Перейти до змісту

СБУ та ГПУ проводять широкомасштабну операцію в Дніпропетровську


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 429
  • Створено
  • Остання відповідь

Анегдот в тему-

Вальцман арештував Корбана, друга Коломойского. Гройсман и Гурвиц це підтримали. Кернес и Рабинович осудили. Люди, це точно не Ізраїль?))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже вроді ж зрозуміло, що ти троль-патріот а я агент путіна. Троль коли настане світле майбутнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо недоторканість депутатам відмінять --- чоловік 200 з ВР відразу побіжить в аеропорт =)

без цих що побіжать голосів не вистачить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли настане світле майбутнє?

А що ти робиш, конкретно, аби це світле майбутнє настало?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що для тебе конкретно світле майбутнє. Для кожного воно уявляється по різному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ти робиш, конкретно, аби це світле майбутнє настало?
особисто я не обирав порошенка.

По темі:

Семен Семенченко с Єгором Соболєвом

2 ч · отредактировано ·

Для чего вызвали на допрос в ГПУ Олега Березюка или кручу- верчу наеб@ть всех хочу...

Руководителя фракции Самопомощь вызвали на допрос в ГПУ. Повесткой. Зачем? Почему именно сейчас? Что будет дальше?

Начнем с последнего вопроса. Березюка вызвали по делу о давлении на нардепов во время голосования за изменения в Конституцию 31 августа. Откуда я знаю что там будет? Все просто. Я там уже был. Причем по собственной инициативе. Олегу зададут несколько вопросов. Дадут расписаться в протоколе. Займет все 15-20 минут. Все.

Гораздо важнее первые два вопроса. Зачем? Почему именно сейчас? Для ответа на этот вопрос важно понять какое место информационные сообщения о том, что "Самопомощь вызвали на допрос " занимают в общем информационном потоке.

Основная задача режиссеров на сегодня- создать у зрителя ТВ и читателя новостных сайтов иллюзию " власть серьезно взялась за очищение рядов". Сделать это, начав реальные посадки "своих" , исполнители замысла режиссеров с улицы Банковой не могут. Если Шокин посадит кого то из Оппоблока- рухнет неформальное коалиция в Раде, некому будет синхронно голосовать и, самое главное, начнет трещать система которая держится на нерушимости круговой поруки. Поэтому и создается именно иллюзия правосудия: приносят повестки отсутствующему Новинскому, делаются громкие заявления Шокина по ТВ. Сначала сообщается о том что "МВД хотела вручить повестки Вилкулу и Королевской", потом МВД это опровергает. .. Создается информационный шум. Он чуть позже даже пойдет на пользу ОППЕ, создав им имидж "преследуемых властью", а это так полезно для мобилизации их избирателей перед вторым туром в Днепре, Кривом Роге и Павлограде...

Но сейчас самое важное создать иллюзию справедливости. Потому что сегодня - первый рабочий день после ареста Корбана и вопрос: "почему не сидят рыги "- очень волнует общество. А значит, внимание людей надо перенести на фейк " с какими лицами депутаты встретили представителя МВС" и как они его "боялись". Только все это было уже. Помните? На заседании Кабмина. Тоже арестовывали. И что? И никого они уже не боятся. Свои потому что.

Зачем еще вызывают Березюка именно сейчас? В Раду готовятся вносить законопроект про выборы на оккупированных территориях. Самопомощь активно против подобного Закона, выдвигает собственную альтернативу, а значит... Самопомощь должна боятся! И думать на какие кнопки жать.

И третье. Думаете три слишком сложно? Многоходовочка? Так режиссеры ж квалифицированые. С миллиардами и собственными СМИ других там не держат...

Третья причина- Шокин. И Автомайдан до Порошенка уже ездил. И послы про коррупцию в ГПУ высказывались. И подписывать проект постановления по снятию Шокина в Раде стали даже те депутаты от БПП, которые раньше только пожимали плечами А значит? Правильно, даем посыл и обществу и депутатам:

а) стоять бояться!

б) Все кто против Шокина- работают на олигархов

в) Все кто против Шокина потому против, что к ним у него есть претензии

Вот и вся петрушка.

Вывод?

Ничего у них не выйдет. И я уже писал раньше почему. Повторюсь. Потому, что маленькие карлики, хоть и с большими мегафонами все равно остаются маленькими карликами. А не Лаврентиями Павловичами или Адольфами Алоизовичами. Масштаб не тот, да и не верит им уже никто. Несмотря на собственные СМИ, вдохновленные лица и обличительный пафос...

Ну и, конечно, самое главное - нам не страшно что с нами может быть. Нам страшно стать такими как вы, панове. А поэтому будем делать то что должно.

До встречи в Верховной Раде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене чогось взагалі напрягає.

Ну ,ця "варта порядку" - це ж ніхєра собі олгархі охоронців купили?! Ціла грьобана армія! І тепер ця "армія" із травматиами буде захищати "обранців народу" від самого народу. ЗБС розклАд.

Хе хе.

А в них, Женя, далеко не травмати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для двох довбо..бів грішина і соболєва і для Ромахи спецом нагадаю. А то ж память сцуко коротка.

Що писав садовий 29.08.2015р.

А це і є реакція на його заяву

11666228_878319395591025_2285657482707743722_n.jpg?oh=7f2776df746d7b223a0f5709e0f81f44&oe=56B6814212187746_878319782257653_2057959608361385085_n.jpg?oh=347a585a856f8ad1e6d5018498669bb2&oe=56F8D2E3

Тобто ці два рагуля не в курсі що казав їх главний? Нахєра вони з себе роБЛЯТЬ таких дибилів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли настане світле майбутнє?

А що ти робиш, конкретно, аби це світле майбутнє настало?

Я тобі скажу, мій "мобільний друг". Рома утримує добре-оплачувані робочі місця і платить солідні податки. Люди, вчасно отримують нормальні зарплати.

Це тобі, не барижити галімими, напівзламаними, краденими мобілками. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ці два рагуля не в курсі що казав їх главний? Нахєра вони з себе роБЛЯТЬ таких дибилів.
там крім питань по Садовому є купа цікавого що ти як завжди непобачив.

Тепер по світлому майбутньому. Або у нас є безвізовий режим з ЄС - достатній цивілізаційний, правовий, суспільний рівень для реальної інтеграції в цивілізований світ, що починається відразу за західним кордоном. Або цивілізаційна євразійська дупа - багно в якому гнити можна століттями. Це єдиний і достатній індикатор. Є безвізовий простір - мінімальний рівень корупції, збалансована держава, бюджет, податки. Свій шлях - брехня, ми стараємось - брехня, ми бідні - брехня, нам найважче - брехня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли настане світле майбутнє?

А що ти робиш, конкретно, аби це світле майбутнє настало?

Я тобі скажу, мій "мобільний друг". Рома утримує добре-оплачувані робочі місця і платить солідні податки. Люди, вчасно отримують нормальні зарплати.

Це тобі, не барижити галімими, напівзламаними, краденими мобілками. :_07:

Мій зелений друже, прийди і знайди в мене крадений телефон-, перш ніж щось ляпати.

Ну і якщо вже у такого ,,утримувача добре оплачуваних робочих місць та платника солідних податків,,, , нема світлого майбутнього-то що казати вже про рядових лучан.

Але вони чомусь не ниють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засідання суду у справі Корбана: онлайн-трансляція

Цирк)))) Але ж подія віку, що навіть онлайн показують)))))

Ти не забувай на чиїх ТВ та інет ресурсах проходить трансляція - що 1+1 що Уніан - Бєніни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не забувай на чиїх ТВ та інет ресурсах проходить трансляція - що 1+1 що Уніан - Бєніни.

да ясно,беня вирішив спихнути все на коробанчика

а тут цілий фільм від сбу, в принципі майже всі сюжети були на тв раніше, так на згадку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома утримує добре-оплачувані робочі місця і платить солідні податки. Люди, вчасно отримують нормальні зарплати.

Ясно, звідки плюси.От тільки звідки в такого романтіка такі гроші?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вони чомусь не ниють.

Тому що, "рядових лучан" все влаштовує і вони мовчать. Їх, влаштовує все це гавно, в якому вони роками маринуються, і через весь цей час, вони почали вірити, що так і має бути. Люди на повному серйозі вірять, що це скотське існування в якому вони перебувають і є цивілізоване життя. Людям, так потужно ви.бали мізки, що вони перестали елементарно аналізувати ситуацію в країні, і просто залпом, без пережовування ковтають телевізійне гавно і відчувають себе проінформованими і трішки щасливими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вони чомусь не ниють.

Тому що, "рядових лучан" все влаштовує і вони мовчать. Їх, влаштовує все це гавно, в якому вони роками маринуються, і через весь цей час, вони почали вірити, що так і має бути. Люди на повному серйозі вірять, що це скотське існування в якому вони перебувають і є цивілізоване життя. Людям, так потужно ви.бали мізки, що вони перестали елементарно аналізувати ситуацію в країні, і просто залпом, без пережовування ковтають телевізійне гавно і відчувають себе проінформованими і трішки щасливими.

А, може, глибокошановний експерт, змилостивиться до нас, сірих і убогих, і покаже світлосяйний шлях у радість та Нірвану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома утримує добре-оплачувані робочі місця і платить солідні податки. Люди, вчасно отримують нормальні зарплати.

Ясно, звідки плюси.От тільки звідки в такого романтіка такі гроші?

*такі* то які ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але вони чомусь не ниють.

Тому що, "рядових лучан" все влаштовує і вони мовчать. Їх, влаштовує все це гавно, в якому вони роками маринуються, і через весь цей час, вони почали вірити, що так і має бути. Люди на повному серйозі вірять, що це скотське існування в якому вони перебувають і є цивілізоване життя. Людям, так потужно ви.бали мізки, що вони перестали елементарно аналізувати ситуацію в країні, і просто залпом, без пережовування ковтають телевізійне гавно і відчувають себе проінформованими і трішки щасливими.

Ну да , і тільки деякі просвітльонні рамантікі ждуть і вірять, що прийде пророк(новий президент) і відкриє людям очі , направить мізки і зробить всіх щасливими.А Порох ні, Порох всіх загіпнозитував( ну крім бордівських рамантіків звісно) і всі українці стали дурні та по прадавній звичці ,,самі на панщину ідуть, і діточок своїх ведуть,,

Нє, я бачу, що унилий рамантік може бути поетом, декадентом, трагічним актором , новим Касандром- але не уявляю ,як він може бути УСПІШНИМ бізнесменом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, може, глибокошановний експерт, змилостивиться до нас, сірих і убогих, і покаже світлосяйний шлях у радість та Нірвану?
Я спробую пояснити.

Наше діло маленьке, працювати чи на заводі, чи на фірмі, чи самостійно, чи в малому бізнесі, чи на базарі, чи на городі. Це максимум для більшості і він достатній. Завдання ж влади шукати інвесторів з постіндустріального розвиненого світу. Наше розташування унікальне - ми межуємо на тисячу кілометрів з цивілізацією. У нас достатня кількість населення, практично все грамотне і здатне до елементарного навчання для виробництва, є й купа висококваліфікованих кадрів в ІТ галузях, науковоємних. Для цього владі тільки потрібно перестати красти і вичавлювати економіку, відкрити кордони, самоусунутись (опрозорити) митницю, податки, фіскальну політику. Це бляха реально можливо і вже 100500 разів апробовано починаючи за 150км від нас з вами і апробовано успішно. Тільки от питання, що краще купити собі ренж-ровер і збудувати ще одну віллу в сосняку чи зробити полегшення і покращення для десятків тисяч людей в твоїй юристдикції. Що краще: піднімати країну в рейтингу успішності, чи свій рейтинг в форбс. Поки ближче своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є "світлосяйний шлях", але нажаль Українці обрали 40 років скидання в пустелі :(((

Нє, ну я особисто знаю, приміром, що золотий батон є. Але ж я його не бачу перед собою.

Загальними, "глибокозмістовними" фразами кидатися і я можу. Ви теє..Вихід вкажіть. Конкретно і чітко. Ну - чи вхід...

А, може, глибокошановний експерт, змилостивиться до нас, сірих і убогих, і покаже світлосяйний шлях у радість та Нірвану?
Я спробую пояснити.

От вліз ти...Хто тебе просив?))))

Я тут теє...Просвітлення чекаю від мегамозку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди заходять інвестиції. Не гарє ролі - великі-малі. Йде вкладання грошей як в загальний бюджет так і на регіональному рівні, піднімаються купа невеличких субпідрядних підприємців, їх сім'ї. Потроху кількість ваканцій зростає. кількість пропозицій зменшується - росте оплата праці, цінуються професіонали. Розвивається регіональна сфера послуг, торгівля. З надходжень і частково за кошти інвесторів розбудовується інфраструктура. Економіка зростає, інвестують в більш складні виробництва. Далі рівень держави піднімається до допустимих норм і ми в безвізовому просторі з ЄС. Люди масово їдуть закордон, багато лишається, частина повертається назад чи інвестує гроші в залишених родичів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...