Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

Я не навьязую й не лізу до геїв, що це погано, ТО ЧОМУ ВОНИ З СВОЇМИ ПАРАДАМИ лізуть до мене, я зрозуміти не можу ? Живауть собі то хай живуть, в чому проблема ?

Разрешите спросить, как часто вам приходиться созерцать эти самые "гей парады" с которыми к вам лезут? И насколько часто, как вы считаете, они проводятся в других странах?

Когда геи начнут стучаться каждый день в ваши двери со словами "-Давайте поговорим о гомосексуальных отношениях" (или что-то в этом роде), тогда и будем обсуждать насколько они всех задолбали.

Из-за одного биг-борда (который явно слепили не подумав) раздуваете непонятно что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

Big_Brat, по-перше, коли почнуть аж в двері стукатись, вже буде пізно щось обговорювати, вже потрібно буде відстрілюватись.

По-друге, не з-за одного бігборда тема піднята

Зробили подію з одного білборда

та якби ж то один білборд... Я б і уваги не звернув... Ти подивись, як ця пропаганда вже давно пре з ящика, з радіо, з нету! Як тільки якесь телешоу, кого беруть ведучим?! - правильно, підара! Бо це зара в тренді! (тьфу, бл.., слів понахапались)

Вже навіть коли намагаєшся їх спеціально не помічати, а вони все пруть і пруть, щоб їх помітили, щоб їх панімалі!, щоб їх ПОВАЖАЛИ! А це вже занадто.

От всі толеранти весь час повторюють: "ці люди хочуть узаконення своїх вдносин", так от питання, НАХЄРА їм це узаконення??? Що воно такого їм дає? Вони від цього відразу стають нормальними? стають "як всі"? - ні! То для чого їм це???

Купа нормальних гетеросексуальних пар живуть без того узаконення і це не робить їх якимись ущербними для суспільства, правда ж?!! Так от невже ці під@ри думають, що якщо їм дозволять ставити штамп в паспорт, то вони автоматично стануть "нормальними членами суспільства"? Чи може вони думають, що від цього їх відразу почнуть поважати?! Ну так насильно ж не вийде. Якщо мене верне від нього, то які ти закони не пиши, мене все-одно буде вернути від нього!

А якщо їм це потрібно, бо їм хочеться ДІТОК МАТИ, ну то, звиняйте, це вже занадто! Нема чого калічити чужих, нехай і сирот! Тому що з-покон віків сім'я - це МАМА і ТАТО, а не "хто вас під@расів розбере", і з-покон віків ці мама і тато дані Богом для того, щоб виховувати цих діток, в тому числі і для ПРОДОВЖЕННЯ РОДУ, а не як власної забавки... собачки чи котика...

І ми повинні захищати оте "продовження роду" від цієї ракової пухлини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з геями як з віруючими...

є нормальні, які мають свою церкву, працюють на благо общини, виховують рівно і т.д....

а є барани, які постійно всім розказують як треба жити...

ну, здавалося б і одні і другі чимось відрізняються від більшості населення, але...

Перші нормально вживаються і абсолютно нікого не напрягають, більше того зачасту навіть адекватніші за "православних". Маю троха знайомих віруючих і скажу що побільше б таких людей.

А отих других чомусь завжди пристрелити хочеться.

Геї в Україні та і в світі останнім часом пішли шляхом отих других, активно нав’язуючи своє... Тому і реакція на них відповідна в більшості. Доречі, ще дуже навіть толерантно себе люди в нас поводять бо далі тихеньких матюків не заходить зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а отих других чомусь завжди пристрелити хочеться підсвідомо

плюс перші часто відгрібають внаслідок дії других

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От всі толеранти весь час повторюють: "ці люди хочуть узаконення своїх вдносин", так от питання, НАХЄРА їм це узаконення??? Що воно такого їм дає? Вони від цього відразу стають нормальними? стають "як всі"? - ні! То для чого їм це???

Купа нормальних гетеросексуальних пар живуть без того узаконення і це не робить їх якимись ущербними для суспільства, правда ж?!! Так от невже ці під@ри думають, що якщо їм дозволять ставити штамп в паспорт, то вони автоматично стануть "нормальними членами суспільства"? Чи може вони думають, що від цього їх відразу почнуть поважати?! Ну так насильно ж не вийде. Якщо мене верне від нього, то які ти закони не пиши, мене все-одно буде вернути від нього!

А якщо їм це потрібно, бо їм хочеться ДІТОК МАТИ, ну то, звиняйте, це вже занадто! Нема чого калічити чужих, нехай і сирот! Тому що з-покон віків сім'я - це МАМА і ТАТО, а не "хто вас під@расів розбере", і з-покон віків ці мама і тато дані Богом для того, щоб виховувати цих діток, в тому числі і для ПРОДОВЖЕННЯ РОДУ, а не як власної забавки... собачки чи котика...

І ми повинні захищати оте "продовження роду" від цієї ракової пухлини.

Вспомнились времена рассовой дискриминации в Америке, уверен что аргументация была аналогичная, типа "А зачем вам в нашу библиотеку? она только для белых! или вы думаете что если попадете сюда то вы станете нормальными?" и т.п. Кароче это чистой воды дискриминация, ничем не обоснованая и базирующаяся исключительно на предрассудках.

И опять-же - родительские качества человека не зависят от его ориентации, имхо.

"Геи на тв, радио, через одного на улице..." ясно-понятно.

08c559ae3fe67ee41ec17feef44d66e0e51f807d47c7d095ae6557e0aa7d6731.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задовбали вже своїми геями чи пи****ми, самі тут про них пишете, самі про них думаєте, самі їх шукаєте - і ще й вам не подобаються. так забийте болт харош про це тут писати

п.с. слава скотчу,що ніодного ніразу не бачив на живу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И опять-же - родительские качества человека не зависят от его ориентации, имхо.

Дозвольте з Вами не погодитись)) Якби батьківські якості не залежали від орієнтації, природа( Бог), створила б щось на кшталт-дяько-тіток( 2 в одному). Але ж ні, чогось є чоловік і жінка))))) Чоловік на всі 100, апріорі, не замінить жінку в якості вихователя. До того ж, дитина дивлячись на приклад двох одностатевих батьків, сприймає це як норму. І не факт, що ця дитина не буде на слідувати "батьківський" спосіб життя як основу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И опять-же - родительские качества человека не зависят от его ориентации, имхо.

Дозвольте з Вами не погодитись)) Якби батьківські якості не залежали від орієнтації, природа( Бог), створила б щось на кшталт-дяько-тіток( 2 в одному). Але ж ні, чогось є чоловік і жінка))))) Чоловік на всі 100, апріорі, не замінить жінку в якості вихователя.

Млекопитающиеся не гермафродиты явно не из-за того что это как-то связано с воспитанием потомства. Вы исключаете что мужчина не может нормально воспитать ребенка? Напимер отец-одиночка на это не способен? Вангую ответы на уровне "то отец, а то геи" и т.п.

До того ж, дитина дивлячись на приклад двох одностатевих батьків, сприймає це як норму. І не факт, що ця дитина не буде на слідувати "батьківський" спосіб життя як основу.

Радужная семья

В 2007 году социологами Амстердамского университета было проведено исследование 100 гетеросексуальных и 100 лесбийских пар, в которых дети 4-8 лет воспитывались с самого рождения. Количество мальчиков и девочек в исследуемых группах было примерно одинаковым. В результате исследования оказалось, что обнаружить разницу между уровнем благополучия детей в этих семьях не удается. Полученные данные согласуются с проведенными ранее американскими исследованиями.[11][12] К аналогичным выводам по итогам исследований пришло министерство юстиции Германии[13][14].
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И опять-же - родительские качества человека не зависят от его ориентации, имхо.

Дозвольте з Вами не погодитись)) Якби батьківські якості не залежали від орієнтації, природа( Бог), створила б щось на кшталт-дяько-тіток( 2 в одному).

а "Інтерни" нам показують розумну хлопчину,з тягою до праці і знання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И опять-же - родительские качества человека не зависят от его ориентации, имхо.

Дозвольте з Вами не погодитись)) Якби батьківські якості не залежали від орієнтації, природа( Бог), створила б щось на кшталт-дяько-тіток( 2 в одному).

а "Інтерни" нам показують розумну хлопчину,з тягою до праці і знання

" Інтерни", це кіно))))) Чи Ви хочете, щоб там показали, як той хлопчина зґвалтує всіх з Ахлобистіним до купи?))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки охлобистіна. з прямим включення з факньюз я всеодно його не дивлюсь а вони хайдивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Інтерни", це кіно))))) Чи Ви хочете, щоб там показали, як той хлопчина зґвалтує всіх з Ахлобистіним до купи?))))

я про те, що любе виховання дитини залежить від батьків, і явно не залежить від орієнтації. Якщо батьки бидло-алкаш,який материть ТВ щодня і дає гроші малому на бутилоку,на решту купує собі папіроса - то вот і виросте справжній під****с гей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та зараз все так, що нормальне то ненормальне і навпаки. Мені брат каже бачиш чуваків які ходять в коротких штанах і з відкритими щиколотками. ну бачу. так закордоном йому розказували що в них так ходять чуваки мало того що нетардиційної орієнтації так ще відкрими щиколотками вони показують що готові то статевого акту. Во бля як воно. В нас так зараз багато ходять і хз що думати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійшли до того, що бути нормальним - то не нормально... :_07:

і де ж таке написано?

p.s. нормальність то відносна штука

так закордоном йому розказували що в них так ходять чуваки мало того що нетардиційної орієнтації так ще відкрими щиколотками вони показують що готові то

а мені в дитинстві розказували щось схоже про сережку у лівому вусі.... чи то в правому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійшли до того, що бути нормальним - то не нормально... :_07:

і де ж таке написано?

p.s. нормальність то відносна штука

Певно не йти проти фізіології - нормально?

AnimaNoir і Big_Brat діти є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млекопитающиеся не гермафродиты явно не из-за того что это как-то связано с воспитанием потомства. Вы исключаете что мужчина не может нормально воспитать ребенка? Напимер отец-одиночка на это не способен? Вангую ответы на уровне "то отец, а то геи" и т.п.

Не вдале порівняння-ссавці і люди))) Не виключаю, що батько-одинак може нормально виховати дітей, маю не один приклад, подібних ситуацій. Але мова іде не про батька -одинака, якщо я правильно зрозумів тему розмови?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно не йти проти фізіології - нормально?

багато чого робимо "не по фізіології"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно не йти проти фізіології - нормально?

багато чого робимо "не по фізіології"

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простими словами кажучи, досягти консенсусу( як казав Мишко з блямбою на лобі), не вдасться))) Висновок- нехай кожний живе зі своїм розумінням норми?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік на всі 100, апріорі, не замінить жінку в якості вихователя.

Не виключаю, що батько-одинак може нормально виховати дітей, маю не один приклад, подібних ситуацій. Але мова іде не про батька -одинака, якщо я правильно зрозумів тему розмови?)))

Сами себе противоречите.

AnimaNoir і Big_Brat діти є?

Еще нет. К чему этот вопрос?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще нет. К чему этот вопрос?

Гіпотетично, у тебе з дружиною( особою жіночої статі) народжується син. При певних обставинах ви зникаєте- аварія, катастрофа тощо. Дитина виживає і усиновлює її пара геїв, ну і відповідно виховують в свому середовищі і з відповідними нахилами, тобто вирощують наступника.

І от задумайся, ти таке сприймаєш? Для тебе такий розвиток подій прийнятний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки мабуть так і буде. Кожен залишиться при своїй точці зору і буде її відстоювати.

І таки треба організувати спілку як там писали "консерваторів-неонацистів і тд" щоб боротися з пропагандою секс меньшинств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік на всі 100, апріорі, не замінить жінку в якості вихователя.

Не виключаю, що батько-одинак може нормально виховати дітей, маю не один приклад, подібних ситуацій. Але мова іде не про батька -одинака, якщо я правильно зрозумів тему розмови?)))

Сами себе противоречите.

В якому місці я сам собі суперечу?))) Уважніше читайте, чи що)))) Я писав що НЕ ЗАМІНИТЬ, а не не зможе. Якщо я правильно зрозумів. Ви поборник за рівні права і визнанність одностатевих відносин як чогось нормального і маючого право на життя?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...