Перейти до змісту

Що б таке почитати?


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Чарльз Маклин "Страж"

Джон Фаулз "Волхв"

Макс Фрай "Лабиринты Ехо"

После прочтения этих книг никто не останется равнодушным :smile-zachot:

А ще Фаулза "Колекціонер" та "Коханка французького лейтенанта"

Або ж Кобо Абе "Жінка в пісках" чи Макс Фріш "Гомо Фабер" - сила.

Рекомендую нобеліатів сучасної класики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь
Ремарк "Жизнь взаймы","Ночь в Лиссабоне"....Пройняло

"На западном фронте без перемен"

Або ж Маркеса "100 років самотності" - переворот свідомості.

А ще прикольна штука Освальда Шпенглера "Закат Европы"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чесно думав що багато прочитав і досить непогано орієнтуюсь в літературі ( в т.ч. з огляду на мій книжковий архів в 5 Гб)

Тепер я розумію що не прочитав майже нічого. Якби міг - всім, хто тут відписався, поставив би +1.. (чи краще +10).

Зараз перечитую Кафку, а саме - "Замок". Дуже якось під настрій його твори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Только что закончила читать книгу беларускай писательницы Светланы Алексиевич "Чернобыльская молитва (хроника будущего)", где собраны воспоминания жен ликвидаторов, детей, чиновников, ликвидаторов о трагедии перевернувшей жизни милионов людей... Чернобыль...

http://lib.ru/NEWPROZA/ALEKSIEWICH/chernobyl.txt

собираюсь читать книгу той же писательницы "Цинковые мальчики" (Воспоминания из Афгана)

http://lib.ru/NEWPROZA/ALEKSIEWICH/aleksiewich.txt

Это стоит знать......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно прочитав Жадана "Депеш Мод". Не раджу.

Чому навколо нього стільки шуму? Тому, що український і сучасний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю зараз Джефф Нун (Нанн) "Вирт" ,"Пыльца" - досить цікаво. Фантастика.Кібер-панк.

А також друзі дали книгу Мілана Кундери " Невыносимая легкость бытия".

На черзі Чак Паланік "Рент.Біографія Бастера Кейсі".

А так Паланік, Уелш, Пелєвін, Бегбедер, Уельбек - автори, твори яких порекомендував би.

Але ви , напевно, і без мене їх знаєте :)

А ще друзі рекомендують українських Жадана, Карпу, Дереша. А PR-Nick ( можна я тебе трохи попіарю:P ?) аудіокниги цих авторів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На питання теми - відповідь.

"Закон України про захист прав споживачів" і суміжні закони. По жизне пригодятьця. Повірте і не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Згадувані тут Дмитрий Громов, Олег Ладыженский (дядько Г.Л.Олди). Рулить.

Прочитав багато їх. Зараз дорвався до "Нам здесь жить" .. запоєм.. маю викачану "Ойкумену".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю Броуди"Психологические вирусы".Може хто порадить,де знайти,в будь-якому вигляді.Краще звичайно в друкованому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чарльз Маклин "Страж"

Джон Фаулз "Волхв"

Макс Фрай "Лабиринты Ехо"

После прочтения этих книг никто не останется равнодушным :)

А ще Фаулза "Колекціонер" та "Коханка французького лейтенанта"

Або ж Кобо Абе "Жінка в пісках" чи Макс Фріш "Гомо Фабер" - сила.

Рекомендую нобеліатів сучасної класики

Фаулза теж рекомендую. Ще з класики - Айріс Мердок. Це інтелектуальна проза, дуже цікава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз почав читати Чака Палланика "Удушье". Перед тим читав Дена Брауна "Цыфрову крепость". Мені сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаулза "Колекціонер" досить довго мучив після прочитання (декілька днів) - сильно написано як на мене + Зюскінда "Парф'юмер" - дотепер не можу збагнути як людина могла так в запахи залісти - геній короче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаулза "Колекціонер" досить довго мучив після прочитання (декілька днів) - сильно написано як на мене + Зюскінда "Парф'юмер" - дотепер не можу збагнути як людина могла так в запахи залісти - геній короче.

А Зюськінд трохи вигадав. Це називається художній домисел. ;) Ще "Парфюмер" має іншу назву "Запахи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фаулза "Колекціонер" досить довго мучив після прочитання (декілька днів) - сильно написано як на мене + Зюскінда "Парф'юмер" - дотепер не можу збагнути як людина могла так в запахи залісти - геній короче.

Якщо тобі сподобався "Парф'юмер", то почитай "Декоратор" Эгген Тургрим, якусь аналогію між ними можна провести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЮРИЙ ВИЛЬНЕР: ВСЯ ПРАВДА ОБ ОТЦЕ ЮЩЕНКО...!

http://www.ua-pravda.com/portret_bez_ramki...i_legenda_.html

скачати - http://www.kpunews.com/ushenko.doc

ЮРИЙ ВИЛЬНЕР - це еврей з ізраїля, а Ющенко - це батько сина який так захищає тих евреїв, і веде з ними якісь перемови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалось Бенджаміна Хоффмана "ДАО Виннипуха ДЕ Пятачка"

Б.Вербера можна почитати, наприклад "Муравьи", "День муравья" -чтиво ненапряжне, на любителя, можна ляпи пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фентезі рекомендую - Энн Маккефри "Всадники Перна"... Затягує; Толкіна - ВСЕ (в тому числі і Сільмарилліон), після чого перейти на Перумова - продовження "Володаря кілець"...

А. Белянин - "Меч без Имени", "Рыжий рыцарь", Лютый - "Раббин Гут"... Комедійне фентезі. Хоча, як першого, так і другого автора багацько читати не можна... Набридає.

Д. Геммел "Нездешний" - а це взагалі бомба...

Сайнс фікшн - Вернор Виндж - "Пламя над бездной"... Голова обертом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим хто любить Лема (але не тільки белетристику) раджу перечитати "Суму технології".

А потім додати "Повний назад !" від Умберто Еко, щоб зрозуміти яким Лем був класним футурологом. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Шукаю Броуди"Психологические вирусы".Може хто порадить,де знайти,в будь-якому вигляді.Краще звичайно в друкованому.

У мене є на паперовому носії. Можу дати почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадувані тут Дмитрий Громов, Олег Ладыженский (дядько Г.Л.Олди). Рулить.

Прочитав багато їх. Зараз дорвався до "Нам здесь жить" .. запоєм.. маю викачану "Ойкумену".

Маю практично всю бібліографію Олді в електронному вигляді. Зараз читаю "Кукла" - друга книга з серійї "Ойкумена". Враження настільки позитивні, що я навіть не очікував. Молодці хлопці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Борис Віан - все! Але багато чого залежить від перекладу (якшо хтось буде читати мовою оригіналу - супер)

Енн Райс - Вампірскі хроніки (Інтрев'ю з вампіром, Вампір Лестат, Королева Мертвих...) Про життя вампірів з погляду самих вампірів. Дуже тонко передається філософія буття кровопивць. все читається запоєм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 6 місяців потому...

Прикупивши електронну книгу читаю запоєм все :rolleyes:

Хейлі Саймак Поляков Иванов Веллер Вербер Уельбек і тд,

Можу читати дві разом...

Торкнуло Ян Мартел "Жизнь Пи"

ех... ще б дітей навчити любити читати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом перечитав:

Паланік Чак - Бойцовский клуб

Паланік Чак - Удушье

Сильно пише... Вразило...

Алексей Степанов - Дезертир(СТАЛКЕР), непогано, після книжки, вирішив все таки пограти...

Дмитрий Глуховский - Метро 2033, "4-"

Артур Конан Дойль - збірка творів про Шерлока Холмса (в процесі), жалію, що не почитав в школі, класика...

Бернард Вербер - трилогія "Империя ангелов", "Дыхание богов", "Тайна богов" - в процесі... Цікава штука, раджу почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Зараз читаю Герман Мелвілл "МОБІ ДІК" - роман про драматичні пригоди на китобійному судні із соціальним підтекстом, досить цікаво...

Рекомендую:

Джек Лондон "Гамівна сорочка" (друга назва "Зоряний мандрівник") - мені дуже сподобалось, коротко: роман про складну долю Даррела Стендінга, що за велінням долі стає в'язнем, про силу його духу. Нескорений гамівною сорочкою, дух Даррела Стендінга навчився знаходити смерть в житті, стаючи володарем часу і простору, і покидати тюремні стіни, щоб подорожувати в ... ... ...

Рей Бредбері "Марсіанські хроніки" - чудовий твір, дуже сподобався, фантастика з глибоким морально-соціальним змістом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...