Перейти до змісту

Що б таке почитати?


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь

Подобаються історії про те, як в звичайному житті трапляється щось фантастичне

Клиффорд Саймак "Почти как люди"

Гарри Гаррисон "Фантастическая сага"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему, попрошу поради тут. Хочеться почитати фантастику, яка б стосувалась життя на Землі з мінімальними відмінностями від реальності. Тобто, не про інші планети і далеке майбутнє з іншою культурою. Подобаються історії про те, як в звичайному житті трапляється щось фантастичне (як в "Лангольєрах", "Спопеляючій поглядом" Стівена Кінга, "Віті Нострі" Дяченків, "Все живе - трава" Саймака). Буду дуже вдячна, якщо порадите таку літературу!

Тоді Вам до Стьопи Кінга та його Темної Вежі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, "Темна вежа" - це ближче до фентезі, осилила тільки першу книжку. Мені подобаються старіші його романи.

yurgen, дякую за пораду, Саймак - один з найулюбленіших, його читала, а з "Фантастичною сагою" треба познайомитись поближче =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а порекомедуйте щось хороше. Таке штиривне.. або щоб заставляло задуматись, викликало спірні відчуття ну і т.д. Можна нове чи щось не з "мейнстріму".

Просто вже по другому кругу пішов.

Бажано в електронному форматі але це не принципово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему, попрошу поради тут. Хочеться почитати фантастику, яка б стосувалась життя на Землі з мінімальними відмінностями від реальності. Тобто, не про інші планети і далеке майбутнє з іншою культурою. Подобаються історії про те, як в звичайному житті трапляється щось фантастичне (як в "Лангольєрах", "Спопеляючій поглядом" Стівена Кінга, "Віті Нострі" Дяченків, "Все живе - трава" Саймака). Буду дуже вдячна, якщо порадите таку літературу!

«За миллиард лет до конца света» — фантастическая повесть Аркадия и Бориса Стругацких (1976).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Когда была подростком, ооочень любила Стивена Кинга...сейчас потихоньку вновь перечитываю, то, что из его произведений у меня на полке...воспринимаются уже совсем иначе...наверное более осмысленно...он ведь не просто мастер ужасов...в общем рекомендую "Девочка, которая любила Тома Гордона" и "Тело"(из сборника "Четыре сезона")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли читав, мені дуже сподобалась "Лавина" , але якась зволота хтось зі знайомих взяв і не повернув, а я не пам"ятаю хто...

Може й перечитав би...

ЗІ. Мова йде лише про друковані видання. :_04: (з екрана не читаю, вистачає роботи...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Слухайте, а порекомедуйте щось хороше. Таке штиривне.. або щоб заставляло задуматись, викликало спірні відчуття ну і т.д. Можна нове чи щось не з "мейнстріму".

Просто вже по другому кругу пішов.

Бажано в електронному форматі але це не принципово.

Дарагая, прочитай Андрія Куркова "Львівська Гастроль Джимі Хендрікса". Пріобщішся к двіженію українських хіппі :)))) Ще є файна філософська книга про автостоп - Господин Ветер. Мо троха луччєй будеш мну панімать)))

Оліє, Макс Фрай серія "Лабиринты Ехо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда была подростком, ооочень любила Стивена Кинга...сейчас потихоньку вновь перечитываю, то, что из его произведений у меня на полке...воспринимаются уже совсем иначе...наверное более осмысленно...он ведь не просто мастер ужасов...в общем рекомендую "Девочка, которая любила Тома Гордона" и "Тело"(из сборника "Четыре сезона")

теж полюбляв читати С.Кінга, та і зараз перечитую. Улюблені його твори: роман "Мізері", оповідання "Корпорация "Бросайте курить", "Оставшийся в живых" - досить потужні речі.

Зараз читаю "431 градус по Фаренгейту" - дякую користувачу leonon за прокат книги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"431 градус по Фаренгейту" - неймовірна річ! До речі, я в ситуації, коли потрібно щось почитати українського, але не знаю кого, бо Володимир Лис вчора не так пішов, як я сподівалась. Не люблю таких життєвих історій - їх і в житті вистачає, а книги мають нести якийсь позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Клиффорд Саймак "Почти как люди"

ну шота хз... шарики и скунсы....

хотя идея скупить все на Земле интересная)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"431 градус по Фаренгейту" - неймовірна річ! До речі, я в ситуації, коли потрібно щось почитати українського, але не знаю кого, бо Володимир Лис вчора не так пішов, як я сподівалась. Не люблю таких життєвих історій - їх і в житті вистачає, а книги мають нести якийсь позитив.

Перечитую Стругацьких - балдію!

З українського останнє читав "Криничар" Мені сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Було б непогано знати твої уподобання хоча б стосовно жанрів.

Недавно я прочитав Януша Вишневського "Одиночество в сети" - гарний роман про кохання.

Зараз читаю Жозе Сарамаго "Перебои в смерти" - прочитав половину, на мій погляд - роман-утопія, але мені подобається, затягнуло.

Обидві книги маю в електронному вигляді. Якщо зацікавився, кажи.

Вишневецкий оказался очень нудным, не люблю сопли(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишневецкий оказался очень нудным, не люблю сопли(

він то може і нудний, але він Вишневський, а не Вишневецкий (цей дядько з іншої історії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нещодавно дочитав вищезгадану "С@мотність в мережі" Вишневського. В українському перекладі. Місця посміявся. Ні, не думайте - не з книги. З перекладу. Чи то далось взнаки видавництво (харківське якесь), чи то просто якийсь мудрило перекладав, але місцями є добрячі слівця. Із того, що запам’яталось - відмінювання слова "бюро" і слово "пивниця".

А в цілому книга непогана, хоча там категорія таки "18+" (про що ніде й не згадано).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Шановні, хто має на полиці книг серіі "Драконы Перна" Маккефрі? :

"Хроники Перна: первое падение"

"Дельфины Перна"

"Глаз дракона"

"Мастер-арфист"

"Небеса Перна"

"Драконий родич"

"Кровь драконов"

"Арфист драконов"

Збираю всю серію, куплю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

"Шантарам" Грегори Дэвид Робертс - неймовірна і захоплююча історія життя, із глибоким філософським змістом. Від сюжету не відірватись.

Дуже рекомендую!

«Человек, которого «Шантарам» не тронет до глубины души, либо не имеет сердца, либо мертв, либо то и другое одновременно. Я уже много лет не читал ничего с таким наслаждением. «Шантарам» — «Тысяча и одна ночь» нашего века. Это бесценный подарок для всех, кто любит читать». (Джонатан Кэрролл)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Доброї ночі, хтось може дати почитати Шантарам? хочеться саме книгу, а не електронний варіант, цілісність, сок/банани гарантую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Десяток найбільш популярних книг у Луцьку.

http://www.volynpost.com/news/45431-desiatok-najbilsh-populiarnyh-knyg-u-lucku-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десяток найбільш популярних книг у Луцьку.
1. Стівен Кінг «Сяйво»

В діток нині мода на Кінга ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Останнє, що читала-то "Автостопом по галактиці", в процесі. Цікаво і гумор присутній.

Порадила б "Марсіанську хроніку" Бредбері- це особлива фантастика.

У Бредбері майже все особливе)

А по темі - Ніл Гейман - Американські боги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...