Перейти до змісту

klikl

Рекомендовані повідомлення

Давайте сюди викладати фото для "обговорення".

Почну з себе :)

№1 "Блюзмен" (Гембік)

md0n8pwl0nvo.jpg

№2 Плівка - Canon eos 1000f+50 f1/8

snhr246ankdp.jpg

№3 Загорівський монастир

juodcu59ekit.jpg

№4 Перед грозою

1tncb6do0c27.jpg

№5 "Осінь на р. Стир" (Центральний парк)

59o0jwt0f7cg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше фото: таке композиційне рішення, для себе я виправдати не можу, Забагато "порожнього" у лівій частині, а права перевантажена, рука та гітара обрізані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше фото: таке композиційне рішення, для себе я виправдати не можу, Забагато "порожнього" у лівій частині, а права перевантажена, рука та гітара обрізані...

а ви швидко учитесь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 фотка, імхо забагато жовтого та зеленого (ядовивиті, флуорисцентні кольори)

В такому варіанті - більш довподоби.

c76paUT8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше фото: таке композиційне рішення, для себе я виправдати не можу, Забагато "порожнього" у лівій частині, а права перевантажена, рука та гітара обрізані...

а ви швидко учитесь ;)

Це називається : І що ти дивишся на скалку в оці брата твого, а колоди у власному оці не відчуваєш?

...треба дивитись глибше на фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) надто багато сепії. Не такий він і жовтий в житті... А задумка шикарна.

2) Явновиражений акцент на кольорі шарфика. Його можна було б залишити в кольорі - все решта ч/б.

3 і 5 фотки - небо підвело Deemon виправив +1.

4) надто різкі чорні хмари. І туристи там зайві зі своїми палатками.

ОДним словом - трошки перефотошоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут обговорювати? Гємбік кльовий - тільки було б в ЧБ його загнати - не дуже цей червоний подобається. але все справа "вкуса". №2 - звичайний портрет )) рєзкость на очі, кадрірованіє класичне. поза трохі не подобається і від стєни б трохи відсунув її - щоб 1.8 чуть розмило ворота. плівка? шумів не видно зовсім і кольори явно накручені )) нафіг так було мучитись - знімай на цифру тоді )) хоча може дін.діапазон більше у плівки. монастир - не впєчатляє. якось дуже близько ти до нього підійшов. якщо б в лоб його, а не з угла - могло б цікавіше вийти.. і видно як маскою небо відтворював )) аккуратніше треба, аккуратніше ;) про фото з палатками - не видно ужаса на ліцах :) а без цього майже втратився сенс. Останнє фото композиція сама подобається. і знову ж драматизму б туди добавити якогось. і було б добре чуть менше води і більше неба. десь на 1 см. але все це власна думка. головне щоб тобі подобалось і нікого не слухай - і завжди знайдеться саме твій поціновувач. а дрочєрство по-типу - "гітара обрєзана"... та можеш і голову відрізати якщо бачиш в тому сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"гітара обрєзана".

це звідси - а ля помста :)

гарний момент, хороша історія, але таке композиційне рішення, для себе я виправдати не можу, Забагато "порожнього" в правій частині, а ліва перевантажена, руль трохи обрізаний...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"гітара обрєзана".

це звідси - а ля помста :)

гарний момент, хороша історія, але таке композиційне рішення, для себе я виправдати не можу, Забагато "порожнього" в правій частині, а ліва перевантажена, руль трохи обрізаний...

Оффтоп А по моему это уже просто некрасиво...мелочно как то, бегать по темам, чтобы отомстить и позлорадствовать. Если в той теме хотелось поддержать, то эта тема расставила все точки над і. Достоинство следует сохранить до конца.(Мария Антуанетта).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, TS явно написав, що хоче критики на свої роботи. Правда, його пост потерли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, TS явно написав, що хоче критики на свої роботи. Правда, його пост потерли.

Он вряд ли хотел критики своими же словами))) Надеюсь, сами разберутся, между собой, и будут критиковать-хвалить друг друга справедливо. В работах и ТС, и девочки-фотографа можно найти много красивого, пущай не ссорятся больше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооооо чудово, трохи написали:), коментарі прочитані і прийняти до уваги :) (розписувати відповіді не буду, бо буде довго). Всім дякую за критику, з чимось погоджуюся з чимось ні, але всі ці зауваження корисні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за критику, з чимось погоджуюся з чимось ні,

на те вона й критика - відповідай! Бо думка глядача може не співпасти з думкою автора робіт!

виклади Гембіка в оригіналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jlnoku7mrvog.jpg

більшість зауважень стосується кольору, а це справа смаку і налаштувань монітора (я не дуже впевнений в адекватності свого)

1) надто багато сепії. Не такий він і жовтий в житті... А задумка шикарна.

2) Явновиражений акцент на кольорі шарфика. Його можна було б залишити в кольорі - все решта ч/б.

3 і 5 фотки - небо підвело Deemon виправив +1.

4) надто різкі чорні хмари. І туристи там зайві зі своїми палатками.

ОДним словом - трошки перефотошоп.

1) я давно робив це фото, тоді так подобалося, можна було б і не таким насиченим зробити

2) я просто не люблю таких поєднань ч/б і колір.

5 фотка, імхо забагато жовтого та зеленого (ядовивиті, флуорисцентні кольори)

3) погоджуюся з кольорами трави і дерева, але небо мені більше подобається в моєму варіанті, більш сіре. В Deemon воно синювате

4) це взагалі майже оригінальне фото, трохи контрасту підкрутив, тоді класно зійшлося світло сонця з хмарами. А туристи зайві - тікати треба було від такої хмари :)

а що тут обговорювати? Гємбік кльовий - тільки було б в ЧБ його загнати - не дуже цей червоний подобається. але все справа "вкуса". №2 - звичайний портрет )) рєзкость на очі, кадрірованіє класичне. поза трохі не подобається і від стєни б трохи відсунув її - щоб 1.8 чуть розмило ворота. плівка? шумів не видно зовсім і кольори явно накручені )) нафіг так було мучитись - знімай на цифру тоді )) хоча може дін.діапазон більше у плівки. монастир - не впєчатляє. якось дуже близько ти до нього підійшов. якщо б в лоб його, а не з угла - могло б цікавіше вийти.. і видно як маскою небо відтворював )) аккуратніше треба, аккуратніше ;) про фото з палатками - не видно ужаса на ліцах :) а без цього майже втратився сенс. Останнє фото композиція сама подобається. і знову ж драматизму б туди добавити якогось. і було б добре чуть менше води і більше неба. десь на 1 см. але все це власна думка. головне щоб тобі подобалось і нікого не слухай - і завжди знайдеться саме твій поціновувач. а дрочєрство по-типу - "гітара обрєзана"... та можеш і голову відрізати якщо бачиш в тому сенс.

Монастир з кута для того що б показати одну зроблену сторону, а іншу ні, ну і добре дерево гілки влазять, з масками вже трохи краще освоївся.

плівка сотка хіба дає зерно? та я і не мучився довго, відзняв дві плівки і продав, виявилося дорого на плівку знімати :)

ось тобі оригінал

0qioxd2zjx75.jpg

P.S. а чого я мінусів не можу ставити? тільки плюси... один вже випадково поставив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. а чого я мінусів не можу ставити? тільки плюси... один вже випадково поставив :)

бо то треба до павер юзера дорости.

а це ой як довго, довше чим дехто вчиться фотографувати.

це не у ваш бік, я про ваабще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 фотка, імхо забагато жовтого та зеленого (ядовивиті, флуорисцентні кольори)

В такому варіанті - більш довподоби.

c76paUT8.jpg

еееее, пазвольтє пазвольтє, ну і шо врезультат вийшов? вийшла банальна "мильнична фотка", так би мовити банальна фотка як ілюстрація до якогось тексту, яка сама по собі не викликає жодних емоцій. А от авторський оригінал тими ядовитими (я би добавив "угрюмими") кольорами навіває тоску, униніє і шось подібне. Але саме головне викликає емоції, я вважаю саме цим цікава фотографія, що в одному знімку заклічена якась історія, впіймана якась емоція.

То бронзи їм забагато, то гітара обрізана, балувані якісь всі поставали.

Від себе автору дам лише одну пораду:

jgfg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, повеселила порада :)

а мені ось так захотілось.

ТС, у тебе на цьому фото забагато бронзи

в цьому ч/б варіанті забагато шумів і вони вбивають деталізацію: морщини на обличі, волосся ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выкладываю фото, одни из которых делала моя родственница, другие подруга.Потом поделюсь с ними вашими обсуждениями, если они будут)

post-2519-0-00634400-1355999062_thumb.jp

post-2519-0-55684600-1355999077_thumb.jp

post-2519-0-79726500-1355999089_thumb.jp

post-2519-0-99476700-1355999098_thumb.jp

post-2519-0-84097700-1355999116_thumb.jp

post-2519-0-87024700-1355999129_thumb.jp

post-2519-0-46759600-1355999197_thumb.jp

post-2519-0-18956600-1355999248_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

логотипи псують картину, виставлені скоріше за все автоматично і в загальному лише спотворюють картину, не відчувається фото взагалі. таке враження, що вона боїться, не дай боже її фото вкрадуть інопланетяни. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...