Перейти до змісту

8000грн це багато чи мало?


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

"комусь 8000 в притик, а хтось і з 5000 умудряєтья відкласти на літній відпочинок. Вся справа в тому, скільки витрачаєш."

Ото ж бо, не важливо скільки заробляєш - важливо скільки витрачаєш)

Вчу людей вести свій бюджет, деякі лінуються, але з часом спробувавши - вже не зупиняються, бо там чітко видно потік грошей куди, коли і скільки. Легше потім робити висновки.

Ось тримайте, можливо комусь пригодиться: Місячний бюджет сім'ї.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Досить багато людей возить воду з Оконська(але вона мертва,її не можна довго пити), або з Баєва.(Поближче і жива).Явно буде дешевше , ніж 500 грн в місяць. На собаку в мене йде 200-300 грн в міс.

Одне діло коли один член сімї заробляє 8т , а зовсім інше - коли двоє по 8т.

Є різні дослідження, думаю по Волині процентів 70 живуть не більше ніж півтори тис грн в міс на особу.Звісно перспектив ніяких.

А от взимкуз новими тарифами для прожиття точно треба буде 15 тис на сімю в міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх в кого дохід на сім"ю не доходить заявлений в пешому пості ковтнули слину... Провокативна темка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єп%%%%ть....обсуждати 8 тис багато чи мало в області, де 80% населення мають дохід менше 3тис/міс. ви ще параленльно розкажіть як молодим держслужбовцям жити на 1200-1500грн, як людям в селі- взагалі роботи не мають. їм вішатись чи закордон втікати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо задати питання дружині, чи влаштовує її зарплата чоловіка- думаю жодна не відповість так.

Навіть ті, чоловіки котрих в нашому маленькому та бідному місті побудували в себе вдома приватні кегельбани скажімо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різні дослідження, думаю по Волині процентів 70 живуть не більше ніж півтори тис грн в міс на особу.

Ох вже ці "брітанскіє учьониє" )))

Отримують офіційно 1500 і живуть на 1500 - це дві великі різниці.

Вчитель після роботи піде проводити репетиторство з учнями, пенсіонер здасть кімнату студентам, електрик жеку чи сантехмонтажу робитиме вечорами халтурку по знайомим, студент піде вантажити меблі або косити гектар трави за 800 грн ), зміна медиків в роддомі отримає "подяку" від щасливих батьків )), а хтось на роботі просто "підмутить" пару талонів на паливо або ящик паперу і продасть тут на борді ))).

Звісно, що не всі, в когось тато прокурор або мама в італіях, і їм просто не треба напружуватися.

Ви, пан нокіан, вже на пенсію скоро підете, а все продовжуєте "читати радянські газети перед обідом" і іншим ці байки травите :).

єп%%%%ть....обсуждати 8 тис багато чи мало в області, де 80% населення мають дохід менше 3тис/міс. ви ще параленльно розкажіть як молодим держслужбовцям жити на 1200-1500грн, як людям в селі- взагалі роботи не мають. їм вішатись чи закордон втікати?

Див. текст вище )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різні дослідження, думаю по Волині процентів 70 живуть не більше ніж півтори тис грн в міс на особу.

Ох вже ці "брітанскіє учьониє" )))

Отримують офіційно 1500 і живуть на 1500 - це дві великі різниці.

Вчитель після роботи піде проводити репетиторство з учнями, пенсіонер здасть кімнату студентам, електрик жеку чи сантехмонтажу робитиме вечорами халтурку по знайомим, студент піде вантажити меблі або косити гектар трави за 800 грн ), зміна медиків в роддомі отримає "подяку" від щасливих батьків )), а хтось на роботі просто "підмутить" пару талонів на паливо або ящик паперу і продасть тут на борді ))).

Звісно, що не всі, в когось тато прокурор або мама в італіях, і їм просто не треба напружуватися.

Ви, пан нокіан, вже на пенсію скоро підете, а все продовжуєте "читати радянські газети перед обідом" і іншим ці байки травите :).

єп%%%%ть....обсуждати 8 тис багато чи мало в області, де 80% населення мають дохід менше 3тис/міс. ви ще параленльно розкажіть як молодим держслужбовцям жити на 1200-1500грн, як людям в селі- взагалі роботи не мають. їм вішатись чи закордон втікати?

Див. текст вище )

:0007:

Повір зі всіма підмутками і халтурами на 8кгрн не так просто вийти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0007:

зі всіма підмутками і халтурами на 8кгрн не так просто вийти...

Пук: уважнішим слід бути, 8к на сім'ю: тато-мама + кіндер(ята).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не показник, оскільки ціни не зросли втричі

Буквально вдвічі, на все... На дещо так і є, втричі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби здоров'я. І в самого, і в сім'ї, і в родині. Можна і в два рази менше получати. А дехто, знаю таких людей й зовсім подовину половини 8тищ отримують..., нажаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не показник, оскільки ціни не зросли втричі

Ага, точно, деякі в 4 рази (імпортні ліки), а деякі в 6 (газ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, пан нокіан, вже на пенсію скоро підете, а все продовжуєте "читати радянські газети перед обідом" і іншим ці байки травите

Толку з молодості, якщо сліпий, або неуважний. Я написав півтори тисячі на особу.

Це якщо Сімя з 4 чоловік, то годувальнику треба мати чистими 6 тис в місяць.

Достатньо причепити голосувалку , і стане ясно , що половина Луцька ( а в селі явно мають ще менше) -такого доходу в місяць не мають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0007:

зі всіма підмутками і халтурами на 8кгрн не так просто вийти...

Пук: уважнішим слід бути, 8к на сім'ю: тато-мама + кідер(ята).

Ааааа! Якщо розвинути твою логіку кіндерята що: буквар зі школи тащать і продають на аукро?

Не вірю що дохід у всіх сім"ях в яких ситуація так як ти розписуєш дотягує до 8кгрн. Багато хто любить просто пилюку в очі пускати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оренда, пальне, одяг і продукти втричі не виросли

Ще все попереду )

Якщо придивитись, то й євро виросло лише 2,4-2,5 рази. А якщо кроскурс евро/долар повернеться до 1,35-1,40? Імпортні Акцизи в нас в доларах чи євро рахують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааааа! Якщо розвинути твою логіку кіндерята що: буквар зі школи тащать і продають на аукро?

Не вірю що дохід у всіх сім"ях в яких ситуація так як ти розписуєш дотягує до 8кгрн. Багато хто любить просто пилюку в очі пускати

Чому б і ні ( я про буквар)? Моя в 7 років продає через олх іграшки, якими більш не грається.

Я не казав про всі сім'ї. Але ж нокіан авторитетно заявив, що 2/3 (70%КАРЛ!) живуть на 1,5к.

Найбільше, що мер не подобається в дискусії це слово "отримують". Я вірю і знаю, що переважають більшість отримує мізер. А хто працює, а не просто "ходить на роботу", той не отримує, він заробляє, і заробляє більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШО? 8 ШТУК ГРИВЕНЬ - "В САМИЙ РАЗ"!? Охрєніли зовсім, "мажори"...

Уявляю що в мізках буде робитись якщо життя по тім'ячку лупане і прийдеться думать чим за квартиру заплатить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толку з молодості, якщо сліпий, або неуважний. Я написав півтори тисячі на особу.

Це якщо Сімя з 4 чоловік, то годувальнику треба мати чистими 6 тис...

Ну то й написав би відразу 6000 на сім'ю 2+2. А лінк а дослідження можна, чи хоча б статтю в газеті на телефон сфоткати? )))

А як в сім'ї 5 дітей і мама не працює, то годувальник "отримує" 10500, в дослідженнях цього не писали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШО? 8 ШТУК ГРИВЕНЬ - "В САМИЙ РАЗ"!? Охрєніли зовсім, "мажори"...

Уявляю що в мізках буде робитись якщо життя по тім'ячку лупане і прийдеться думать чим за квартиру заплатить...

Пройдись по стоянці біля тамтаму, подивись на машини. При 333 дол./міс. (і це на сім'ю 2+2, або десь 83 дол. на особу) на таких не їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середня зарплата у Волинській області  за останніми даними становить 2722 грн.

Квітень цього року.

До того, ж це напевно щедо вирахуванняподатків, тобто на руки вийде ще менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 дітей+ мама не працює?! Уявляю що йому гірше ніж нам - немає часу на борді вісити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середня зарплата у Волинській області  за останніми даними становить 2722 грн.

Квітень цього року.

До того, ж це напевно щедо вирахуванняподатків, тобто на руки вийде ще менше.

Вірю, дякую, тримай плюсик.

Багато з цих людей і живуть лише на це. Але ж не всі? І мабуть не більшість, хіба ні? Ось наприклад мій знайомий, на державній роботі, колись у всі свої зароблені відпустки, відпустки за власний рахунок + куплені за могоричі лікарняні їздив за кордон на заробітки (будівництво/ремонт). Бо доньку треба було вчити а інституті.. А офіційно він був серед тих, що у твоїй статистиці. Розумієш про що я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тєма іщєрпалась, імхо.

Пс. А хоть хтось один написав точну суму, +-пару сот грн, скільки отримує??? Ні. І я в тлму числі. В кожного свої бюджети зі своїми надходженнями і видатками. Все індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...