Перейти до змісту

HELIX Capital Investments Ltd, Amwey etc.


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Опять 25, а чого не можна на загал це пояснити, напиши мені в приват, будь ласка, і вибач, що я сказав, що ти среш в темі, я згаряча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

DMK,я б теж почитав, але при зустрічі або в пп ти будеш мені якусь фігню впарювати. Не буває ніколи так шо все радужно і ніде нема підводних каменів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дочекався я для себе хоч якоїсь зрозумілої відповіді від DMK, що дає підстави підозрювати, що тут діло пахне керосином. Під шумок революції 2013 року закатали нову класичну "МММ" із іншою назвою тільки + прикриваючись різними фірмами, які наче забезпечують примноження інвестованих грошей. Подайте на мене в суд, якщо я обманюю.

Тому я вважаю "HELIX Capital Investments Ltd" класичною прикрашеною фінансовою пірамідою для себе... крапка....+очікування спростування або реакції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо "лопання" Хелікса, тепер знаємо до кого посилати обдурених "вкладників"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 жовтня буде презентація компанії в Луцьку. Скоріше за все буде в готелі Україна в конференц-залі. Якщо хтось дійсно цікавиться - приходьте. Отримаєте відповіді на всі свої запитання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дочекався я для себе хоч якоїсь зрозумілої відповіді від DMK, що дає підстави підозрювати, що тут діло пахне керосином. Під шумок революції 2013 року закатали нову класичну "МММ" із іншою назвою тільки + прикриваючись різними фірмами, які наче забезпечують примноження інвестованих грошей. Подайте на мене в суд, якщо я обманюю.

Тому я вважаю "HELIX Capital Investments Ltd" класичною прикрашеною фінансовою пірамідою для себе... крапка....+очікування спростування або реакції.

Ти геть странний чоловік. в ЛС пишеш що зустрінемось, щоб я дав тобі відповіді, а тут пишеш на дочекався) Ти взагалі адекватна людина? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб почути зрозумілу відповідь - треба як мінімум, поставити адекватне і конкретне запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дочекався відповіді в ЛС. А те що зустрінемося, це можливо. Мені лиш цікаво, що від того зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкування з Вами схоже в перекачуванні із пустого в порожнє. Я задаю питання по хеліксу. Питаю на яких умовах і куди кладуться гроші і як потім і коли можна забрати, це не повинно викликати недорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вас не розумію. Ви поставили декілька питань в ЛС - я на них відповів. Що Вас ще не влаштовує?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біда всіх тих учасників пірамід в тому, що вони говорять шаблонно. А шаблон дає їм якийсь гуру на зібранні. Це і відштовхує. Фактично ваша робота - продавати. А бути продажником не кожен вміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваша проблема в тому, що ви не ознайомлені з інформацією а ні трохи. Нічого продавати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То чого ж Ви і подібні Вам так активно нас пробують заманити. Ніколи не повірю що по доброті душевній хтось почне розголошувати безпечний і адекватний метод заробітку.

А зі схемами роботи подібних організацій я добре знайомий, мав досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не залучаю) Прочитайте мої пости з самого початку. Я лише сказав що тут заробляю, і ніяких проблем не мав. А на мене зразу налетіли як собаки) Я нічого не кажу, що мені немає вигоди. Я маю % від Вашого вкладу. Але в чому тут мінус - я не розумію)

Нікого не агітую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише сказав що тут заробляю, і ніяких проблем не мав. А на мене зразу налетіли як собаки) Я нічого не кажу, що мені немає вигоди. Я маю % від Вашого вкладу. Але в чому тут мінус - я не розумію)

Вище є відповідь.

Амвеї, н'ювейси, тянши і інші їм подібні - фінансові піраміди. Що і є мережевий маркетинг.

Якби вже все так було дууууже добре -то всі б стали агентами тих пірамід.

Про рівень вашої зазомбованості я можу судити із наполегливості, з якою ви доказуєте, що всетак добре і райдужно!

Я знаю, іншу сторону медалі. (На що ви скажете, що хтось погано старався, а я скажу - кинули на бабло)

Людина влізла в н'ювейс, її зазомбували, що через рік буде на чорному мерседесі самої нової моделі їздити. І все буде чікі-пікі. І вілли через 5 років і купа бабла! тільки потрібно товару на 400 баксів купити. Купили.

А тепер потрібно повернути свої 400 баксів. І щось почати заробляти! Потрібно комусь те лайно втюхати. А народ не так сильно і ведеться. Не кожному по-кишені зубна паста за 15 у.о. Вагою 20г. Чи крем проти прищів за 25 у.о. 20г. І т.д.

на фіналі - попандос. І таких чимало. н'ювейсу тільки те й потрібно. Їм пофіг, що хтось в надії позичив, і тепер віддаватиме. Чи відкладене вклав в "бізнес".

Вони своє отримали. А "вищі сходинки" настільки зазомбовані, що до людей ніякого співчуття уже не відчувають.

Типова американська модель бізнесу.

Втюхав і тобі на все і на всіх насрати, навіть якщо після цього з голоду помруть, значить слабаки!

Крім всього іншого, на форумі є таки заборона на рекламу подібного роду бізнесу. І всіх тих, хто відписується це також стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЛМ (мережевий маркетинг) не є фінансовою пірамідою. Зазвичай, в МЛМ продаються реальні товари (часто за завищеною ціною). І не всі МЛМ вимагають вкладення особистих коштів. В прикладі Жені - ніхто не заставляв людину купувати товар на 400 баксів. Є жадібність, але немає таланту продавця - в МЛМ так заробити не можна. Треба вміти продавати, а професійному продажнику немає різниці, що саме тюхати.

В фінансовій піраміді навпаки - реальні гроші обмінюються не на товар, а на обіцянки майбутніх виплат. І відразу повідомляють, що майбутні виплати будуть тим більші, чим більше людей новий учасник затягне за собою.

В МЛМ продають реальний товар. В фінансовій піраміді - продають повітря. Ті, хто в перших рядах - виграють і там, і там.

Щодо ціни товарів в МЛМ... часто вона здається несправедливою, але, наприклад, виробнича собівартість Кока-коли в США - це тільки 20-30% від роздрібної ціни. Але це не означає, що виробник "наварює" 300% - левову частину навару з'їдає реклама, потім дистрибуція, потім роздрібний магазин хоче свій заробіток. Та і якість товарів - питання дискусійне.

Тому амвеї і оріфлейми будуть жити й надалі. І вони не зацікавлені в разовому заробітку - оскільки в них ідуть продажі товару, виробленого на власному заводі, то завод повинен працювати багато років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість з тих, хто відписав в цій темі полюбому працюють на дядю, і будуть доказувати, що мережевий маркетинг - це лайно. Воно й не дивно, бо 95% людей так вважають, хоча самі працюють по роботам на чужу мрію, мрію свого директора. Для прикладу емвей на ринку 70 років, і я користуюся їхньою продукцією, мені її ніхтон е ВТЮХУВАВ, я сам попробував, і побачив, що вигідніше купляти їхню продукцію, ніж на ринку, і по якості вона куди краща. В Хеліксі трохи не так працює система. Компанія платить більше як 100% річних. Компанії вигідно платити такі відсотки по тій причині, що інвестори, яким компанія платить є потенційними кінцевими споживачами. Для прикладу, якщо компанія пропонує купити певний продукт, нічим не дорожчий, ніж на ринку, то 95%, що ця людина, як інвестувала гроші, і отримала немалі відсотки, купить в цій компанії якийсь продукт, а Хелікс заробить на цьому, розумієте суть? Хелікс має контракти з багатьма компаніями, відсторонює перекупщиків, і нпряму продає товар людям, цим самим забирає весь навар собі, грубо кажучи. Длдя прикладу, хто знає, хто такий Ронні Колеман, то Хелікс має з ним контракт, товари дяді Ронні продаються напряму в магазині хелікса. Ціна така ж +-, як і в інтернет-магазинах. Ловите суть того, що я вам хочу донести? Звідки в компанії гроші? основна частина саме звідси. Бізнеса так само є в компанії. Для прикладу...в 2014 році прийшли інвестори в компанії, які залучили свої кошти. Компанія відкриває на них РЕНТАБЕЛЬНИЙ бізнес, який себе окупить за 12-17 місяців. Наприклад СкайПарк в Київі, Одесі. СкайПарк - це дитячий розважальний комплекс. Зараз дітей водять саме в такі заклади, а не в пісочниці. Хто там був в СкайПарку - той знає, скільки там народу ходить, яка відвідуваність в день. Для прикладу туди прийде 1000 людей в день. Абонемент в будній день - 100 грн. 1000*100=100 000 грн. Це грубо кажучу, не рахуючи ресторанчики для дітей і т.д. Ну так от, в 2014 році люди інвестували гроші, компанія відкрила на них бізнеса, виплатила бабки. В 2015 році приходять нгві інвестори, так само ці старі інвестори, знову вкладають гроші, компанія на нові гроші відкриває нові бізнеса, але старі ж залишаються, і надалі приносять прибутки. Через декілька років в компанії буде ціла мережа бізнесів в різних галузях. А на рахунок того, чому вони виплачують такі великі відсотки - то я описав вище про продаж товарів. Компанія заробляє на товарах куди більше, ніж виплачує. В емвей, щоб заробляти, потрібно ходити і як хтось казав тюхати" товар. Компанія зробила мудріше. Нікому не треба "втюхувати" нічого. Компанія платить бабки, роблячи людей платоспроможними, таким чином сама собі набуває цих кінцевих споживачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість з тих, хто відписав в цій темі полюбому працюють на дядю...

я надіюсь ти цю муйню написав з айфона 6s, розкішно вмостившись у крісло Bentley Mulsanne, ага? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, випередив :)

не потрібно путати піраміди, які так класно прижилися в наших краях зі збіднілим населенням та MLM

MLM – це вища сходинка розводу споживача. Розвинулися з пірамід забугром давним-давно, бо треба було якось легалізовуватися а не бігати від поліції постійно після кожного закриття "інвестиційної компанії". Вони нічого протизаконного не роблять якби окрім як троха НЛП юзають на "членах сєкти" :) Ну але більшість з них прийшли на віки бо реклама робить "чудеса" а наївність людей не має меж.

Піраміди як ми переконуємося останні 20 років – це якась топорна форма жорсткого на**алова рідкісних лантухів. Бо закінчуються вони завжди вльотом тисяч людей на гроші і часто серйозні. За бугром за таке наказують, а в наших краях можна робити то знову і знову. Не треба бути економістом щоб розуміти значення слова "рентабельність" і уявляти орієнтовно рівні прибутковості тих чи інших напрямків. Та жадібність і всеохоплююче бажання халяви перемагають здоровий глузд.

Часто мене тут звинувачують у тому що називаю наш народ стадом. Але ніхто не може пояснити як в нашому суспільстві стільки років можуть канати одні і ті ж лозунгі та схеми. Чому, власне, більшість населення настільки тупа ?

P.S.: "Любит наш народ всякое говно, Всякое говно любит наш народ!" © Шнуров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хеліксі трохи не так працює система. Компанія платить більше як 100% річних. Компанії вигідно платити такі відсотки по тій причині, що інвестори, яким компанія платить є потенційними кінцевими споживачами. Для прикладу, якщо компанія пропонує купити певний продукт, нічим не дорожчий, ніж на ринку, то 95%, що ця людина, як інвестувала гроші, і отримала немалі відсотки, купить в цій компанії якийсь продукт, а Хелікс заробить на цьому, розумієте суть? Хелікс має контракти з багатьма компаніями, відсторонює перекупщиків, і нпряму продає товар людям, цим самим забирає весь навар собі, грубо кажучи.

Бізнеса так само є в компанії. Для прикладу...в 2014 році прийшли інвестори в компанії, які залучили свої кошти. Компанія відкриває на них РЕНТАБЕЛЬНИЙ бізнес, який себе окупить за 12-17 місяців. Наприклад СкайПарк в Київі, Одесі.

Тепер рахуємо. Рентабельний бізнес, який окупить себе за 12-17 місяців. Якщо окупність 12 місяців - то це рентабельність 100% річних. "Інвесторам" хеліс має платити мінімум 100% річних. Фігня якась получаєцця - цей бізнес збитковий для компанії??? Якщо окупність 17 місяців - рентабельність 70% річних. Подвійна фігня получаєцця - бізнес просто неспроможний заплатити "інвесторам" 100%, якщо він генерує тільки 70% річних, чи не так???

Я не сумніваюсь, що в кінцевих бенефіціарів компанії буде і бабло, і реальні активи. А в решти "інвесторів" - в результаті буде класична піраміда.

Де можна подивитись оффіційну звітність хелікса? перевірену професійними аудиторами? що, немає???

Що, на англомовній версії сайту "міжнародної інвестиційно-фінансової компанії" (39 країн ведення діяльності - це не булька з носа!!!) - всі новини російською мовою? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виділив 15 хвилин, щоб перечитати це все. Тепер маю право висловитися.

Я маю близько одного року досвіду заробітку у мережі.

Helix - це піраміда. І це треба розуміти. Але і прибутки огого. 170% річних це дуже великий прибуток.

Великий прибуток - високий ризик. Це теж треба розуміти.

Такі проекти як хелікс не живуть довше кількох років. Проекту вже півроку, і я сумніваюся, що він ще рік проживе. Тому краще утриматися від нього. Крім того є тенденція, що всі подібні проекти перетворюються на SCAM(по суті стають кидаловами) до Нового року, бо тоді люди починають знімати кошти.

Ну це власне моя позиція.

Тобто, я маю на увазі, що піраміди це не є погано. Але треба вибирати правильний проект, і правильний час, щоб почати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це власне моя позиція.

Тобто, я маю на увазі, що піраміди це не є погано. Але треба вибирати правильний проект, і правильний час, щоб почати.

ну, для перших 10-30% учасників - так. Статистика каже, що вони залишаться в плюсах. Для решти 70-90% - будуть втрати. Погано це чи ні? хто його зна, яка тут правильна відповідь з точки зору філософії... але 70-90% учасників втратять все, чи тільки частину "інвестицій" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай люди пробують! хочеться так спробуйте, хтось отримає досвід в продажах, хтось ще якийсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай люди пробують! хочеться так спробуйте, хтось отримає досвід в продажах, хтось ще якийсь

хелікс продає повітря. отриманий досвід навчить... продавати повітря.

якщо продавати повітря з умислом когось надурити (знаючи, що піраміда живе тільки за рахунок нових членів) - то це кримінальна відповідальність, а не "досвід в продажах"

амвей продає реальні товари за не завжди адекватну ціну, але товари реальні, відповідно реальний досвід продаж.

не кожен досвід варто отримувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...