Перейти до змісту

Що б таке почитати?


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Чарльз Маклин "Страж"

Джон Фаулз "Волхв"

Макс Фрай "Лабиринты Ехо"

После прочтения этих книг никто не останется равнодушным :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
а в когось є Олді українською в електронному вигляді?

http://www.fenzin.org/library/dir/foreign/...F1%F2%E8%EA%E0/

Тут можна скачати багато чого цікавого з фантастики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно я прочитав Януша Вишневського "Одиночество в сети" - гарний роман про кохання.

Дуже гарний. Вже вкінці навіть розтягував задоволення :0069: . Не часто такі твори потрапляють до рук!

2_Taurus

Що один +1! :ok2: :ok2: :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі,може хтось має бажання і можливість скачати фільм "Одиночество в сети", і потім викласти його на фтп ;)

http://www.tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=89823 - це посилання (потребує реєстрації)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно прочел В.Войновича-"Монументальная пропоганда".Заново прошел историю страны родной.Вообще Войнович один из любимых моих писателей,наряду с Замятиным,Булгаковым,Сенкевичем и т.д.

Не так давно скачал читалку-"ICE Book",теперь перевожу текстовые файлы в Мр3 формат и слушаю через плэйер.Голос диктора правда не ахти,но зато ассортимент книг значительно увеличился.

P.S:Буду весьма признателен если кто-то сообщит ссылку на-"скачать бесплатно электронную книгу В.Войнович-"Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина-3(Лицо перемещенное)".Можно в Аську-443513418

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S:Буду весьма признателен если кто-то сообщит ссылку на-"скачать бесплатно электронную книгу В.Войнович-"Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина-3(Лицо перемещенное)".Можно в Аську-443513418

http://ebdb.ru/ - тут мона пошукати, я всі книжки звідти тяну

ЗІ Стивен Хокинг "Кратчайшая история времени" - хтось на форумі згадував цю книжку, вирішив почитати, доволі таки цікава річ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анжей Сапковскій - Ведьмак. Починається цикл класно - як легка пародія на відомі казки, а от далі - троха затянуто.

з фентезі ще можна порекомендувати Террі Пратчет. Джорж Локхард - альтернаивна історія "Списа дракона" Маграрет Уейнс з досить сильним філософським ухилом. з фантастики ніхто не згадав Володимира Васильєева - в цього теж є багато гарних книжок.

Цикл "Корпорація МІФ" Аспріна - це +13 по 12-тибальній :0070:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви й даєте. Тут цілий клуб фантастів.

Азімов - це взагалі специфічна література. Справжній інтелектуал.

Я по Азимову дипломную работу защищал :0070:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nameless,спасибо большое! Книгу правда не нашел,но поисковик пользительный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станіслав Лем "Соляріс"

Кліффорд Саймак "Город"

Макс Фріш "Гомо фабер" - офігенна психологічна річ, пробирає до кожного атома. читала , правда, в оригіналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Всім доброго дня!

Можливо хто підкаже де взяти або й викладе на FTP аудіокниги українською.

Зі свого боку можу запропонувати аудіокниги: Юрій Андрухович "Рекреації" та "Дванадцять обручів", Улас Самчук "Марія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав першу книгу Любка Дереша "Поклоніння Ящірці". Такі враження, як будьто Любко дійсно пережив все те, про шо він пише! "Культ" більш тамнича книга, краще розуміється після першої книги!

А мій "хіт" Станіслав Лем - "Соляріс"! Фільм цікавий, но книга є книга (думаю ти зрозумієш про що я :) ) Океан на Солярісі - це ніби людська підсвідомість. Потрапивши на планету у космонавтів почали збуватись їхні мрії, про які вони вже забули, но які залишились в підсвідомості - і вони почали він цього сходити з розуму!

На мене ця книга до сих пір враження справляє, я став "фільтрувати" свої мрії! І це стало діяти! Чим менше бажань - тим бистріше вони збуваються! Можеш перевірити на собі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій "хіт" Станіслав Лем - "Соляріс"! Фільм цікавий, но книга є книга (думаю ти зрозумієш про що я :) ) Океан на Солярісі - це ніби людська підсвідомість. Потрапивши на планету у космонавтів почали збуватись їхні мрії, про які вони вже забули, но які залишились в підсвідомості - і вони почали він цього сходити з розуму!

На мене ця книга до сих пір враження справляє, я став "фільтрувати" свої мрії! І це стало діяти! Чим менше бажань - тим бистріше вони збуваються! Можеш перевірити на собі :(

+1 :())

читала кілька разів. спочатку для сприйняття, а потім -- для курсової ))

а фільми--- що один, що другий --- абсолютновіддалені від того, що написав Станіслав Лем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...читала кілька разів. спочатку для сприйняття, а потім -- для курсової ))

А шоб ти ще порадила почитати пізнавального?

З.І. Після "Соляріса" я став боятись своїх бажань. На день народження мені бажали "шоб всі твої мрії збувались" то мені було страшно таке читати... Зараз привожу себе "в порядок" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шоб ти ще порадила почитати пізнавального?

З.І. Після "Соляріса" я став боятись своїх бажань. На день народження мені бажали "шоб всі твої мрії збувались" то мені було страшно таке читати... Зараз привожу себе "в порядок" ;)

Хаггарда почитай. Рея Бредбері, Азімова, того самого Саймака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є проблеми з діставанням бумажного варіанта книжки - можна заглянути сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи зі всього по книгам дати в нас може в більшості тіко чоловіча частина людство. Де ж ви бабоньки? Хоча б Донцову з Стіл підкинули б нам! Моє чтіво наразі-Ліон Фехтенвангер(якось так) Гойа. Цікавенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

А кто-то пользуеться электронной книгой ????? (например такой-http://itc.ua/node/30116)

Хотелось бы услышать отзывы.

Основная проблема : книжка за 12грн.(мягкий переплет) прочитываеться за один день- и в итоге их уже некуда складывать-это раз, а во вторых- 12,00грн. * "Х" шт.=...... дорогой склад!

Увидел в журнале E-Mobile (№ 1(136),январь-февраль 2008г.) статью про Эл.книги и ...... хочу такую!

Поделитесь впечатлениями-если кто знает про этот ДЕВАЙС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бернард Вербер - "Імперія Ангелів"! Об'єднає як любителів сучасної прози(романів), так і пошановувачів фантастики.

Від себе додам, що нічого подібного досі не читав; книга порадувала цікавими ідеями, у які, моментами, хотілось повірити!

:smile3::ok2: :ok2:

Якщо хтось візьметься почитати, - діліться враженнями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...