Перейти до змісту

Крепить ли знак "У" на авто?


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

Подейкують люди,що багато хто спеціально "У" чіпляє,мовляв таких ДАЇ-шники менше зупиняють.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проіздив зі знаком "У" пів року.Агресіі чи неповаги по відношенню до себе практично не помітив.Та все ж передаю привіт мудилам,які сигналять ззаду на світлофорах ще до зеленого світла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тим всяким поспішаючим бібікальщікам точно потрібно по 3 знаки "У" на кожне скло ліпити. Людина, яка не має досвіду водіння і так себе на дорозі поводить скромно і намагається не створювати перешкод у русі іншим. Ну це як правило, хоча завжди є виключення. І так, я за те, щоб якийсь знак наліпити саме для того, щоб інші учасники дорожнього руху з розумінням відносились до Вас у разі виникнення якихось нештатних ситуацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подейкують люди,що багато хто спеціально "У" чіпляє,мовляв таких ДАЇ-шники менше зупиняють. :)

Да ну))їм пофіг,спиняють усіх підряд,повірте на АВОСЬ!(мож перегар,мож п"янь).Головне не порушувати правила і НІКОЛИ НЕ ВЖИВАТИ ЗА КЕРМОМ!! тоді я ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все ж передаю привіт мудилам,які сигналять ззаду на світлофорах ще до зеленого світла!

а ти їх тоді лякай, вмикаючи задню передачу і газани з вижатим зчепленням. особливо в поєднанні з "У" та туфелькою такий маневр може дати зрозуміти, щоб не підганяли)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все ж передаю привіт мудилам,які сигналять ззаду на світлофорах ще до зеленого світла!

а ти їх тоді лякай, вмикаючи задню передачу і газани з вижатим зчепленням. особливо в поєднанні з "У" та туфелькою такий маневр може дати зрозуміти, щоб не підганяли)))

Я за молодості так і робив (правда без "У"), дуже дієво. Головне щоб ручник тримав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чіпляла ні "У", бо це поза правилами, ні всяких непотрібних туфельок, що можуть нагадувати знаки. І не шкодую.

Спочатку з тиждень виїжджала з чоловіком, потім зрозуміла, що він мене нервує, тому відтоді категорично стала їздити сама. Спочатку по місту, попередньо переглядала на яндексі панораму, щоб визначити чи є місце парковки, знаки і т.д.

За пару місяців по тому довелось їхати з чоловіком, то він задоволено мовчав, а це показник :_07: Пройшло 2,5 роки, тепер знову не мовчить, а кричить, що я ріжу кути і ліхачу, але Мерседес віто довірив, знач не так уже й ліхачу.

На днях і в Рівне дітей звозила.

Тому погоджуюсь, якщо згідно правил можна наліпити лише обмеження швидкості, то не треба нічого іншого і придумувати.

Головне увага і знання правил! А ідіотів на дорозі не зменшиться, чи ти новачок, чи ні.

За цей час уже насміялась з чоловіків-воділ, дивлячись на яких росте власна самооцінка. :D

Тут і без туфельки допомагає при виїзді з дворів, скло опустила, посміхнулась і тебе залюбки пропустять ;)

Бажаю гарно влитись в автомобільний потік! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли брат залишив мені на місяць свого коника з наліпленою "У" то вцілому спостерігалось збільшення дистанції оточуючих авто, безпричинне бібікання на світлофорах, більше пропускали. Повторюсь їздив рівно місяць. Пересівши на свого все стало як і було.

Висновок:

1. в основному на знак звертають увагу водії

2. щось приклеїти незавадить принаймні на перших порах і ПЕРШУ ЗИМУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Arven Rivendell, бачила тебе за кермом) Гарно виглядаєш! А машинка як для тебе створена ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, бачила тебе за кермом) Гарно виглядаєш! А машинка як для тебе створена ;)

Аааа :_08: ,спасибо большое :g17: ))))!!!! "У" все таки прикрепила и то ли мне кажется, то ли так и есть, но дистанцию водители стали держать больше))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Arven Rivendell, "У" реально допомогає. Водії навколо ставляться терплячіше і не бібікають з будь-якого приводу і без нього. Перевірив на собі. Але й намагаються об'їхати щоразу, як тільки десь затримаєшся на світлофорі, навіть якщо затримка 1-2 с. Тому приблизно через півроку, коли почав почуватись більш впевнено, зняв цю літеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, "У" реально допомогає. Водії навколо ставляться терплячіше і не бібікають з будь-якого приводу і без нього. Перевірив на собі. Але й намагаються об'їхати щоразу, як тільки десь затримаєшся на світлофорі, навіть якщо затримка 1-2 с. Тому приблизно через півроку, коли почав почуватись більш впевнено, зняв цю літеру.

"У" дает свое, убедилась и не раз. А еще на дороге разные ситуации бывают и они отлично демонстрируют кто есть кто. За жалкие 1,5 месяца мне сигналили в спину на светлофоре когда горит желтый,но всего раза 3, меня раза 4 с улыбкой пропускали в сложной ситуации, а потом еще и подбадривали мол молодчина, я серьезно!!!!, один раз у меня из под носа увели парковочное место , пока я выруливала из неудобного положения, на это самое место, при чем я знаком показала что я его заприметила и приехала раньше, но кого волнует какая то неуклюжая деваха)))), пару раз когда выезжала подходили мужчины и начинали подсказывать куда рулить))))))))), хотя я вполне могла обойтись без помощи, но какая разница, им приятно и мне приятно, что есть люди, которые хотят просто, искренне помочь бедняге с "У", я делала как говорят и все были счастливы)))!!! Тупила серьезно я тоже раза четыре, это то, что я поняла))), бурную реакцию с кислой миной за это получила только однажды, вчера)))). И однажды меня даже поблагодарили, за то что я уступила дорогу))). Пешеходы и велосипедисты это отдельная тема, я их теперь боюсь до жути и с ужасом думаю, что будет, когда начнется учебный год, если и дети, и взрослые сейчас бросаются под колеса не на переходах. Это так, наблюдения новичка. А еще, у меня мороз по коже, когда я еду свои 40–50 км/ч, по дороге

с одной узкой полосой в одну сторону и мне просто некуда уступить и правее никак не пристроиться, а за мной движется огромная махина вроде джипа, я просто чувствую флюиды пыхтящего и спешащего сзади водителя, хотя, вполне возможно, это все надуманно))))))))) В общем, все мы люди, все мы человеки, очень разные).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто чувствую флюиды пыхтящего и спешащего сзади водителя

від цього краще частково абстрагуватись, я їду не порушуючи швидкісного режиму, хоче і може хай обганяє,

ще часто на дорожчих машинках не пропускають або стають збоку на виїзді, закривши обзор.

в моєї дружини аналогічно, уже другий рік їздить, але якщо десь під горку стоїть на світлофорі, а ззаду щось дороге і велике, то іноді глохне чи перегазовує, аналогічна реакція на мою критику,

виїзджала здвору, мене здалось що береле на ліво, хоча збиралась направо, а то вона вирулювала, кажу їдемо направо, вона подумала, що не туди їде і хотіла вже наліво, але тут я їй знову сказав (покритикував), разом як їздим завжди конфлікти, хіба сяду на заднє сидіння то менше.

є товариш дуже толерантний і терпеливий, так як жінка його за кермом то також часто критикує, а ще коли я сідаю за кермо, то і вона (моя дружина) мене критикує).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чіпляти. Коли бачу значок У, стараюсть пошвидше обігнати, акуратно, не підрізаючи, даючи простір для раптового маневру 2-3 метри. В поєднанні з туфелькою простір і увагу збільшую в 2 рази :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...