Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

воно то не заважає, поки москалі не починають це використовувати у своїх пропагандистських цілях.

а нам то що до москалів? у них буряти та чечени руських без гомосексуалізму гвалтують, хай собою займаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

воно то не заважає, поки москалі не починають це використовувати у своїх пропагандистських цілях.

а нам то що до москалів? у них буряти та чечени руських без гомосексуалізму гвалтують, хай собою займаються

а це не вважається гомосексуалізмом :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

facepalm1.gif

ви борець з геями? Негайно видаліть Windows з вашого ПК. 99,9% над кольоровою гаммою працював гей. Поєднання кольорів зможе зробити вас на рівні НЛП латентним геєм :)

Ось ще про Microsoft:

Объединение гомосексуальных сотрудников Microsoft (англ. Gay and Lesbian Employees at Microsoft, сокращённо GLEAM) — объединение геев, лесбиянок, бисексуалов и транссексуалов, работающих в компании Microsoft.

С 1989 г. Microsoft поддерживает и спонструет геев, лесби, бисексуалов и трансгендеров. В 1993 организовала специальную группу для них: GLEAM (Gay, Lesbian, Bisexual and Transgender Employees at Microsoft)

Microsoft была платиновым спонсором гей-парада в Сиэтле — крупнейшем городе штата Вашингтон.

І Google туди ж.

Нетрадиционно сексуально ориентированные работники в Google шутливо называют себя гейглерами (от англ. gayglers).

440px-Gayglers_logo.svg.png

IBM

Компания IBM регулярно входит в рейтинг наиболее гей-фредли компаний-работодателей. История эта берет свое начало с давних пор. Компания даже придумала специальную терминологию своим программам, соответствующим хронологическим периодам: «Разнообразие 1.0″ (середина XX века, время создания IBM), «Разнообразие 2.0″ (90-е года XX века), «Разнообразие 3.0.» — нынешнее время.

Поддержку людей с отличающимися сексуальными предпочтениями IBM проявляет с 1969 года.

І да, звичайно ж Apple:

]Генеральный директор компании Apple Тим Кук совершил каминг-аут. В своей колонке в Bloomberg Businessweek Кук заявил, что он гей и гордится своей нетрадиционной ориентацией.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спартанці практикували гомосексуальні звязки, що не завадило їм створити одну з кращих професійних армій. Чи хотівби я щоб мій син був геєм - однозначно ні. Але якщо таке станеться спробую його зрозуміти. А от мій знайомий штунда, розумна начитана людина - категорично заявив що відмовився б від сина. Придурки є скрізь і серед геїв також,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під...са не винні що вони такі, то ж давайте і до зоофілів, мертвякофілів, педафілів також стримано ставитись? Вони ж не винні, що воно їх манить? Чи я не вірно зрозумів толерантних?

невірно. одностатевий секс- це вибір двох свідомих дорослих людей, який, зазвичай, нікому не заважає. а наведені тобою перверзії передбачають певну нерівноцінність учасників процесу:-))

Що не вірно?, не в ту сторону клоните.

Так само і піда*аси, сидять тихо по норах, а тут починають активнічати і звертати увагу на себе через біг-борди, спільноти, кіно, на вулиці дітей, підлітків, які ще окріпли у всіх відношеннях. А діти вже як ніби і тоже нормально починаютьс ставитись до цього. Потім, дивуємось, то ж вроді ростили сина, а виріс...якже так аяяй...

Канєшно Куку і всі іншій гомобратіі вигідно наголошувати і двігати це гамно, щоб побільший вибір був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут бачу дехто плутає геїв і педофілів. Це різні типи людей. Якщо до геїв я відношусь нейтрально, то педофілів кастрував би однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і підараси, сидять тихо по норах, а тут починають активнічати і звертати увагу на себе через біг-борди, спільноти, кіно, на вулиці дітей, підлітків, які ще окріпли у всіх відношеннях. А діти вже як ніби і тоже нормально починаютьс ставитись до цього.

Тобто ліпше дітям вбивати в бошку - піда*аси, це такі піда*аси, що нема терпіння!!111

А кіндеру, який поняття не мав, що дяді люблять не лише тьотів, це може розбудити інтерес, на кшталт спробувати пива\закурити\etc.

От тоді і здивуєся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не треба цю тему двігати на громадському рівні. Тим більше через медіа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не треба цю тему двігати на громадському рівні. Тим більше через медіа.

То як з релігією: батьки, якщо будуть мати клепку, то пояснять дідяті, що хтось вірить в уявного дядька, хтось в живого камінця, хтось, як от ми з мамою, живе з тьотею, а хтось з дядею. От тільки в останніх не може бути діток, бо природа не дала їм як плодитись ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б хотів почути коментар проктологів на цю тему. Все ж жарти-жартами, але цей орган принципово розроблений на вихід а не на вхід. Чи є там чому ламатись?:)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після цього посту, ще хто напише слово піда*ас, де замість зірочки буква *р*, отримає по всій строгості закону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, що заборонене, завжди викликає цікавість. Чим більше це пропагуватимуть, тим більше цікавості воно викликатиме у дітей, як у ще зовсім несформованих особистостей. Думаю, дня них (дітей) лише пояснень тут буде замало...

Чудово розумію людей з нетрадиційною орієнтацією - вони просто не хочуть ховатись і бажають відчувати себе нормально у суспільстві. І прагнуть створювати сім'ї. Тобто, хочуть ставати батьками. І в деяких країнах спокійно віддають їм дітей. Думаю, жінки на це дивляться толерантніше лишень тому, що на даний момент вистачає чоловіків, яких цікавить переважно жіноча стать. Поки блакитні хлопчики не становлять їм конкуренції, реакція буде досить спокійною. Ще одне - жінки наївно думають, що всіх їх можна перевиховати, як традиційних, так і нетрадиційних хлопчиків. Їх толерантність побудована на співчутті до таких милих і пухнастих, яким не дають жити брутальні і нахабні.

Як на мене, це суттєве відхилення у психіці і навіть генетиці. Людина не винна, що вона такою народжується. Але є винятки, коли цілком нормальні люди стають гомосексуалістами під впливом оточення. Стрес, стан сп'яніння, зґвалтування, приниження, кар'єрний ріст, шантаж і таке інше - це коли гомосексуаліст по суті зумисне тисне на нормальну людину і у більшості випадків це спрацьовує. Тим самим калічить чиєсь життя. Я хочу сказати і серед них є збоченці і ось ця типу показова толерантність в ЗМІ та з допомогою інших засобів впливу на людей суттєво грає їм на руку. Добре коли вони нікого не чіпають, але вони мають обмежений вибір, а любов зла. Жити я б їм не заважала, але виносити спідню білизну на люди і кричати про це на весь світ не радила б. У нормальних людей є теж чимало проблем: і притискають, і обмежують в правах, і ділять по класах, але ми вже звикли до цього. Якщо вони так прагнуть адаптуватись в суспільстві, їм теж пора звикнути, що у кожного в голові свої таракани. Яку б дорогу життя ти не обрав, завжди буде важко. Мені здається, переслідувати і цькувати їх не варто і нема в тому сенсу, але підтримувати теж не варто. Так вже природою закладено, все що не є природнім без підтримки зникає. А Содом і Гомора, певне, придумані для того, щоб не виникало спокуси спробувати щось новеньке у нормальних і адекватних юнаків. Хоча хто зна... Шляхи Господні нам не відомі. Всі ми маємо право на життя, а як нам жити ми обираємо самостійно. Погано те, що нормальні люди поруч з геями себе вже починають відчувати ненормальними, дивлячись на такі білборди чи світлофори з однополими парами. Хоча на це можна дивитись і з гумором. Але коли це торкнеться вашої сім'ї, замало буде просто зрозуміти свою дитину. Ви зіткнетесь з соціумом двох світів, у якому буде дуже важко варитись, щоб догодити собі і всім іншим. Завжди пам'ятайте про те, що дітям варто приділяти дуже багато уваги. Тільки необігріті теплом і розумінням діти шукають його у сексуальних утіхах та інших збоченнях. Будьте ближчими до своїх близьких і ніякі геї Вас не лякатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що заборонене завжди викликає цікавість.

то як кому, декому заборонене цілком природно викликає огиду.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудово розумію людей з нетрадиційною орієнтацією ( :_09: ), вони просто не хочуть ховатись і бажають відчувати себе нормально у суспільстві. І прагнуть створювати сім'ї. Тобто ставати батьками.

Ага... тобто, ненормальне хоче щоб всі вважали його нормальним, і від того, в результаті, воно буде думати, що воно нормальне, так? А ким воно тоді почне вважати мене?

А те, що вони бажають створювати дітей - хай підуть в школу і поцікавляться, звідки беруться діти. (З дупи точно ні!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то діло двох, що в них робиться у ліжку, але ж навіщо це виносити на загал.

а ще не розумію такого:

Генеральный директор компании Apple Тим Кук совершил каминг-аут. В своей колонке в Bloomberg Businessweek Кук заявил, что он гей и гордится своей нетрадиционной ориентацией.

чим тут гордитись? це що досягнення якесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим тут гордитись? це що досягнення якесь?
це геї запускають новий мем серед своїх, що потрібно цим всім гордитись. Дєдивоєвалі мем такого ж гатунку.

Ми є глухою провінцією в Європі. Дуже глухою. Ментальний розрив набагато більший ніж між Луцьком і найглухішим Поліссям. Стара Європа багатонаціональна- там купа настільки різних облич, стилів одягу, культур. В мегаполісах практично вже немає сприйняття чогось національного. Звичаї, традиції предків відійшли в минуле, вони живуть працею, бізнесами. В таких середовищах будь-яка маленька спільнота може дуже круто розвиватись, бо їй немає чого протиставити. Суспільство поділене на окремих індивідів, кожен з яких хоче тільки одного, отримувати гроші, щоб це було якомога комфортніше і щоб його не чіпали. У нас суспільство дуже мало розбавлене іншими національностями, сильний влив церкви, традицій. В такому суспільстві геям нічого не світить:) Бо в Європі людина світ сприймає: "аби мене не трогали" (про це ж доповідь австралійця вище), а у нас кожен пуцверінок знає що таке правильно а що ні і не встидається про це сказати.

Хоча Ляшко он скільки набрав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Люксембурзі прем"єр гей, а у нас під@*@с. Доречі середня з/п в Люксемурзі 4000 Євро. Одна з найбільших у світі. Якби у нас була така з/п мені було б байдуже особисте сексуальне життя уряду.

Прем'єр Люксембургу уклав шлюб зі своїм партнером

«Мені часто задають питання, як це бути третім відкритим мером — геєм європейському столиці… Люди вибирали нас не за те, що ми гомосексуали, а за наші професійні та особисті якості, — заявив після обрання Бетель в інтерв'ю журналу Têtu. — Виборці бачать, як я виконую свої обов'язки, їх вибір — це визнання моєї роботи»

014a1a1-11.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так шо ви думаєте, якщо в нас стана більше пасажирів голубого вагону в уряді, то жити стане краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так шо ви думаєте, якщо в нас стана більше пасажирів голубого вагону в уряді, то жити стане краще?

Я мабуть вам відкрию америку, але їх там і так вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудово розумію людей з нетрадиційною орієнтацією - вони просто не хочуть ховатись і бажають відчувати себе нормально у суспільстві. І прагнуть створювати сім'ї. Тобто, хочуть ставати батьками. І в деяких країнах спокійно віддають їм дітей.

- Тату, Тату, дай мені бутерброд!

- Я не тато, я мама !

- А вас, під*расів, фіг розбереш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступають не тільки на нас :_07:

На ГЕЙ-АКЦИИ в Петербурге участники акции :0008: держали в руках плакаты «Любовь сильнее ненависти», «Это наш город», а также скандировали лозунги «Слава Путину!» :0154: и «Вперед Россия». :0076:

:0016:

На ЛГБТ-акции в Петербурге славили Путина

В Петербурге в день памяти жертв СПИДа прошел ЛГБТ-флешмоб, собравший около 300 человек. Участников акции охраняли десятки полицейских, а место проведения на Марсовом поле огородили двойным забором, передает"Фонтанка". Акция прошла без происшествий, отметившись необычными для "радужных" активистов лозунгами: "Слава Путину" и "Вперед, Россия", передает FlashNord.

Акция была приурочена к 25-летию со дня исключения гомосексуальности из списка заболеваний по инициативе Всемирной организации здравоохранения. Некоторые участники пришли сразу на Марсово поле, другие прошли от Гостиного двора в сопровождении сотрудников полиции.

Участники акции держали в руках плакаты "Любовь сильнее ненависти", "Это наш город", а также скандировали лозунги во славу России и президента Владимира Путина. Организаторы флешмоба раздавали леденцы на палочке в форме головы депутата питерского Заксобрания Виталия Милонова, известного своими инициативами за нравственность.

Организаторы флешмоба призвали участников к солидарности с другими дискриминируемыми группами, а в завершение акции по традиции выпустили в небо десятки радужных шаров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мнє всьо по_уй...

Я здєлан із мяса...

І самоє страшноє что врядлі случітся -

Стану пи_арасом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Участники акции держали в руках плакаты "Любовь сильнее ненависти", "Это наш город", а также скандировали лозунги во славу России и президента Владимира Путина.

0_176ca4_9dca9dd2_L.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...