Перейти до змісту

HELIX Capital Investments Ltd, Amwey etc.


byiviter

Рекомендовані повідомлення

нехай люди пробують! хочеться так спробуйте, хтось отримає досвід в продажах, хтось ще якийсь

хелікс продає повітря. отриманий досвід навчить... продавати повітря.

якщо продавати повітря з умислом когось надурити (знаючи, що піраміда живе тільки за рахунок нових членів) - то це кримінальна відповідальність, а не "досвід в продажах"

амвей продає реальні товари за не завжди адекватну ціну, але товари реальні, відповідно реальний досвід продаж.

не кожен досвід варто отримувати ;)

тільки що вище писав свій пост про те, що продає хелікс...повітря продає...рукалице.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь
On 21.09.2015 at 14:27, Serpent сказано:

А взагалі, час розсудить. Строк життя класичної піраміди - 1 рік, плюс/мінус. Пропоную зайти в цю тему через рік, і все стане зрозуміло.

На Тернопільщині СБУ затримала організаторів фінансової піраміди :D

1411492.jpg?201612031632

Показати прихований контент  

У Тернопільській області правоохоронці затримали трьох осіб, причетних до шахрайської схеми, які привласнили 2,7 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Тернопільської області.

«Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. Мова йде про шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою», - йдеться в повідомленні.

За результатами досудового розслідування встановлено, що троє керівників товариства з ознаками фінансової піраміди і заангажовані ними особи на території Тернопільської та інших областей України незаконно заволоділи грошовими коштами громадян.

«Шахраї обіцяли своїм вкладникам захмарні прибутки через інвестування вкладів в групу іноземних інвестиційних компаній. Насправді спілка не отримала статусу фінансової установи, а тому не мала права здійснювати інвестиційну діяльність на території України. Кошти, отримані обманним шляхом, присвоювалися посадовими особами товариства», - зазначили у прокуратурі.

За даними сайту «Тернополяни», затриманими виявилися жителі Хмельницького (Дмитро Нагута) і Тернополя (Роман Фелик і Богдан Воронцов), які тривалий час розміщували рекламні статті на інтернет-ресурсах про нібито створення їхньою компанією «Хелікс Кепітал» 250 тис. робочих місць.

«Щодня підозрювані у злочинах публікували численні повідомлення в соцмережах про своє розкішне життя, хвалилися відпочинком на дорогих курортах і купували автомобілі ВІП-класу», - зазначає видання.

Також повідомляться, що одного з директорів «Хелікс» Романа Фелика співробітники СБУ затримали аеропорту Києва, коли він намагався втекти з країни.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як несподівано... 

*укі, що за країна ? всі чесні бізнеси віджимають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 9/21/2015 at 1:44 PM, DMK said:

Ви кричите тут, бо не ознайомлені з компанією. Люди працюють за 2500-5000 грн, прив'язані до злого дядьки і Вас все влаштовує, ви нічого не збираєтесь змінювати в свому житті. Це є нормально, і це адекватне рішення. Я можу назвати не 5 , не 10 людей які є успішні в цій компанії. Введіть в соц мережах #благодаряHelix і все стане ясно, скільки людей вже змінило своє життя на краще.

Вас ніхто нічому не вмовляє, і не заставляє) Я лише розповідаю, що я тут заробляю. Я не закликаю нікого, це не в моїх інтересах ) Це нормально, коли на форумах зразу кидаються на людей, якщо йде мова про подібні проекти.

 

@DMK Можна свіжіший коментар по темі ? :) Є оновлена статистика скільки людей змінило своє життя на краще ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так влаштована людина ,що вона хоче мріяти про легкі та зразу великі гроші.Піраміди та  мережевий маркетинг - це самий звичайний розвод.І на серйозні гроші.Куди важкіше звичний способом заробляти, відкладувати, копити....коли можна зразу і все....Так в мене на роботі попав мій колега.В 50 РОКІВ!!! Підштовхнула на цю гнилуху ,три роки тому ,його молода дружина.Мережевий маркетинг МЄРІ КЕЙ забрав його.З нормального козака перетворився в попрошайку і  рибу-прилипалу.Всім хотів впарити то зубну пасту за 500 грн., то гель для інтимної гігієни за 600.....Конференції ,презентації, золоті та платинові  продавці.... В кінці кінців зайняв 30 штук зеленню  і все що було зароблене за років 5ть  вкинув в товар та купив офіс.І почав хвастатись, що скоро я буду на круїзних теплоходах відпочивати, подарована компанією рожева ауді буде машиною вихідного дня ,ніяких циганських морів типу Туреччини чи Єгипту, тільки Флоріда чи Гавайї....Якось рік тому, під Новий Рік,  присіли ми компанією ,дали баночку оковитої, і на чергове його балабольство, я сказав що весь його бізнес тримається доти ,поки він займається серйозною та важкою чоловічою роботою разом з нами за кордоном.І всі гроші що  тяжко заробляє, він вкидує в ту помийну яму, з якої поки не пізно ,треба вибиратися .Образився не на шутку.Місяці з два зі мною не говорив.А через півроку  ,вже в відпустці ,почув від товариша ,що в нього якийсь кіпіш і живе окремо від дружини - збирається розлучатися.Я не знаю що там сталося .Проценти з продажу кілька місяців поспіль він не закрив, чи просто догнав що його розводять - я не знаю.Та по факту з жінкою зійшовся, вона пішла працювати в школу вчителькою, офіса здав в оренду ,а сам працює і всі гроші віддає колезі по зброї якому винен 30 тонн.Так що безкоштовний сир в основному в мишоловках.Так і з цею пірамідою .Дуже цікаво де справді той підприємець що тєльніка рвав до пупа як він багато заробляє з хеліксами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомив робив вклад на 500$ спочатку, а потім зробив ще на 1000$, вже 7 місяців неможе вивести гроші, також продати акції нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 03.01.2017 at 00:19, Travian сказано:

Знайомив робив вклад на 500$ спочатку, а потім зробив ще на 1000$, вже 7 місяців неможе вивести гроші, також продати акції нереально.

ЛОЛ, заніс 500 баксів - отримав лише обіцянки, а потім заніс ще 1000... ну як так? :0099:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Увага запускається нова піраміда NPZ-Life. Аргументують На підставі нової пенсійної реформи, що всі Українці від16 до 60років скоро будуть змушені підписатись на один з недержавних пенсійних фондів. Лякають штрафами, розказують байки про МВФ і мілярдні вливання. Обіцяють 10 дол. за кожну підписану в їхню систему людину. Ну і відповідно чим більше підписуєш тим вище по ієрархії і тд ітп. Ногі ростуть з сусідньої польщі, я зараз тут, в панів в яких я мешкаю щовівторка проводяться зібрання, всіх хто увірував відправляють в Львів на навчання  де за 800 злотих отримуєш сертифікат менеджера + оплачуєш проїзд і готель. Короч всі ознаки піраміди. Вже є люди які повелись і проплатили. Написав емейлом в СБУ щоб прийняли міри. Хз чи приймуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, RojkFV сказано:

всі Українці від16 до 60років скоро будуть змушені підписатись на один з недержавних пенсійних фондів. Лякають штрафами

Хай спочатку підписників зацілують у всі інтимні місця :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...