Перейти до змісту

Збочинці наступають!


jack74

Рекомендовані повідомлення

Як глянув як тема тільки за сьогодні набрала у вазі то стрілянина в мукачево курить нєрвно. Сьогодні закриюсь на 2 замки. а то ж пишуть що лізуть скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 411
  • Створено
  • Остання відповідь

С чего вы решили что "соціальна роль відповідна тільки в одного з батьків", и почему это плохо?

Тому що я не вважаю, що чоловік може виконувати функції жінки, та навпаки.

А погано це тому, що майбутня людина при "старті" отримує викривлене поняття про інститут сім'ї та свою роль в ньому.

И что-же по вашему ребенок получет в результате?

В результаті дитина отримує непристосовані до соціальних відносин базові поняття.

С чем он столкнется когда будет общаться с другими?

З почуттями, які мають інші діти (материнська любов та батьківський пасок, наприклад) та яких не мають вони та з відносинами "чоловік-жінка" (включаючи психологічні та фізіологічні тонкощі, які можна отримати, перш за все, від батька та матері).

И почему "Її досвід буде корисний тільки у випадку, коли оточення буде мати такі ж сім'ї."?

Тому що досвід спілкування двох чоловіків або двох жінок в межах однієї сім'ї буде корисний виключно в межах таких сімей; досвід класичної сім'ї - ширший та більш пристосовний до умов проживання.

Назадавали кучу вопростов а там додумывай сам. Вся аргументация на уровне "Потому-что я так считаю"

Все те, що я написав, є виключно моєю думкою. Відкриті питання залишались для продовження обговорення та заради банальної зацікавленості думкою форумчан. І так, я так вважаю тому, що я так вважаю.

Згідний, аргументацію не підкріпив дослідженнями авторитетних (?) та незалежних (?) джерел, але вона власна і виходить з логічних міркувань.

Якщо маєте альтернативну думку - я завжди готовий її вислухати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі є. Ви страшні люди, якби тут реально геї написали, вже певно по ід вичисляли і пішли хату палити. Бо вони лізуть скрізь, понаїхали.

прошу ЗАМІТИТИ !!!!!!!!!! що 90% дописувачів, НІЯКИМ ЧИНОМ не пропагують яку б то не було міру впливу на геїв (декілька неумних не рахуєм) , просто висказують своє НЕГАТИВНЕ СТАВЛЕННЯ до популяризації гомосексуалізму як явища, ви ж починаєте загострювати увагу на тому, чого нема, автоматично переводячи геїв в стан жертв, що знову ж таки автоматично заслуговує жалю й толерантності. Десь такі прийоми я вже бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі є. Ви страшні люди, якби тут реально геї написали, вже певно по ід вичисляли і пішли хату палити. Бо вони лізуть скрізь, понаїхали.

прошу ЗАМІТИТИ !!!!!!!!!! що 90% дописувачів, НІЯКИМ ЧИНОМ не пропагують яку б то не було міру впливу на геїв (декілька неумних не рахуєм) , просто висказують своє НЕГАТИВНЕ СТАВЛЕННЯ до популяризації гомосексуалізму як явища, ви ж починаєте загострювати увагу на тому, чого нема, автоматично переводячи геїв в стан жертв, що знову ж таки автоматично заслуговує жалю й толерантності. Десь такі прийоми я вже бачив

Я ж не пропагандую нічого. Нікого не примушую розділяти свою думку. Мені цікава логіка опонентів, їхній тип мислення, аргументи. Не закидав їм фрази, типу з якого ти району області, чи хто ти пажизні, чи є діти і тд. Сама назва теми є не коректною. Добре що є адекватні люди, які підтримують діалог. І те що вже стільки сторінок без конфліктів (редісок не рахуємо), це вже добре.

Хочу востаннє відділити мух від котлет.

Доросла, сформована людина, має повне право сама вибирати з ким зустрічатися і яку сімю заводити, подобається це нам чи ні. НА рахунок пропаганди, я проти будьякої - релігійної, воєнної, і тд. Якщо комусь огидно, бридко, це його право, не дивитись, виховувати своїх дітей так як рахує вірним. Я хочу аби мої діти жили в країні де на запитання, "а чого дядя з дядьою, або тьотя з ттьотею цілуються, чи тримаються за руки?" не відповідали, " тогошо це збочені пі**ри, вони друг друга в ж***", а казали що це такі самі люди як і ми, що вони разом, бо таке теж є в світі, пояснювали що з багатьох причин така пара не може бути в традиційному сенсі повноцінною. Але їх це влаштовує.

Вже багато тисяч років люди борються з несхожими на них, по кольору шкіри, розрізу очей, і тд, нічого ж не вийшло. Хіба не лекше всім жити дружно. І вирішувати всі спірні питання мирно, а не грубою силою? Мабуть це утопія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не пропагандую нічого. Нікого не примушую розділяти свою думку. Мені цікава логіка опонентів, їхній тип мислення, аргументи. Не закидав їм фрази, типу з якого ти району області, чи хто ти пажизні, чи є діти і тд. Сама назва теми є не коректною. Добре що є адекватні люди, які підтримують діалог. І те що вже стільки сторінок без конфліктів (редісок не рахуємо), це вже добре.

Хочу востаннє відділити мух від котлет.

Доросла, сформована людина, має повне право сама вибирати з ким зустрічатися і яку сімю заводити, подобається це нам чи ні. НА рахунок пропаганди, я проти будьякої - релігійної, воєнної, і тд. Якщо комусь огидно, бридко, це його право, не дивитись, виховувати своїх дітей так як рахує вірним. Я хочу аби мої діти жили в країні де на запитання, "а чого дядя з дядьою, або тьотя з ттьотею цілуються, чи тримаються за руки?" не відповідали, " тогошо це збочені пі**ри, вони друг друга в ж***", а казали що це такі самі люди як і ми, що вони разом, бо таке теж є в світі, пояснювали що з багатьох причин така пара не може бути в традиційному сенсі повноцінною. Але їх це влаштовує.

Вже багато тисяч років люди борються з несхожими на них, по кольору шкіри, розрізу очей, і тд, нічого ж не вийшло. Хіба не лекше всім жити дружно. І вирішувати всі спірні питання мирно, а не грубою силою? Мабуть це утопія.

Я, особисто, нічого не маю проти того, що дядьо з дядьом, чи тьотя з тьотею щось там роблять, любляться, живуть. Нехай, коли вже їм так кортить)))) Питання в іншому, а це, на разі назва теми, що саме наступають. Забагато "реклами" саме по цій темі-шоу бізнес, і таке інше. Ви, як приклад, привели несхожість( колір шкіри, розріз очей), але це трохи інший варіант, погодьтесь)) Чогось афроамериканці не роблять мітингів чи парадів, щоб заявити-ми такі як всі, ми маємо право бути, чи китайці, в тій самій Америці, не бігають с плакатами з вимогою визнати їх . Вони живуть, працюють, не виділяючи себе серед всіх.Тому, Ваш приклад трохи, м'яко кажучи, троха не теє)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось афроамериканці не роблять мітингів чи парадів, щоб заявити-ми такі як всі, ми маємо право бути, чи китайці, в тій самій Америці, не бігають с плакатами з вимогою визнати їх . Вони живуть, працюють, не виділяючи себе серед всіх.Тому, Ваш приклад трохи, м'яко кажучи, троха не теє)))

Ви історію взагалі знаєте? Слова - Мартін Лютер Кінг, сегрегація вам щось говорять? В згаданій вами Америці постійни мітинги чорношкірих. Спитайте Бітса.

І що значить забагато реклами. Забагато для кого? Для мене не забагато. Один плакат це норм. І чому її має бути замало? Бо є люди які проти? Це їх проблеми :)

P. S Он Клички знялися для гейжурналу, хай моралісти скажуть їм в обличчя що вони не праві)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось афроамериканці не роблять мітингів чи парадів, щоб заявити-ми такі як всі, ми маємо право бути, чи китайці, в тій самій Америці, не бігають с плакатами з вимогою визнати їх . Вони живуть, працюють, не виділяючи себе серед всіх.Тому, Ваш приклад трохи, м'яко кажучи, троха не теє)))

Ви історію взагалі знаєте? Слова - Мартін Лютер Кінг, сегрегація вам щось говорять? В згаданій вами Америці постійни мітинги чорношкірих. Спитайте Бітса.

І що значить забагато реклами. Забагато для кого? Для мене не забагато. Один плакат це норм. І чому її має бути замало? Бо є люди які проти? Це їх проблеми :)

Бо трішкі піддістав той "тренд".

P. S Он Клички знялися для гейжурналу, хай моралісти скажуть їм в обличчя що вони не праві)

Клички то показник? Послухай но їхні інтерв'ю, особливо Київського :_07:

Можеш і сам для гейжурналу знятись. :) Переконаєшся в нашій неупередженості :_07:

Ви по-вашому, а ми по-нашому, а вони по-своєму.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш і сам для гейжурналу знятись. :) Переконаєшся в нашій неупередженості :_07:

Я б подумав над вашою пропозицією, але думаю дружина буде проти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось афроамериканці не роблять мітингів чи парадів, щоб заявити-ми такі як всі, ми маємо право бути, чи китайці, в тій самій Америці, не бігають с плакатами з вимогою визнати їх . Вони живуть, працюють, не виділяючи себе серед всіх.Тому, Ваш приклад трохи, м'яко кажучи, троха не теє)))

Ви історію взагалі знаєте? Слова - Мартін Лютер Кінг, сегрегація вам щось говорять? В згаданій вами Америці постійни мітинги чорношкірих. Спитайте Бітса.

І що значить забагато реклами. Забагато для кого? Для мене не забагато. Один плакат це норм. І чому її має бути замало? Бо є люди які проти? Це їх проблеми :)

P. S Он Клички знялися для гейжурналу, хай моралісти скажуть їм в обличчя що вони не праві)

Історію трохи знаю, і такі слова як Мартін Лютер Кінг, сегрегація, мне, таки, щось "говорять" . В бітса питати не буду, в нього своє ставлення до афроамериканців))) Я вам не скажу про всю Америку( перефразовуючи одну відому пісню), але мені достатньо слів однієї людини, яка ще в 1990 році виїхала в штати на пмп. Є окремі райони, в яких живуть афроамериканці, і, якщо не "пхатися" в їх район, вони тебе спеціально шукати не будуть. Тому, я повторюю, нічого не маю проти цих секс меншин, до поки вони не лізуть в загальне життя, всякими засобами рекламуючи себе. ПС, я не гомофоб))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш і сам для гейжурналу знятись. :) Переконаєшся в нашій неупередженості :_07:

Я б подумав над вашою пропозицією, але думаю дружина буде проти :)

Кхм, дружина не розділяє позицію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можеш і сам для гейжурналу знятись. :) Переконаєшся в нашій неупередженості :_07:

Я б подумав над вашою пропозицією, але думаю дружина буде проти :)

Кхм, дружина не розділяє позицію?

Розділяє, просто ревнива :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розділяє, просто ревнива :0163:

Даєш повід? :_07:

Можеш і сам для гейжурналу знятись. :) Переконаєшся в нашій неупередженості :_07:

Я б подумав над вашою пропозицією, але думаю дружина буде проти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, не подобається пропаганда нетрадиційних, давайте зайдемо з іншої сторони. От уявіть живе в Луцьку наприклад такий собі Канановічь (більшість знає про кого я), сидить собі дома і тихенько любить Хуйла, прапор повісив, ікону поставив. І всім посрать на цей факт. Але як тільки Канановічь вийде в центр помахати аквафрешем, одразу знайдеться купа бажаючих запхати йому древко в одне місце. Те саме і з п_дорами. Любляться - нехай любляться, але без паліва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, особисто, нічого не маю проти того, що дядьо з дядьом, чи тьотя з тьотею щось там роблять, любляться, живуть. Нехай, коли вже їм так кортить)))) Питання в іншому, а це, на разі назва теми, що саме наступають. Забагато "реклами" саме по цій темі-шоу бізнес, і таке інше.

Процитую, бо то тут така собі "усереднена" думка в противників гомосексуалістів. Тобто ви пропонуєте заборонити геям/лесбійкам йти у шоубізнес, виступати на ТБ і т.д.? Якщо вам не подобається - вас же ніхто не заставляє слухати пісні у їх виконанні, чи йти на концерт. Мені теж, наприклад Борька Моісєєв не подобається, я його просто не слухаю. А ще мені чимало натуралів не подобаються - їх я теж не слухаю і не дивлюсь. А пісні деяких виконавців нетрадиційної орієнтації подобаються - і тут я порівняно з хейтерами у виграші - мені не потрібно обирати між своїми "принципами" і гарною музикою.

Якби хейтери не роздували такі теми - то, фактично, і не було б до чого придертись. Але вони завше знайдуть повід, а якщо не знайдуть, то створять. Що тут скажеш, haters gonna hate

Зі всією повагою, d.u.a.l , де Ви прочитали. що я пропоную заборонити, геям, лезбійкам йти в шоубізнес?))) Вибір кожного, що і коли слухати, кого сприймати чи ні. Я, як і кожний форумчанин, висловив своє бачення. але аж ніяк і нікому нічого не пропонував зробити, чи заборонити. До того ж, я не акцентував саме на шоубізнесі, там є дописка- і таке інше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Vadimm, прихильники нетрадиційних орієнтацій не вбивають твоїх товаришів чи знайомих, тому приклад недоречний. Тут якраз все навпаки - агресія відбувається проти гомосексуалістів, а не від них.

Це ти зараз хочеш щоб я мимоволі почав применшувати зло від Хуйла, і прибільшувати від нетрадиційних? Суть не в особистостях, а в принципі. Поставимо на місце Канановіча з Хуйлом копрофілів з гавном, результат думаю буде той самий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це якраз ти сам і зробив своїм порівнянням. Ти порівняв вбивцю і агресора з людьми, які хочуть визнання того, що вони існують. Якщо вже навіть продовжувати твою аналогію про площу і аквафреш (або й її модифікацію про копрофілів) - геї ж не виходять на площу і не займаються привселюдно сексом, правда ж? Бо якби вони таке зробили, то це явно було б порушення громадського порядку.

Воу воу, де там я порівняв одного з другим? Типу якщо копрофіли не будуть жерти гавно привселюдно на площі, а лише роздаватимуть газети, натягнуть транспаранти, і повдягають говнофутболки, то люди одразу стануть до них лояльнішими? Хуйло як приклад а не як порівняння, я тобі таких прикладів можу понаписувати багато, ти будеш до_обуватись до них, чи нарешті проаналізуєш суть?

А може їм ще й з дому не виходити? А то раптом ви його/її (хоча навряд її, бо чомусь до лесбійок ставлення куди толерантніше, правда?) побачите, ви ж бо знаєте хто він/вона і що він/вона, і вам, не дай Боже, буде неприємний один його/її вигляд. Хоча ні, не варіант, бо, не дай Боже, буде жити по сусідству... Краще взагалі їх виселити в окрему місцевість подалі. Так? Хід думок можна продовжити, в результаті вийдемо до фашизму, де право на життя буде лише у тих, хто "нормальний". А назавтра виявиться, що по якомусь критерію ви до тих "нормальних" не відноситеся - і що буде тоді?

А може свої домисли краще тримай при собі? Бо ти так б'єш себе п'яткою в грудь, що наштовхуєш мене на певні домисли щодо тебе, але я їх злишу при собі щоб не переходити на особистості.

Може ти вважаєш моє бажання захистити свій мозок, свої очі і своїх близьких від нетрадиційних, дивним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може свої домисли краще тримай при собі? Бо ти так б'єш себе п'яткою в грудь, що наштовхуєш мене на певні домисли щодо тебе, але я їх злишу при собі щоб не переходити на особистості.

Може ти вважаєш моє бажання захистити свій мозок, свої очі і своїх близьких від нетрадиційних, дивним?

Моделюю ситуацію. Є Ви, а є гіпотетичний гей Вася. Ви маєте бажання "захистити свій мозок, свої очі і своїх близьких від нетрадиційних", гей Вася хоче рівноправ'я, визнання своїх прав. Чому ви є пріоретитнішим ніж Гей Вася? Якщо всі люди рівні. Тільки через ваше ставлення до Васі?

Я не їм грибів, Дружина їсть, то я маю рахувати себе вищим за неї? Тільки через те що мені щось там не подобається, і я вважаю це деструктивним?

Мені теж створити тему збоченці наступають? лізуть прям понаїхали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, я вважаю, що немає від чого захищати, проблема роздута такими як ти і топікстартер. Ти особисто багато знаєш геїв чи лесбійок? Я РЕАЛЬНО не зміг згадати жодної людини, з якою я знайомий, що має нетрадиційну орієнтацію.

Ви їх небачили через ставлення як там сказали "хейтерів", аля ПС які розганють гей-паради. Через гноблення в суспільстві вони наразі бояться сильно висовуватися, ну крім Ляшка. Я дуже надіюся що так буде і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авжеж, на особистості одразу переходять, як тільки закінчуються аргументи. Дай вгадаю, хто не з нами - той проти нас, хто не проти геїв - той п...рас? Ви, хейтери, уже двох заочно звинуватили в нетрадиційній сексуальній орієнтації, в одного з них виявилась дружина і дитина. Які ж ви жалюгідні, їй Богу. Хочеш вважати мене гомиком - флаг тобі в руки, мені абсолютно наплювати, якої ти про мене думки. Я, зі своєї сторони, теж можу назвати всіх гомофобів латентними пед..ками, але то не значить, що всі ви такі. Лише дехто з вас :)

Ну, тепер, певно трьох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К чему людям логичные доводы когда они могут напидумывать себе всякой ерунды и верить в это. Верить что гей "обратит" в свою веру их ребенка, верить что само существование геев и их требование относиться к себе как к равным можно приравнивать к пропаганде и навязыванию, верить что геи не могут воспитать нормального человека только потому что они геи, верить что геи даже имеют определенные привилегии в обществе. Так зачем вообще вести диалог с такими людьми? я не вижу смысла. Над такими людьми можно только потешаться и жалеть их недалекость.

П.С. гомофобы все твердят что геи пытаются им что-то навязывать, НО при этом они сами постоянно указывают как должны вести себя геи в обществе, что должны делать и что не должны, двойные стандарты такие двойные стандарты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К чему людям логичные доводы когда они могут напидумывать себе всякой ерунды и верить в это. Верить что гей "обратит" в свою веру их ребенка, верить что само существование геев и их требование относиться к себе как к равным можно приравнивать к пропаганде и навязыванию, верить что геи не могут воспитать нормального человека только потому что они геи, верить что геи даже имеют определенные привилегии в обществе. Так зачем вообще вести диалог с такими людьми? я не вижу смысла. Над такими людьми можно только потешаться и жалеть их недалекость.

П.С. гомофобы все твердят что геи пытаются им что-то навязывать, НО при этом они сами постоянно указывают как должны вести себя геи в обществе, что должны делать и что не должны, двойные стандарты такие двойные стандарты.

wDg7T.jpg

щоб дійшло- http://board.lutsk.u...entry1053308791

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...