Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

...як рашка і китай, і там теж багато підорасів є...

Ага, а там особливо.

а єслі падайдьот нє в 18, а в 17, 19 ілі 32? капєц, дочка лєсбіянка, а розстріляють гомосєків. а лєсбіянок стрілятимеш? а дочку?

Толік, троха не так: цурка лесбі, а стріляти гомосексуалістів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

Но гнать в шею этих геев ГОМИКОВ обратно в Европу , где и место

Десь я таке чув... Не згадаю де..

А!! Згадав! Точно! Ватнікі верещать "Гейропа! Всех пєдікафф туда!"

Хотя нет начну с тех кто дал разрешние на такие билборды . Почему нам опять промывают мозги что это нормально?

Тобто без білборідв гомосєків не було, а з білбордами стали з*являтися??

Історія 6-й клас. Давня Греці я Давній рим.

Біблія, Содом І Гомора.

стріляти гомосексуалістів?

Лесбійський секс це не однополий секс? Це не гомосексуалізм??

Бо я шота з тими пєдіками зовсім заплутався. От що значить "не в темі"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, товарісч імєл ввіду - гомосексуалістів-чоловіків. )))) Він не написав, що буде стріляти лесбі. Тобто, він розрізняє, на відміну від тебе, ці поняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не написав, що буде стріляти лесбі. Тобто, він розрізняє, на відміну від тебе, ці поняття

а жаль:

Гомосексуальність (за радянські часи — гомосексуалізм, грец. homois — подібний і лат. seksus — стать) — одна з форм сексуальної орієнтації людини,стан людини, яка пов'язує свою психоемоційну і сексуальну сферу із особами своєї статі

BingBong,

1) Ти на запитання не відповів.

2)

і тут на тобі педики в 21 столітті прийшли на козацький край сильних людей

ну ясно, що в шкільній історії за 6-й клас про це не пишуть.

Може просто урок прогуляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератор-троль борда докотилася)))), чувак ваша борда не розвивається уже 7 років одні і теж тут всім заправляють, нічого тут не змінилося, ілюзія порядку, порядок для своїх), ще такий дурнуватий

далі можна на читати... :)

скоро буде презентований, збився з рахунку який, альтернативний варіант "борди" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але то уже не то шо було раньше.

про те що було "раньше" можуть говорити користувачі зареєстровані до кризи 2008го... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератор-троль борда докотилася)))), чувак ваша борда не розвивається уже 7 років одні і теж тут всім заправляють, нічого тут не змінилося, ілюзія порядку, порядок для своїх), ще такий дурнуватий шура в вас був але хоч трохи ще нормальний, і того немає, тут як щось говорити то тільки павери в почоті теякі і модери, ну і обєднуюються у колектів однодумія і потім втолковуєте усім ніби ти тут ніхто бо в нас тут дємократія йопти ) я Ще тут на борді був коли ти ще не такий борзий був ) то повір я можу уже казати що тут сидять здорові мужикі уже за тіми паверами і модерами а поводять себе дійсно як школьнікі, ким мене намагаєшся назвати. Краще би порядок навели повидаляли мусора звідси куча, бо усі нормальні теми попропадали цікаві і смішні і якесь одне гівно осталося, що крім технічних форумів і великів більш немає на, шо дивитися, Як діти малі понастворюють тем непотрібних і тут вже й до гомиків дойшли, прогрєс борди на лице)) Респект вам за цей невимушений тонкий дебілізм, всі такі розумні ніби поставали а насправді на якому рівні були на такому й осталися...

образити "школьніком" можливо тільки школьніка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератор-троль борда докотилася)))), чувак ваша борда не розвивається уже 7 років одні і теж тут всім заправляють, нічого тут не змінилося, ілюзія порядку, порядок для своїх), ще такий дурнуватий

Розходимся:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Ще тут на борді був коли ти ще не такий борзий був )

Спалився клон :)

Модератор-троль борда докотилася)))),

Троль, просто Троль!

одні і теж тут всім заправляють

Ти знаєш, в тебе в твоїй квартирі також одні і ті ж заправляють. Нічого не змінилося...

Це приватний ресурс - не подобається - арівідерчі. Плакати ніхто не стане.

школьнікі, ким мене намагаєшся назвати

Скажу більше - я не намагаюся, я це зробив.

Вас нах_й ще ніколи не посилали?

Дєтка - це інтернет - ми звикли.

Можеш з мене почати :) Я аж відчуваю, як ти цього хочеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісь Тролякі гомолєзбікі прям))

зазвичай доросла людина такого не пише, навіть анонімно на форумі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BingBong, я так бачу, що ти вирішив назву теми підтвердити?

ПиСи: а що я "буду", я вже якось без твого плАчу вирішу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді чому ж дорослі люди (педикі і педораси та педофіли) шукають жертв на форумах? Це все ваші стереотипи, дорослі мужикі ще більше розвратні ніж ті школьнікі ))))

звідки ти взнав, що школьніки "розвратні"? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератор-троль борда докотилася)))), чувак ваша борда не розвивається уже 7 років одні і теж тут всім заправляють, нічого тут не змінилося, ілюзія порядку, порядок для своїх), ще такий дурнуватий шура в вас був але хоч трохи ще нормальний, і того немає, тут як щось говорити то тільки павери в почоті теякі і модери, ну і обєднуюються у колектів однодумія і потім втолковуєте усім ніби ти тут ніхто бо в нас тут дємократія йопти ) я Ще тут на борді був коли ти ще не такий борзий був ) то повір я можу уже казати що тут сидять здорові мужикі уже за тіми паверами і модерами а поводять себе дійсно як школьнікі, ким мене намагаєшся назвати. Краще би порядок навели повидаляли мусора звідси куча, бо усі нормальні теми попропадали цікаві і смішні і якесь одне гівно осталося, що крім технічних форумів і великів більш немає на, шо дивитися, Як діти малі понастворюють тем непотрібних і тут вже й до гомиків дойшли, прогрєс борди на лице)) Респект вам за цей невимушений тонкий дебілізм, всі такі розумні ніби поставали а насправді на якому рівні були на такому й осталися...

мені от одне цікаво, що гірше, гомік чи мазохіст ? Така вся фігова борда, а ти знов свою ****** лице сюди сунеш. Подобаются самоістязанія ? Живи в свому світі, де тобі комфортно, спілкуйся з тими, хто твої *висєри* слухають розкривши рота й в такт кивають головою : уууууу, дааааааааа, маладєц...... Чо ж ти зі своїм самоваром то сюди прешся, не розумію. Ну й на останок, дійсно хотів би ти щось змінити на краще, написав би : в цій й цій темі треба видалити тето й тето, тому що то то , ЛОГІЧНО це аргументуючи, а не звичайне балабольство, яке ти тіпа хочеш, щоб повидаляли. Та що там говорити, ти ж культурно розмовляти не можеш (за що й в Ро посунув), а ще намагаєшся тут лапшу вішати про якісь там *високі матєрії*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то все баби винуваті, треба нормально мужиків обслуговувати щоб був мужик як в раю, і щоб про пі*арасню навіть не думав.... а лесбійочки гарні усі бісексуалкі то не так грішно як гомо, але от ті негарні лесбійки жирні які носять штани і короткі стрижкі і виступають з страпоном в ролі актива то теж їх треба прирівнювати до педиків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виступають з страпоном

Блін, мені довелось гуглити, щоб зрозуміти про що йде мова, зато ті, хто виступають проти таких зв'язків в курсі як що там у них зветься)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі рахую, що гомосексуалізм, мазохізм і т.д. - це психічні хороби, які необхідно лікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є люди, що займаються цим просто від скуки, від вигоди, під примусом і тд.

А є ті, що просто мають таку орієнтацію від природи.

Питання в тому, щоб відрізняти одних від інших.Треба до цього ставитись ретельно.

Ми тому і живемо так, бо не відносимось до роботи, до навчання , до життя так ретельно, як німці,японці, чи швейцарці.

Тож на перше місце має виходити принцип ,,Не нашкодь,,

Ну і вислів великого псхоаналітика Юнга

,,Диявол оволодіває людиною тоді, коли вона починає бачити в чужому оці пісчинку, а в своєму перестає бачити колоду.,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є люди, що займаються цим просто від скуки, від вигоди, під примусом і тд.

А є ті, що просто мають таку орієнтацію від природи.

Питання в тому, щоб відрізняти одних від інших.Треба до цього ставитись ретельно.

Ми тому і живемо так, бо не відносимось до роботи, до навчання , до життя так ретельно, як німці,японці, чи швейцарці.

Тож на перше місце має виходити принцип ,,Не нашкодь,,

Ну і вислів великого псхоаналітика Юнга

,,Диявол оволодіває людиною тоді, коли вона починає бачити в чужому оці пісчинку, а в своєму перестає бачити колоду.,,

ну тоді мене мною оволодів диявол, бо педиків терпіти неможна бо поперше вони піши усі з вільної америки і найжорткіші педики саме там і живуть бо свобода позволяє, після оцього відео будь який толерантний але з гетеросексуальною орієнтацією перестає бути толерантний, бо педики як феномен це суто збочення психічні і моральні і все на тому крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді мене мною оволодів диявол, бо педиків терпіти неможна бо поперше вони піши усі з вільної америки і найжорткіші педики саме там і живуть бо свобода позволяє, після оцього відео будь який толерантний але з гетеросексуальною орієнтацією перестає бути толерантний, бо педики як феномен це суто збочення психічні і моральні і все на тому крапка.

http://motherless.com/7B54ED1

Найбільше їх живе в Росії
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі я вважаю що гомосексуальна орієнтація це відхилення.

З іншої сторони я вважаю що людина має право на самовираження і якщо вони хочуть вийти на гей парад то їх право (аби не чіпало інших та у рамках дозволеного)

Як і інші люди мають право вийти і прогнати їх з площі ...

Про тематику гей\п..рас згдався анекдот:

Син до батька:

- Тату а знаєте я зрозумів я гей.

- Сину а ти отой во що ходиш в рожевих в стразах костюмах відомих брендів?

- Та ні тату

- Можливо в тебе гарненький рожевий міні купер?

- та ні тату

- Ну може ти хоть на тому фортепіано гарно граєш?

- Да ні тату не граю

- Ну то я тобі скажу синку ніякий ти не гей ти просто пі..ар!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді мене мною оволодів диявол, бо педиків терпіти неможна бо поперше вони піши усі з вільної америки і найжорткіші педики саме там і живуть бо свобода позволяє, після оцього відео будь який толерантний але з гетеросексуальною орієнтацією перестає бути толерантний, бо педики як феномен це суто збочення психічні і моральні і все на тому крапка.

от ти мабуть себе нормальною людиною вважаєш, а всяку х--ню постиш. Мало того, що ти малообразований, раз написав, що педики пішли з америки, підручники явно скурив в школі, зокрема з історії, так і ссилку такої педофігні виклав (яку я видалив), що той хто проти гомосексуалізму, не то що не викладе, навіть шукати й тим більше дивитись не буде, а ти походу подивився, раз знаєш що викладаєш, знаєш мабуть толк в цих справах, тьфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, це ж знаменитий противник мін'єта. :)

та я помню, прости дивує, що в людини в голові робится, коли вона проти гомосексуалізму, а ссилки на таку жесть постить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...