Перейти до змісту

Квартирні крадіжки


Da108

Рекомендовані повідомлення

Розказував знайомий який працює у міліції. У ночі біля 4години,заходять у під"їзд піднімаються на 9 поверх і спускаються донизу пішки при цьому шарпаючи усі ручки дверей підряд, на "авось відкрито" і за пару пройдених будинків, велика ймовірність що хтось не закрив або просто забув про замок, і поки господарі гарно спунькають, вони шманають коридори,а інколи навіть спальні де ті нічого не чують.

Я перед тим як іду спати завжди перевіряю чи зачинений замок, і вам раджу.

Колись мої друзі зняли квартиру на Новий Рік. Я туди попав в останню мить, мене привели на все готове, посиділи-попили-поїли. Молоді були, на грудь поприймали ого-го. І один почав сваритися і з своєю дівчиною і з усіма присутніми, потім вдягнувся і брязнув дверима. З деяким запізненням, побігли його доганяти, розійшлися в усі сторони по одному щоб збільшити наші шанси на пошук. Я побродив, товариша не знайшов, вирішив повернутися. Зорову пам'ять маю хорошу, тобто будинок і під'їзд знайшов швидко, від ліфта як дійти до квартири також пам'ятаю, а який поверх навіть не знаю, в ліфті на кніпку не я тиснув. Пішов пішки і починаючи з другого поверху заглядав у квартири. Дійсно відкриті були майже усі, а ми, виявилося, зняли на 9 поверсі. Навіть якщо половину списати на Новий рік, то все рівно забагато людей безпечно залишають двері відкриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

. Навіть якщо половину списати на Новий рік, то все рівно забагато людей безпечно залишають двері відкриті.

Мда що ще добавити?

Закривайтеся!! на ніч, да навіть просто завжди-закривайте замки!!

PS: блін погані часи настають(чи вже настали),треба бути уважним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже часом ловлю себе на думці, що я "потрохи схожу с ума", перед тим, як іти спати провірю двері зачинені, поки дойду спати, ще пару раз провірю, вляжусю і думаю, закриті двері чи ні.)))))))))))) на 9а не відправляйте . :0159::_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія з життя.

Ніч. Лежить батя і бачить що в коридорі починає зявлятись світло. Відкривають двері вхідні. Батя з спальні хто там. Мужик по голосу чути що готовий. тут живе такий то такий. Ні не тут. а це будинок 26б ні це будинок 26в.

Чувак поматюкався бо пішки валив на 9-й поверх вибачився закрив двері і пішов.

От так вот завтикали двері закрити.

Головне що батя встав з ілжка тільки толи той чувак закрив двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 копійок про переселенців: маємо дачу. за всі 25-30 років її існування вскривали хату тільки 1 раз. після хвилі переселяції - вже декілька разів.

співпадіння і все таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я цеї зими на дачі на льосі багато разів заставав замок відкритим

раз діло було коли морози вдарили я на лачу поїхав підхожу хвать щамок а він в маслі як бутто купався!!!

буду робити якусь сигналку з телефоном, шоб фазу на замки вмикала по смс,

стрьормно блін, не додобра то всьо

а ручку нераз за цей рік хапали і коли виходять з підїзду падли ідуть в сторону протилежну мого вікна,

коли хворий лежав то чути що зайшли постояли і вийшли з тамбура,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто на площадках камери спостереження ставити, хоча б бутафорські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

присутня "прихована" реклама.

з такою логікою будь-який огляд товару чи відгук на товар, чи навіть рекомендації друзів, треба сприймати як приховану рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дачі чи квартирі прекрасно поставити "сигналку" 220В на металеві двері чи замок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дачі чи квартирі прекрасно поставити "сигналку" 220В на металеві двері чи замок

і сядеш в тюрму, якщо когось вб'є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і сядеш в тюрму, якщо когось вб'є.

краще завалити ніж бути ограбованим

Okay.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сидимо вдома, батьки вже лягли спати.

Тут дзвінок в двері, але так як вже всі полягали спати, то вирішили не відкривати. Зазвичай не відкриваємо так пізно.

Наполегливо так дзвонили в інтервалі 2-1 хвилин декілька разів. Насторожило - підійшли до дверей. Почалося дьоргання за ручку чи відкрито.

А коли почали відкривати замок ми відкрили двері, але догнати, нажаль, не вдалося. Все дуже бистро, навіть не встигли толком зрозуміти, що трапилося.

Отак от...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насторожило - підійшли до дверей. Почалося дьоргання за ручку чи відкрито.

А коли почали відкривати замок ми відкрили двері, але догнати, нажаль, не вдалося. Все дуже бистро, навіть не встигли толком зрозуміти, що трапилося.

Отак от...

А як же наша доблесна міліція, чому не позвонили. Авось десь рядом патруль був. Мо взяли б на гарячому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же наша доблесна міліція, чому не позвонили. Авось десь рядом патруль був. Мо взяли б на гарячому.

Ага. Треба було не видавати своєї присутності, і тихо подзвонити 102. От би грабіжники здивувалися, коли би позаду себе виявили наряд. От тільки замок напевно би вже зламали до моменту їх приїзду, прийшлося би новий врізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б нормальний закон про зброю..для людей...

Отака бл@дота замок вломила, двері відкрила, і...в пузо шроту або 2-3 7.62х39....І конай, падло.

А зараз за захист себе чи майна на 5-7-10 років сісти можна.

П.С. Хіба (то залізні нерви, правда, треба мати, а ще в такій стресовій ситуації) коліно прострелити..На все життя каліка буде, а з грамотним адвокатом і на "условку" "порішати" можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже мабуть розказував, але розкажу ще раз. Періодично дивлюся передачі про суди, й от в одній з передач розглядалась ситуація, коли людина, в власному будинку (всередині) тримала домашнього удава, ну й розмалював його по приколу світловідбиваючою сумішшю, така собі повзаюча собака Баскервілей, домашні знали й не боялись, ну й удав походу повзав не по спальнях. Так от, в цей будинок заліз грабіжник, побачив випадково того удава й вмер від серцевого нападу. В ітозі хазяїна удава таки ОСУДИЛИ чи за вбивство по необережності чи щось подібне (не памьятаю точно). Хоч історії і видумані, але я РЕАЛЬНО ПРОЗРІВ від дибільності нашої судочинної системи, коли власник не може захищастись ВСЕРЕДИНІ своєї оселі доступними йому способами й падло, яке лізе в ту оселю, має більше прав ніж її (оселі) власник, бо в падли завжди більше шансів залізти, скоїти (будь який) злочин й безнаказано втікти (зловлять, не зловлять, не факт) ніж у власника оселі, який при скоєнні протиправних дій проти грабіжника, нікуди не втіче бо ж він тут живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, звичайно розумію, всі християни і таке інше. але хто заважає закопати засранця на задньому дворі, особливо якшо у вас приватний будинок і високий паркан від сусідів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, звичайно розумію, всі християни і таке інше. але хто заважає закопати засранця на задньому дворі, особливо якшо у вас приватний будинок і високий паркан від сусідів?

а то те саме...суть то в тому, що людина може захищати власне майно так, щоб не покалічити грабіжника чи бандюга--ідіотизм. а має бути дозволено як хочеш і чим хочеш, тоді той двічі подумає чи варто лізти в будинок чи ні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки наша судочинна система забороняє нам захищати себе ж, треба використовувати її 'діри' у власних цілях - раз нападаючий захищений більше жертви, то і треба стати нападаючим. Всипати люлей по саме небалуйся і відвезти в лісок, кудись у сусідню область, нехай собі шкандибає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай собі шкандибає.

Це не вихід, як на мене. Може з часом знову до Вас дошкандибати і не один, а може і не до Вас але вже розумнішим буде і візьме з собою самопал якійсь, бо в більшості випадків ці грабіжники наркомани і відморозки.

Однозначно треба закон, треба судити і садити, і вкрай необхідна можливість захищати своє майно законно!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так і потім думаєш, що можна було зробити так і так. Можна було щось важке наготовити і в спиняку запустити. Але в той момент не дуже розумієш, що діється.

Блін, але ствол треба купляти полюбому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є схожа історія з удавом. Мужик, який по півроку ходив у море і кожен раз повертався, а квартира пограбована поставив замість сигналізації корабельну сирену. Уявляєте, що це таке. Коли грабіжник вліз у помешкання - сирена спрацювала і цього храбіжника схопив від страху серцевий напад і він помер. А мужика засудили до ув'язнення за необережне вбивство. Отак то. Обідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так і потім думаєш, що можна було зробити так і так. Можна було щось важке наготовити і в спиняку запустити. Але в той момент не дуже розумієш, що діється.

Блін, але ствол треба купляти полюбому.

Підключитися до ДСО і не потрібно ніяких стволів,бо вистрелиш,потім хєр що докажеш що ти захищався!

Як кажуть:"Від гріха подалі!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...