Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Звідки інформація про мінімальну вартість пакету на ДМ в 65 грн?

В мене зараз за 48 грн. Стандарт. 1,5 Гб зовнішнього ще ніразу не вибрав. Щоб трохи міського спалити - скачаю пару фільмів, закатаю на болванки й витру. Не дивлячись :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Witiok

афтар стена беги)))

Всецікаве на ЛМ.

все цікаве на торентах, чого тіки вартий - http://thepiratebay.org/

Сумніви про якість послуг при великому збільшенні кількості абонентів ОГО

у них достатньо бабла на нове обладнення, тим більше канали розширюються майже щомісяця

за перепідключення 274(вроді така ціна за самостійне підключення)
Підключення до послуги ОГО!* 120 грн
Виклик фахівця ВАТ "Укртелеком" для підключення послуги ОГО! у приміщенні споживача 120 грн

http://www.my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/

я розумію жити десь за містом де немає розумної альтернативи і доводиться вибирати те що дають, але жити в місті і мати можливість провести АДСЛ від телекома але незважаючи на це хвалить ФК і його WipLL з платою за трафік... ніколи не зрозумію...

А те що на рапідах/депозитах мона попросити друзів скачати + аналогічо вони можуть попросити скачати щось з ЛМ.

мені це нагадує тих що під церквою просять...

І ще..Кому що цікаве. Мені наприклад і фільмів на ФТП вистачає. На програми є зовнішній трафік...

Туман.....я так і думав..з кого ще. ж.?Ну ну

Да да, не сумнівався що напишеш саме ти. До торентів доступ нікуди не дівається. Веду до того що для мене особисто торенти грають найменшу роль я ними користуюсь раз 1-2 в місяця щось скачую з них.....Повторюю безліміт не вибрав бо непотрібно..

І при чому тут під церквою...Незнаю як ти це зрозумів......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_791_14_7199.gifПрапор вам в руки батенька, ніхто тобі не перечить сидіть на свому інеті, просто неварто молоть маразм шо мол телеком дорого бо відітелі модем аж 150 грн коштує...

а щодо торентів то візьмем для прикладу статистику одного з моїх улюблених трекерів www.nnm-club.ru

Через трекер скачано: 2,4868 PB

Объем всех торрентов: 44,5 TB

До торентів доступ нікуди не дівається.

качать і зиркать в авторизатор, думать щоб вистачило на місяць... ні, дякую

ЗІ. можна було не цитувать весь пост, від того що твоя репліка виросла у розмірах її корисність не збільшилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модем зовсім не причом...а ціна переключення в сумі...кому дуже треба той хай так робить..я сказав свою думку...і нічим не ображаю Укртелеком ваш улюблений...

А про користність не тобі одному судити

Шо кому треба..Ти щасливий як скачаєш сотні гігабайт торентів на місяць..я не знаю де це подіти..і нашо оно мені треба

Во..де я винен...15 лютого виявляється зменшили тариф на підключення .....тут ти правий ..но я не знав.......чи мені кожен день на сайт телекома заходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і нічим не ображаю Укртелеком ваш улюблений...

я за репутацію цієї організації не переживаю, улюблений бо це ПЕРШИЙ провайдер у Луцьку який бере гроші за Інтернет і саме за інтернет такий яким він має бути, а не за інет якого чекаєш днями бо блискавка вдарила...

за що беруть гроші візор, датагруп і їм подібні я незнаю...

наслухався (да і користувався іноді) вже про якість їх послуг достатньо щоб зробити свій вибір яким я дуже задоволений

я впевнений що ні датагруп ні візор не зможуть конкурувати з укртелекомом, інша справа що у них вже є стала база клієнтів, більшості з яких лінь або просто немає часу змінювати провайдера

Шо кому треба..Ти щасливий як скачаєш сотні гігабайт торентів на місяць..я не знаю де це подіти..і нашо оно мені треба

зато не доводиться створювати топіки від яких аж нудить з назвами - скачайте плз з мене +1

Во..де я винен...15 лютого виявляється зменшили тариф на підключення .....тут ти правий ..но я не знав.......чи мені кожен день на сайт телекома заходити

перед тим як постить можна було б і глянуть... хоча там картинок багато, трафіка зїсть немеряно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш мені повезло ще ні разу у мене не пропадав інет на цілий день.....

Маєш свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!HollyWar! :)

Тут просто есть два вида людей - те, кто живёт в Интернете, и те, кто пользуется им по мере необходимости :)

Тянуть всё подряд с того же Торрента, чтобы потом без сожаления выкидывать хлам - хорошо, конечно, но стоит ли на это тратить время?

Наверное, это зависимость такая. Что-то типа "коллекционирования Интернета" :)

Ну и естественно, живя по одним принципам, трудно понять другие ;)

Мне тоже вполне хватает 1.5 Гбайт в месяц. Иногда хочется больше, иногда нужно больше. Но я из-за этого не страдаю. В случае необходимости - можно попросить кого-то что-то скачать: у них от этого шапка не упадёт, а я не страдаю комплексами "слёзной благодарности до гроба" (в случае согласия) и "ааа, меня никто не любит!" (в случае отказа). И ничего страшного в том, что вдруг мне придётся переплатить за "перелимит" тоже не вижу.

Если траффика станет больше - это хорошо. Но даже имея безлимитку со соростью закачки 10 Мбайт в секунду я не стану больше времени проводить в инете, чтобы ковыряться в этой мега-глобальной свалке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що скажу. Я так подумав + настрій змінився. Нема чого йти на той Укртелеком. ради чого 1. Щомісячна переплата за безліміт 2 грн(я плачу 78- і маю мб3072 о зовнішнього і 10300 внутрішнього.)Нашо треба мені безліміт. Всецікаве на ЛМ. А спішити із скачування чогось вартого уваги, відсутнього на ЛМ(І БІЛЬШОГО ЗА ОБ'ЄМОМ ОПЛАЧЕНОГО МІСЯЧНОГО ТРАФІКА) я думаю не варто + за перепідключення 274(вроді така ціна за самостійне підключення)+150грн. модем. +Сумніви про якість послуг при великому збільшенні кількості абонентів ОГО. То власне моя думка. А те що на рапідах/депозитах мона попросити друзів скачати + аналогічо вони можуть попросити скачати щось з ЛМ.

Всецікаве на ЛМ Ну ти й розмішив :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло одним треба безліміт другім ні.Не розумію навіщо забрали пакет за 25 гривень.Мому знайомому в асьці посидіти,почту провірити і з сусідом в ігру пограти.При правельній "політиці партії" Датагруп може тількі збільшувати кількість користувачів а так покі тількі втрачає.Я теж літом спригую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо їм збільшувати кількість користувачів? Краще збільшувати дохідність. Для цього треба, щоб кожен користувач приносив більше прибутку. От і забрали дешеві пакети.

Більша кількість абонентів - більше мороки, а вигоди від того сумнівні. Збільшується навантаження на мережу і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто есть два вида людей - те, кто живёт в Интернете, и те, кто пользуется им по мере необходимости

ну я б на такие группы не делил, может лучше так: те, кому нужен интернет для работы, ну и фильмы всякие и прочее, и те, кому интернет ТОЛЬКО для забавы ради, фильмы, игры, музыка, чат. У вторых коэффициент окупаемости равен 0, и выкидывать те самые 40-50 баксов жалко и без надобности (а кому и родители столько денег не дадут :().

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто есть два вида людей - те, кто живёт в Интернете, и те, кто пользуется им по мере необходимости

ну я б на такие группы не делил, может лучше так: те, кому нужен интернет для работы, ну и фильмы всякие и прочее, и те, кому интернет ТОЛЬКО для забавы ради, фильмы, игры, музыка, чат. У вторых коэффициент окупаемости равен 0, и выкидывать те самые 40-50 баксов жалко и без надобности (а кому и родители столько денег не дадут :().

В этом что-то есть :) Я около года выкидывал деньги на ОГО в размере 150 грн, за безлимитку 512/128. И суть такая: я плачу деньги за инет? Плачу. А почему тогда инет должен простаивать? Так качаем. И комп не выключался днями, всё качал-качал с торрентов, накачал, фактически, 150 двд с фильмами+100 двд с программами, и что? Лежат пылью покрываются сейчас, может иногда и посмотрю фильмец какой-то... как отключился от ОГО, денег моментально стало больше, и комп уже не мешает спать ночами, так как шумел сильно, а качать надо было, раз плачу за безлимитку, чтобы не простаивал, ведь плачу же деньги :-)) Шас у меня за 50 грн на месяц 2 гига, на скорости 2мбит, использую чисто для информативных целей. Надо фильмец, один звонок и на завтра иду забираю. Пифко поставил человеку, который закачивает и себе и мне раз в неделю и никаких дополнительных затрат и нервов :-) А то как наркоман сидел и качал, когда безлимитка была, шас отделался от безлимитки, так легко стало жить... :-) А сейчас думаю, а зачем я целый год выкидывал по 150р в месяц, ведь можно было на прокате взять те же фильмы за те же деньги... только не качать, а уже взял и посмотрел...

Короче долго можно рассказывать, на вкус и цвет...

Лично доволен что не зависим от такого понятия, как безлимитка :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо їм більшувати кілкість користувачів? Краще збільшувати дохідність. Для цього треба, щоб кожен користувач приносив більше прибутку. От і забрали дешеві пакети.

Більша кількість абонентів - більше мороки, а вигоди від того сумнівні. Збільшується навантаження на мережу і т.п.

То навіщо тоді такій провайдер.Навіщо вони рекламу кругом розкідують,якщо не можуть забезпечіти технічно своїх споживачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо їм більшувати кілкість користувачів? Краще збільшувати дохідність. Для цього треба, щоб кожен користувач приносив більше прибутку. От і забрали дешеві пакети.

Більша кількість абонентів - більше мороки, а вигоди від того сумнівні. Збільшується навантаження на мережу і т.п.

Дешеві пакети забрав і телеком там мінімальний був за 69грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто погано відзивається про безлімітні пакети напевне ніколи не платив за переліміт. Я колись влетів на 500 грн - трішки перекачав. Так що одне слово "безліміт" служить для моїх нервів сильним заспокійливим. Я точно знаю, що один раз заплатив - і не паришся, не рахуєш, не думаєш, що дружина може десь пересидіти. А ще як згадаєш моментами, як домашнікі цепляли вірусів і вони їм за 6 хвилин на швидкості 10Мбіт весь пакет вижирали!...

Так що, що не кажіть, а все таки з анлімом живеться спокійніше. В житті не виберу лімітний пакет, скільки ба там не було Мега/Гіга/Терабайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я около года выкидывал деньги на ОГО в размере 150 грн, за безлимитку 512/128. И суть такая: я плачу деньги за инет? Плачу. А почему тогда инет должен простаивать? Так качаем. И комп не выключался днями, всё качал-качал ... А сейчас думаю, а зачем я целый год выкидывал по 150р в месяц, ведь можно было на прокате взять те же фильмы за те же деньги... только не качать, а уже взял и посмотрел...

Про безліміт Дейв сказав...

тепер я: да ви батєнька жлоб B) . плюс, якщо різниця в 100 грн настільки відчутна для гаманця за можливість взнати/почути/побачити щось нове і корисне для себе - знайди кращу роботу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я около года выкидывал деньги на ОГО в размере 150 грн, за безлимитку 512/128. И суть такая: я плачу деньги за инет? Плачу. А почему тогда инет должен простаивать? Так качаем. И комп не выключался днями, всё качал-качал ... А сейчас думаю, а зачем я целый год выкидывал по 150р в месяц, ведь можно было на прокате взять те же фильмы за те же деньги... только не качать, а уже взял и посмотрел...

Про безліміт Дейв сказав...

тепер я: да ви батєнька жлоб ^_^ . плюс, якщо різниця в 100 грн настільки відчутна для гаманця за можливість взнати/почути/побачити щось нове і корисне для себе - знайди кращу роботу :D

Как я написал выше, дело не только в деньгах, а в том, что безлимитка занимает кучу свободного времени. Раз я плачу деньги, я должен качать, психология такая, у большинства. А комп и спать мешает, итд. За год надоело. А на счет работы, у меня приятели работают, зарабатвают неплохо, а дома диалап интернет. Ну вот не надо человеку безлимитка, выделенка итд и всё тут :-)

Тем более, есть возможность не качать, а прийти и переписать у друга. Зачем платить больше?

И вообще, это только мое мнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто погано відзивається про безлімітні пакети напевне ніколи не платив за переліміт. Я колись влетів на 500 грн - трішки перекачав. Так що одне слово "безліміт" служить для моїх нервів сильним заспокійливим. Я точно знаю, що один раз заплатив - і не паришся, не рахуєш, не думаєш, що дружина може десь пересидіти. А ще як згадаєш моментами, як домашнікі цепляли вірусів і вони їм за 6 хвилин на швидкості 10Мбіт весь пакет вижирали!...

Так що, що не кажіть, а все таки з анлімом живеться спокійніше. В житті не виберу лімітний пакет, скільки ба там не було Мега/Гіга/Терабайт.

А кто сказал, что я плохо отзываюсь? Я написал свое мнение про безлимитку. Она мне не надо, и думаю не понадобится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз я плачу деньги, я должен качать, психология такая, у большинства. А комп и спать мешает, итд. За год надоело. А на счет работы, у меня приятели работают, зарабатвают неплохо, а дома диалап интернет. Ну вот не надо человеку безлимитка, выделенка итд и всё тут :-)

это уже не психология, а болезнь. "Дайте мне таблеток от жадности, и побольше, побо-о-о-о-ольше."

Эт всеравно что ща с африки приедут негры, и давай воду из-под крана хлебать ^_^ А че?? Платим всего 17грн на рыло, зато сколько воды, пей, пей, пей, пей, пей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А спокійніше з анлімом тим, хто знає що багато качає. А якщо я знаю що мені качати а що не потрібно( наприклад фільми рідко дивлюся) то тут я просто не оплачую зверху того що мені не потрібно чи на що не варто витрачати час. А переліміти у мене були 2 рази на 1-2 гривні....І нічо....... живий. Не засуджую ні безлімітні пакети ні абонентів таких. Кожен вибирає те що вважає доцільним і як розраховує свою роботу в Інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А спокійніше з анлімом тим, хто знає що багато качає. А якщо я знаю що мені качати а що не потрібно( наприклад фільми рідко дивлюся) то тут я просто не оплачую зверху того що мені не потрібно чи на що не варто витрачати час. А переліміти у мене були 2 рази на 1-2 гривні....І нічо....... живий. Не засуджую ні безлімітні пакети ні абонентів таких. Кожен вибирає те що вважає доцільним і як розраховує свою роботу в Інтернет.

Полностью с тобой согласен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто погано відзивається про безлімітні пакети напевне ніколи не платив за переліміт. Я колись влетів на 500 грн - трішки перекачав. Так що одне слово "безліміт" служить для моїх нервів сильним заспокійливим. Я точно знаю, що один раз заплатив - і не паришся, не рахуєш, не думаєш, що дружина може десь пересидіти. А ще як згадаєш моментами, як домашнікі цепляли вірусів і вони їм за 6 хвилин на швидкості 10Мбіт весь пакет вижирали!...

Так що, що не кажіть, а все таки з анлімом живеться спокійніше. В житті не виберу лімітний пакет, скільки ба там не було Мега/Гіга/Терабайт.

^_^ "ДГ" давай безлімітку за 100 гр :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ДГ" давай безлімітку за 100 гр biggrin.gif

все одно по якості укртелеком їм не догнати

а про любителів лімітних пакетів - це ваще жость, якщо думки про те що простаює інтернет забирають багато часу треба займатися самоконтрольом, а не вибирати лімітні пакети

в мене така напасть була 2 місяці, потім я усвідомив що з такими темпами моя квартира буде завалена дисками і просто зупинився, зараз качаю від 10 до 40 гіг в місяць, так пару двд повтикати, якусь нову ігрушку, але основна ідея в тому, що я в будь-який час маю швидкісний інтернет необмежений нічим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, у каждого человека свое мнение и потребности по поводу интернета, спор и обсуждение ни к чему не приведут..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але основна ідея в тому, що я в будь-який час маю швидкісний інтернет необмежений нічим

Хм... Интересная идея... Можно подумать, я на датагруп не имею скоростного интернета... И насчет скорости... У меня, правда, счас не дотягивает до обещанных "внешних" 10 Мбит/с, но 7-7,5 Мбит/с имею практически всегда. Сколько у ОГО обычно? 512К? 1024К? (IMHO редко подключаются на большую скорость). Так что датагруп выигрывает по скорости однозначно, если быть до конца обьективным...

Насчет безлимита - согласен, вещь хорошая. Но мне он не особо нужен... Мне нужно, чтобы был СТАБИЛЬНЫЙ интернет, ВСЕГДА. А датагруп этого обеспечить не в состоянии, увы... ;) Как здесь кто-то уже выразился, "я не хочу зависеть от того, что вчера была гроза" - ну, "домашники" меня поняли...

И если вдруг перейду на ОГО - качать не буду днями и ночами, это точно... У меня эта болезнь была еще лет 5 назад, когда на работе по анлимному каналу качал все что не попадя (т.к. дома был весьма качественный, но ограниченный дайл-ап :)). Но я давно уже "переболел"... Сейчас вот вспоминаю и думаю - зачем качал как ненормальный??? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...