Перейти до змісту
Basil

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)

Recommended Posts

...
1 година тому, yura-patriot сказано:

Так шо там Саакашвілі ваш шановні? буде прєзіком,чи ні?:)

При всьому бажанні, йому по закону не можна стати президентом. Ходять чутки, що на цю роль готують... Вакарчука.

B)

Поширити це повідомлення

4 часа назад, Serpent сказал:

При всьому бажанні, йому по закону не можна стати президентом. Ходять чутки, що на цю роль готують... Вакарчука.

B)

Луценко, по закону, теж не мав права бути генеральним прокурором, але ж в нас *парламентсько-президентська * форма правління :) 

Поширити це повідомлення

7 часов назад, rl72 сказал:

гм, цікавий вплив на владу. депутати самі на себе впливають. це якийсь сюр

не самі на себе, а на колег. Якщо депутати бпп хочуть на колег повпливати, щоб була більшість, вони кличуть свого *старшого брата* Порошенка, який , ніштяками, погрозами та шантажом, допомагає прийняти потрібний закон. Інші ж депутати теж покликали свого *старшого брата* - народ, щоб прийняти *свої* закони, щоб народ повпливав на інших депутатів. Тому нема ніякого *сюра*, один (декілька) в полі не воїн, розповсюджуєтся і на верховну зраду

Поширити це повідомлення

7 часов назад, Юріч сказал:

які нафіг проблеми людей можуть турбувати власників таких авто (я маю на увазі тих власників, що при владі)

Такі, наприклад

Поширити це повідомлення

Гость rl72
18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не самі на себе, а на колег. Якщо депутати бпп хочуть на колег повпливати, щоб була більшість, вони кличуть свого *старшого брата* Порошенка, який , ніштяками, погрозами та шантажом, допомагає прийняти потрібний закон. Інші ж депутати теж покликали свого *старшого брата* - народ, щоб прийняти *свої* закони, щоб народ повпливав на інших депутатів. Тому нема ніякого *сюра*, один (декілька) в полі не воїн, розповсюджуєтся і на верховну зраду

не сміши. народ покликали)))

*свої* закони - це як? ці ж Порошенко подав

Поширити це повідомлення

Гость rl72
28 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Луценко, по закону, теж не мав права бути генеральним прокурором, але ж в нас *парламентсько-президентська * форма правління :) 

та ти що? а знаєш в чому відмінності зі внесенням змін в Закон України і Конституцію?

Поширити це повідомлення

6 минут назад, rl72 сказал:

не сміши

ок,не смішу

5 минут назад, rl72 сказал:

а знаєш в чому відмінності зі внесенням змін в Закон України і Конституцію?

нєа, просвіти, з врахуванням особливостей політичної системи (прав тот, у кого большє прав) України

Поширити це повідомлення

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

нєа, просвіти, з врахуванням особливостей політичної системи (прав тот, у кого большє прав) України

В Конституцію зміни вносяться:

1. Законопроект в першому читанні проста більшість 226 і більше голосів

2. передача в Конституційний щодо висновку чи відповідає той законопроект Конституції

3. Якщо висновок позитивний, на голосування у ВРУ і тепер треба 300 голосів мінімум.

4. є 300 голосів є зміни, немає 300 голосів. арідівідерчі.

Якось так

Поширити це повідомлення

16 часов назад, rl72 сказал:

Так, може Парасюк не до того свій вплив застосовував? Не Гелетей же ж у нас закони приймає

Знаєш, я теж рахую Парасюка, недоречним у кріслі депутата і трішки неадекватним. Але, цілком розумію його реакцію на Гелетея.

Поширити це повідомлення

19 годин тому, rl72 сказано:

ти ж мене теж не знаєш, але чомусь дійшов висновку "про лизати сраку"  за гроші впрямому значенні

я в живу можу поговорити з тим же Ді, Українцем (хоча про що?:)), з Захаром вже взападло<_<, а з тобою хто в живу говорив? Ти звичайний чмошник, який думає як чмошник і пише як чмошник. Ді просто велика дитина, яка не хоче вірити в свою інфантильність і унікальну здатність робити невчасні помилкові висновки, але то його доля, очевидно непроста. Бо одне діло помилитись і виправитись, а інше купити на все життя безлімітний абонемент на граблі. Я його думку поважаю, правда тільки тому, що це його думка а не методичка. Просто читаючи методичку у нього виникають подібні думки і загалом він щиро згідний з методичками. А ти чмошник і заробіток твій чмошний. Я мушу це написати, бо як не напишу, то всі призабудуть яке ти чмо, ну і щоб ти сам не забував. Хоча хто ти? Хтось тебе бачив?

Поширити це повідомлення

14 хвилин тому, romaxa11 сказано:

я в живу можу поговорити з тим же Ді, Українцем (хоча про що?:)), з Захаром вже взападло<_<, а з тобою хто в живу говорив? Ти звичайний чмошник, який думає як чмошник і пише як чмошник. Ді просто велика дитина, яка не хоче вірити в свою інфантильність і унікальну здатність робити невчасні помилкові висновки, але то його доля, очевидно непроста. Бо одне діло помилитись і виправитись, а інше купити на все життя безлімітний абонемент на граблі. Я його думку поважаю, правда тільки тому, що це його думка а не методичка. Просто читаючи методичку у нього виникають подібні думки і загалом він щиро згідний з методичками. А ти чмошник і заробіток твій чмошний. Я мушу це написати, бо як не напишу, то всі призабудуть яке ти чмо, ну і щоб ти сам не забував. Хоча хто ти? Хтось тебе бачив?

Я бачив... І не раз...

Рома перед тим як таке писати, спочатку подумай про себе хто ти. І лише через те, що ти не знаєш персонально людину і не подобається його дописи ти не маєш права так його обзивати. 

А те що ти тут дозволяєш писати про людей яких ти знаєш, мені взагалі соромно і в якісь мірі не приємно, що ми взагалі знайомі.

Триндець!

Поширити це повідомлення

Давайте не сваритись а об'єднаємось над тим, що цікавить всіх нас. Те що всім нам потрібно. У нас різні погляди, але хто себе дійсно не продав може ж не підіймати болючі та неприємні для інших теми. 

Поширити це повідомлення

Гость rl72
2 годин тому, romaxa11 сказано:

а з якого йуха я маю перед тобою відчитуватись?

п.с. ти ще більший дурень, ніж я думав.

Поширити це повідомлення

49 хвилин тому, rl72 сказано:

а з якого йуха я маю перед тобою відчитуватись?

п.с. ти ще більший дурень, ніж я думав.

Ти взагалі ніхто

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Я бачив... І не раз...

Рома перед тим як таке писати, спочатку подумай про себе хто ти. І лише через те, що ти не знаєш персонально людину і не подобається його дописи ти не маєш права так його обзивати. 

А те що ти тут дозволяєш писати про людей яких ти знаєш, мені взагалі соромно і в якісь мірі не приємно, що ми взагалі знайомі.

Триндець!

Хто сказав що не думаю, занадто сильно думаю. Думаю про те, що ви знайшли алгоритм виправдання цинічної підлості влади відносно трупів на Грушевського, під Дебальцевим, Ілловайськом, Зеленопіллям. Вам зручніше сіре, але коли ти граєшся в відтінки сірого ти втрачаєш відчуття білого і чорного, ти набуваєш унікальної здатності осуджувати будь кого і виправдрвувати будь що, переводити стрілки з головного на вторинне, замінювати стратегію тактикою. Це гра з моральністю, порядністю, гра з совістю. Це страшна річ, коли в цій країні можна виправдати будь що, при допомозі темників і ботні. От зараз всі взялися за малолєтку в Харкові, а не було б політичних протестів, всі б клади на це і відмазали її на раз два. Єдине що я тримаю в собі, це не дозволити собі залізти в сіре.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Ukrainec сказал:

І лише через те, що ти не знаєш персонально людину і не подобається його дописи ти не маєш права так його обзивати. 

А нічого, що та сама людина обзиває іншу людину, не знаючи її? Чого ти не включив "адвоката", коли він, наприклад, мене довбнем назвав? 

П.С. Ні в якому разі не виправдовую  і не підтримую нелицеприємний спіч Ромахи.

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, Юріч сказано:

А нічого, що та сама людина обзиває іншу людину, не знаючи її? Чого ти не включив "адвоката", коли він, наприклад, мене довбнем назвав? 

Контекст різний ...

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Контекст різний ...

А може подвійні стандарти? Мене ти не знаєш і тобі пофіг на мене, а rl72 ти знаєш, тому і топиш за нього.

Поширити це повідомлення

24 хвилин тому, Юріч сказано:

А може подвійні стандарти? Мене ти не знаєш і тобі пофіг на мене, а rl72 ти знаєш, тому і топиш за нього.

Та які стандарти? Почитай тутішні  теми. Тут постійно хтось в чийсь бік відпалює кілька матів і інколи я грішу, але так як показав свою слабкість і безсилля ромаха вже давно не було. 

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Та які стандарти? Почитай тутішні  теми. Тут постійно хтось в чийсь бік відпалює кілька матів і інколи я грішу, але так як показав свою слабкість і безсилля ромаха вже давно не було. 

:D ти знаєш, я думав що знаю людей, які негативно ставляться до моєї скромної персони, але ти перевершив усіх. Ми з тобою впринципі не перетинаємось в нічому, відкинемо і ці нікому не потрібні вітання і рукостискання. Думаю двоє без них якось проживемо.

Поширити це повідомлення

Рома, шота ти дійсно розійшовся сьогодні, на тебе не схоже. Зазвичай стриманий, пишеш на загальні теми, не звертаючи на колкості в твою адресу, що мені в тобі імпонувало. А зараз тебе не взнати, ти опускаєшся до рівня тих, хто 

26 минут назад, Ukrainec сказал:

Тут постійно в чийсь бік відпалює кілька матів...

Що сталося?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз