Перейти до змісту

Квартирні крадіжки


Da108

Рекомендовані повідомлення

За останні 4 міс. різко зросли квартирні крадіжки.

Як правило їх здійснюють в середині дня.

28,04,2015 Обікрали 5 квартир. За словами очевидців це 2 чоловіка крепкої статурироків 40. За 1-2 дні ходять по під’їздах видивляються квартири. Представляються сусідами із іншого під’їзду які хочуть замінити сантехніку але не знають де перекрити воду. Одягнуті в дешевий спортивний одяг, в руках пакет, дешеві темні окуляри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Одна із квартир знаходиться на Огієнка 1- Викрадені 2 ноутбуки, фотоапарат, 2 телефони, та документи на фамілію Богомолова Валентина- Закордонний паспорт та «пермесо» (документ на тимчасове проживання).

Документи просять повернути за винагороду тел.0502390363

Откуда информация?

Від очевидців та оперів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это прозвучит не правильно, но началось всё это с переселенцами. Луцк был самым спокойным и тихим городом в Украине еще до середины прошлого года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас будинку всі один одного знають практично якщо не поіменно, то в фейс....і мені дивно коли представляються **сусідами**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас будинку всі один одного знають практично якщо не поіменно, то в фейс....і мені дивно коли представляються **сусідами**

Я, коли народилась, жила в одному і тому ж будинку до 18ти років. Знала весь свій будинок поквартирно-поіменно, 4ри навколишніх - в фейс і ще з десяток будинків - фейси половини жителів. Зараз набагато більше продають-купують, здають-орендують житло - тому й так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это прозвучит не правильно, но началось всё это с переселенцами. Луцк был самым спокойным и тихим городом в Украине еще до середины прошлого года.

справа не тільки в переселенцях

подивіться,на скільки знизився добробут людей

раніше в сміттєвих баках біля мого будинку рилися лише бомжі,

а зараз зустрічаються люди ,що нормально виглядають і чисто вдягнуті

п.с може і то переселенці,хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это прозвучит не правильно, но началось всё это с переселенцами. Луцк был самым спокойным и тихим городом в Украине еще до середины прошлого года.

справа не тільки в переселенцях

подивіться,на скільки знизився добробут людей

раніше в сміттєвих баках біля мого будинку рилися лише бомжі,

а зараз зустрічаються люди ,що нормально виглядають і чисто вдягнуті

п.с може і то переселенці,хз

Підтримую.... річ не в переселенцях.... а в загальній сраці в яку заганяють народ.... і далі буде тільки гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это прозвучит не правильно, но началось всё это с переселенцами. Луцк был самым спокойным и тихим городом в Украине еще до середины прошлого года.

Вішати всіх собак на переселенців - це не правильно, низько якось. Серед переселенців різні люди є.

А по темі, саме краще оберігає квартиру це хороші, відповідальні сусіди, все інше - безкорисні дорогі цяцькі, які легко зламується вмілими українськими руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cтавте сигналізації.

Золоті слова.

А то знаю приклад коли в новобудові зняли котел з опеленням. І аж тоді власник поставив сигналізацію. Но речі вже тю-тю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cтавте сигналізації.

Золоті слова.

А то знаю приклад коли в новобудові зняли котел з опеленням. І аж тоді власник поставив сигналізацію. Но речі вже тю-тю.

Але тільки з підключенням до охорони (ВДСО), усе інше не дуже ефективне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю на меті "обливання грязюкою" ВСІХ переселенців зі Сходу, але частина правди в тому таки є. Аргументую))) Рідко, але "перисікаюсь" з "колєгами" зі "старого життя". Кажуть, частина правди, в тому що з'явились "конкуренти " є. Причому, не просто дрібні і "обдовбані "нарики, а дійсно "фахівці. А це "пахне" черговим "розподілом" територій. Сигналізація, як варіант, дієвий засіб, але на жаль, не дає повної захищеності. Хоча, сам папірець, про охорону будинку наклеєний на вікні, чи на видному місці, і встановлена сигналізація свою справу "робить". Знайомий, крім підключення до ДСО, встановив собі ще додатковий "девайс", колишню сесерівську сигналізацію -"лякачку-"ревун". Працює на "розрив"( відкривання дверей, чи вікон), "реве" так, що чути за кілометр)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по темі, але мене останнім часом страшенно дратує, коли незнайомі люди дзвонять в двері і одразу починають смикати ручку.

На погані думки наводить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по темі, але мене останнім часом страшенно дратує, коли незнайомі люди дзвонять в двері і одразу починають смикати ручку.

На погані думки наводить

Правильно "наводить". Це, свого роду перевірка - вдома господарі чи ні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивіться, народ, бо може бути така штука:

Підходять до дверей, слухають квартиру. Якщо шуму довго немає або голосно працює телевізор то пробують двері.

Якщо незамкнені, то тихенько відкривають і беруть все, що лежить в коридорі - сумки, ключі, гаманці.

Коротше кажучи - зачиняйте двері на замок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зальотним з Луганлдонії не охота працювати а хоцца "нормально " їсти і жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув таку історію від знайомого. дослівно не перекажу, але суть така

чоловік не планово посеред робочого дня був вдома. лежить собі на дивані і дивиться телевізор. тут дзвінок в двері. чоловік подумав що нікого не чекає і не придав цьому уваги(мабуть подумав на "рознощиків книг"). через певний час чує що замок пробують відкрити. він зрозумів що до чого, відкрив двері, а там... там знайомий його сина з відмичкою в руках...

думаю, що справді основна частина крадіжок припадає на "посеред дня". і ще, не варто будь кого пускати в дім...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще така собі радянська примітивна лякачка для злодіїв - працююче радіо. Вмикалась "радіоточка" яка "гавкала" весь день в квартирі. Засіб мало дієвий, але, на якийсь час, "любителів поцупити", від-лякати може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.04.15 в ночі біля пі'дїзду, біля мосту 5-ї школи в мене влупили магнітолу, інструмент деякий,та блутуз гарнітуру, і пару цигарок захвитили, були в багажнику колонки від муз центру, не взяли тільки вийняли з багажника, лежали в салоні, колонки більше вартують чим все що взяли... може не потемі вибачайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказував знайомий який працює у міліції. У ночі біля 4години,заходять у під"їзд піднімаються на 9 поверх і спускаються донизу пішки при цьому шарпаючи усі ручки дверей підряд, на "авось відкрито" і за пару пройдених будинків, велика ймовірність що хтось не закрив або просто забув про замок, і поки господарі гарно спунькають, вони шманають коридори,а інколи навіть спальні де ті нічого не чують.

Я перед тим як іду спати завжди перевіряю чи зачинений замок, і вам раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказував знайомий який працює у міліції. У ночі біля 4години,заходять у під"їзд піднімаються на 9 поверх і спускаються донизу пішки при цьому шарпаючи усі ручки дверей підряд, на "авось відкрито" і за пару пройдених будинків, велика ймовірність що хтось не закрив або просто забув про замок, і поки господарі гарно спунькають, вони шманають коридори,а інколи навіть спальні де ті нічого не чують.

Я перед тим як іду спати завжди перевіряю чи зачинений замок, і вам раджу.

Те саме)) Поки не перевірю всі вікна -двері, не лягаю. Очевидно, в старому єврейському анекдоті є, такі сенс)))

Легли Абрам и Сара спать.

- Абрам, а ты закрыл дверь на замок?

- Таки да, Сара, закрыл.

- А на второй?

- Тоже.

- А щеколду задвинул?

- Задвинул.

- Цепочка на двери тоже закрыта?

- Да, Сара.

- А ты швабру в ручку двери вставил?

- Нет, забыл.

- Ну конечно, заходите , берите шо хотите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в себе в підїзді задовбався з сусідки пиво збивати за незачинені двері

Міняйте асортимент "збивання" на інші продукти харчування))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно, хоча і в приватному будинку. навіть скажу більше, у воротах(хвіртці) теж є замок, то він постійно закритий, навіть і в день. бо коли не закрито, то якесь відчуття незахищеності.

а такий час як зараз - тим паче, бо буде як в останній фразі анекдота від bublik007

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...