Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Якщо вірити першому лінку, то:

Виборча дільниця №: 071025
Адреса: вул.Шота Руставелі, 11, м.Луцьк, Волинська обл., 43017 (школа №20, актовий зал, 2-й поверх)
Округ: 22.

Але мого будинку в списку немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, vaz75 сказал:

Погоджуюся. Та я хотів за Королевську Наталлю Юріївну, але вона знялася з перегонів :D

Королевську можна проголосувати раз-два, не більше. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

Знімаю шляпу перед твоєю прозорливістю. Без під*обки. Озвуч основні признаки нового майдану, на твою думку. Хай не майдану, але де напруга? Цікаво, чесно.

Бо я, початок останнього майдану, признаюся чесно, не відчув. Я в нього просто не повірив. Не повірив після Податкового майдану. Це було схоже на протест бляхарів, тільки тоді нас баригами обзивали. Підтримки від населення не було взагалі... і тут бац - побили студентів.

Я в контексті що теж не відчув... В суспільстві піднявся градус напруги, коли яник відмовився підписати декларацію про Євроінтеграцію. Побиття  студентів було каталізатором.

Зараз відчуття в багатьох ті ж, чекаємо лише на каталізатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хронологія навіть схожа, пригадуєте як яник після подій листопада 2013 пенсії "піднімав", зарплати "бюджетникам" . Читаю новини, те ж саме робить і нинішній :) 

завдання - втримати владу за будь яку ціну! 

 

Надіюсь госдеп таки переможе і посуне цю срань з арени.

upd

але все залежить від нас ;) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Хронологія навіть схожа, пригадуєте як яник після подій листопада 2013 пенсії "піднімав", зарплати "бюджетникам" . Читаю новини, те ж саме робить і нинішній :) 

завдання - втримати владу за будь яку ціну! 

 

Надіюсь госдеп таки переможе і посуне цю срань з арени.

Здається, що простіше ввести зовнішнє управління, ніж довести наших чиновників до західних стандартів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

Здається, що простіше ввести зовнішнє управління, ніж довести наших чиновників до західних стандартів.

Так вже вводив, але ж ми своїми виборами привели обранців, які їх вивели  та  http://24tv.ua/dekanoyidze_podala_u_vidstavku__zmi_n748836

 

Зараз знову намагається, дає другий шанс так би мовити. Все залежить від нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Я в контексті що теж не відчув... В суспільстві піднявся градус напруги, коли яник відмовився підписати декларацію про Євроінтеграцію. Побиття  студентів було каталізатором.

Зараз відчуття в багатьох ті ж, чекаємо лише на каталізатор.

Таким каталізатором по задумам мав стати євробляхомайдан, але не склалося, тому що   "зараз, ситуація, кагбе, трохи не така"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, case_l said:

Здається, що простіше ввести зовнішнє управління, ніж довести наших чиновників до західних стандартів.

І гривню відмінити, а ввести євро або доляри. Тільки щоб зарплату по курсу один до одного перерахували. 

57 minutes ago, Ukrainec said:

Так вже вводив, але ж ми своїми виборами привели обранців, які їх вивели 

То варягів, виходить, пересічні українці вивели? І лише тим, що сходили на вибори і проголосували за менше зло (бо інших варіантів не було)? 

Наша пісня гарна, нова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

Таким каталізатором по задумам мав стати євробляхомайдан, але не склалося, тому що   "зараз, ситуація, кагбе, трохи не така"

Ні, думаю тут має бути дещо інше, потужніше на кшталт резонансного побиття/вбивства. Все може бути дуже несподівано і за 3 дні максимум тиждень все закінчиться. Якщо звісно кийов дасть такий привід. Також не забуваймо, що в державі триває війна

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

То варягів, виходить, пересічні українці вивели? І лише тим, що сходили на вибори і проголосували за менше зло (бо інших варіантів не було)? 

Та ні, це все диванні воїни. Ха-Ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, yu2007 сказано:

І гривню відмінити, а ввести євро або доляри. Тільки щоб зарплату по курсу один до одного перерахували. 

Так і є зараз в єврозоні. От тут проблема в тому, що західні кредити підживлюють владний олігархічний клас також.  Патова ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, d.u.a.l сказано:

Вже зараз йде хвиля про те, що ви ж подивіться, до чого призвело "повернення Саакашвілі" - це ж дискредитація країни, побили бідненьких беркутят прикордонників (щось це мені нагадує, ага), це привід кацапам заявити про failed state (який він там уже по рахунку, 3158-й?). Але давайте проаналізуємо причинно-наслідковий зв'язок. Першопричиною ж певно було те, що от взяв якийсь зальотний політик і вирішив, що треба йому заїхати з Польщі в Україну без проходження прикордонного контролю? Я нічого не забув? Ага, згадав, просто це була подія такої масштабної ідіотичності і дикості, що в голові не вкладується, так і хочеться забути, ніби то страшний сон. Першопричина всієї вчорашньої ситуації - це всім відоме позбавлення громадянства Порошенком, за поданням "абсолютно незалежного органу", склад якого буквально напередодні такого грандіозного за своїм безумством рішення, було суттєво змінено. Позбавлено громадянства популярного опозиційного політика, при тому, що він перебував у той момент закордоном (про те, що момент було підібрано спеціально, говорити, думаю, зайве). Чи хтось дійсно настільки дурний та наївний, та думав, що Саакашвілі зробить такий подарунок і буде вирішувати це в "правовому" полі (лапки - то моє відношення до нашої системи "правосуддя"), тобто через суд. Якщо хто не пам'ятає, то нижче у спойлері я додав відео, є такий собі журналіст Скрипін, вислів якого став мемом, що описує наше "правосуддя" (знову лапки, куди тут без них) - коли політик відправляє в суд, це все одно що я покажу, що у мене є середній палець.

  Показати прихований контент

 

 

Правовий нігілізм та кричуще порушення закону породжує порушення закону з протилежної сторони, бо іншим методом боротись неможливо. "Абсолютно незалежний" орган подав подання, "абсолютно незалежні" функціонери УЗ не пускали поїзд у рейс, "абсолютно незалежні" прикордонники не пускали Саакашвілі на територію України. Чи не забагато "абсолютно незалежних" у даній ситуації?

 

Давайте проаналізуємо події з кінця, тобто будемо шукати причину (П), маючи наслідок (Н). Ланцюжок намальовується такий:

Н: "Прорив кордону"

П: Свавілля української прикордонної служби, що не хотіла пускати громадянина України, що був незаконно позбавлений громадянства, без права навіть звернутись особисто до суду. При тому, що польські прикордонники ніяких претензій не мали.

Н: Спроба перетину кордону в Шегинях

П: Незаконне блокування руху поїздів міжнародного сполучення, якими хотів їхати Саакашвілі

Н: Спроба їхати поїздом, а не безпосередньо через пункт пропуску Краковець

П: Накопичення на пункті пропуску нацгвардії та тітушні, що могло вилитись у кровопролиття.

Н: Спроба публічного повернення Саакашвілі до України зі збором прихильників та допомогою депутатів

П: Офіційно заявлено, що при спробі приїзду у Саакашвілі заберуть паспорт та відправлять назад за межі України.

Н: Саакашвілі закордоном поставлено перед фактом про позбавлення громадянства без реальної можливості його оскаржити.

П: Позбавлення громадянства особи, що перебуває в опозиції до влади, у момент, коли він виїхав за межі країни.

 

Всі ниточки ведуть до однієї особи, кожен наслідок має причину, що виходить від особи, що уявила себе диктатором. Розрахунок на вчора був такий - не пустити Саакашвілі до України, при цьому створивши картинку хаосу та беззаконня (і знову таки, знайома ситуація майже чотирирічної давності), тому блокувався рух поїзда. Навіть якщо Міхо і вдасться перетнути кордон, то картинка мала бути максимально огидною, якісь надто жваві молодики б'ють бідолашних правоохоронців, які всього лише виконуюють наказ. Знаємо, бачили, не велись - ні чотири роки назад, ні зараз. Але аналогії ой як напрошуються.

 

 

гарно, багато написав. Забув лише про Авакова з НФ і по сумісництву міністра МВС, і Арсенія Петровича, якого з посади премєра, прибрав Порошенко, руками Міхо.

І Беня, якого в свій час мочив Міхо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, vaz75 сказано:

Таким каталізатором по задумам мав стати євробляхомайдан, але не склалося, тому що   "зараз, ситуація, кагбе, трохи не така"

Та навряд чи простим українцям (особливо в кого ланос чи ваз) стало би так шкода бідних євробляхарів, щоб вони сотнями тисяч вийшли їх захищати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю цього, але таки зроблю репост з сайту новин, як на мене з цікавою аналітикою:

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2017/09/11/7070780/

 

перевіряв, по текст по лінкам New York Times і Deutsche Welle.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Ukrainec said:

Ні, думаю тут має бути дещо інше, потужніше на кшталт резонансного побиття/вбивства.

...

Ха-Ха

Стоїть Мальчіш-Кібальчіш на копиці сіна і волає "Ізмєна, ізмєна!!!".

А під копицею сидить Мальчіш-Плохіш, запихається варенням з банки і бормоче собі під носа "Странно, а мєня на хавчік прабіло..."

 

Нинішня влада ніяких революцій не допустить. Їм відступати нікуди, позаду Ростов))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yu2007 сказано:

 Він тепер хто? Правильно, нерезидент. Міг же ж на якихось євробляхах заїхати і цілий рік в Україні кататися, причому цілком законно, бо ж нерезидент))

 

не міг, бо він не нерезидент. він просто людина без громадянства (громадянин світу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, rl72 said:

 

не міг, бо він не нерезидент. він просто людина без громадянства (громадянин світу)

Ти не уважно читаєш тему. Він резидент госдєпу, Вова-Ukrainec вже давно його розкусив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти не уважно читаєш тему. Він резидент госдєпу, Вова-Ukrainec вже давно його розкусив.

а, ну, то хай би взяв собі пашторть США, і йшов на Шегині.

а то, так йшов захищати своє право на паспорт з тризубом, що про@б@в його в Шегинях 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, yu2007 сказано:

І гривню відмінити, а ввести євро або доляри. Тільки щоб зарплату по курсу один до одного перерахували.

Це ж тільки на податки жити доведеться - пенсії як друкувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sergkots said:

Це ж тільки на податки жити доведеться - пенсії як друкувати?

 

А держдеп/ЄЦБ в курсі, що ми ми збираємось їхні банкноти друкувати?))

 

7 minutes ago, rl72 said:

а, ну, то хай би взяв собі пашторть США, і йшов на Шегині.

а то, так йшов захищати своє право на паспорт з тризубом, що про@б@в його в Шегинях 

Не любиш ти Мішаню, відразу видно.

За дєржаву абідно чи просто расист?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Не любиш ти Мішаню, відразу видно.

За дєржаву абідно чи просто расист?))

мені "шалена бджілка" подобається, а в нього їх нема B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

А держдеп/ЄЦБ в курсі, що ми ми збираємось їхні банкноти друкувати?))

На доляри монополія - наші не зможуть друкувати. Хоча перейти на долари можна - є світові приклади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sergkots said:

На доляри монополія - наші не зможуть друкувати. Хоча перейти на долари можна - є світові приклади.

 

Чоловіче, ти серйозно? Яким чином це стосується Міши, ОДА чи Батумі?

На борді є тема про стартапи. Про друк ВКВ в Україні краще вже там писати))

 

12 minutes ago, rl72 said:

мені "шалена бджілка" подобається, а в нього їх нема B)

Ну в ситуації з Міхо наш верховний головкондитер сам підставився.

Можна ж було б і бджілку з'їсти, і куди треба сісти.

 

А пачпорт він не прокохав, а пси авакова його в нього вкрали. Пруф: https://censor.net.ua/news/454822/kogda_lyudi_vnesli_menya_na_rukah_v_ukrainu_ya_ostavil_pasport_v_avtobuse_prishla_politsiya_obyskala

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ukrainec сказал:

Так вже вводив

Це не зовсім те. Наш царь вводив варягів, які йому підкорялися. А треба навпаки: царя забугорного, який буде місцевими князьками керувати. Як було в Великому Литовському Князівстві.

3 часа назад, vaz75 сказал:

Таким каталізатором по задумам мав стати євробляхомайдан, але не склалося, тому що   "зараз, ситуація, кагбе, трохи не така"

Євробляхи самі не витягнуть на новий майдан. Але якщо постійно лити воду на млин невдоволення, то все може вийти. До блях ще додалася клоунада з Саакашвілі. скоро почнеться опалювальний сезон з новими тарифами на комуналку і т.д. І це все на фоні просраного кредиту довіри для "нової" влади, просраного часу на справжні реформи.

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Ні, думаю тут має бути дещо інше, потужніше на кшталт резонансного побиття/вбивства. Все може бути дуже несподівано і за 3 дні максимум тиждень все закінчиться. Якщо звісно кийов дасть такий привід. Також не забуваймо, що в державі триває війна

Міхо міг стати тим каталізатором. Вчора все могло піти інакше і могли бути побиті і вбиті. Петя з тим Міхо стільки помилок наробив і продовжує робити, що може просто не встигнути вчасно зреагувати на якийсь форсмажор. А коли ситуація вийде з під контролю, то є багато бажаючих цим скористатися як за кордоном, так і всередині країни. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

... Але якщо постійно лити воду на млин невдоволення, то все може вийти. До блях ще додалася клоунада з Саакашвілі. скоро почнеться опалювальний сезон з новими тарифами на комуналку і т.д. І це все на фоні просраного кредиту довіри для "нової" влади, просраного часу на справжні реформи.

Міхо міг стати тим каталізатором. Вчора все могло піти інакше і могли бути побиті і вбиті. Петя з тим Міхо стільки помилок наробив і продовжує робити, що може просто не встигнути вчасно зреагувати на якийсь форсмажор. А коли ситуація вийде з під контролю, то є багато бажаючих цим скористатися як за кордоном, так і всередині країни. 

Ну ніби й так, але й не зовсім.

Якщо пролистати теми на борді за 15-16 роки, то там теж частенько писали, що якщо не буде реформ, то цю владу винесуть, а однотуровий складе компанію лєгітімичу. Що народ зубожіє і скоро будуть "голодні" і "комунальні" бунти. І все це на фоні активних бойових дій на сході. І в мене теж закрадалась думка, що якось так воно і буде. 

Ні, вже не буде. Принаймні не зараз. Чим більше кілограм живої ваги набирають легендарні комбати і сотники, тим менше перспектив у такого розвитку подій. 

 

Що ж до помилок Петі і форсмажорів, то дійсно, якщо Мішу завтра грохнуть, це може добряче сколихнути народ. В іншому разі ніякі бляхомайданери чи білецькі корпуси нічого путнього самі не вдіють.

А події на митниці - для мене повний сюр. Складається враження, що це якась обопільна гра на публіку, аніж справжні розбірки.

Хоча, якщо вірити місцевим геополітикам, то Міша - агент госдепа, а значить Порох - агент кремля. Чи то навпаки (треба уточнити у la20, він точно знає :)). Хоча яка різниця, тепер то пазл то сходиться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Петя з тим Міхо стільки помилок наробив і продовжує робити, що може просто не встигнути вчасно зреагувати на якийсь форсмажор. А коли ситуація вийде з під контролю, то є багато бажаючих цим скористатися як за кордоном, так і всередині країни. 

Можливо це такий хитрий план був.Замах на вбивство керівництва держави-агресора.Щоб вони там від сміху повмирали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...