Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

Елтон Джон планує поговорити з Путіним про геїв


Сер Елтон Джон і далі планує відвідати Росію, щоб обговорити з президентом Володимиром Путіним права геїв і лесбіянок, повідомив співак в інтерв'ю Бі-бі-сі.
"Щойно я знайду дату у своєму графіку, яка буде збігатися з його графіком, я поїду до Москви і зустрінуся з ним", - сказав він в інтерв'ю Радіо 4 ВВС.
2013 року Володимир Путін підписав закон, що передбачає значні штрафи за "пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин" серед неповнолітніх. Правозахисні організації неодноразово критикували цей закон як дискримінаційний і такий, що провокує насильство відносно геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів.
Російський президент неодноразово заперечував, що геї в Росії піддаються будь-якої дискримінації.
У вересні Елтон Джон назвав ставлення Путіна до геїв упередженим, але зауважив, що сподівається переконати російського лідера під час особистої зустрічі.

:) мож хоч хтось трахне того під..са

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачте в нас в країні все таки ще не все втрачено: http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/12/7088448/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то так, але в тих лібералів (має на увазі толірантну Європу) теж не відразу їм все дозволили... Отак потрошку вони й пролазять, бідні дискриміновані "наші"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Для початку, я одружений батько двох дітей. Тут собі трохи прикинув ці процеси і постарався описати:

Проблему гомосексіалізму в контексті стосунків двох чоловіків чи двох жінок потрібно відразу винести за межі будь-якої релігії. Людинка, яка вибрала собі з усіх можливих шляхів розвитку пару класів музичної освіти і вивчення переказів древніх сказань, чи може вона претендувати на останню інстанцію у визначенні добра і зла? Якщо може, то проти неї свідчить давно відома фраза: чим більше я знаю, тим більше я розумію що нічого не знаю. Обмеження знань, життєвого досвіду, ще й низький інтелектуальний рівень роблять з даного персонажа унікального догматика з чітким розподілом на біле і чорне і повною відсутністю так званої "християнської любові". Якщо на якомусь етапі розвидку людства гомосексуалізм двох статей був і справді фізичним чи психічним збоченням, то зараз це наслідок жіночої емансипації, коли жінка хоче нівчому не поступатися чоловікові, а загалом намагається переважати його в соціальній значущості. Якщо жінка готова бути жінкою, бути підтримкою чоловіка, родити дітей, бути партнером - то такій жінці нічого в плані гомосексуалізму не загрожуватиме. Вона знайде свою протилежну половинку і все у них буде добре. Якщо ж жінка шукатиме чоловіка виключно щоб конкурувати з ним у всьому, то на неї чекають розчарування, зради і загалом розлучення. Знайти собі чоловіка їй не дано, тому погляди звертаються до представниць своєї статі. Якщо таких "жінок" багато в оточенні підлітків, то очевидно, що вони відлякують їх і ставлять  для багатьох проблеми комунікації вище за можливість отримання сексу. Це майбутні геї. Оскільки людство впевнено йде до жіночої емансипації, класична модель стосунків чоловіка і жінки буде руйнуватись  і гомосексуалізм буде набирати обертів. Але це вже буде не "медичний" гомосексуалізм, а соціальний, в якому особи протилежної статі є вже не партнерами, а конкурентами. До нас це також дійде і святці щось придумають "любовне", щоб отримувати налік і від цієї категорії, що в економічному плані буде вже більш успішнішою від традиційних сімей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
В 14.05.2015 at 20:49, MOTOROLLLA сказал:

Не добре поступаєш, топістартер, не добре))

По-перше не збочИнці, а збочЕнці :)

По-друге, тема - це шматок вирваний з контексту великоі важливоі теми толерантності.

board-col-invalid.jpg

board-col-girl.jpg

board-col-hiv.jpg

board-col-roma.jpg

Тепер питання: чим ця тема краща за псевдоновини сусідньоі дружньоі краіни?)

правильно все таки цигани, я про луцьких.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Такер said:

правильно все таки цигани, я про луцьких.

 

Ше один археолог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yucore сказано:

Ше один археолог

це вписується в назву теми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yucore сказал:

Ше один археолог

що не зрозуміло. тут як в Україні, є є українці але трапляються і хохли.

                                    як в Росії, є москалі але попадаються адекватні росіяни,

                                    як в Німеччині, є німці, а є і....і так далі. Ромів я у нас в Луцьку не помічав. купа попрошайок, крадіїв і жуліків. знав парочку з "вищого" класу але і ті виявились аферюгами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Такер said:

що не зрозуміло. тут як в Україні, є є українці але трапляються і хохли.

                                    як в Росії, є москалі але попадаються адекватні росіяни,

                                    як в Німеччині, є німці, а є і....і так далі. Ромів я у нас в Луцьку не помічав. купа попрошайок, крадіїв і жуліків. знав парочку з "вищого" класу але і ті виявились аферюгами. 

 

Та я вже бачу, кому що не зрозуміло *рукаліцо*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...