Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

SanyaTT, ну й порівняли. Якщо ви готові вбити свою дитину, якщо раптом виявиться, що вона нетрадиційної орієнтації, то вам варто задуматись про психіатричне лікування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

SanyaTT, ну й порівняли. Якщо ви готові вбити свою дитину, якщо раптом виявиться, що вона нетрадиційної орієнтації, то вам варто задуматись про психіатричне лікування

та яке він там готовий, хай спочатку зробить, з дружиною родить, виростить, а тоді вже буде розказувати, що б він зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девіації поведінки у дітей треба "рихтувати".

Критичні девіації треба "рихтувати" критичними методами, якщо інші не допомогли.

Кожен батько сам визначає чи є певний факт поведінки девіацією, і сам в праві визначати методи впливу, навіть критичні. У всіх різні діти, до когось доходить з півслова, а комусь треба допомогти фізичним впливом. І не в праві батько, в якого "золота" дитина в плані слухняності, розказувати іншим як виховувати чужу дитину. Спочатку виростіть дитину яка за пару років здатна двічі поламати собі руки-ноги і спалити три квартири а тоді розказуйте що "треба по-хорошому". Приклад нереальний, але в мене, наприклад, дочка малювала камінчиками по автомобілю друзів (фарбування кожного елемента - 100$, мені пробачили), і розмальовувала в гостях стіни дорогущою помадою (це був джек-пот :), також пробачили, але було соромно). І в цих випадках я з нею обійшовся ще по-хорошому. А за розетки і вибігання на дорогу можна і синяків на сраці назалишати, на довгу пам'ять, хай краще я вже, ніж залізяка потім. Ніхто не говорить про те що від сина п_дора треба відмовитись, але таку девіацію треба рубати на корню, як тільки стала помітною. І батьку видніше, чи поставити в куток чи розбити морду в кров.

"Я строг, но я справєдлів" (с) старший інструктор Хартман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І батьку видніше, чи поставити в куток чи розбити морду в кров.

Так справа в тому, що від розбитої морди син (якщо це в нього дійсно на психологічному рівні, а не просто розвагт знічевя) не перестане бути таким,як зробила його природа.

Ну а от суспільство та конкретно батька зненавидить точно.Може і заріже.

То кому краще від таких методів виховання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми говоримо про малих дітей чи про великих? З малими дійсно дааалеко не з кожною дитиною можна обійтись без лупнів по попі. А коли вже доросла дитина, то биттям ніц не вийде.

Приклад. В мене мама від природи лівша. В той час дітей в школі перевчали писати правою, навіть по руках били. Результат: мама вміє писати як правою, так і лівою, але робить усе лівою рукою. Висновок: при вас дитина більше про це не заговорить, але робитиме всеодно своє.

Якщо то юнацька затребенька така дурна (м'яко кажучи), то подіє метод "по морді". А якщо все глибше? Може з дорослими дітьми все ж варто більше розмовляти? Та й не тільки з дорослими, бути уважними до них. А не так як буває - росте дитина як бур'ян, а потім дивуються як таке виросло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І батьку видніше, чи поставити в куток чи розбити морду в кров.

Так справа в тому, що від розбитої морди син (якщо це в нього дійсно на психологічному рівні, а не просто розвагт знічевя) не перестане бути таким,як зробила його природа.

Ну а от суспільство та конкретно батька зненавидить точно.Може і заріже.

То кому краще від таких методів виховання?

А як наперед визначити чи це психологічно чи розвага/експеримент? А так бачиш що нічого не допомогло, і тоді все ясно. Треба вирізати серце і закопувати в землю :_07: .

Про "суспільство яке зненавидить батька, може й заріже" - то сумнівно.

Ми говоримо про малих дітей чи про великих? З малими дійсно дааалеко не з кожною дитиною можна обійтись без лупнів по попі. А коли вже доросла дитина, то биттям ніц не вийде.

Ну, є багато способів :). Можна не давати грошей, чи закрити на місяць у підвалі :_39: . Якщо вже так лояльно - відправити вчитись в інше місто, щоб не палитись. Но грошей все одно не давати :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання теми направлено не на актуалізацію питання "Що робити якщо моя дитина нетрадиційної орієнтації?" (тому що це сугубо індивідуальні речі і ніхто тут без конкретики нічого не порадить)

основне питання "Як недопустити щоб моя дитина стала нетрадиційною?" ... Як пояснити дитині шо на тому плакаті дяді які шпілять один одного? і сказати їх треба поважати? .... Щаз ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а от суспільство та конкретно батька зненавидить точно.Може і заріже.

То кому краще від таких методів виховання?

судячи з постів вище, геї дюже толерантні :) нам прям вчитися в них тра... бррр

так що зарізати не повинен

найгірше що може зробити – навернути в свою "віру" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пздц, оце село без сільради.

А тепер підставте на місце гомосексуалізму, приміром, захоплення вашої дитини іншою футбольною командою, ніж ви, і подивіться на себе та свої аргументи збоку. Слів нема , правда?

Ой, тільки не треба про цінності, традиції і решту! Бачив я ваші цінності і традиції, коли ви бидлячите у житті і на дорозі, крадете, обманюєте, зраджуєте, п'єте, палите і матюкаєтесь. Це звичайне людське лицемірство. Давайте, будемо чесні з собою. Відторгення нетрадиційних поглядів викликає не якась там традиція, цінність чи інша срака. Відторгнення викликає забитість, тупість, неотесаність і вузький кругозір, який ви називаєте точкою зору. Це тому, що окрім свого села ви нічого в житті не бачили, окрім таблички множення нічого не зрозуміли.

Хочеш захистити цінності? Припаркуй по-людськи свою колимагу, яку виготовили брати твої, які узаконили одностатеві шлюби і живуть собі щасливо. Не ошукуй власну державу співвітчизників, плати податки, отримуй білу зарплатню і так далі.

Живи і не виьопуйся,

Їж і не обляпайся,

Люби ближнього свого, як себе самого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, це ти натякаєш що п_дорів недолюблюють тільки тупі неотесані забиті лицемірні бидляки/селюки? Тобто або ти лояльний до п_дорів, або ти бидло? "Из Техаса призывают только быков и п_дорасов, рогов на тебе нет, так что выбор невелик. _уй сосешь?" (с) той самий старший інструктор Хартман.

Ти не здогадувався що багато хто на меті має не захищати цінності, а захищати свій мозок, свої очі, своїх дітей і свій приватний життєвий простір від нетрадиційних? Для цього треба закінчити Гарвард, стати білим і пухнастим платником податків, і начитатися розумних книжок, тощо? А бидлоалкаш Вася типу не має морального права "вспливати" зі своєю філософією?

Круто ти розділив на біле і чорне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем тем кто считает что человек может поменять ориентацию не помешает знать что невозможно "стать" геем, ты или рождаешься таким, или нет. Это типа как если-бы европеоид стал вдруг азиатом просто из-за того что так решил.

Всем тем кому "неприятно созерцать на улице мужчин держащихся за руки" - завтра вы решите что вам не нравится смотреть на волосатых - всем бриться на лысо чтоль? :D А если у вас при созерцании возникают какие-то фантазии относительно того что они друг с другом делают, то либо у вас бурная фантазия, либо...

Всем кто затрудняется с тем как объяснить своему ребенку что любовь не знает что такое пол, возраст, цвет кожи - почитайте книжки, любые, желательно чем больше тем лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем тем кто считает что человек может поменять ориентацию не помешает знать что невозможно "стать" геем, ты или рождаешься таким, или нет. Это типа как если-бы европеоид стал вдруг азиатом просто из-за того что так решил. Всем тем кому "неприятно созерцать на улице мужчин держащихся за руки" - завтра вы решите что вам не нравится смотреть на волосатых - всем бриться на лысо чтоль? А если у вас при созерцании возникают какие-то фантазии относительно того что они друг с другом делают, то либо у вас бурная фантазия, либо... Всем кто затрудняется с тем как объяснить своему ребенку что любовь не знает что такое пол, возраст, цвет кожи - почитайте книжки, любые, желательно чем больше тем лучше.

Получается что и алкашом не становятся, а рождаются? То есть если у меня на работе сотрудники нетрадиционные, но я родился натуралом, допустим лояльным к ним, то у меня нет шансов стать таким как они? Почему тогда люди спиваются в колективе?

"А если у вас при созерцании возникают какие-то фантазии относительно того что они друг с другом делают, то либо у вас бурная фантазия, либо..."

То есть если М+Ж ласкают друг друга на улице и при этом возникают фантазии, то это нормально, а когда видишь М+М которые держатся за руки и при этом представляешь как они толкают говно друг другу, то... фу, лучше даже не представлять. Лучше переключиться на глубокие объемные декольте и попы. Да, при виде декольте фантазия бурная, что поделаешь.

Я даже не представляю что мне прийдется говорить дочери если она спросит почему эти дяди обнимаются-целуются. Да, читать люблю, в том числе художественную литературу.

Мне кажется что лояльные к нетрадиционным кагбе намекают нам что "не всем дано понять", что для этого надо быть умным. Вы не заблуждаетесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получается что и алкашом не становятся, а рождаются?

За алкашей ничего не могу сказать, не знаю, но сексуальная ориентация человека определена на уровне генов.

То есть если М+Ж ласкают друг друга на улице и при этом возникают фантазии, то это нормально, а когда видишь М+М которые держатся за руки и при этом представляешь как они толкают говно друг другу, то... фу, лучше даже не представлять. Лучше переключатся на глубокие объемные декольте и попы. Да, при виде декольте фантазия бурная, что поделаешь.

Каждый вправе фантазировать о чем ему захочется. Некоторые и глядя на плюшевого мишку фантазируют.

Я даже не представляю что мне прийдется говорить дочери если она спросит почему эти дяди обнимаются-целуются.

А вы не задумывались что вы считаете это ненормальным только из-за того что вас так воспитали? И если не шпиговать своих детей предрассудками с детства, то они и не будут считать что это ненормально. Если объяснить что люди любят друг друга, и им хорошо вместе, и неважно разного они пола они или нет, то человек будет считать это нормой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big_Brat, я живу в обществе, где это не считают нормой, и я нормальный представитель этого общества. Мне воспитывать дочь по чуждым мне канонам?

не знаю, но сексуальная ориентация человека определена на уровне генов.

С чего знаете? Ученые уже нашли соответствующий ген? А как тогда рождаются нетрадиционные, если биологическими родителями могут быть только М+Ж, очевидно натуралы? Они трахнулись для проформы, допустили ошибку? Если отец п_дор, то как он может переспать с женщиной, потом с ней еще прожить лет 30-50, любить ее. Я не понимаю. Если нетрадиционность заложена в генах, то откуда они берутся, от гермафродитов?

В конце-концов, М+М никогда не смогут воспитать настоящую женственную девушку, которая будет одевать платья и уметь делать макияж, так же Ж+Ж никогда не воспитают Мужчину, который сможет постоять за себя и за близких. Дать в морду учит либо папа, либо во дворе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджусь з опонентами лише в одному. Мабуть не варто дозволяти всиновлювати дітей одностатевим парам. Лише через інтереси дітей. Бо якщо в школі дізнаються будуть травити, чим можуть і поламають їм психіку. Треба тверезо дивитись в якому суспільстві ми живем. З іншої ссторини завжди знайдуть вихід, як то сурогатне материнство але це вже інша тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, ти стільки накатав, але не вловив мою думку. Якщо людина не може зрозуміти, що існують інші точки зору, і що твоя точка зору не краща лише тому, що вона твоя, то так, мляха, вона бик і підарас. Так зрозуміліше?

Припустимо, я вважаю реп повним гівном, і що людина, яка стала вегетаріанцем не має здорової логіки в голові. Але я розумію, що це виключно моя думка і мій світогляд. Тому я не буду доводити на форумі комусь це так, ніби то істина, я не буду заперечувати, що Емінем — крутий музикант, і просто не чіпатиму вегетаріанців, поки вони не чіпатимуть мене.

Немає, бляха, чорного і білого, у тому то й справа) Є сіре, волошкове і блакитне, рожеве і помаранчеве, бордове і вишневе, рентген і ультрафіолет, врешті-решт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем тем кому "неприятно созерцать на улице мужчин держащихся за руки" - завтра вы решите что вам не нравится смотреть на волосатых - всем бриться на лысо чтоль? :D

так й так зрозуміло, чому геї популяризують свої відносини, щоб це все узаконити й тим , кому це не подобаєтся, навіть якщо це буде більшість, заткнути рота. Імхо геїв є ну хай процент в загальному, тих кому пох, або до них кардинально лояльні, ще процентів може з 30, й от цей 31 процент робить все, щоб 69 процентів заткнулись й мовчали, навіть якщо це їм не подобаєтся. В любому випадку я впевнений, що популяризація любих дій, речей та угрупувань, НЕМИНУЧЕ веде до збільшення кількості учасників цих угрупувань, будь то популяризація куріння, чи пиття алкогольних напоїв, чи партії зелених, й в цьому основна небезпека від гейпарадів чи інших соціальних дій гомосексуалістів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам би з Бітом скооперуватись у спільноту неонацистів-радикалів-консерваторів)

Ми — старі пердуни. А наші діти будуть творцями нового майбутнього, і нєхєр до них лізти зі своїм трава була зєлєнєє, вони нам за це вдячні не будуть. Якщо ви хоч каплю мізків маєте і хоч трохи любите своїх дітей, гоніть подалі з голови весь оцей брєд, який тут пишете. Це світогляд минулого тисячоліття, гірше тільки в селі, де чувак з довгим волоссям і бородою не може не бути священником)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустимо, я вважаю реп повним гівном, і що людина, яка стала вегетаріанцем не має здорової логіки в голові. Але я розумію, що це виключно моя думка і мій світогляд.

А якщо репер буде регулярно й голосно слухати реп поряд ? А якщо замість 5% репу на муз каналі, його стане там 50% ? Люба думка і світогляд мають право на існування поки вони не починають навьязуватись іншим. Слухає той реп хтось, то хай слухає, навіщо робити так, щоб його МУСИВ слухати ще хтось ?

Я не навьязую й не лізу до геїв, що це погано, ТО ЧОМУ ВОНИ З СВОЇМИ ПАРАДАМИ лізуть до мене, я зрозуміти не можу ? Живауть собі то хай живуть, в чому проблема ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджусь з опонентами лише в одному. Мабуть не варто дозволяти всиновлювати дітей одностатевим парам.

Сидит маленький мальчик в песочнице, ему орут с балкона:

- Вася, Вася иди домой!

- Сейчас иду, Мам!

- Я не мама, я папа!

- Х*й вас там пидарасов разберет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...