Перейти до змісту

HELIX Capital Investments Ltd, Amwey etc.


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Привіт форум! Люди, хочу обговорити тему: Мережевий маркетинг чи Фінансова піраміда.

У назві теми вказав ці дві "інвестиційні компанії", як вони себе називають, я вирішив провести для себе лікбез на тему різниця між мережевим маркетингом і фінансовою пірамідою.

Мене вконтакті вже хотіли вербувати під реферала ці два "синдикати", може тому, що у мене в сторінках і групах є купа мотиваційних і груп розвитку. Але менше із тим.

Хтось може що розказати більше про них, може пробували щось починати із ними?

Я був на співбесіді із агентом амвей, старша жіночка, яка мені на планшеті показувала, як вони то там відпочивають, то сям, то тут конференція у них то там ітд. А по суті я так і не зрозумів, в чому заключається їхня діяльність. Вербують рабів??? Хочуть щоб вони щось продавали, або я не розумію.

P.S.: не знав де розмістити тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Амвей - все зводиться до того що ти викуповуєш продукцію на певну мінімальну скму в місяць і що хочеш з нею робиш - чи розповсюждуєш, чи користуєшся сам. Вроді хочеш отримати роботу, а насправді починаєш з того що витрачаєш свої гроші. Зрештою стаєш зобмі від якого морозяться близькі бо ти їм всі вуха прожужжав тією продукцією і презентаціями. Зато круто їздити в піджачку на конференції в Київ, з яких толку нуль. Ще там є така фіча як "закрити рівень" - типу в місяць є порогові суми, закривши які ти отримаєш більший відсоток. Але це протребує нав'язливості від тебе, а нав'язливих людей потихеньку ненавидять. Краще не лізь в це гавно. Це я кажу з "колокольні" того, кого хотів завербувати колега, 2 роки мозок виїдав.

Про іншу контору нічого не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За піраміди тонкощів не знаю, а з мережевим стикався не раз. Грубо кажучи, у Вас є якийсь товар або ви виробник чогось або навіть якісь послуги (це менш розповсюджене). І Вам потрібен збут і відповідо прибуток.

Вербують рабів??? Хочуть щоб вони щось продавали
Це ще добре якщо товар нормальний, а зазвичай якесь "унылое г..." . Ходи і шукай кому втюхати.Причому за копійки на зарплату.

А ось це

старша жіночка, яка мені на планшеті показувала, як вони то там відпочивають, то сям, то тут конференція у них то там ітд

для затравки робочої сили, хтось та "купиться". Особливо при теперішньому стані з працевлаштуванням та рівнем заробітних плат.

По слухах комусь вдається зробити кар'єру, але я таких людей не знаю.

Попередній пост Vadimm ще краще сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По слухах комусь вдається зробити кар'єру, але я таких людей не знаю.

Це нахрапистим людям таке вдається, які йдуть по головах... Їм пофіг якої про них думки, ім головне продажі. То треба обдзвонювати своїх рефералів і вимагати закривати вищі рівні. Не кожен на таке здатен. Це вже не нав'язливість, це вже зай_буваність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто основне завдання таких організацій: заставити усіх людей, які йдуть до них в долю - штовхати товар, який, дефакто, нікому не потрібний, але у цей же час, за допомогою різних психологічних прийомів, загравань із почуттям власного его майбутніх "діамантів" заставляти крутити механізм реалізації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто основне завдання таких організацій: заставити усіх людей, які йдуть до них в долю - штовхати товар, який, дефакто, нікому не потрібний, але у цей же час, за допомогою різних психологічних прийомів, загравань із почуттям власного его майбутніх "діамантів" заставляти крутити механізм реалізації?

Саме воно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть ще, як сковорідка у них може коштувати стільки??? тиц

Згадалася фраза з анекдоту: "Страдіварі скрипки для лохів робив, а для нормальних пацанів він робив барабани."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.amway.ua/ru/product/251559,icook-kukhonnaya-rukavichka

Кухонна пєрчатка за 450 грн краще?

З.І. Зашов на їх сайт подивився на їхні товари і ціни на них, і @хуєл, шо нада мать в башкє шоб такє гавніщє куплять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прєімущества сковородкі за 9 штук:

Новаторский дизайн

  • Привлекательная, прочная и надежная 7-слойная конструкция
  • Легко очищать и хранить
  • Плоское дно обеспечивает большую устойчивость на конфорке - ЩІТО? (інтєрєсно вони запатєнтовали таке ноу-хау як сковородк з плоскім дном?)
  • Внутренние стенки под углом позволяют с легкостью перемешивать и вынимать пищу.
  • Дизайн, который экономит место на вашей кухне, – переверните крышку вверх дном, вставьте в сковородку-вок и повесьте на стену для удобного хранения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прєімущества сковородкі за 9 штук:

Новаторский дизайн

  • Привлекательная, прочная и надежная 7-слойная конструкция
  • Легко очищать и хранить
  • Плоское дно обеспечивает большую устойчивость на конфорке - ЩІТО? (інтєрєсно вони запатєнтовали таке ноу-хау як сковородк з плоскім дном?)
  • Внутренние стенки под углом позволяют с легкостью перемешивать и вынимать пищу.
  • Дизайн, который экономит место на вашей кухне, – переверните крышку вверх дном, вставьте в сковородку-вок и повесьте на стену для удобного хранения

Ухх ти ж, а я до цього часу користувався сковорідкою в яких небуло внутрішніх стінок під кутом, який я лох, печаль-журба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6ap6apuc,Шо ти панімаєш, в мене дно в сковородці як в пожарном відрі, а тут прочитав про плоске... Вот це пєчяль-бєда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доки лохи будуть вестися на пірамідалізацію (обіцянки швидкого збагачення) доти будуть такі організації як Амвей, Хелікс, МММ, ММсіс і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже зрозумів, що швидкого збагачення, як такого, в Україні не існує. А якщо й існує, то у виключних випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж є люди які знаходять себе. Відкривають для себе нові можливості, і живуть уже не на одну зарплату, якої вистачає тільки щоб поїсти, вдітися, комунальні і на чорний день пару коп відкласти. Ладно хрін із цими пірамідними амвеями, але хоча б вірити, що на людину чекає краще майбутнє, ніж є сьогодні все ж хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж є люди які знаходять себе. Відкривають для себе нові можливості, і живуть уже не на одну зарплату, якої вистачає тільки щоб поїсти, вдітися, комунальні і на чорний день пару коп відкласти. Ладно хрін із цими пірамідними амвеями, але хоча б вірити, що на людину чекає краще майбутнє, ніж є сьогодні все ж хочеться.

До перелічених вище організацій ці твердження не мають жодного стосунку.

Мені "пощасливилося" випадково, повторюю, випадково, потрапити на одні зі зборів Амвея. Спочатку не зміг зрозуміти, де я і що мені втирають, потім стало зрозуміло, і тільки виховання не дало мені встати і вийти з залу. Послухавши цю лобуду про швидкі заробітки, статуси, виступи гуру, які досягли небесних вершин, мене вбило кінцева "божествена" поява "діамантового" старожилу - зал встав і з блискучими очима викрикував якусь мантру. Я, певно, єдиний не вставав і не кричав. По закінченню людина, що запросила мене туди перезнайомила зі всіма гуру торгівлі, крім "сенсея". Я чемно попрощався з всіма і, в думках посилаючи їх, пішов додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть ще, як сковорідка у них може коштувати стільки??? тиц

Ну так там же префікс "I". Вся продукція з таким префіксом мусить дорого коштувати. Це ж як пісюн в домогосподарки з такою сковородкою виростає, ого-го!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, заробить овердокуа бабла в Україні є багато варіантів, просто треба знати дири в законах, і саме головне мозгі які будуть працювати в правильному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть ще, як сковорідка у них може коштувати стільки??? тиц

Це сковорідка не потребує продуктів і газу (чи електроенергії), просто що побажав з страв те вона і готує. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж є люди які знаходять себе. Відкривають для себе нові можливості, і живуть уже не на одну зарплату, якої вистачає тільки щоб поїсти, вдітися, комунальні і на чорний день пару коп відкласти. Ладно хрін із цими пірамідними амвеями, але хоча б вірити, що на людину чекає краще майбутнє, ніж є сьогодні все ж хочеться.

Є такі люди. Але це одиниці просто вони розкручуються на тому що ще не встигло набути широкого розголосу в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На счет Хеликса могу сказать что меня меня тоже пробовали вербовать но как то не убедительно у них получилось. Они обещают 13 процентов в месяц, на вопрос от куда такие проценты говорят что они хорошие инвесторы ))) говорят что в сельское хозяйство и спа салоны вкладыют ))) ахах обычная пирамида.

ЭмВэй просто сетевое рыночное перевпаривание бытовых товаров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір, я працюю з хеліксом, покі що все влаштовує))) Платять обіцянні відсотки, звідки їх беруть особливо не цікавить, але на рахунок виплат,

все вчасно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня,

Працюю в хеліксі, вклав не малі кошти, активно розвиваю структуру в Луцьку, є закритий ранг. Той хто каже що це "піраміда, лохотрон" - він просто не розібрався з компанією і її діяльністю.

Навіть, якщо й порахувати що це "піраміда", хоча в ній тільки схожість в тому, що компанія виплачує реферальні кошти на основі піраміди - то що тут паганого, не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий цикл передач "Брендятина – истории брендов"

так от про Амвей мені дуже подобається :)тиць (там плеєр)

кожен представник MLM задуманий для того щоб взяти гроші з повітря, тобіш з лохів

надіятися що такий вумний, обійдеш всіх на повороті і заробиш на тому... ну :) кожен сам творець свого щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня,

Працюю в хеліксі, вклав не малі кошти, активно розвиваю структуру в Луцьку, є закритий ранг. Той хто каже що це "піраміда, лохотрон" - він просто не розібрався з компанією і її діяльністю.

Навіть, якщо й порахувати що це "піраміда", хоча в ній тільки схожість в тому, що компанія виплачує реферальні кошти на основі піраміди - то що тут паганого, не розумію.

в усіх пірамідах так казали.

Коли виведеш з Хелікса кошти хоча б в рівну вкладеній, тоді напишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...