Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Ой-вей, как будто ви нє зналі.

Шо нэ зналі? Сайт вже не робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой-вей, как будто ви нє зналі.

Шо нэ зналі? Сайт вже не робить

Ну поки що (в мене особисто) завантажується чудово (Київстар). Але цілком можливо, що в майбутньому власнику сайта зроблять пропозицію, від якої він не зможе відмовитися. І тоді вже точно буде "фсьо". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поки що (в мене особисто) завантажується чудово. Але цілком можливо, що в майбутньому власнику сайта зроблять пропозицію, від якої він не зможе відмовитися. І тоді вже точно буде "фсьо". :)

В мене не відкривається в жодному браузері. Укртелеком, єслі шо.

Що там хоч за компромат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поки що (в мене особисто) завантажується чудово. Але цілком можливо, що в майбутньому власнику сайта зроблять пропозицію, від якої він не зможе відмовитися. І тоді вже точно буде "фсьо". :)

В мене не відкривається в жодному браузері. Укртелеком, єслі шо.

Що там хоч за компромат?

ZenMate тобі в допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там хоч за компромат?

Фотки Сашка, де він в єрмолці молиться біля Стіни плачу. Ну і прінтскріни кількох десятків листів листів з електронки.

Думаю, найцікавіше попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки Сашка, де він в єрмолці молиться біля Стіни плачу. Ну і прінтскріни кількох десятків листів листів з електронки.

тю

0_15c2e_fa0295ab_L.jpg

y_sin7.jpg

16522.jpg

original.jpg

Думаю, найцікавіше попереду.

Чекаємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, бордівчани, голосуєм за Романюка?

Категоричне ні.

На мою думку, він один з тих людей які багато обіцяють та майже нічого не роблять, піаряться за рахунок вчинків інших (на прикладі встановлення мед обладнання в одній із лікарень міста фондом, а Романюк тут як тут).

Я не буду когось агітувати чи рекомендувати, просто реально гляньте на речі об'єктивно, в місті бардак, гарячої води по районах нема (я на 40му мешкаю), холодна часто пропадає, дороги латаються в основному перед виборами і на їх ремонт виділяють стільки, що вони мали б простояти далеко не 1 рік, як це заведено у Луцьку. У владі в першу чергу думають про напихання власних гаманців, погляньте де живуть і на чому катаються наші "кєровнікі".

Бардак треба зупиняти, робити щось для міста та притягувати до відповідальності казнокрадів та бездіяльних чиновників котрі не виконують свою роботу. Я, наприклад, вже ситий обіцянками і не дивлюсь на слогани та текст, а на реальні дії кандидата, його команди стосовно нашого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, бордівчани, голосуєм за Романюка?

Напевно ні, вул.Перемоги зробили, казали на 10 років, на світлофорі перед Кузнецова вже горб і ямка. В Луцьктепло з липня зарплату не виплачують, що не знає, чого води гарячої не було (немає), деякі вулиці без асфальту багаро років, одні ями. А чому ніхто не піднімає питання щодо продажу землі на Рівненській, де автобусний парк? А там 3.5 га., з яких 2.7 га вже будують. Кошти від продажу де? Де генеральній план мвста, план розвитку. Підземний перехід? Питань багато, відповіді де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От реально - до виборів часу вже зовсім мало, а я поняття не маю за кого дійсно варто голосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От реально - до виборів часу вже зовсім мало, а я поняття не маю за кого дійсно варто голосувати

Голосуй серцем, голосуй за ***юка! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки за Ігоря Палицю, або кого він підтримує, це єдина людина якому можна ще довіряти!

post-3660-0-74751500-1445110515_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в неті ширять взламану пошту Товстенюка ...

Багато там цікавих листів всплило )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі в неті ширять взламану пошту Товстенюка ...

Багато там цікавих листів всплило )))

Перед виборами бруд на конкурентів лити то є звична штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, бордівчани, голосуєм за Романюка?

Категоричне ні.

На мою думку, він один з тих людей які багато обіцяють та майже нічого не роблять, піаряться за рахунок вчинків інших (на прикладі встановлення мед обладнання в одній із лікарень міста фондом, а Романюк тут як тут).

Я не буду когось агітувати чи рекомендувати, просто реально гляньте на речі об'єктивно, в місті бардак, гарячої води по районах нема (я на 40му мешкаю), холодна часто пропадає, дороги латаються в основному перед виборами і на їх ремонт виділяють стільки, що вони мали б простояти далеко не 1 рік, як це заведено у Луцьку. У владі в першу чергу думають про напихання власних гаманців, погляньте де живуть і на чому катаються наші "кєровнікі".

Бардак треба зупиняти, робити щось для міста та притягувати до відповідальності казнокрадів та бездіяльних чиновників котрі не виконують свою роботу. Я, наприклад, вже ситий обіцянками і не дивлюсь на слогани та текст, а на реальні дії кандидата, його команди стосовно нашого міста.

Саме тому я ще весною питав в бордівчан про ймовірних кандидатів. Але так і майже ніякоіі інформацііі про кандидатів, окрім Романюка і Товстенюка. А до виборів залишився тиждень. Тому з двох зол меншим є Романюк.

Меншим злом, не смішіть. Якщо переглянути хто скільки зробив, а не пиз#ів для міста то Романюк явно пасе задніх. Це не просто слова, при бажанні можна ознайомитись і все стане зрозуміло, я цікавився, тому й кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меншим злом, не смішіть. Якщо переглянути хто скільки зробив, а не пиз#ів для міста то Романюк явно пасе задніх. Це не просто слова, при бажанні можна ознайомитись і все стане зрозуміло, я цікавився, тому й кажу.

Будь ласка якісь факти в студію

Якщо ж вам ліньки самому шукати, ось вам посилання де написано конкретні дати, кому і що було придбано, а також дя чого і за чий рахунок. Якщо ваш хвальний Романюк щось робить, це за наші з вами кошти із бюджету, а не власними силами, він це і так повинен був робити.

http://novyy.lutsk.ua/zviti/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж вам ліньки самому шукати, ось вам посилання

http://novyy.lutsk.ua/zviti/

А я думаю, хто ж це в голосувалці за товстенюка віддав всі свої голоси )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меншим злом, не смішіть. Якщо переглянути хто скільки зробив, а не пиз#ів для міста то Романюк явно пасе задніх. Це не просто слова, при бажанні можна ознайомитись і все стане зрозуміло, я цікавився, тому й кажу.

Будь ласка якісь факти в студію

Якщо ж вам ліньки самому шукати, ось вам посилання де написано конкретні дати, кому і що було придбано, а також дя чого і за чий рахунок. Якщо ваш хвальний Романюк щось робить, це за наші з вами кошти із бюджету, а не власними силами, він це і так повинен був робити.

http://novyy.lutsk.ua/zviti/

ну то хай собі і дальше роблять, для чого у мери йти? де написано, що якщо благодійник, то за нього треба голосувати? навпаки, якщо людина благодійник, а до влади не лізе то йому хвала і повага, а якщо воно качельки поставило і кричить про це всім, то це нікчемність.... взагалі найбільше кричать про свої мега управлінські якості, якраз ті, яких від влади треба тримати по далі.

а то так до корита всі пруться аж пукани рвуться....соррі, за мій Хранцузький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламна стратегія що Укропа, що Товстенюка дуже примітивні і розраховані на задавити масою агітації.

Про якість не подумали.

Походу рекламщики вирішили вижати з Коломойського чимбільше бабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів тема по обсиранню укропа та Палиці.

Ну що, бордівчани, голосуєм за Романюка?

Чому ж ви не аргументували? Напевне чере те, що особливо й нічого сказати, головне бруду на конкурентів побільше вилити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...