Перейти до змісту

HELIX Capital Investments Ltd, Amwey etc.


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Я можу назвати не 5 , не 10 людей які є успішні в цій компанії.

Ага. І я можу. Ось вони: Руководство компании

Введіть в соц мережах #благодаряHelix і все стане ясно, скільки людей вже змінило своє життя на краще.

Ну так, #благодаряМММ Льоня Голубков теж купив жене сапогі, правда на домік в Паріже не хватило, прикрили лавочку. Абідно, да? Аналогій не вловлюєте?

Вас ніхто нічому не вмовляє, і не заставляє) Я лише розповідаю, що я тут заробляю. Я не закликаю нікого, це не в моїх інтересах )

Ой да ладно. Як же отримаєте статус "брілліантового", якщо рефів залучати не будете? Треба ж іти к успєху, а не як всі інші лохи тут, все по заводах і на дядю вкалувати.

до 170% річних, це правда?

Так. Пишіть в ЛС - розповім більш детальніше.

А взагалі, час розсудить. Строк життя класичної піраміди - 1 рік, плюс/мінус. Пропоную зайти в цю тему через рік, і все стане зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви кричите тут, бо не ознайомлені з компанією. Люди працюють за 2500-5000 грн, прив'язані до злого дядьки і Вас все влаштовує, ви нічого не збираєтесь змінювати в свому житті. Це є нормально, і це адекватне рішення. Я можу назвати не 5 , не 10 людей які є успішні в цій компанії. Введіть в соц мережах #благодаряHelix і все стане ясно, скільки людей вже змінило своє життя на краще.

В Льоні Голубкова реклама була ефективнішою ;)

Кінгс Кепітал також краща ))

Якщо серйозно - то в піраміді виграють 10-20% учасників, решта втратять частину чи все, що "інвестували" в піраміду.

Чисто математично - тих, хто справді заробить - буде явно більше, ніж 5-10 осіб. Але кількість учасників, які втратять - так само математично буде 3-5-10 разів більше, ніж тих, хто зароблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище писав, що я теж в піраміді і маю друзів які теж там... Не має сенсу когось переконувати, в кожного свої погляди і ставлення до такого заробітку, але повторюю покі заробляється і ставлячи гроші я прекрасно розумів, що ризикую, але зараз не жалію... Вибір за вами))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який фінал усіх пірамід, коли критично-необхідний процент лохів новонавернених перестає генерувати 100500% рік з повітря?

Вірно, лопаються як мильні бульбашки, хоч як би адепти не верещали про протилежне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каюсь, не втримавсі :) погуглив що ж то за черговий атракціон нєвіданой щєдрості для малоімущих

перша ж стаття як вся втикана реферальними лінками щоб реєструвалися рабами якогось чувака

текст просто перенасичений всім на що ведуться малограмотні типу "бріліантавий діректар"... :) "рубінавий менеджер" управляючий гвардією "бурштинових бовдурів"

але найбільше сподобалося інше:

TUI Ukraine ‐ крупнейшая туристическая компания Украины.

На сегодня с помощью этого дочернего предприятия все инвесторы компании Helix Capital имеют уникальную возможность побывать на отдыхе по специальным условиям.

крута фірма йопта :) даж TUI то їхнє дочірнє

ну фігня що відкрили якесь своє агенство, щоб лохів на море возити, і це агенство працює через оператора TUI

вони ж так і написали, нє ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, шеловські масла Helix ніби хорошої якості. Вже прийшов час міняти, от стою перед вибором. Але тепер, доведеться купляти саме їх... :_06:

Helix (англ.) - спіраль. Наводить на думки. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. Як там кажуть: заробити капітал (в нашому випадку - просто гроші) важко, а зберегти його (їх) ще важче. 100 разів варто добре подумати (і відмовитись) перед тим, як вкладатись в якісь надто сумнівні і ризикові підприємства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не кличу, не прошу і не заставляю)) В вас всі лохи, окрім вас) я лише написав що заробляю в хелікс а на мене налетіли як собаки))) у вас своя думка, у мене своя. нічого доказувати не стану) як чоловік вище написав - буде достатньо зайти в цю тему через рік) хоча компанія на ринку майже 2 роки.

Ну а в кого залишились питання щодо людей ітд ітп - пишіть в лс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати создатели Хеликса вроде как из Украины. Кароч все как всегда. Проценты и все такое, только никто не задумывается что потенциально для Хеликса интересны партнеры с большими деньгами, но к ним почему то никто не идет а все заточено под обычую армию бедняков которые ведуться на авантюры. Соответственно чем больше людей тем больше процент попадется неграмотных.

Все те бумаги которые они предоставляют являются липой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати создатели Хеликса вроде как из Украины. Кароч все как всегда. Проценты и все такое, только никто не задумывается что потенциально для Хеликса интересны партнеры с большими деньгами, но к ним почему то никто не идет а все заточено под обычую армию бедняков которые ведуться на авантюры. Соответственно чем больше людей тем больше процент попадется неграмотных.

Все те бумаги которые они предоставляют являются липой.

Вы не правы. Компании не интересны люди с большими деньгами. Им интересны 100 людей по 100$ , нежели 10 людей по 10 000$. Максимальный вклад 25000$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, наскільки я розумію, хелікс бере гроші в людей і кидає їх у свій оборот: (от тут саме цікаве) невідомо в чому заключається цей оборот. Чим вони торгують? Десь читав, що у них салони краси, у них дитячі ігрові площадки, туристичні фірми, і ще всяка дрібниця. Хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати создатели Хеликса вроде как из Украины. Кароч все как всегда. Проценты и все такое, только никто не задумывается что потенциально для Хеликса интересны партнеры с большими деньгами, но к ним почему то никто не идет а все заточено под обычую армию бедняков которые ведуться на авантюры. Соответственно чем больше людей тем больше процент попадется неграмотных.

Все те бумаги которые они предоставляют являются липой.

Вы не правы. Компании не интересны люди с большими деньгами. Им интересны 100 людей по 100$ , нежели 10 людей по 10 000$. Максимальный вклад 25000$.

если вы не акционер компании и не каким образом не относитесь к компании кроме того как якобы являетесь ее вкладчиком то как же вы можете знать какие люди интересны компании и хоть как то вразумительно это прокомментировать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ці піраміди це відмивання+примноження бабла олігархів, основні фігуранти їхніх підставних фірм що гарно вішають Вам лапшу учать Вас уму разуму, отримують за це класні чайові і не паряться за наслідки, ну класична схема розводняка на яку може повестись як студент так і пенсіонер, але як конкретно, та людина, яка не бачить далі свого носа (на певному етапі життя). Тобто таких людей завжди можна знайти, які ще недосвідчені і в яких бурлить пристрасть до швидкого збагачення. До речі ще кілька років тому такі піраміди людей покідали на мільярди (загальною сумою). Але ж фінанси поют романси. ) Кинуть подачку і всьо загрібай по новой ! Люди,як дивитесь то розглядуйте картину цілком ! А реально якийсь дядько з купою бабла на рахунку робить вклад інвестицію, дає Вам грошей, ви даєте йому більше бо один зрадів сказав комусь, до того олігарха прибігли 10 які занесли йому бабос... і весь цей процес продовжує крутитися прокручуватися повторюватися і накопичувати йому стільки поки там буде сума початкова*200000(помножена на 200000), приблизно щоб солідненько вийшло а потім оп і спригнув і купив яхту там жінку шпіляє, всьо четка епта 3af736f74b4c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, не буду нічого вам доказувати. Я заробляю, все влаштовує, задоволений. Спілкуватись з людьми, які нападають як собаки - дуже важко. Якщо когось цікавлять конкретні питання - ласкаво просимо в лс. Всім дякую за увагу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задоволений бо платять, а платять тобі ті грошикі які фактично відібрані у когось в майбутньому... от такими "хітрими опєрациями", кароче молодєц, радуйся, я так поняв шо в тебе вибора не особо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задоволений бо платять, а платять тобі ті грошикі які фактично відібрані у когось в майбутньому... от такими "хітрими опєрациями", кароче молодєц, радуйся, я так поняв шо в тебе вибора не особо

я би попросив вас не хамити. Не вам оцінювати мій фінансовий стан. Чи до чого цей Ваш пост? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, ти вже четвертий раз, у цій темі запрошуєш лохів-абітурієнтів зацікавлених осіб в ЛС, друже, зупинись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK, ти вже четвертий раз, у цій темі запрошуєш лохів-абітурієнтів зацікавлених осіб в ЛС, друже, зупинись :)

Вывсеврети. :)

Вас ніхто нічому не вмовляє, і не заставляє) Я лише розповідаю, що я тут заробляю. Я не закликаю нікого, це не в моїх інтересах )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше мене напрягає в цій всій історії, що коли просиш пояснити як так і звідки ноги ростуть, починають спригувати на лічку і лапшу вішають. Чогось всі установи, які легально заробляють чи то на депозитах, чи ще на яких фінансових послугах - рекламуються відкрито, і нічого не приховують. Але відсотки там явно менші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все) ніхто вам нічого не будн доказувати. Ви не маєте поваги до людей) В вас всі лохі окрім вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все) ніхто вам нічого не будн доказувати. Ви не маєте поваги до людей) В вас всі лохі окрім вас)

............................................................................

Все) ніхто вам нічого не будн доказувати. Ви не маєте поваги до людей) В вас всі лохі окрім вас)

........................................................................

Друже, не сри флудь в темі, або пиши по суті, або будеш вчити правила форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати создатели Хеликса вроде как из Украины. Кароч все как всегда. Проценты и все такое, только никто не задумывается что потенциально для Хеликса интересны партнеры с большими деньгами, но к ним почему то никто не идет а все заточено под обычую армию бедняков которые ведуться на авантюры. Соответственно чем больше людей тем больше процент попадется неграмотных.

Все те бумаги которые они предоставляют являются липой.

Вы не правы. Компании не интересны люди с большими деньгами. Им интересны 100 людей по 100$ , нежели 10 людей по 10 000$. Максимальный вклад 25000$.

Звісно краще 100 людей, бо ці 100 приведуть ще більше ніж ті 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 - легше обманути, як 5 чи 10 із більшою сумою.

DMK, я всього-навсього, як топікастер, хочу докопатися до істини, зрозуміти механізм, як це працює, які гарантії відсутності обману, або які є недоговорки, по яким я маю зрозуміти, що моя інвестиція не прогорить на вічному вогні фінансових махінацій, як це буває зазвичай в таких історіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...