Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По-перше, на рахунок "хвальний" - це не за адресою, я просто хотів визначити альтернативу цим двом. По-друге, для того його й обрали, щоб він щось робив за наші з вами кошти із бюджету, а не власними силами. А по-третє, не треба тут рекламувати Палицю, бо я, і надіюсь більшість лучан за цього підКоломошу не проголосую, навіть якщо він мій під'їзд золотом зашиє.

Цікаво, що про наші кошти із бюджету він згадав в рік виборів, а до того палець об палець не стукав і нічого його не хвилювало окрім власної кишені. А як намалювався реальний конкурент, то почав шевелитись: дороги, тротуари, подвір"я... а до цього де кошти були чи він усі роки їх збирав, щоб зараз використати?!!! Розрили на Конякіна всі дороги, міняють труби, але люди добрі! це ще з червня місяця! Наразі так і все розрито і до виборів уже ніхто нічого робити не буде і той же Романюк болт клав на ці вулиці і що вже 4-ро дітей там руки поламали і бабки дома сидять бо ноги викручують, бо раптом прграє, то хай наступник розхльобує. Немає ніде інформації про цю ситуацію, бо він її особисто всюди закриває, щоб не бачили насправді його роботи і обіцянок-цяцянок. От такий у нас мер! Де зробили - покажую що то я, де насрали - непризнаюсь! Навіть сьогодні Луцький зоопарк він відкривав, а гроші туди він вклав? Тільки світиться на камерах а толку 0!!!!

Набридли обіцянки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

По-перше, на рахунок "хвальний" - це не за адресою, я просто хотів визначити альтернативу цим двом. По-друге, для того його й обрали, щоб він щось робив за наші з вами кошти із бюджету, а не власними силами. А по-третє, не треба тут рекламувати Палицю, бо я, і надіюсь більшість лучан за цього підКоломошу не проголосую, навіть якщо він мій під'їзд золотом зашиє.

Цікаво, що про наші кошти із бюджету він згадав в рік виборів, а до того палець об палець не стукав і нічого його не хвилювало окрім власної кишені. А як намалювався реальний конкурент, то почав шевелитись: дороги, тротуари, подвір"я... а до цього де кошти були чи він усі роки їх збирав, щоб зараз використати?!!! Розрили на Конякіна всі дороги, міняють труби, але люди добрі! це ще з червня місяця! Наразі так і все розрито і до виборів уже ніхто нічого робити не буде і той же Романюк болт клав на ці вулиці і що вже 4-ро дітей там руки поламали і бабки дома сидять бо ноги викручують, бо раптом прграє, то хай наступник розхльобує. Немає ніде інформації про цю ситуацію, бо він її особисто всюди закриває, щоб не бачили насправді його роботи і обіцянок-цяцянок. От такий у нас мер! Де зробили - покажую що то я, де насрали - непризнаюсь! Навіть сьогодні Луцький зоопарк він відкривав, а гроші туди він вклав? Тільки світиться на камерах а толку 0!!!!

Набридли обіцянки!

во во правильно говорите.....ах да до речі, яка то партія обіцяє якщо прийде до влади в місцеві ради зробить армію професійною по контракту?(мабуть вони самі не знають, що то не в їх компетенції) а нє не знаєм не чули... так що правильно говорите обіцянки до того ж відкрито брехливі набридли!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть сьогодні Луцький зоопарк він відкривав, а гроші туди він вклав?

Свої? А має вкладати саме свої?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть сьогодні Луцький зоопарк він відкривав, а гроші туди він вклав?

Свої? А має вкладати саме свої?

в нас якась спотворена дувка про функції депутата-мера :(

ну не мають вони платити з своїх грошей за гречку \ ремонт дроги в дворі \ майданчики

вони мають зробити щоб на це вистачало грошей в бюджеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://sashaleaks.com/ - на Airbites та Укртелекомі працює люкс.

Полистав скріншоти листів, надибав декілька людей, котрих знаю, вже відпрацьовують 30 срібняків зарплату сповна, сумно :(

Адмін ресурсу ставить до відома, що в разі виходу о.т. до другого туру, в інтернети попливе ізюминка - Viber переписка.

Буде весело :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меншим злом, не смішіть. Якщо переглянути хто скільки зробив, а не пиз#ів для міста то Романюк явно пасе задніх. Це не просто слова, при бажанні можна ознайомитись і все стане зрозуміло, я цікавився, тому й кажу.

Будь ласка якісь факти в студію

Якщо ж вам ліньки самому шукати, ось вам посилання де написано конкретні дати, кому і що було придбано, а також дя чого і за чий рахунок. Якщо ваш хвальний Романюк щось робить, це за наші з вами кошти із бюджету, а не власними силами, він це і так повинен був робити.

http://novyy.lutsk.ua/zviti/

ну то хай собі і дальше роблять, для чого у мери йти? де написано, що якщо благодійник, то за нього треба голосувати? навпаки, якщо людина благодійник, а до влади не лізе то йому хвала і повага, а якщо воно качельки поставило і кричить про це всім, то це нікчемність.... взагалі найбільше кричать про свої мега управлінські якості, якраз ті, яких від влади треба тримати по далі.

а то так до корита всі пруться аж пукани рвуться....соррі, за мій Хранцузький

А хто вам сказав що фонд благодійний? Ви не володієте інформацією, це не благодійна організація, чи вам знову посилання давати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вам сказав що фонд благодійний? Ви не володієте інформацією, це не благодійна організація, чи вам знову посилання давати?

порвало на шматки :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть сьогодні Луцький зоопарк він відкривав, а гроші туди він вклав?

Свої? А має вкладати саме свої?

ви ж розумна напевно людина і розумієте, що я не про особисті кошти, а кошти міського чи обласного бюджету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Давайте краще про leaks, нема чого заливати флудом і топити в інформаційному потоці таку цікаву тему. І про інших leaks не мішало б почитати, скажіть де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте краще про leaks, нема чого заливати флудом і топити в інформаційному потоці таку цікаву тему. І про інших leaks не мішало б почитати, скажіть де?

так шото нЄту інших...до речі хтось знає мена з фото? шото він якийсь не мЄстний шо лі...аж надто зализаний

Tanichka ви мабуть не з Луцька, якщо не чули про 3 млн грн на зоопарк з бюджета міста :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивилась скріни, також побачила деякі знайомі прізвища, на 100% впевнена що не фейк...

Шкода тільки що до виборів залишилось дуже мало часу, і мало потенційних виборців Палиці/Товстенюка/Укропа побачать це і зроблять правильні висновки...

Я раніше (коли менше цікавилась політикою) також захищала Палицю - ну а чё, дітей в Буковель відправляє, майданчики робить, школам допомагає.... Зараз в мене відкрились очі...

Доречі історія в тєму "про допомогу від фонду Палиці".

Фонд декларує що він соціально незахищеним верствам населення, зокрема інвалідам, які потребують постійного лікування, виділяє кошти на ліки (там 1 раз в рік вроді би). Для цього необхідно взяти довідку в лікарні, поксерити всі ті документи (посвідчення, паспорти і т.д.) і занести в фонд. А далі потрібно перезвонити в головне відділення фонду і людині назначать час і дату коли вона може прийти за карткою на якій будуть гроші суто на придбання ліків (біля 500 грн.). Ну звичайно, щро фонд це робити ніхто не змушує, вони самі кажуть що вони це роблять - благородно що тут скажеш... Так от на практиці виявилось що після того як людина заносить всі ці документи, їй дають номер телефону на який просто нереально дозвонитись ))) - 2 місяці вже як... Для чого обіцяти те, що Ви не можете або не збираєтесь робити? При повторному зверненні в фонд, всі продовжують казати - телефонуйте тільки на той номер-така процедура ). Походу до 25 числа так і будуть казати, а далі буде видно...

Просто кинули цих людей - аж бридко...

В той же час, по місту активно набирають багато чоловіків в варту порядку (проводять їм серйозні тренування) при чому обіцяють досить не погану зп... На сайті фонду читаємо:

Луцькі вулиці щовечора спільно патрулюють правоохоронці, представники громадського формування «Варта порядку» та деякі активісти... Нагадаємо, формування «Варта порядку» створене, аби сприяти правоохоронцям у їх роботі, запобігаючи правопорушенням, захищати життя та здоров’я громадян

Щось мені здається що громадські формування мають створювати самі громадяни і зарплату їм за це не платять... Чому так активно іде набір саме перед виборами? Навіщо Палиці така варта?

Ще по скрінах з сайту:

- прес-секретар йому ще й коменти з фейсбук пересилає почитати що про нього пишуть, можливо й наші перешлють )))

- рекламація на ягоду - власний бізнес?

- "Хроніки любарта" - видання вільних журналістів (так в них пише на сайті) - ну, ну... ще й подвійна бухгалтерія....

- і Пустюльга йому щось про Савчука пише...

- яким боком Москвич і літак що впав до Товстенюка? Обшук і вилучення документів... цікаво ))) Судячи з останнього речення Аліни (директора птахофабрики) "їм не до сміху..."

- ЛНТУ , КРУ і Житлобуд 1 - тоже інтєресна тема....

Ну і про ЗП. На сайті пише: "На самом деле Сорокун О.В. получает 10 800 гривен, а не 108 тысяч. Соответсвенно и фонд заработной платы будет примерно на 100 тысяч меньше....Но все равно это приятные новости для налоговой." Для того щоб податкова хоч якось відреагувала потрібно їм офіційний запит надіслати, може-то організувати ;)?

Ще скажу і про Романюка, також не подобається він мені як мер... Стільки земельних скандалів (незаконних забудов і т.д.) як при його мерстві я не пригадую (хоча раніше менше цікавилась політикою, то можливо суб'єктивна точка зору).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода тільки що до виборів залишилось дуже мало часу

Так буде ж два тури? Чи таки ***нюк зможе набрати 50% з першого разу?

Хоча, якщо дійсно відсотків 25-30 з тих, хто регулярно відвідує виборчі дільниці, в цей раз передумають, шанси на 50% може й з*являться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веб-страница недоступна :(

Все працює! І відкриває очі!

Таке відчуття, що ви спали до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taurus07, глюкавить стара опера (12,хх), по причині кирилиці в URL, остання - 32, Chrome, Mozilla, IE - відкривають на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon,

http://sashaleaks.com/

На Домашньому неті від куївстар відкривається без картинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taurus07, глюкавить стара опера (12,хх), по причині кирилиці в URL, остання - 32, Chrome, Mozilla, IE - відкривають на ура.

дякую. в мене хром не відкривав, відкрилось Мозілою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, може то змінити свій вибір з "ну їх всіх нах" на " Товстенюка" ? :)

Обгрунтування досить просте. Раз всі провладні "патріоти" так дружно накинулися срати на Товстенюка, то напевно він щось з себе та й представляє.

Дивлюся на нього, його поведінку і мову та, головне, діяльність – якийсь лантух, за якого я б і у страшному сні не віддав голоса... але відкриваєш борду і фб – нормальний тіп певно, раз його провладні шавки так бояться і паплюжать. Чи гіршим є будь який віруючий єврей за українця пропагуючого БПП-С ?... імхо, нє

P.S.: шутю :) ну їх всіх разом з їхніми пропагандистами нах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...