Перейти до змісту

В США розробили лазерну бритву


АндрійВс

Рекомендовані повідомлення

Стартапери з Ірвіна, штат Каліфорнія, представили прототип лазерної бритви. Skarp - станок, який при зіткненні з волоском

акуратно зрізає його, при цьому отримати опіки або порізи від інноваційної лазерної бритви неможливо. Крім того, Skarp попереджає

розвиток шкірних інфекцій, адже мікроби і бактерії паразитують якраз на пошкоджених ділянках шкіри.

У порівнянні з одноразовими верстатами лазерна бритва Skarp володіє і безліччю інших переваг. Так, для неї не потрібно купувати

дорогих картриджів, а також піну або засоби після гоління. Процес здійснюється без зусиль і болю, не викликає роздратування. Skarp

також є екологічно безпечним пристроєм: одноразові станки - це пластик, на природну переробку якого підуть століття (а кожен рік

у світі викидається понад 2 млрд бритв або бритвених картриджів), до того ж для їх промивання потрібна значна кількість води.

Skarp навіть промивати після гоління не потрібно, але розробники відзначають, що в душі використовувати лазерну бритву можна. Її

корпус виготовлений зі сплаву алюмінію 6061. Працює лазерна бритва від однієї батареї AAA, якої вистачає приблизно на місяць.

Для збору коштів на запуск Skarp в промислове виробництво стартапери опублікували кампанію на Kickstarter. Першим інвесторам вічна

лазерна бритва обійшлася в 89 доларів, і за 24 дні до завершення кампанії на випуск Skarp вже зібрано близько 250 000 доларів.

dcd232eeaf70451621969d0018725664_original.jpg

https://www.kickstar...century-shaving

було б непогано придбати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то цікаво звичайно..

Але на відео чомусь всі не бриті))

Хоч би показали, як працює те чудо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то цікаво звичайно..

Але на відео чомусь всі не бриті))

Хоч би показали, як працює те чудо..

дик модньо зараз небритим хіпстєром буть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то цікаво звичайно..

Але на відео чомусь всі не бриті))

Хоч би показали, як працює те чудо..

На початку відео( побритий як небуть) чувак з алергією присипаний тоналкою,не про шо неговорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то цікаво звичайно..

Але на відео чомусь всі не бриті))

Хоч би показали, як працює те чудо..

На початку відео( побритий як небуть) чувак з алергією присипаний тоналкою,не про шо неговорить?

альфа тестєр хулє))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку відео( побритий як небуть) чувак з алергією присипаний тоналкою,не про шо неговорить?

Ну я подумав, що то навпаки мол дивіться, що буває від звичайної бритви, а потім по логіці вони б мали показати, яка крута їхня штука. А то тільки на руці пару волосків припалили (я так можу і з допомогою лупи і сонця припалити :_02: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так можу і з допомогою лупи і сонця припалити :_02:

Бритися ти будеш днів 10 .. А сонця не буде І що ?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бритися ти будеш днів 10 .. А сонця не буде І що ?:)

Жень, ти відео дививсь? Він там на руці два волоска спалив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там на відео видно, як тонесенька полосочка лазера палить волосок.

От та полосочка реально буде збривати волоски. Питання таке: як вона бритиме, коли батарейка буде сідати? Вимкнеться, чи буде аби як?

Типу замість замінити картридж - поміняти батаейку.

Цікава штука. Хотєть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя теж хотєть. надіюсь, що в найближчому часі китайози візьмуть на озброєння і випустять щось подібне до офіційного релізу скарпа)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке: як вона бритиме, коли батарейка буде сідати? Вимкнеться, чи буде аби як?

як і всі апарати подібного типу, буде стояти стабілізатор напруги, який буде підтримувати напругу на певному рівні, а потім раптово вимикатись, коли заряд батареї впаде до критичного рівня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть запозичена з лазурної епіляції яку досить давно використовують для видалення волося з різних частин тіл в основному жінки. Там також лазер ріже волосинки. Тільки в чоловіків, як правило, щетина значно грубша, тому лазер потрібний посильніше.

НАскільки мені відомо там лазер не тільки ріже а й запаює цибулинки, через що ріст і припиняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно :) сейчас идёт тенденция по ухудшению (уменьшению) срока службы деталей, будь то колесо или подшипник или машина или бритвенный станок, чтобы ты снова и снова бежал и покупал. А тут такое!!!!! Интересно, что же будет делать Джилет, и ей подобные, а так же производители электробритв??? Да и сами разработчики?? Бритва то ВЕЧНАЯ :) можно от деда внукам передавать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лазер не тільки ріже а й запаює цибулинки, через що ріст і припиняється.

Єрунда. Лазер зрізає волосинку і нічого не запаює. "Цибулинка" - це, власне корінь волосини. І його не запаєяш. В жінок при епіляції видаляється волосинка разом із цибулинкою, через те і не росте. При "лазерній" епіляції, цибулинка вбивається - і немає звідки рости.

Дана бритва, це такий собі мікро джедайський меч :) Де замість леза - лазер.

Бритва то ВЕЧНАЯ

Ну, не зовсім, мабуть. Якись ремурс у тої мікро-лампи-лазера є? Скількись там тисяч годин роботи на відказ.

сейчас идёт тенденция по ухудшению (уменьшению) срока службы деталей

Чистої води маркетинг (заводське старіння). А на чому заробляти?

Интересно, что же будет делать Джилет, и ей подобные, а так же производители электробритв???

Виймуть з довгих ящиків передові технології і будуть втілювати. Я просто не вірю, що їхні потужні конструкторські бюро не придумали нічого інноваційного!

І тут знову маркетинг! :) На чому заробляти, якщо саме цікаве і нове втілити одразу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то цікаво звичайно..

Але на відео чомусь всі не бриті))

Жилєту з цієї є причини не давали патент на його першу бритву ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поки кращої бритви одноразової за бік не знайшов це там де 1 лезо з захисною залізячкою, збриває будь яку бороду.

рішення цікаве та оригінальне, хоча може це й фейк :) Та й не ясно як той лазер буде діяти якщо крябанути випадково по шкірі, я б то купив точно якщо ефект кращий чим зарашні пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бритва то ВЕЧНАЯ :) можно от деда внукам передавать :)

лазер буде сідати,

оптика мутніти

а взагалі це все змова жидо-масонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі це все змова жидо-масонів

Во-о-о-о.

Так що не спішіть викидати дідівські трофейні Solingen'и :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео щось не дуже переконливе... значно цікавіше було б, якби бородань перед камерою розпрощався з своєю бородою коментуючи і нахвалюючи свій інноваційний продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гадаю, не було показано по одній з двох причин,

порівняйте електробритву зі станочною, якість відрізняється сильно (може, мені не потрапляли хороші дорогі електро),

тобто звичайний станок збриває гарно, якраз за рахунок хорошого контакту зі шкірою, цей лазер йдучи по шкірі і маючи ще зазор від "лезотримача" буде лишати кілька міліметрів.

або ж просто нема робочої моделі, є тільки прототип і все.

Відповідно, не факт, що з того вийде щось путнє, звичайно, якщо воно працюватиме гарно, то я за, але поки гроші сюди б не вклав, бо гадаю, в корпорації жілет давно би зробили таке чудо.

цінний комент, робочого прототипу нема

They clearly state that to have a working version they need the mass produced fibres. Whatever they build in the lab wont operate like the real version. What they need to do is use some of the KS funds - or some guarantee based on the coming funds to get some of the mass produced fibres and then they can build a working prototype. We aren't going to get a working prototype any time soon.

машинний переклад

Вони чітко заявити, що, щоб мати робочу версію, вони повинні масових виробляється волокон. Що б вони не побудувати в лабораторії звичай працювати як реальної версії. Те, що вони повинні зробити, це використовувати деякі з коштів KS - або будь-якої гарантії, заснованої на найближчі фондів, щоб отримати деякі з масового виробництва волокон, а потім вони можуть побудувати робочий прототип. Ми не збираємося, щоб отримати робочий прототип найближчим часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер у ванній кімнаті замість запаху піни чи гелю для гоління буде стійкий запах смаленої щетини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...