Перейти до змісту

Крепить ли знак "У" на авто?


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

Вопрос к водителям со стажем и без, в общем ко всем, без исключения. Стоит ли клеить "У" на авто? Закончила автошколу, немного поездила с мужем рядом на пассажирском сидении, теперь понемногу выезжаю в город одна или с детьми,т.е., без сопровождения опытного водителя. Мнения насчет "У" разделились, кто то говорит клеить, кто то говорит, что не стоит, потому как некоторые водители, наоборот, провоцируют новичков на дороге. Я езжу потихоньку, 40 по городу как и нужно, недавно получила в спину доооолгий такой гудок, мол поторапливайся, при чем на мосту к "Там таму", там есть огромная выбоина, которую я и хотела преодолеть не спеша, но не в этом суть, а в том, что может человек видя знак "У" в следующий раз подумает, прежде чем нарушать правила и покой окружающих, своим бешеным "бип бип"??? В общем, посоветуйте как поступить, клеить или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, взагалі, не звертаю увагу на знаки "У". А щоб хтось провокував новачків, перший раз чую, це маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За правилами знак "У" взагалі має бути наклеєний тільки на учбовій машині, на якій ви їздите з інструктором і тд. а якщо ви не опитний просто водій чи після закінчення автошколи, то краще повісити знак обмеження швидкості "60" чи "70". І черевичка звичайно, тоді все буде ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина вже 2 роки їздить, а "У" не знімали. Забули :) Скоро доця буде вчитися в полях, а там і в автошколі.

А якщо серйозно, то часом реальн одопомагає, із обережністю ставляться на дорозі.

Скажу так, гірше від того не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку варто.

Те, що хтось там попсіхує, побібікає і десь там щось подумає - то ви точно переживете

А от той знак, хоч малюсінькій, але шанс запобігти дтп, якщо хтсоь його помітить і пропустить вас тоді, коли ви розгубитесь, поїдете не так і т д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рах "У", то я думаю краще наклеїти, або ж туфлю. тоді б не сигналив, а почекав би моменту випередити чи обігнати.

головне тримайтеся правої частини дороги якщо дозволяє покриття і все буде норм.

ще питання .для тих хто правила вчив?

після школи новобранець, ще не має права їздити сам, до року чи до двох, а тільки з водієм досвід якого більше 3 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Києві до авто зі знаком "У" не лише з обережністю ставляться, але й з розумінням, якщо десь заглохне посеред вулиці чи необережний маневр буде виконувати. тому моя думка вішати і не паритись

навіть собі купив такий знак, перед тим як їхати у Київ на машині (мсяць тому) - думав повішу, щоб люди знали, що не впевнений водій на київських дорогах. але ритм доріг заставив буквально за кілкьа днів влитись у це автосередовище і тепер катаюсь тут наче вже давно вже киянин.

за місяць 2,5 тисячі по київським дорогам - ніби не погана статистика. )))

p.s. не старайся їздити всюди помаліше - їзди так як треба їхати, де швидше, а де помаліше - головне роби все акуратно і чітко та згідно правил , а досвід сам накладеться за певний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я "читаю" знаки на авто:

- "У" - новачок, права купив, правил не знає;

- "60" "70" - новачок, права не куплені, правила знає.

Тримаюся подалі і тих і тих, але перші ведуть себе неадекватніше. Приєднуюся до думки, що наліпка гірше не зробить, хоча неадекватів вона дратує і провокує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи зі всього, правила дорожнього руху з усіх, хто відписався, читала лише одна людина. Люблю свою Неньку.

ТС, на ваше питання вичерпну відповідь дають нині діючі Правила дорожнього руху.

и) "Обмеження максимальної швидкості" - зображення дорожнього знака 3.29 із зазначенням дозволеної швидкості (діаметр знака - не менше 160 мм, ширина кайми - 1/10 діаметра). Знак розміщується (наноситься) ззаду ліворуч на механічних транспортних засобах, якими керують водії із стажем до 2 років великовагових та великогабаритних транспортних засобах, транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, у разі перевезення вантажним автомобілем пасажирів, а також у випадках, коли максимальна швидкість транспортного засобу згідно з його технічною характеристикою або окремими умовами руху, визначеними Державтоінспекцією, нижча встановленої в пунктах 12.6 і 12.7 цих Правил;
к) "Учбовий транспортний засіб" - рівносторонній трикутник білого кольору з вершиною догори і каймою червоного кольору, в який вписано літеру "У" чорного кольору (сторона - не менше 200 мм, ширина кайми - 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що використовуються для навчання водінню (допускається встановлення двостороннього знака на даху легкового автомобіля);
ї) "Розпізнавальний знак транспортного засобу" - спеціальна стрічка із світлоповертальної плівки з нанесеними під кутом 45 градусів червоними і білими смугами, що чергуються. Знак розміщується на транспортних засобах ззаду горизонтально і симетрично до поздовжньої осі якомога ближче до зовнішнього габариту транспортного засобу, а на транспортних засобах, що мають кузов-фургон, - і вертикально. На транспортних засобах, що використовуються для дорожніх робіт, а також на засобах, що мають особливу форму, і на їх обладнанні знак розміщується також спереду і по боках.

Розпізнавальний знак розміщується обов'язково на транспортних засобах, що використовуються для дорожніх робіт, а також на засобах, що мають особливу форму. На інших транспортних засобах розпізнавальний знак розміщується за бажанням їх власників;

Якщо ще неясно, то поясню. Чіпляти знак "У" ви не повинні, а якщо хочеться щось вчепити, то можна вчепити обмеження швидкості 70 і (або) розпізнавальний знак ттранспортного засобу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я від машини з "У" тримаюсь подвійної дистанції у всіх напрямках.

Гы гы, я тоже)))Мне становится вдвойне страшно, потому как на дороге он/она и еще я))!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я від машини з "У" тримаюсь подвійної дистанції у всіх напрямках.

Гы гы, я тоже)))Мне становится вдвойне страшно, потому как на дороге он/она и еще я))!

Головне не вітатися з "братами по нещастю" бібіканням :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на авто знак "У" висів років 3, не мішало ні разу.

коли попереду бачу "У" стаю більш пильнішим, буває всяке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клеїти полюбому, хоч від деяких психів які кудись"вєчно" спішать і не спасе, зате нормальні водії будуть звертати увагу і мож подумають чого воно так сунеться :D і не будуть обганяти і підрізати.А про те що провокують я ніколи не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно варто наклеїти.

Особисто я уважно і з розумінням ставлюсь до "У", і ніколи не пресингую, бо сам такий був :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж їжджу з буквою "У". І стараюсь не звертати уваги на бібікання. Машина і життя дорожче за те,як я буду виглядати перед якимсь "матьорим" водієм".

А на рахунок того, щоб їздити по правій стороні смуги-ну ніяк не виходить. Постійно ці машини на обочинах - їх попробуй об’їдь недосвідченому, коли зліва постійний потік машин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки знак обмеження швидкості, все інше зайве.

Згідно правил - так. Але в реалії, на ці 60-70-90 - ніхто уваги не звертає, а от на "У" та "туфелька" ЩЕ Й ЯК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що провокують і часом неадекватно ставляться до букви У, то правда, але то такі хами, що можуть і без букви так само себе вести

провокації полягають в сигналі, типу чого стоїш, уже 0,5 секунди жовте горить,

чому повільно рушаєш чи не вискакуєш на перехресті, після такого молоді водії можуть не правильно оцінити ситуацію в паніці, головне не панікувати і тверезо розраховувати,

в дружини рік стояв, іноді сам за кермо сідав, все-одно сигналили, хоч і не тупив.

вважаю, що треба ставити той знак, хоча б на один рік, включаючи зимову їзду.

радився з друзями, але переконали таксисти, все-таки нормальних людей на дорозі більше ніж хамів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в реалії, на ці 60-70-90 - ніхто уваги не звертає, а от на "У" та "туфелька" ЩЕ Й ЯК!

Я звертаю увагу. До *У* ставлюся з розумінням, а от на рахунок туфельки краще вам не знати що я про це думаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно правил - так. Але в реалії, на ці 60-70-90 - ніхто уваги не звертає, а от на "У" та "туфелька" ЩЕ Й ЯК!

Золоті слова. Багато чоловіків вчать своїх панянок чи дітей на власних автівках. Їде часом авто і знак "У",а по стилю та манері їзди видно,що досвідчений водій за кермом.І навпаки недосвідченого водія без "У" оббібікають ,а з літерою просто об"їдуть-що візьмеш з новачка? Самі такі були :)

Особисто я і на заднє і на лобове "У" приклеїв і не парюсь з приводу хто що там подумає і в кого яке трактування знаку.Головне-не порушувати ПДР і набиратися досвіду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...