Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є самооборонівець, який може це зробити і в курсі речей зсередини, а також:

1) команда вже є і ще набереться

2) він член наглядової ради при УМВС, співпрацює і з Шпигою і з СБУ (вірніше трохі подрюкує їх, якщо потрібно)

3) як раз про два роки він мені і казав, але не в мерському кріслі, а підготовка до цього

4) обов"язково - його вже й жорстоко били, і скло в машині вибивали, були й суттєвіші погрози, але в Самооборони є "Лихий" з командою, плюс купа дємбєлів-АТОшників, які і зараз підтримують себе на тренуваннях на полігоні :)

5) на це потрібно мінімум 20 тис. доларів - мається на увазі те, що за два роки потрібно так засвітитись, щоб мільйонам палиці можна було протиставити всього 20 тисяч, щоб виграти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Є самооборонівець, який може це зробити і в курсі речей зсередини, а також:

1) команда вже є і ще набереться

2) він член наглядової ради при УМВС, співпрацює і з Шпигою і з СБУ (вірніше трохі подрюкує їх, якщо потрібно)

3) як раз про два роки він мені і казав, але не в мерському кріслі, а підготовка до цього

4) обов"язково - його вже й жорстоко били, і скло в машині вибивали, були й суттєвіші погрози, але в Самооборони є "Лихий" з командою, плюс купа дємбєлів-АТОшників, які і зараз підтримують себе на тренуваннях на полігоні :)

5) на це потрібно мінімум 20 тис. доларів - мається на увазі те, що за два роки потрібно так засвітитись, щоб мільйонам палиці можна було протиставити всього 20 тисяч, щоб виграти.

хто? і чого не йшов на мера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто гіпотетично: я на наступні вибори захочу виставити свою кандидатуру.

потрібна ще одна умова:

 

- нах*й розігнати весь депутатський  склад міськради і зібрати по новій. Щоб не заважали працювати.

Бо будь-яке рішення і гарне починання буде рубатися на корню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розвиток міста величезний вплив мають грошові мішки( не в образливому змісті, просто константую).

Так от мером має бути людина, котра зможе переконати та обєднати магнатів на синергетичний процес, щоб їх сили та кошти працювали і на суспільне благо , причому з перспективою десятиліть.Також донести до всіх жителів міста таку програму,заручитись їх пілтримкою, а вже далі контролювати і стежити за розподілом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian: а вже далі контролювати і стежити за розподілом - цього ніколи не буде.!!! ніхто з них не дасть діити і стежити за своїми потоками і роботою. швидше він прийде і пожаліється (мер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер питання: скільки голосів я наберу?

 

З такою само риторикою йшов на мери Кралюк. Подивись скільки він набрав і поділи на два, бо в тебе нікому невідомий фейс.

У всьому світі, і Україна не виключеня, в політиці діють політтехнології, а не чесні і правильні гасла. Як вийняток, перемогти політтехнології може тільки власна харизма висуванця, але то раз на 100 років таке буває. У всіх інших випадках - вкладання різними методами в голови людей, шо ти класний чувак, а твій конкурент гандон. Іншими словами, реалії в Україні зараз такі, що якщо тебе нема на тв і на бордах - ніякі вибори ти не виграєш. Це добре показали всі самооборонівці, і Рижков в тому числі. Багато хто знає, що вони кльові і правильні хлопаки, але на виборах всі пролетіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


З такою само риторикою йшов на мери Кралюк.

про цього кадра в мене своя власна стійка думка. Та ,мабуть, не в одного мене :)


Багато хто знає, що вони кльові і правильні хлопаки, але на виборах всі пролетіли

Точно. Потрібно - рекламувати себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Точно. Потрібно - рекламувати себе!
А ми мало себе рекламуєм?

Ааа... ти маєш на увазі бігморди та змі... пєчаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Точно. Потрібно - рекламувати себе!

А ми мало себе рекламуєм?

Ааа... ти маєш на увазі бігморди та змі... пєчаль

 

пєчаль, бо Рижкова знають лише ті, кого війна коснулась, або які хоч якимось боком дотичні до Самооборони (а це не так багато, як можливо здаєтся), інші ж живуть по умовним рефлексам собаки Павлова, лампочка світится - дадуть їсти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


пєчаль, бо Рижкова знають лише ті, кого війна коснулась, або які хоч якимось боком дотичні до Самооборони
його знає вся міскрада, виконком, УМВС, ДАІ, СБУ  - він же не йшов на мери, щоб його знав "народ", він контролює те, що ми не бачимо. Я ж і кажу - в нього два роки, щоб його взнали. Це ж правильно - спочатку робити якісь кроки зсередини, а потім звітувати ? Ми ж не Товстенюки, правда?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

пєчаль, бо Рижкова знають лише ті, кого війна коснулась, або які хоч якимось боком дотичні до Самооборони

його знає вся міскрада, виконком, УМВС, ДАІ, СБУ  - він же не йшов на мери, щоб його знав "народ", він контролює те, що ми не бачимо. Я ж і кажу - в нього два роки, щоб його взнали. Це ж правильно - спочатку робити якісь кроки зсередини, а потім звітувати ? Ми ж не Товстенюки, правда?

 

Не правда. Людину, особливо хорошу, треба розкручувати всіма можливими (моральними) методами, всюди афішуючи хороші справи, щоб про нього говорила не тільки Борда, а й бабусі на лавочках. Тоді, можливо, буде успіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ааа... ти маєш на увазі бігморди та змі... пєчаль

Це нє пєчаль, а реалії. Правда то я трохи утрірую і не маю на увазі тупо заклєїти своїм таблом півміста і роликами все тв забити, а свою діяльність намагатися максимально висвітлювати в різних змі і обовязково в ящіку, а не тільки пости в фейсбукє строчити. І це робити не тільки перед виборами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любому випадку, маємо те, що маємо(с).  Майбутньому кандидату на посаду мера, треба проявити себе  до наступних виборів.  Люди зневірились, стомились від війни і брехні, і всіляких обіцянок типу,  ось ми прийдемо до влади і все буде добре... Масла в вогонь підлили і ЗМІ, такого обливання грязюкою я, за свої 48 років не пам'ятаю. Реакцію простого люду, не обізнаного в політичних "фінтах " вухами. можна зрозуміти-2 роки війни і політичного б*ятсва, звели недовіру політичним лозунгам і обіцянкам  практично до нуля. Знаю багато людей, які проголосували за Романюка пояснюючи свій вибір так: "..та задовбало то все( пі, пі, пі),  (с).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб говорили про мера, чи кандидата бабусі-їм потрібен для цього привід.Ну не банальна гречка, а наприклад дати люлєй жеківцям та всім іншим комунальщикам, аби ворушилися та так, щоб пяти миготіли.

От Кернес сказав  підлеглому ,.Сучий син, я тебе на нуль помножу,,,Напевно і дрючив їх там.Бо порядок в Харкові є.

В результаті перемога у першому турі.

Дієво, але це метод Лукашенка.

Я би робив інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


його знає вся міскрада, виконком, УМВС, ДАІ, СБУ

Вибачте, до жодної із цих структур не належу, тому й мені це прізвище - малознайоме.

Був такий за часів СРСР, що робив - не помню.


Ааа... ти маєш на увазі бігморди та змі.

Саме так ,Діма, саме так!

А інакше як ти доведеш бабульці, яка вважає, що палиця ремонтував міст, що пан Рижков - крутий перець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це робити не тільки перед виборами

Кльові ПіаР-аси і політтехн-олухи коштують великих грошей. Запланованих 20 тисяч не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чисто гіпотетично: я на наступні вибори захочу виставити свою кандидатуру.

потрібна ще одна умова:

 

- нах*й розігнати весь депутатський  склад міськради і зібрати по новій. Щоб не заважали працювати.

Бо будь-яке рішення і гарне починання буде рубатися на корню.

 

 

якщо перекрити депутатам відкати за "парєшать" і хоча б парочку посадити,то та шобла сама розбіжиться і будуть перевибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любому випадку, маємо те, що маємо(с).  Майбутньому кандидату на посаду мера, треба проявити себе  до наступних виборів.  Люди зневірились, стомились від війни і брехні, і всіляких обіцянок типу,  ось ми прийдемо до влади і все буде добре... 

Про що ти говориш ? накуя ?

Є злодій який 5 років ніфіга не робив для міста, перед виборами навіть штаб нормально не запускав. Єдине що його шавки запустили хвилю "про гречку" і "не продамо місто"...

Але стаду вистачило щоб знову обрати цього афериста.

Метушаться, майдани якісь мутять, ще всякою фігнею займаються. А в себе в хаті ніфіга змінити не хочуть.

 

Я реально не зрозумію Палицю якщо він цьому тупому стаду ще хоч гривню виділить... на місто чи на дітей. Вони того не варті.

І навіть якщо наступного разу він сам буде балатуватися то віри йому не буде. Бо лише справжній дурень може вкладати стільки в цих циркачів.

Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.

Ото якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метушаться, майдани якісь мутять, ще всякою фігнею займаються. А в себе в хаті ніфіга змінити не хочуть.

 

Я реально не зрозумію Палицю якщо він цьому тупому стаду ще хоч гривню виділить... на місто чи на дітей. Вони того не варті.

І навіть якщо наступного разу він сам буде балатуватися то віри йому не буде. Бо лише справжній дурень може вкладати стільки в цих циркачів.

Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.

Ото якось так.

 

 

Ти не переживай,Палиця в один кошик яйця не кладе.Не такі вони з Романюком і вороги,як нам показують. Просто Романюк,мабуть,більше кручений(комсомол за плечима),ніж Товстенюк,яким Палиці легше крутити. Перефразовуючи народну фразу,то Романюк і Товстенюк-два кармани одних штанів.Якось так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Про що ти говориш ? накуя ?

...

Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.

Ото якось так.

 

Політтехнолог шолє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Про що ти говориш ? накуя ?

...

Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.

Ото якось так.

 

Політтехнолог шолє?

 

 

"...– Боже упаси, такое же быдло, как и Вы !" 

© старий анекдот, но актуальний завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я реально не зрозумію Палицю якщо він цьому тупому стаду ще хоч гривню виділить... на місто чи на дітей. Вони того не варті. І навіть якщо наступного разу він сам буде балатуватися то віри йому не буде. Бо лише справжній дурень може вкладати стільки в цих циркачів. Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.
І не зрозумієш.Тому Палиця -це Палиця, а ти-це ти.І тобі ніколи не стати Палицею, бо не розумієш елементарних істин.

Він майданчики будує не з благодійності, а з тверезого розрахунку.

 

Колись на Огієнка , в одному затишному дворі один сильно підприємець рішив поставити ларьок з випивкою на розлив.

Так він спочатку привіз різні качелі та лавки. Ну жильці були дружні та освічені, нагнали його нараз, разом з качелями.

Лише деякі алконавти глибоко розчарувались.

Скільки часу пройшло, а зулусів і досі підкупають дешевими брязкальцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я реально не зрозумію Палицю якщо він цьому тупому стаду ще хоч гривню виділить... на місто чи на дітей. Вони того не варті. І навіть якщо наступного разу він сам буде балатуватися то віри йому не буде. Бо лише справжній дурень може вкладати стільки в цих циркачів. Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.

І не зрозумієш.Тому Палиця -це Палиця, а ти-це ти.І тобі ніколи не стати Палицею, бо не розумієш елементарних істин.

Він майданчики будує не з благодійності, а з тверезого розрахунку.

 

Колись на Огієнка , в одному затишному дворі один сильно підприємець рішив поставити ларьок з випивкою на розлив.

Так він спочатку привіз різні качелі та лавки. Ну жильці були дружні та освічені, нагнали його нараз, разом з качелями.

Лише деякі алконавти глибоко розчарувались.

Скільки часу пройшло, а зулусів і досі підкупають дешевими брязкальцями.

 

Романюк тим же самим + дорогами купував свій електорат на ДПЗ, тільки робив це як не дивно від імені голови ще "тодішнього" голови міськради ;)

 

Одним словом зулуси around!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я реально не зрозумію Палицю якщо він цьому тупому стаду ще хоч гривню виділить... на місто чи на дітей. Вони того не варті. І навіть якщо наступного разу він сам буде балатуватися то віри йому не буде. Бо лише справжній дурень може вкладати стільки в цих циркачів. Вам треба не цільові програми обдарованим дітям, спорт-майданчики і т.п. блага, а щоб вас обкрадали і на*уй посилали і головне щоб не трогали коли самі крадете.

І не зрозумієш.Тому Палиця -це Палиця, а ти-це ти.І тобі ніколи не стати Палицею, бо не розумієш елементарних істин.

Він майданчики будує не з благодійності, а з тверезого розрахунку.

 

Колись на Огієнка , в одному затишному дворі один сильно підприємець рішив поставити ларьок з випивкою на розлив.

Так він спочатку привіз різні качелі та лавки. Ну жильці були дружні та освічені, нагнали його нараз, разом з качелями.

Лише деякі алконавти глибоко розчарувались.

Скільки часу пройшло, а зулусів і досі підкупають дешевими брязкальцями.

 

 

Ну да, краще бути без качель і усіляких благ, зате всеодно з тієюж пивнишкою. Бо, як то кажуть, не получиться по хорошому - зробимо по поганому.

Хоч хтось з політиків чи підприємців у нас ці брязкальця ставив? Хоч хтось спортмайданчики будував? Хоч хтось вікна та дахи у садочках та школах робив?....?.....? Та ні, краще хай діти мерзнуть і у медкабінетах буде тільки чорний уголь, зате ми не повелись на брязкальця! Фу! Тьху на вас!

Всі крадуть! Але хтось ділиться цим краденим і щось робить на благо, а хтось тупо тихенько у карман ложить і ніфіга не робить.

Відкрийте очі на вашого "благодійника і господарника", бо господарством Романюка геть не пахне. Він зрозумів, що його буде підсиджувати серйозний конкурент, то кинув людям трохи кісток за 4 роки і зробив за пів року стільки, як за останні 5 років не робив. А де не доробив до виборів, то вже й так буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...