Перейти до змісту

8000грн це багато чи мало?


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

в тому то й справа що друга сім'я просто вміє розставляти пріоритети в житті, тому що в дітей тільки й залишаться враження, та відкриється світогляд, тому жінка не ходить в шубі, а батька кожанці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Я думаю вдосталь поросписували що 8 тисяч дуже багато, але реально якщо взяти, що 1)зйомне житло це реально тисячи 3 з комунальними (літом), 2) є діти,а для дітей все ну дуже дороге хто батьки ті зрозуміють, 3)машина хто думає що це розкіш ті правельно думають бо зараз обслуговувати цю ненажеру це просто пздц.... від пального і резини до розхідників і так далі...4) візміть хоть пару речей навіть на 2 дорослих і 1 дитину....

Те що багато хто виживає на багато меньшу кілкість грн це не значить що це нормально і так має бути це с*ка проблема тих п*дарас*в які шикують не на 8к грн а на 800к.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене житло власне. І я не "шикую". Ти колись писав, що маючи пристойний пасивний дохід в тебе на ланосі резина в гулях і скло тріснуте, бо ти стараєшся економити. Так от я теж такий, тільки напвено ще в два рази "економніший" ))) Тому мої трати будуть далекими від середньостатистичних.

В мене також житло власне. Тому я від 8000 відняв 3000 на найм житла (якби мені прийшлось орендувати житло), і можу впевнено стверджувати, що у власному житлі сім'я з 3 чоловік на 5 тисяч може жити. Про шикування це скоріше для гарного слівця було сказано, але жити можна і непогано. Бо зараз ми живемо на значно меншу суму так ще й ту затримують, тому приходиться час від часу підгодовуватися з пасивного доходу. А чи він пристойний чи непристойний я не знаю, тобі видніше. :)

Шини поміняв, бо таки лопнула. Скло замінив бо дерево впало на машину. Залишилося вм'ятини від дерева вирівняти - шукаю пеньонзи. :) А заощадження все-рівно ростуть, бо так має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю вдосталь поросписували що 8 тисяч дуже багато, але реально якщо взяти, що 1)зйомне житло це реально тисячи 3 з комунальними (літом), 2) є діти,а для дітей все ну дуже дороге хто батьки ті зрозуміють, 3)машина хто думає що це розкіш ті правельно думають бо зараз обслуговувати цю ненажеру це просто пздц.... від пального і резини до розхідників і так далі...4) візміть хоть пару речей навіть на 2 дорослих і 1 дитину....

Те що багато хто виживає на багато меньшу кілкість грн це не значить що це нормально і так має бути це с*ка проблема тих п*дарас*в які шикують не на 8к грн а на 800к.....

Я забув ще про харчі но це і так всі знають.................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через 5 років перша сім"я буде собі жити в своє задоволення. А друга запряжется в кредитне ярмо

Не факт, є багато лівих факторів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи він пристойний чи непристойний я не знаю, тобі видніше. :)

Цитату шукати не буду, але там було сказано, що пасивний дохід значно більший зарплатні. Тому зробив висновок про його "пристойність" ;) .

А ти ще палиш? На піпіроси більше 500 грн. в місяць іде.

Якщо ми говоримо про 8 000 гривень то знімати житло і об"їздити всю Європу нереально

Ага, ще й з двома дітьми )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти ще палиш? На піпіроси більше 500 грн. в місяць іде.

Не палю, дорого.

Цитату шукати не буду, але там було сказано, що пасивний дохід значно більший зарплатні. Тому зробив висновок про його "пристойність" .

То так здається поки не знаєш моєї зарплати, а як взнаєш, то не дохід пристойним здається, а зарплата непристойною. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що для сім'ї з чотирьох людей (тато+мама+двоє дітей),навідь якщо в них власна квартира, для нормального життя (без шику),і щоб на море раз в рік з'їздити,і в Карпати,і на екскурсії якісь хоча б по Україні, і якщо є автомобіль (хоча і не суть), і якщо не допомагають батьки (село там чи Італія, чи ще якісь фактор) і всі продукти і речі з базару і магазинів - так ось думаю, що з нинішніми цінами 8000 грн на таку сім'ю замало. Суто моя думка без претензій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що з нинішніми цінами 8000 грн на таку сім'ю замало

Щось ви всі "зажерлись", вибачте за грубість!

А 1500+2000 грн + зйомна квартира + діти - не хочете? Не всім платять 8тис!

Це сьогоднішня реальність!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдем з іншої сторони :)

Харчування. Без барів, ресторанів. Підігріву з села теж нема (ні кратоплі, ні свіжини, нічого).

Можна сьогодні вкластись у 100 грн./день. для тата, мами і двох дітей? Без червоної риби, але з оселедцем/скумбрією/хеком, без фуагри, але зі свининою/телятиною/курятиною. Не забуваєм про вітаміни діятм: (ягоди, фрукти).

Я чесно не в курсі, продукти купує дружина, та й з села підкормлюють. Тому і запитую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви всі "зажерлись", вибачте за грубість!

А 1500+2000 грн + зйомна квартира + діти - не хочете? Не всім платять 8тис!

Це сьогоднішня реальність!

Не всі роблять щось, щоб платили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що з нинішніми цінами 8000 грн на таку сім'ю замало

Щось ви всі "зажерлись", вибачте за грубість!

А 1500+2000 грн + зйомна квартира + діти - не хочете? Не всім платять 8тис!

Це сьогоднішня реальність!

Вибачте, але це не вони зажерлись, це ви в дупі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але це не вони зажерлись, це ви в дупі!

ну давайте краще на особистості не переходити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви всі "зажерлись", вибачте за грубість!

А 1500+2000 грн + зйомна квартира + діти - не хочете? Не всім платять 8тис!

Це сьогоднішня реальність!

То може варто спробувати іншу роботу при доході 1500 чи 2000 грн?

В мене знайомий як був в такій "дупі" то ходив вагони розгружав по ночам... І заробляв більше ніж 2 тищі в місяць тільки на вагонах

Вихід завжди є, головне не лінуватись...

Якщо я правильно зрозумів то ваш загальний сімейний дохід 3500. Як на ці гроші можна знімати квартиру, харчуватись, вчити дітей і т.д.??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдем з іншої сторони :)

Харчування. Без барів, ресторанів. Підігріву з села теж нема (ні кратоплі, ні свіжини, нічого).

Можна сьогодні вкластись у 100 грн./день. для тата, мами і двох дітей? Без червоної риби, але з оселедцем/скумбрією/хеком, без фуагри, але зі свининою/телятиною/курятиною. Не забуваєм про вітаміни діятм: (ягоди, фрукти).

Я чесно не в курсі, продукти купує дружина, та й з села підкормлюють. Тому і запитую.

Можна

п.с. Внесу поправку, з двома дітьми не пробував, лише з однією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але це не вони зажерлись, це ви в дупі!

ну давайте краще на особистості не переходити!

Я й не перехожу. Я висловлюю свою думку, і навіть наперед вибачився, бо так і знав що ти роздуєш це і будеш ображатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна

п.с. Внесу поправку, з двома дітьми не пробував, лише з однією.

Ну значить не все так погано, як я думав, коли вивчав ціни в супермаркеті крайній раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ви всі "зажерлись"

Ну так давайте прикинем грубо витрати для середньостатистичної сім'ї, для середньостатистичного існування,без зажерливості,на сьогоднішній рік.

1. Квартплата+інтернет+телефон+кабельне - 1000 грн/місяць.

2. Їжа,нормальна їжа (не мівіна,і не червона ікра) - мінімум 2500 грн/місяць

3. Порошки,туалетні принадлєжності,памперси,миючі засоби,мило,шампуні,зубну пасту,бритвт і так далі - 300 грн/міс.

4. Транспорт,якщо нема машини,для двох працюючих людей (12 грн/день, 24 дня, плюс якщо діти їздять в школу) - 350 грн/міс. А я кщо є машина - 1000 грн/міс (мінімум)

5. Одежа,доросла,дитяча (носкі,колготи,труси,взуття дітей,яке постійно рветься) - 1000 грн/ міс.

6. Відкласти на море - 1000 грн/міс.(мінімум)

7. Двом дітям на школу (ремонти,харчування,зошити,ручки,олівці,гуртки,группа продовженого дня, на подарунки вчителям) - 700 грн/міс.

8. Гроші на відпочинок,виїзди на природу,дітям на іграшки,кіно,телефон,поповнення на телефон,походи на дні народження,свадьби, квіти для дружини,подарунки на свята і так далі...- від 1000 грн/міс (ця сума взагалі умовна)

10. Я не рахую витрати людей на цигарки і інші шкідливі звички. Також є і нешкідливі звички, такі як спортивні секції, спортзали, бассейн, що також вартує немалих грошей.

11 Також витрати на тєкущі ремонти квартири,купівля побутової техніки і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Порошки,туалетні принадлєжності,памперси,миючі засоби,мило,шампуні,зубну пасту,бритвт і так далі - 300 грн/міс.

Давно в тебе діти народжувались?

http://rozetka.com.ua/pampers_new_baby_mini_94_81395059/p298005/

Пачка на місяць, якщо використовувати 3 в день. Знаєш скільки дитина "споживає" памперсів за день в цьому віці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, я взяв по мінімуму, в тому випадку,якщо хтось вже памперсами не користується, а також присипками,чаями і іншими сопутствующими товарами для малюків. Я і так старався рахувати по мінімуму... А ще ж є витрати на поліклініки,лікарні (не дай Бог),аптеки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому мало?

Для кожного своє "мало", я питаю скільки наприклад саме тобі треба щоб нормально прожити місяць.

мені? 8000 буде мало на місяць, от вже від 15000 було б не погано.... але не надовго (на місяць-другий), бо апетит приходить під час їжі...

а поки що, обходимся вдвічі меншою сумою... так, це мало, а взимку, через на порядок підняття ціни на газ, буде ще гірше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а оце?

5. Одежа,доросла,дитяча (носкі,колготи,труси,взуття дітей,яке постійно рветься) - 1000 грн/ міс.

250 грн. на одного члена сім*ї в місяць з нинішніми цінами? Так, при курсі 8 вистачало б і ще й залишалося б. А зараз? Колготки вже давно коштували 50 грн. А ціни на дитяче взуття бачив? Нога росте швидко, тут не походиш в одному і тому ж по кілька сезонів.

Так що 1000 грн. на море можеш сміливо викреслювати і переносити на хімію та дитячий одяг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а оце?

5. Одежа,доросла,дитяча (носкі,колготи,труси,взуття дітей,яке постійно рветься) - 1000 грн/ міс.

250 грн. на одного члена сім*ї в місяць з нинішніми цінами? Так, при курсі 8 вистачало б і ще й залишалося б. А зараз? Колготки вже давно коштували 50 грн. А ціни на дитяче взуття бачив? Нога росте швидко, тут не походиш в одному і тому ж по кілька сезонів.

Так що 1000 грн. на море можеш сміливо викреслювати і переносити на хімію та дитячий одяг :)

Моя сім'я з трьох людей тратить на одяг менше 12 000 гривень на рік - 100%. Як і менше 12 000 грн на хімію/підгузники. Тому я б не був би такий категоричний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя сім'я з трьох людей тратить на одяг менше 12 000 гривень на рік - 100%. Як і менше 12 000 грн на хімію/підгузники. Тому я б не був би такий категоричний.

А я би був :)

Ну, по-перше, людина заклала на хімію тільки 3600 (300 в міс.) і в дужках вказала памперси. Дитина до року «споживає» більше 3 памперсів в день, правда ж? Пачка 96 шт. зараз коштує в районі 300 грн.

По друге, моя сім'я з трьох людей теж поки що тратить на одяг менше 12 000 гривень на рік. Але є одне але. 90% одягу – це імпорт. 12000 – це 500 баксів. Рік тому це було 6000 грн., два роки тому – 4000 грн (або 333 грн. в місяць на одяг для сім’ї з трьох чоловік). Розумієш до чого я веду? За скільки гривень ти купуватимеш чобітки своїй дружині цієї зими?

Ну і трішки інтимних подробиць. Я в цьому році на свій гардероб потратив максимум 200 гривень (лише шкарпетки і нижня білизна :) , більш нічого). До цього вже кілька років я витрачав на свій одяг/взуття не більше 100 євро за цілий рік. Тобто в 2013 це було десь 1050 грн. Секрет дуже простий. Останні роки я скуповуюсь на супер-пупер-мега сейлах в Європі. Я не плачу більше 3 євро за футболку, 15 євро за джинси і 30 євро за кросівки. В куплених трекінгових найках (за 22 ойро в німецькому аутлеті) я топчу грязюку по 8 місяців в рік починаючи з 2013 року. І прослужать вони мені ще стільки само. Крайній раз я купував туфлі років шість тому, бо вдягаю їх лише до костюму. Минулої зими я купив пуховик на справжньому пухові за 20 євро. Пуховика мені вистачає на 3 роки. Одним словом, «трішки економлю» на собі.

Але, якщо в 2013 році я витрачав 1000 грн./рік на себе, на гардероб дитині щонайменше витрачалось 250 грн. на місяць або 3000 грн. на рік. Разом 4000 грн. = 500 доларів = 12000 грн. в 2015 р. Так? Не так. Про дружину забув )))

Тому, любі мої друзі, хоч зараз 12000 гривень на лахи і видається чимось нереальним, бо, напевно, більшість купує обновки ще не дуже часто і доношує те, що купляли рік-два тому, наступного літа ця сума виглядатиме звичною, якщо курс 24 залишиться і надалі.

П.С. Нікель, згадав, що бачив колись одну твою тему. Може ти тратиш менше на одяг, бо в тебе його трохи є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підгузники можна купувати і дешевші, але 200грн це всеодно багато і на місяць не завжди вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...