Перейти до змісту

8000грн це багато чи мало?


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

8000 грн на сімю (Тато, мама і дитина) хватає коли:

.

.

3) ну мають субсидію

Взаємовиключні речі. Якщо це офіційна зарплата, то субсидія таких не стосується, якщо не офіційні доходи - тим більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

то можна офіційні доходи озвучувати

А якщо немає офіційних?? :)

якщо немає офіційних і платите квартплату, чи розраховуєтесь картками, то податківцям пора задуматись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо немає офіційних і платите квартплату, чи розраховуєтесь картками, то податківцям пора задуматись

Я так думаю 90% працездатного населення живе не по своїм офіційним статкам

А більшість податків з тих шо платяться йде в кармани тим хто має доступ до кормушки, а не по своєму призначенню.

Коли люди матимуть можливість їздити по нормальним дорогам, отримувати нормальну медичну допомогу, вчити дітей у нормальних школах, де ремонт буде робитися за кошти з податків а не з карманів батьків от тоді можливо й задумаються про сплату всіх податків.

Отак і живемо. Ну але це вже даної теми не стосується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. по 4 тис. зп. Дайте мені таку роботу. На таку зп можна нормально жити. Щоб я витрачав на заправку 1000 грн і собаку стільки, то я б її давно продав, а собаку здав в корейський ресторан.

ПиСи: а що на орендованих квартирах дозволяють жити з собаками???

3janc9_dh_YA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене колись розмова цікава відбулася з колишнім керівником, мол я кажу йому, ну вот заробляв я раніше 2к і жив якось, зараз 5к і все одно грошей немає (долар тоді по 8 був), на що він відповів, поглянь на себе, раніше туалетну воду ти по чому купував? а зараз? раніше ти тьолочок чим пригощав, а зараз? светрик твій скільки вартує? і т.д.

На мою думку більш важливим є те, як саме ти своїми грошима розпоряджаєшся, оскільки можна і 10к просрати, а можна і на 3к прожити зжавши ягодички. Звичайно я не схвалюю малу зп, завжди потрібно шукати шляхи до розвитку який в свою чергу тягне за собою збагачення.

Всі чудово знають ціну грошам і що сьогодні за них можна придбати, гроші це ж просто одиниця виміру, в даній темі, рівня життя.

думаю 8к це нижня планка для нормального життя сім'ї з 2х чол, малувато... але це лише моя думка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот:

-Ваше фінансове положення?

-Ходжу в магазин зі своїм пакетом.))

Короч, 8 штук це багато! не видумуйте крутелики)) які щось там з "верхушкі хапанули" і думають "жизнь удалась!" смисл,справа не у кіко ти заробляєш, а як тратиш!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короч, 8 штук це багато! не видумуйте крутелики)) які щось там з "верхушкі хапанули" і думають "жизнь удалась!" смисл,справа не у кіко ти заробляєш,тратиш а як!!!!

В людей завжди були різні апетити. Комусь мало, комусь багато, хтось любить снідати червоною рибою, а хтось вівсянкою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю 90% працездатного населення живе не по своїм офіційним статкам

А більшість податків з тих шо платяться йде в кармани тим хто має доступ до кормушки, а не по своєму призначенню.

Коли люди матимуть можливість їздити по нормальним дорогам, отримувати нормальну медичну допомогу, вчити дітей у нормальних школах, де ремонт буде робитися за кошти з податків а не з карманів батьків от тоді можливо й задумаються про сплату всіх податків.

Отак і живемо. Ну але це вже даної теми не стосується

спочатку платяться податки, а тільки після цього будуть дороги, тільки в такій послідовності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, вівсянка нормальна тоже стоїть ненада тут про вівсянку ;)

Нормальна, а хтось не їсть нормальну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само як і червона риба, можна хребтів набрати і ппц)риба? - риба! червона? - червона!)))

як не крути, як я вже писав вище 8000 це нормально, для одного!

і це на машині не поїздиш, і в операх не посоваєшся!

як в мультфільмі про Альошу Поповича и Тугарина Змія, кінь говорив:" Не смешите мои подковы!"

бутилка горіляки(хто бухає) вже більше 50 грн вартує.... літра бензина хай самого гавнячього 19 грн! про шо тут ше поговорим?

про вівсянку вже згадували норм вівсянка певно не 10 і не 15 грн за 1 кг вартує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не крути, як я вже писав вище 8000 це нормально, для одного!

Апять 25)

ТС чітко вказав вихідні умови в першому пості. Тобто сім'я з 2 дорослих + 1 або 2 дитини і два варіанта: житло власне або житло винаймається. Сукупний сімейний дохід 8000 грн.

Лише слово "багато" дійсно треба було б замінити на "нормально", бо для пересічної людини грошей багато не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку платяться податки, а тільки після цього будуть дороги, тільки в такій послідовності.

Нажаль це не про нашу державу

Кілька років назад ввели в ціну на бензин ввели якийсь там процент дорожного збору чи як він там називається.

Набагато кращі дороги з того часу стали??

Відповідь по моєму очевидна.. Не стали вони кращими

Так і всі інші податки осідають в карманах тих що їх розподіляють

Короч, 8 штук це багато! не видумуйте крутелики)) які щось там з "верхушкі хапанули" і думають "жизнь удалась!" смисл,справа не у кіко ти заробляєш, а як тратиш!!!!

І скільки років потрібно вкалувати на 8 штук щоб купити своє житло??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набагато кращі дороги з того часу стали??

Відповідь по моєму очевидна.. Не стали вони кращими

Да, стали. Я вже писав не в одній темі, повторюся, але я помітив різницю в якості ремонту доріг та навіть в кількості проведених ремонтів. Ти просто не хочеш бачити позитивної динаміки.

Ну і в тему - цікава статистика, скільки пропонують заробляти в Луцьку і скільки хочуть заробляти в Луцьку. Можна дивитися по галузям і є архів з 2012 року.

Моя сім'я з 3 чоловік на 8 000 тисяч в місяць шикувала б навіть на зйомній квартирі, саме тому зараз в пошуках роботи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зажрались ви... 8000 їм мало

Кому мало?

Для кожного своє "мало", я питаю скільки наприклад саме тобі треба щоб нормально прожити місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя сім'я з 3 чоловік на 8 000 тисяч в місяць шикувала б навіть на зйомній квартирі, саме тому зараз в пошуках роботи. :)

А можна конкретніше ;) ?

Типу такого:

Винайм житла+комунальні = 3000

Харчування = ?

Побутова хімія/косметика = ?

Одяг = ?

Транспорт/бензин = ?

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна конкретніше ;) ?

Типу такого:

Винайм житла+комунальні = 3000

Харчування = ?

Побутова хімія/косметика = ?

Одяг = ?

Транспорт/бензин = ?

...

Тільки після тебе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, стали. Я вже писав не в одній темі, повторюся, але я помітив різницю в якості ремонту доріг та навіть в кількості проведених ремонтів. Ти просто не хочеш бачити позитивної динаміки.

Динаміку я бачу тільки перед виборами в основному))

Міст на Рованцях скільки років вже роблять??? Так і не можуть до кінця доробити

Ну і незнаю як можна шикувати на 8 тищ на зйомній квартирі))

Я теж знімаю квартиру. В середньому виходить 3 тищі в місяць. Нехай 3 на харчування. Залишається 2 на які треба

- одягнутися,

- заправити авто,

- полікуватися,

- поїхати хоч кудись на відпочинок,

- дітей в школу відправити

- потім ще вивчити в університеті.

І ще з того шо залишилось збирати на власне житло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки після тебе ;)

В мене житло власне. І я не "шикую". Ти колись писав, що маючи пристойний пасивний дохід в тебе на ланосі резина в гулях і скло тріснуте, бо ти стараєшся економити. Так от я теж такий, тільки напвено ще в два рази "економніший" ))) Тому мої трати будуть далекими від середньостатистичних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приклад:

№1 сім'я, чоловік жінка, й дитина, мають будинок свій, роблять ремонт

№2 сім'я, чоловік, жінка двоє дітей - знімають житло свого не мають

Достаток у обох однаковий

№1 робили ремонт 5 років, все тіпа там глянц і так далі, дитина на морі ні разу не була, так само як і батьки

№2 об'їздили всю європу, діти бачили багато країн - маса нових вражень і так далі.

Пройшло 7 років, №2 купили житло в кредит, №1 досі думає якби то доробити ремонт в деяких кімнатах, та на подвір'ї, перша не розуміє другу, друга не розуміє першу як так можна жити.

Висновок, хто краще живе, і хто краще для дітей зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок, хто краще живе, і хто краще для дітей зробив?

Якщо ми говоримо про 8 000 гривень то знімати житло і об"їздити всю Європу нереально

А взагалі згоден. Сім"я 2 живе краще

Але в ідеалі треба мати такі доходи, щоб була можливість і своє житло придбати, і ремонти зробити і всю Європу об"їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...