Перейти до змісту

HELIX Capital Investments Ltd, Amwey etc.


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

Працюю в хеліксі, вклав не малі кошти, активно розвиваю структуру в Луцьку, є закритий ранг. Той хто каже що це "піраміда, лохотрон" - він просто не розібрався з компанією і її діяльністю.

Навіть, якщо й порахувати що це "піраміда", хоча в ній тільки схожість в тому, що компанія виплачує реферальні кошти на основі піраміди - то що тут паганого, не розумію.

в усіх пірамідах так казали.

Коли виведеш з Хелікса кошти хоча б в рівну вкладеній, тоді напишеш.

Вже дістав приблизно в 2 рази більше. І продовжую заробляти на потрібному рівні. І завдяки мені, вже не одна людина покращила своє фінансове становище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго дня,

Працюю в хеліксі, вклав не малі кошти, активно розвиваю структуру в Луцьку, є закритий ранг. Той хто каже що це "піраміда, лохотрон" - він просто не розібрався з компанією і її діяльністю.

Навіть, якщо й порахувати що це "піраміда", хоча в ній тільки схожість в тому, що компанія виплачує реферальні кошти на основі піраміди - то що тут паганого, не розумію.

в усіх пірамідах так казали.

Коли виведеш з Хелікса кошти хоча б в рівну вкладеній, тоді напишеш.

Вже дістав приблизно в 2 рази більше. І продовжую заробляти на потрібному рівні. І завдяки мені, вже не одна людина покращила своє фінансове становище.

Красава, Ви заробили ще хтось заробив а потім коли кончаться лохи вони закриються і все, бувай здоровий тут головне в правильний час вийти з мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не правий. Напишіть в лс - я розповім в чому саме не правий.

давайте так, я вкладу через вас кошти, а ви в свою чергу, як гарантію виконання зобов'язання, що це не кидалово, оформите нотаріально квартиру. У разі отримання збитку або втрати коштів, ви мені компенсуєте їх своєю нерухомістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не власник компанії, і не акціонер. Я такий жеж, як і всі, такий же як і ви. Я даю тільки інформацію, яка може змінити Ваше життя на краще, і все. В наш час, в нашому світі - гарантій нема ніде. Підіть покладіть в банк, під декілька % річних, Вам дадуть "гарантію" на руки. І завтра банк лопне. Ви теж будете просити в них компенсувати нерухомістю? Не логічне мислення маєте, СОАД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не власник компанії, і не акціонер. Я такий жеж, як і всі, такий же як і ви. Я даю тільки інформацію, яка може змінити Ваше життя на краще, і все. В наш час, в нашому світі - гарантій нема ніде. Підіть покладіть в банк, під декілька % річних, Вам дадуть "гарантію" на руки. І завтра банк лопне. Ви теж будете просити в них компенсувати нерухомістю? Не логічне мислення маєте, СОАД

чому не логічне, якщо я хотів би відкрити доволі великий депозит я запропонував би те саме голові правління, або особі яка безпосередньо рекламує мені товар (програму, послугу). Та як свідчить практика, в 99,99% люди ніколи не будуть підставляти себе (давати гарантії), але завжди будуть раді взяти у вас кошти і сказати, що все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть , де дають такі гарантії - я теж зроблю депозит в таку компанію, навіть не одну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть , де дають такі гарантії - я теж зроблю депозит в таку компанію, навіть не одну.

нема таких) та й не буде оскільки в нас законодавство таке, що засновники й акціонери, директоре - не несуть відповідальності своїм майно, а тільки майном юр. особи...

як на мене то зараз найкраще вкладати гроші в що не будь, але не в фін установи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це особисто ваша думка. Хтось інвестує в нерухомість. А хтось ці гроші "прокручує" і має на цьому дохід. В кожного свої погляди на це. А щодо гарантій - я вже писав. В нас їх нема, і напевне ніколи не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь бізнес, що працює на території україни від Хеліксу - є офіційним і оподатковується. Це може підтвердити офіційний сайт Міністерства Юстиції України https://minjust.gov.ua/ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже дістав приблизно в 2 рази більше. І продовжую заробляти на потрібному рівні. І завдяки мені, вже не одна людина покращила своє фінансове становище.

до 170% річних, це правда?

1vJE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Пишіть в ЛС - розповім більш детальніше.

Навіщо писати в приват, нехай всі читають, можливо ще когось зацікавить.

Тобто я позичу 200000 гривень під 60%, інвестую їх в Хелікс, а там за них куплять сєрваки, які за рік намайнять багато біткоінів.

Через рік мені віддадуть 540000 (моїх 200000 + 340000 відсотків). Я поверну позику 320000 (200000 + відсотки 120000) і ще 220000 в мене залишиться.

Я ніде не помилився в розрахунках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наш час, в нашому світі - гарантій нема ніде. Підіть покладіть в банк, під декілька % річних, Вам дадуть "гарантію" на руки. І завтра банк лопне. Ви теж будете просити в них компенсувати нерухомістю? Не логічне мислення маєте, СОАД

Якраз по банках є державна гарантія - ФГВФО. В межах 200тис.грн. по кожному банку (!) держава гарантує (і повертає!!!) все - і тіло депозиту, і нараховані відсотки. На жаль, не гарантуються вклади до 10грн. :(

Якщо рахунок не пов'язаний з підприємницькою діяльністю, це звичайний депозит, поточний рахунок до запитання, чи картковий рахунок, - по всіх таких рахунках, де залишок перевищує 10грн., і сумарно не перевищує 200тис.грн. по одному банку - держава гарантує 100% повернення коштів. І раніше чи пізніше - виплачує, в разі банкротства банку!

і писати, що до 30% річних - це "декілька відсотків" також які мінімум некоректно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деколи дивує наскільки люди хочуть ніфіга не робити і все мати :)

скільки вже тем було по тих пірамідах типу МММ, ММSIS і т.п... і в кожній відписувалися отакі пасажири, які піднялися і заробляють купу грошей. Всі як один доказували що то не піраміда а супер-крута інвестиційна компанія, ака придумала як заробляти 200% річних і вирішила поділитися тими знаннями зі всіма українцями.

Історія нічого не вчить :) жадібність і любов до халяви перемагає.

P.S.: "без лоха и жизнь плоха"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть , де дають такі гарантії - я теж зроблю депозит в таку компанію, навіть не одну.

нема таких) та й не буде оскільки в нас законодавство таке, що засновники й акціонери, директоре - не несуть відповідальності своїм майно, а тільки майном юр. особи...

як на мене то зараз найкраще вкладати гроші в що не будь, але не в фін установи.

Гарантій в світі взагалі немає ніяких. А де гарантії, що Ви відкриєте, здається би прораховнаний на 100% бізнес, і він буде успішним? Немає гарантій ніяких. Єдина в світі гарантія - це те, що всі ми рано чи пізно помремо. цЕ 100% гарантія. І це єдина гарантія в нашому часі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деколи дивує наскільки люди хочуть ніфіга не робити і все мати :)

скільки вже тем було по тих пірамідах типу МММ, ММSIS і т.п... і в кожній відписувалися отакі пасажири, які піднялися і заробляють купу грошей. Всі як один доказували що то не піраміда а супер-крута інвестиційна компанія, ака придумала як заробляти 200% річних і вирішила поділитися тими знаннями зі всіма українцями.

Історія нічого не вчить :) жадібність і любов до халяви перемагає.

P.S.: "без лоха и жизнь плоха"...

ніхто не каже ніфіга не робити.

1)Або вкладати гроші, і отримувати %, але для цього потрібно мати гроші, вони з неба не падають.

2) Якщо нема грошей для того, щоб вкласти - потрібно будувати структуру, тому що з неї будуть капати постійно гроші за те, що рано чи пізно з вашої структури будуть люди, які будуть купляти певні продукти (всі ми тратимо кудись гроші), і від цього вам буде постійно капати %.

Тому ніде не вказано, що тут халява. В університеті викладач, який працює на установу, отримуючи при цьому мізерну зарплату, вчить дітей так само працювати на установу, отримуючи так само копійки. Ніхто над цим не задумується. Всі думають, що це нормально. А по суті ніхто нее придає увагу мережевому маркетингу, хоча якраз кожен п"ятий мільйонер - це якраз виходець з МЛМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть , де дають такі гарантії - я теж зроблю депозит в таку компанію, навіть не одну.

нема таких) та й не буде оскільки в нас законодавство таке, що засновники й акціонери, директоре - не несуть відповідальності своїм майно, а тільки майном юр. особи...

як на мене то зараз найкраще вкладати гроші в що не будь, але не в фін установи.

Гарантій в світі взагалі немає ніяких. А де гарантії, що Ви відкриєте, здається би прораховнаний на 100% бізнес, і він буде успішним? Немає гарантій ніяких. Єдина в світі гарантія - це те, що всі ми рано чи пізно помремо. цЕ 100% гарантія. І це єдина гарантія в нашому часі.

Я ж вище написав, що банківські вклади (крім бізнесу) в межах 200тис.грн. на банк - гарантуються державою! Причому, не на папері, а в реальності.

Фінансова піраміда - так, справді нічого не гарантує. При належній "розкрутці" - перші учасники будуть в плюсі (якщо вчасно зіскочать), 80-90% учасників - втратять гроші повністю чи частково.

МЛМ - якщо не має ознак фінансової піраміди, може бути додатковим заробітком, або інколи й основним. І гарантії тут не потрібні - буває, що заробляти можна, не вкладаючи своїх грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча якраз кожен п"ятий мільйонер - це якраз виходець з МЛМ.

Озвуч 10 хоча б 5 прізвищ, і хто з них звідки "виплив" такий успішний...

А так, це високопарний чьос, промивання, на кшталт: роботяги, слюсарі, вчителі-викладачі лузери, путь-в-нікуда, а ось *чергова-млм-куйня* дасть тобі особняк через рік, яхту через два, острів через п"ять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча якраз кожен п"ятий мільйонер - це якраз виходець з МЛМ.

ото мізки промивають... :)

хоча істина десь поруч, на кожних 10000 баранів в MLM є свій один мільйонер. Тобіш 1 заробив мільйон і 10000 дурнів втратили все і ще винні – ото суть "інвестиційних проектів".

Шанси стати тим мільйонером приблизно як потрапити в рай будучи свідком Єгови :) ніхто не задумується що ті скількісь-там тисяч обіцяних місць давно зайняті....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та розводняк чистої води. Ви коли не будь бачили шоб якийсь там Дональд Трамп чи інший герой журналу форбс тріпались про те як заробити бабла. Ні, вони придумали схему і в техушку собі заробляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важко щось людям доказувати, тим більше в інтернеті) Через пару років буде видно результат) Нічого більше доказувати не буду, тому що немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через пару років буде видно результат)

оптиміст :)

але вцілому згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви кричите тут, бо не ознайомлені з компанією. Люди працюють за 2500-5000 грн, прив'язані до злого дядьки і Вас все влаштовує, ви нічого не збираєтесь змінювати в свому житті. Це є нормально, і це адекватне рішення. Я можу назвати не 5 , не 10 людей які є успішні в цій компанії. Введіть в соц мережах #благодаряHelix і все стане ясно, скільки людей вже змінило своє життя на краще.

Вас ніхто нічому не вмовляє, і не заставляє) Я лише розповідаю, що я тут заробляю. Я не закликаю нікого, це не в моїх інтересах ) Це нормально, коли на форумах зразу кидаються на людей, якщо йде мова про подібні проекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди працюють за 2500-5000 грн, прив'язані до злого дядьки

От тільки, ти теж прив'язаний до дядьки. Дядько захоче прикрити лавочку і ти нічого не зможеш зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...