити по методичках (чи інших інструкціях), але ж не всі такі недолугі, що їм треба методички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не з методички, то звідки ти взяв про "відхрестився"?

Моя думка про протилежне грунтується на наступних фактах:

1) є інтерв'ю (не якась там передруківка в твітер чи фейсбук чи на сайті новин, а живий Бєня на відео), де він прямо висловлює свою підтримку Корбану;

2) є рупор Коломойського - канал 1+1, де в кожному випуску новин розповідають про Гєнині страждання за ґратами і в судах (можеш передивитися відеоархів ТСН на сайті).

Тепер наведи свої факти, що коломойський злив гєну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0+0 сам дивись. Ще може мені радіосвобода почитати, яка публікує пряму пропаганду параши і подає карту УКРАЇНИ без Криму, чи відразу портнова, якого так охоче піблікують наші дурналісти?

а ще є інтерв"ю бєні де він каже що батя всєх добровольчєскіх батальйонов це самостійний мудак і що він нічого спільного з ним немає, якщо по людському корбан йди ти нах з своїми галімими розкладами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якихось доказів твоєї маячні, що коломойський відхрестився від корбана, не буде, я правильно зрозумів?

І ти так і не відповів, чи користуєшся послугами приватбанку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі сказав як знайти докази в гуглі я думаю не заблокований. посилань давати не буду. думаю не маленький хлопчик знайдеш без проблем.

щодо привата, мені мінстець туди зп перераховує, уявляєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі сказав як знайти докази в гуглі я думаю не заблокований. посилань давати не буду. думаю не маленький хлопчик знайдеш без проблем.

щодо привата, мені мінстець туди зп перераховує, уявляєш.

Що тут скажеш, ти лише ба-la-бол.

Мені мінстець перераховує в "Міжнародний інвестиційний банк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екс-голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Ігор Коломойський спростував думку про те, що лідер партії «УКРОП» Геннадій Корбан – «його людина».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...