Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Соромітник, давай порівняємо статки Романюка і Палиці, просто для визначення апетитів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Давайте просто згадаємо цю тему через 5 років.

Вангую, що нинішній ,,благодєтєль,, буде вже не в Луцьку, а на берегах Женевського озера, де нині вже мешкає його родина.Ну а його небайдужі почітатєлі будуть ніжитись в кращому випадку на берегах озера Теремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото предмет спору знайшли, яке гамно гамніше, піпєц


Давайте просто згадаємо цю тему через 5 років.
Вангую, що нинішній ,,благодєтєль,, буде вже не в Луцьку, а на берегах Женевського озера, де нині вже мешкає його родина.Ну а його небайдужі почітатєлі будуть ніжитись в кращому випадку на берегах озера Теремно.

тобто якщо проголосувати за іншого кандидата, то буде навпаки ? цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви так гризетесь. "Голосуй, не голосуй, всеодно получиш йух"

 

але обов'язково треба піти щоб Палиця голос не перекупив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чого ви так гризетесь. "Голосуй, не голосуй, всеодно получиш йух"

 

але обов'язково треба піти щоб Палиця голос не перекупив

 

:sm110: стоячи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


До таких, як Палиця, тянутись треба! І брати з нього приклад! 
красти всіма способами! В тебе є сім"я? - кради!!!

Є діти? - Кради!!!

Нічого немає? - КРАДИ все одно!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останні дні і години пішло конкретне "мочилово"  :)

Волинський Каганат Коломойського-Палиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останні дні і години пішло конкретне "мочилово"  :)

Волинський Каганат Коломойського-Палиці

Ага. Отакими відео Порох і Ко ще більше себе дискредитують. Коли ж вони там зрозуміють, що народ вже давно не ведеться на красиву картинку і епічний пізд*ож за кадром. А вони все по тому самому кругу... Одне й те саме... Дивно, що вони ще тепловізор в цій казочці не згадали. Було би взагалі епічно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ворушиться Палиця, будує-нехай, я тільки за розвиток і благоустрій та благодійність.Честь і хвала йому за це.

Але ось що я йому не можу пробачити.

1-Що його сімя мешкає ЗАРАЗ в Швейцарії.

2-Що він розтліває своім підкупом населення Волині, від найбідніших просто виборців, до чиновників вищих рангів.Особливо студентів.

3-Що створив свою армію

І все це ізза того, що він бізнесмен і політик одночасно.

А це є неприянтним і несприйнятним в усьому цивілізованому світі.

Бо ніхто з розумних людей не повірить, що свій політичний вплив він не використає для свого бізнесу і навпаки.

І оцінка Палиці Бордою-найкраще тому підтвердження.

Скоро і він зрозуміє, що більшість виборців вже не хоче політиків бізнесменів.(генералів).

Напевно вже це відчув, але хоче ще накінець урвати шматок побільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ворушиться Палиця, будує-нехай, я тільки за розвиток і благоустрій та благодійність.Честь і хвала йому за це.

Але ось що я йому не можу пробачити.

1-Що його сімя мешкає ЗАРАЗ в Швейцарії.

2-Що він розтліває своім підкупом населення Волині, від найбідніших просто виборців, до чиновників вищих рангів.Особливо студентів.

3-Що створив свою армію

І все це ізза того, що він бізнесмен і політик одночасно.

А це є неприянтним і несприйнятним в усьому цивілізованому світі.

Бо ніхто з розумних людей не повірить, що свій політичний вплив він не використає для свого бізнесу і навпаки.

І оцінка Палиці Бордою-найкраще тому підтвердження.

Скоро і він зрозуміє, що більшість виборців вже не хоче політиків бізнесменів.(генералів).

Напевно вже це відчув, але хоче ще накінець урвати шматок побільше.

А тобі яка різниця до його близьких? Вези свою жінку туди ж, завідно? нащо ця поїзд€ж?

На рахунок підкупів виборців то твій позд€ж #2, де пруф? Нащо ці гнилі наклепи? Вже вузи перевіряють по наводці діючої влади, а толку? Давали б бабки студентам то закрили би в той же день, а так не тяжко здогадатись за чиєю ініціативою вузи трясуть та знову ж таки не тяжко здогадатись про результат перевірки. Головне кіпішу наробити та звинуватити опонента.

Стосовно армії, допомоги бійцям АТО, волонтерства то ви пане дебіл, так, саме дебіл. Я особисто знаю людей, мам чиї чоловіки в АТО загинули і Палиця їм допомагає, а говорити оте що ви мелите то ппц. Можливо ви знаєте хто ще їм допомагає? Та армія захищає нас з вами, так що заткнітєсь наканєц.

Ти хочеш сказати що містом буде краще керувати селюх загепаний, маріонетка пороха, чоловік який в житті особливо нічого не досяг, а ніж успішна людина котра може чогось досягати? Так, він має гроші, він їх заробив, чи нам брати людей для управління містом котрі до бізнесу відношення ніколи не мали? Не важко здогадатися куди рано чи пізно ці люди нас з вими приведуть.

Ви ще пороху спасіба не казали? Нє? Якраз пора)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати що містом буде краще керувати селюх загепаний, маріонетка пороха, чоловік який в житті особливо нічого не досяг, а ніж успішна людина котра може чогось досягати? Так, він має гроші, він їх заробив, чи нам брати людей для управління містом котрі до бізнесу відношення ніколи не мали? Не важко здогадатися куди рано чи пізно ці люди нас з вими приведуть. Ви ще пороху спасіба не казали? Нє? Якраз пора)))

Якраз пороха так і вибрали в президенти))) І маємо те що маємо.

 

П.С. Ні за кого не агітую, нікого не підтримую. Ще не визначився..обоє не подобаються настільки, щоб бачити в них мера свого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Так, він має гроші, він їх заробив, чи нам брати людей для управління містом котрі до бізнесу відношення ніколи не мали? Не важко здогадатися куди рано чи пізно ці люди нас з вими приведуть.

...

Ihp, 

Як він їх заробив дуже гарно описав користувач vaz 75 - перечитайте ще раз . Також zaHARE в тему навів інфу - аналогію проведіть самі.

Мене наприклад абсолютно не влаштовує що кандидат в  мери скриває свої доходи, має нас з Вами за ніщо. Доречі читаєте  https://sashaleaks.com? Інфа достовірна  ;). Так от якщо читаєте, то бачите як вони ведуть бізес: у всіх подвійна бухгалтерія (управлінська ЗП знаєте що таке?), ухилення від сплати податків, навіть до махінацій з лічильниками дійшли. А для нас з Вами це означає що бюджет недоотримує надходжень з бізнесу Коломойського/Палиці/Товстенюка,  і цих недостаючих грошей в бюджеті Яценюку простіше "вибити" з нас ніж з Коломойського - в результаті маємо бензин по 16-20 грн. в ціні якого податків майже половина (а чё, люди ж заплатять), додаткове мито 5-10% відсотків і т.д. Вас це влаштовує? Чи Ви так само ведете свій бізнес ;)?

 

От ще один приклад. Коли вибирали Яника, на Волині (на півночі ) багато народу за нього проголосувало - за гречку (реально за крупу) ... Всі їх засуджували, що продалися... Так от, всі оці дитячі майданчки, табір в Буковелі, техніка в школи і т.д. - це та сама "гречка" (тільки вищого рівня :)). Також ми тут возмущались що до ВРУ селяни вибрали Мартиняка, Івах. і Єрем: "Як так можна?" А Ви проїдьтеся по селах де вони агітували: вікна, технка в школи, ремонти і т.д.  - тоже "гречка"...

 

І ще одне, мені здається (ну можливо помиляюсь), що на Романюка хоч якось громада може впливати (директора Луцьктепла під тиском він таки зняв), а на ту команду - хєр там. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ворушиться Палиця, будує-нехай, я тільки за розвиток і благоустрій та благодійність.Честь і хвала йому за це.

Але ось що я йому не можу пробачити.

1-Що його сімя мешкає ЗАРАЗ в Швейцарії.

2-Що він розтліває своім підкупом населення Волині, від найбідніших просто виборців, до чиновників вищих рангів.Особливо студентів.

3-Що створив свою армію

І все це ізза того, що він бізнесмен і політик одночасно.

А це є неприянтним і несприйнятним в усьому цивілізованому світі.

Бо ніхто з розумних людей не повірить, що свій політичний вплив він не використає для свого бізнесу і навпаки.

І оцінка Палиці Бордою-найкраще тому підтвердження.

Скоро і він зрозуміє, що більшість виборців вже не хоче політиків бізнесменів.(генералів).

Напевно вже це відчув, але хоче ще накінець урвати шматок побільше.

А тобі яка різниця до його близьких? Вези свою жінку туди ж, завідно? нащо ця поїзд€ж?

На рахунок підкупів виборців то твій позд€ж #2, де пруф? Нащо ці гнилі наклепи? Вже вузи перевіряють по наводці діючої влади, а толку? Давали б бабки студентам то закрили би в той же день, а так не тяжко здогадатись за чиєю ініціативою вузи трясуть та знову ж таки не тяжко здогадатись про результат перевірки. Головне кіпішу наробити та звинуватити опонента.

Стосовно армії, допомоги бійцям АТО, волонтерства то ви пане дебіл, так, саме дебіл. Я особисто знаю людей, мам чиї чоловіки в АТО загинули і Палиця їм допомагає, а говорити оте що ви мелите то ппц. Можливо ви знаєте хто ще їм допомагає? Та армія захищає нас з вами, так що заткнітєсь наканєц.

Ти хочеш сказати що містом буде краще керувати селюх загепаний, маріонетка пороха, чоловік який в житті особливо нічого не досяг, а ніж успішна людина котра може чогось досягати? Так, він має гроші, він їх заробив, чи нам брати людей для управління містом котрі до бізнесу відношення ніколи не мали? Не важко здогадатися куди рано чи пізно ці люди нас з вими приведуть.

Ви ще пороху спасіба не казали? Нє? Якраз пора)))

 

 

 

А тобі яка різниця до його близьких? Вези свою жінку туди ж, завідно? нащо ця поїзд€ж?

 

 

Це все одно,що ,наприклад, шити взуття,рекламувати і розказувати яке воно класне - а собі купувати італійське

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! треба глянуть.

Довгоочікувані дебати: Романюк і Товстенюк

http://ar.volyn.ua/20151110-dovhoochikuvani-debaty-romanyuk-i-tovstenyuk/

п'ятниця вечір.. так не хочеться політики... Але напевно потрібно глянути, судячи з запитань на сторінці в фейсбуці Аверса має бути цікаво, якщо вони їх задатуть в ефірі:

Журналіст з 4влади запитує:

Юрій Горбач До Олександра Товстенюка: Які ваші реальні доходи, а не ті 30 тисяч гривень, які ви задекларували у поданій в ТВК декларації за 2014 рік? Маючи автомобіль за 1,5 мільйона гривень, заявлених "30 тисяч гривень" не вистачить навіть на його утримання протягом року. А також: Де живе Олександр Товстенюк, не маючи жодної задекларованої нерухомості і чому пан Товстенюк не задекларував свій бізнес, зокрема акції в ПАТ «Металіст» (76,92%)?

От і про сашалікс:

Аннета Кононець запитання до Олександра Товстенюка: що думаєте про сайт sashaleaks.com, де скріншоти з вашої електронної пошти? і деякі люди підтвердили. що дійсно вам те писали! і чи оплатили штраф від Волиньгазу в розмірі 1,7 млн грн. за те, що скручували показники лічильника в готелі Залєскі ?

Ні це буде велика помилка, якщо хтось так зробить.

 

Саня, в новому клоні )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ти хочеш сказати що містом буде краще керувати селюх загепаний, маріонетка пороха, чоловік який в житті особливо нічого не досяг, а ніж успішна людина котра може чогось досягати? Так, він має гроші, він їх заробив, чи нам брати людей для управління містом котрі до бізнесу відношення ніколи не мали? Не важко здогадатися куди рано чи пізно ці люди нас з вими приведуть. Ви ще пороху спасіба не казали? Нє? Якраз пора)))

Якраз пороха так і вибрали в президенти))) І маємо те що маємо.

 

П.С. Ні за кого не агітую, нікого не підтримую. Ще не визначився..обоє не подобаються настільки, щоб бачити в них мера свого міста.

 

ага, наша пісня гарна нова .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ось що я йому не можу пробачити.

3-Що створив свою армію

А Ви думаєте, що та армія буде іти за нього, якщо це буде проти закону? Ця армія співпрацює з міліцією...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Чого ви так гризетесь. "Голосуй, не голосуй, всеодно получиш йух"

 

але обов'язково треба піти щоб Палиця голос не перекупив

 

Ні це буде велика помилка, якщо хтось так зробить.

Зрозумійте, на даний момент Ігорь Палиця це єдина людина яка в Україні може зламати цю олігархічно-продажну систему.

Тому прошу підтримайте Ігоря ПАЛИЦЮ І ЙОГО КОМАНДУ, І ВИ ОТ ПОБАЧЕТЕ ЯК ВІДБУДУТЬСЯ ЗМІНИ НА КРАЩЕ У НАШОМУ РІДНОМУ МІСТІ ЛУЦЬК.

Це єдина людина яка дуже багато принесла блага у наше місто за власний свій кошт, не з держ бюджету дороги як нинішній мер робить, а все з власного кошту! Адже фонд Палиці і до виборів постійно працював і розвивав наше місто у всіх напрямках. Так що не треба говорити шо щось робиться тільки перед виборами.

 

Деяких, перед тим, як давати право голосувати, треба перевіряти на відсутність розумових вад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrFirst, це дурник, який вже надцятим акаунтом, відробляє місію на форумі за 30 срібнячків від фонду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Чого ви так гризетесь. "Голосуй, не голосуй, всеодно получиш йух"

 

але обов'язково треба піти щоб Палиця голос не перекупив

 

Ні це буде велика помилка, якщо хтось так зробить.

Зрозумійте, на даний момент Ігорь Палиця це єдина людина яка в Україні може зламати цю олігархічно-продажну систему.

Тому прошу підтримайте Ігоря ПАЛИЦЮ І ЙОГО КОМАНДУ, І ВИ ОТ ПОБАЧЕТЕ ЯК ВІДБУДУТЬСЯ ЗМІНИ НА КРАЩЕ У НАШОМУ РІДНОМУ МІСТІ ЛУЦЬК.

Це єдина людина яка дуже багато принесла блага у наше місто за власний свій кошт, не з держ бюджету дороги як нинішній мер робить, а все з власного кошту! Адже фонд Палиці і до виборів постійно працював і розвивав наше місто у всіх напрямках. Так що не треба говорити шо щось робиться тільки перед виборами.

 

Оцей клон - це є "лакмусовий папірець" роботи палицьової команди. Йти до мети будь-якими засобами, не зважаючи на правила, закони, моральні принципи.

Дякую СаняТТ і його клони: допомогли мені у виборі, голосуватиму за Романюка, хоч я його не долюблюю і не збирався йти на вибори "проти", а не "за".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую СаняТТ і його клони: допомогли мені у виборі, голосуватиму за Романюка, хоч я його не долюблюю і не збирався йти на вибори "проти", а не "за".

І я так само :) . Проігнорував попреедні вибори, але на ці піду щоб проголосувати проти Палиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцей клон - це є "лакмусовий папірець" роботи палицьової команди. Йти до мети будь-якими засобами, не зважаючи на правила, закони, моральні принципи.

ще й яскраво виражену тупість показує
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...