Перейти до змісту

Всі види фотопослуг. Якісно. Індивідуально. Душевно. ;)


phoenixvika

Рекомендовані повідомлення

ловити не моменти,

а їх відображенняв склі,

дзеркалах, очах і серцях

в відливах, променях і вечірніх світіння

ловити і любити, а не чекати.

***

Всі види фотопослуг.

Якісно. Індивідуально. Душевно. ;

)Якщо є цікаві проекти - робота на умовах співпраці.

Приймаю замовлення на весільну зйомку!!

Роботи ось тут:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотошоп звичайно рулить, але так перешарпувати фото на мою думку занадто. чітке фото треба не у фотошопі робити,а в процесі зйомки. будьте уважні при створенні ефекту сонця, а то вону у вас майже при землі на деяких фото

кітовою оптикою далеко не поїдете - купуйте світлосильну.

доречі, а яка техніка і яка саме оптика у вас?

p.s. закиньте кілька ваших робіт сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотошоп звичайно рулить, але так перешарпувати фото на мою думку занадто. чітке фото треба не у фотошопі робити,а в процесі зйомки. будьте уважні при створенні ефекту сонця, а то вону у вас майже при землі на деяких фото

От тільки не треба людину вчити жити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лишень сьогодні у вас зареєструвалась..не знаю як фото закинути...((

madkot я вважаю що канони у фото абсолютно нікому не потрібні, і те де моє сонце...це мої емоції та мої відчуття і сонечко буде саме там де я захочу)))ви вже мені пробачте)

Геніальні речі за звичай не вписються в канони вашого сприйняття та все ж вони прекрасні)

Відносно техніки, то має NICON D 7000 і звичайно на цьому не зупиняюсь та збираю на нові об’єктиви)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лишень сьогодні у вас зареєструвалась..не знаю як фото закинути...((

Відкриваєте фото в браузері так, щоб крім неї більше нічого не було, і рядок адреси закінчувався на .jpg; або ж правою кнопкою по фото - "копировать адрес рисунка".

Потім, в вікні нового повідомлення тут, на Борді, натискаєте кнопку "Картинка" (через одну від кнопки "цитата"), вставляєте адресу фотографії і тиснете "ок".

Готово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канони неписані лише визнаним авторам, при умові якісних, технічно досконалих фото, котрі вони роблять в незалежності куплять чи ні. Хочете продавати фото як послугу - вивчіть будь ласка канони і особливо свій апарат та оптику, їх можливості та свої. Бо перший серйозний і прискіпливий клієнт вас може круто взути.

Це просто поради. І ще - рівень ЕГО повинен відповідати рівню робіт, а критика сприйматись як поради, що дозволять стати кращими. У вас завищена самооцінка. Не вірите мені - виставте фотр на сайт фотограферс і побачите чого варті ті чи інші роботи. Успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось цей хлопець не вважає себе геніальним, хоча дуже круто обробляє у фотошопі фотографії, і не зважаючи на те, що я сам фотограф, мені є що в нього повчитись, в плані обробки, і тим більше я готовий оплатити його послуги фотодизайну і пропонувати іншим, а ваші, відверто кажучи, не радив би. бо рівень ваш такий, коли ви навіть самі не можете гарантувати якість кінцевого результату, тим більше у нестандартних умовах зйомки чи при зйомці неідеальних людей.

задумайтесь на тим, що пишу - бо це не спроба принизити - це спроба допомогти, хоча ви абсолютно не сприймаєте критику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить проявка та "ручний" друк з ч/б плівки ;) ???

Канони нікому не потрібні, але знання правила композиції ще нікому не зашкодили. Щоб вдало порушувати правила, їх потрібно знати, а для того щоб робити хороші знімки не знаючи правил потрібно мати чуття від природи, а таке є далеко не в кожного. У Вас є непогані фото, але до геніальних ще нажаль дуже далеко і багато фото (для прикладу альбом Trip) я б повидаляв з компа, не те що б комусь показував. Успіхів і творчого вдосконалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot та klikl ви мене критикуєте так неначе я написла, що супермега крутий фотограф, і ви заперечуєте цей факт...

я всього лиш запропонувала свої послуги фотографа, можливо хтось захоче ними скористатись. Звідки ось ці агресивні вислови про его та завищену самооцінку? Де я дала привид для таких міркувань? Коли це власна думка і відчуття стали завишеним егом? Я ж не казала про вас нічого подібного, оскільки абсолютно вас не знаю і не можу судити яка ви людина, то звідки ви взяли собі за правило оцінювати мене? Хіба це не компрометує вас як особистість, яка не може сказати за себе, а лишень вміє критикувати інших?Віджносно канонів і знань композиції - я все своє свідоме життя малюю, ходила в художню школу і навчалась на творчій спеціальності і мала усіпшні результати, то що таке канони і композиція я знаю достеменно. Я не заперечую те що є фото які більш вдалі і менш вдалі, але ніде в моєму тексті не написано "геніальні",геніальними є роботи Ені Лейбовіц чи Стівена Кляйна, і я більш ніж впевнена що і ви madkot теж до того ж рівня не дотягуєте, бо геніальні люди тут взагалі не сидять:)

І по традиції (ви ж вкінці тексту чогось таки бажаєте) хочу побажати вам хорошої жінки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі види фотопослуг. Якісно...

.я вважаю що канони у фото абсолютно нікому не потрібні, і те де моє сонце...це мої емоції та мої відчуття і сонечко буде саме там де я захочу)))ви вже мені пробачте)

ще треба підтверджень завищеної самооцінки?

у вас є хороші фото, є чудові, але є і далекі від якості, хоча ви їх представили як рекламу своїх послуг.

надавати всі види фотопослуг ви не зможете - досвіду не хватить.

це не була жостка агресія, це було більш як жокрсткий коментарій, хоча може перегнув трішки., пробачте.

але бачу, що вас мої слова зацепили і сюди ви виставили набагато кращі фото нж у ВК. дякую

гарного тижня вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ваші, відверто кажучи, не радив би. бо рівень ваш такий, коли ви навіть самі не можете гарантувати якість кінцевого результату, тим більше у нестандартних умовах зйомки чи при зйомці неідеальних людей.

задумайтесь на тим, що пишу - бо це не спроба принизити - це спроба допомогти, хоча ви абсолютно не сприймаєте критику

На кожного фотографа і його рівень є свій клієнт, тим паче, що не всім подобаються роботи певного "хорошого" фотографа, а навпаки, викликають приємні враження від фото "непрофесіонала". А так як ви настирно коментуєте і наполягаєте на копіюванні інших, сприймається ніяк інакше як спроба принизити. Це моя думка на основі переписок з автором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так як ви настирно коментуєте і наполягаєте на копіюванні інших, сприймається ніяк інакше як спроба принизити. Це моя думка на основі переписок з автором.

а мені здалося що діалог виглядає так:

-ось як я вмію

-отут і тут фіково, і взагалі зверніть увагу на таке-то, бо щось не дуже

-нє, все моє саме класне, нічого не знаю, чого ви мене принижуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й взяв хтось і намінусував всім.

А мені от не вистачало і досі не вистачає критики.

а як на рахунок таких фотопослуг?

мене цікавить проявка та "ручний" друк з ч/б плівки ;) ???

YhuRI1uP9ws.jpg

от для прикладу це фото (інші хороші і цікаві): гарний момент, хороша історія, але таке композиційне рішення, для себе я виправдати не можу, Забагато "порожнього" в правій частині, а ліва перевантажена, руль трохи обрізаний...

не знаю як Медкот, а я критикую для того щоб людина побачила недоліки, обдумала їх і вдосконалила свої вміння (або обгрунтувала чому не погоджується з моїми зауваженнями), і аж ніяк не для того щоб принизити когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критики, а вам не здається, що якби топікстартер хотіла би, аби її роботи оцінили саме "критики", а не "потенційні клієнти" - то вона б розмістила свої фото в розділі, присвяченому фотомистецтву, і там би запросила б вашої думки? А ви б обговорювали, критикували... В даному ж випадку топікстартер хотіла себе прорекламувати (дещо помилившись із розділом - треба було б в розділі "Послуги" публікувати оголошення).

Тому майте силу волі побачити очевидне: цей топік не заради вашої безцінної (без сумніву!) критики, а заради клієнтів! А тому не засирайте своїми коментами тему.

Бо ваша реакція на цю (та й подібні їй теми) виглядає, м'яко кажучи, неадекватною. Складається враження, що ви сприймаєте теми, де рекламуються інші фотографи, як особистий виклик, чи навіть образу, нанесену вам.

Ви вважаєте, що людина хоче вкрасти у вас гривню? Чи гадаєте, що тут лише ви вмієте фотографувати, а решта не має права потикатися сюди?

Розслабтеся! Ще раз пишу: майте силу волі пройти повз рекламу конкурентів - навіть якщо вони й не вміють знімати. Хочете мірятися, хто краще вміє - створіть іншу тему, запостьте туди пару своїх фоток, фоток конкурента, зробіть голосувалку - і там міряйтеся!

madkot, таки да, камінь в твій город. Дійсно, ти вмієш гарно і цікаво фотографувати, я тебе поважаю і за це, і як людину, пиво з тобою пив за одним столом... але не перший раз помічаю, як ти чмириш інших, хто зве себе фотографом.

Попустися, будь ласка! Моя думка тобі особисто може бути пофіг, але повір: такою поведінкою ти не заслужиш поваги - ні як фотограф, ні як людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоч і не фотографер, але також помітив таку тенденцію в перших постах. Костя, в тебе ж скибку хліба з губи ніхто не видирає :)

Он операторів на весілля - як гів грязі, і нічого - всім вистачає. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... але не перший раз помічаю, як ти чмириш інших, хто зве себе фотографом.

Ну в першому пості він лише дав пораду, я спєцом перечитав його пост, ну не обнаружив там ні пресингу ні чмиріння, суто порада, а почалося не з madkot,а, а ось з цього:

і сонечко буде саме там де я захочу)))ви вже мені пробачте)

Геніальні речі за звичай не вписються в канони вашого сприйняття та все ж вони прекрасні)

таку відповідь на пораду я вважаю апогеєм неадекватності з претензією на квазі-геніальність.

Така реакція ТС переводить його з категорії комерційних-фотографів в категорію геніїв, яких дуже полюбляють тут... на сніданок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні дописувачі)

Мені приємно, що стільки уваги до моєї персони))))

Надіюсь кожен день з моїми дописами на цьому сайті ваша сіра буденність наповнюється світлом та теплом).

Мені приємно читати як madkot, klikl, vampirich, та IncvizitoR як вам таким хорошим хочеться поставити мене на місце, пояснити де моя самооцінка, що таке геніальність і неадекватність. Також дякую таким людям, як Tanichka, Zheny@ за підтримку, та особливо Yarchik, який в точності передав усі мої думки про цю ситуацію загалом)

Ще раз пояснювати свої слова і розгрібати усі сугроби ваших недорозумінь я не маю бажання, розумію що ви тільки і чекаєте чергового “шматка м’яса”, щоб мати про що поговорити, кого погнобити...тут є два варіанти: перший-оскільки ви чоловіки, які явно застряли в якомусь офісі, і від того немаєте куди діти свою енергію...ні спорт залу, ні пішоходних прогулянок, шквал вільного часу, мало сексу (по Фрейду) і т.п. — і вся та негативна енергія, властива вам по природі, чомусь рухається зараз у мою сторону; або варіант другий — ви злі на весь світ, вам раз плюнути наїхати на дівчину і потім ще її довго доколупувати. В якій ви системі координат?Щоб я знала чи варто взагалі на це все звертати увагу. Все ж я дівчина і прикро що особи протилежної статі так легко можуть собі дозволити ображати того хто слабший.

p/S.madkot, klikl, vampirich, та IncvizitoR бажаю вам хорошої жінки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, до чого тут жінки не зрозуміло. Якщо я десь когось принизив - будь ласка покажіть. Якщо хтось не сприймає конструктивної та конкретної критики то це не мої проблеми. Але загалом зрозумів, що писати треба так тонко, щоб не дай Боже образити чиюсь тонку творчу натуру.

P.s. конкурентів у мене немає - є колеги по станку з якими ми обмінюємось досвідом, є ті зким не обмінюємось, а є ще купа власників фотоапаратів, у котрих є потенціал для розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі люди читають те, що хочуть прочитати - то їм жбан теж треба?

ладно, зрозумів. поради нахрін нікому не потрібні - продавайте, купуйте послуги і т.д.

всім успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, Zheny@, дякую за критику в мою сторону, я вас поважаю теж, і повірте мені жодних думок принизити ТС не було, була спроба дати пораду, конктруктивна критика була, але це було сприйнято як агресивний напад і відразу ж переведено мене у статус - "проходіте мімо"

кожному своє бачиться на борді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...