Перейти до змісту

"Безпредел" правого сектору чи часооборони ?


huntsman

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом, якось вже дуже "популярним" став ПС і СО. Комусь вони ДУЖЕ почали заважати?)))) Вибачте панове, не вірю я, що люди, які постійно в щільному полі зору, в першу чергу влади, вже так дозволяють себе скомпрометувати. Ну прямо Гуляй-Поле якесь виходить))) І видобуток бурштину вони контролюють, і ліс.... А ТС я б порадив ( в випадку, як що все написане ним не зведення рахунків), піти в штаб ПС, чи СО, і отримати відповідь, відносно його темі. А то виходить якось дивно -вроді ПС, і таке інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

В нас дуже багато людей, які знають і відстоюють свої права.. в той же час, велика частина з них.. забула про свої обовязки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому офіційно не заборонити продаж лісу через місцеве самоврядування на Польщу і Білорусію у Волинській області? чому потрібно шастати по лісах і шукати якихось маріонетків,а не напряму?

сенс у цьому всьому?

офіційно нічого не зроблять,я вище писав,хто володіє лісом.Частину лісу взяли кєровніки,а ще частину бандити.Якби в області законно добували ліс і бурштин,то область не була б дотаційною.Це просто величезний бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з яких пір "Самооборона" чи "ПС" мають більше прав, аніж міліція? Чи вони понад законом?

Я вважаю їхні дії реально бєзпрєдєлом.

В масках, серед ночі.

Якби з ними був бодай один співробітник міліції, та й то можна роцінити, як бандитизм, а співробітник - співучасник.

Допомога - це безумовно добре. Але як??

Бракон'єри мають УСІ необхідні документи на вирубку лісу. Правда документи липові, хоча й оригінальні . Отаке.

Женя, та в тому й фокус, що ТС не підтверджує, що саме ПС чи СО його зупинили)))) З таким успіхом, могли це бути й просто провокатори. Я думаю, такий варіант має право на життя, з огляду , що присутність ПС і СО самим ТСом не підтверджене нічим.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, правильно (і фактично випередив мене) вказав на пости ТС тут. Так само, наштовхує на підозри, що ТС просто "перебили" "бізнес".

Це місцевий підприємець, має пилораму, бригаду по вирубці лісу. Цікавить далі?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправлю, Колісник нікуди не втік, схеми його працюють і приносять регулярно дохід. Його люди контролюють.

Колісник ніколи не ділився із "нижчими" людьми. А люди на місцях таки ще його залишились. За роки свого правління всіх неугодних та нелояльних звільнив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так?

Тому що останнім часом надто багато різних моментів пов'язані із "охоронною" діяльністю оцих двох організацій. Особливо ПС.

Тому могло бути й таке, що якась із цих організацій і була найнята "охороняти" чийсь "Чесний бізнес", от і подивилися в сторону конкурента чи ще щось.

Особисто мене все це чесно обурює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж, я фактів не бачу. Лише припущення. :_06:

Ти віриш у те, що це будуть чесні пояснення?

Надіюсь :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИ особисто знаєш людей які, ПЛАТИЛИ ПС чи Самообороні

Нє, я нє. Але я знаю людей, які знають тих людей, які платили.

Коротше кажучи, все це мутно і не зрозуміло. І як на мою думку - не правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот о том, как рождаються слухи...

Первый - второму: "Иду вчера по улице, смотрю - карета

останавливается. Из нее выходит Александр Сергеевич

Пушкин, следом - его супруга. Он ей подает руку, но,

выходя из кареты, она спотыкается и падает в лужу..."

Второй - третьему: "Иду вчера по улице, смотрю - карета

останавливается. Из нее выходит Александр Сергеевич

Пушкин, следом - его супруга. Он ей руку не подал, и она,

выходя из кареты, спотыкается и падает в лужу..."

Третий - четвертому: "Иду вчера по улице, смотрю - карета

останавливается. Из нее выходит Александр Сергеевич

Пушкин, следом - девка какая-то, из продажных. Он ей руку

не подал, и она, выходя из кареты, спотыкается и падает в

лужу..."

............

Сотый - сто первому: "Гуляю вчера по лесу, выхожу на поляну,

гляжу - на пеньке Гоголь сидит. Дрочит..."

Вибачте, що не українською.. але суть думаю зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

huntsman в тебе самого рильце в пушку виходить,мабуть прибутки твої падають в звязку зі втечею Колісника!

ніякого відношення до лісу не мав і не маю, проживаю і працюю в луцьку.

Поправлю, Колісник нікуди не втік, схеми його працюють і приносять регулярно дохід. Його люди контролюють.

У ПС не було джипа пофарбованого під камуфляж, тому не могли підрізати, немає квадроциклів та білого авто.

Їхати через Сильно на Карпилівку, а перед цим заїжджати у лісництво, яке на початку села, це зовсім не вигідно.

Хоча видно, що знаєте головного лісничого чи лісників, видно маєте з ними справи. Знаєте хто і новий єгер в селі, знаєте і нові схеми закупки лісу, бо вирізається Цуманський заповідник.

А дії справді грубі.

Я не з Сильного їхав в Карпилівку, а через Сильне повз лісництва, Знати лісничого не означає мати з ним справи, хто новий єгер в селі ще не знаю, знаю що попереднього звільнили.

huntsman, заради цікавості, яке у вас авто?

Легковий автомобіль.

ну хай тут полежить, http://board.lutsk.u...vu-stoljarnu/ хто його зна, що воно таке й звідки

Ще раз кажу до лісу ніякого відношення не мав і не маю, розмістив оголошення свого знайомого. Телефон актуальний, він і зараз займається продажем пиломатеріалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька ремарка: згідно Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону " - члени громадського формування з охорони громадського порядку(яким де юре є "Самооборона Волині", за ПС не скажу - не знаю) мають право вимагати у громадян документи для перевірки, а у випадку підозри у вчиненні адміністративного або кримінального порушення - супроводжувати осіб, що підозрюються до місцевих правоохоронних органів або до штабу організації. А у випадку непокори навіть застосовувати спецзасоби (балончики).

З іншого боку - всі групи швидкого реагування Самооборони Волині - достатньо ввічливі та врівноважені люди, що пройшли навчання і вивчили всі інструкції, свої обов'язки та права.

Так що підтримую думку, що топікстартера спиняли не Самооборона і не ПС(і я не чув, щоб у них були квадроцикли)

Шановні, я ні в які політичні дискусії вступати не вступаю і не збираюсь, просто вам описав випадок який недавно трапився і мене це дуже обурило, дії самооборони і правого сектору я підтримую, але в тому що має бути порядок !

Ніяких неправомірних дій не розібравшись не повинно бути !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То як анекдот якісь: "В темну пору, в лісі "Правий сектор" так мене злякав, що аж пилка з рук випала"

Пам"ятаю, колись казали, та треба з тими хто обкрадає країну розбиратися і то жостко.Як ПС чи СО почали розбиратися, то не всім жостко і подобається. Я особисто в ночі по лісам не катаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто в ночі по лісам не катаюся.
Ну от до чого та мова? Якщо тобі вночі треба приїхати з Цуманя до Журавищ то кудою ти пропонуєш їхати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИ особисто знаєш людей які, ПЛАТИЛИ ПС чи Самообороні

Нє, я нє. Але я знаю людей, які знають тих людей, які платили.

Коротше кажучи, все це мутно і не зрозуміло. І як на мою думку - не правильно.

або вибачаєшся перед Самообороною, або надаєш докази від людей, які знають людей. Це мій власний ультиматум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто в ночі по лісам не катаюся.
Ну от до чого та мова? Якщо тобі вночі треба приїхати з Цуманя до Журавищ то кудою ти пропонуєш їхати?

А що вже зробили дорогу із Сильного на Карпилівку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто в ночі по лісам не катаюся.
Ну от до чого та мова? Якщо тобі вночі треба приїхати з Цуманя до Журавищ то кудою ти пропонуєш їхати?

Лісом.

Ангресіруйте так, я написав про те, що десь в хащі заїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А автора зупинили зажали не в хащах, а на трасі.

Траси Журавичі-Сильне-Карпилівка-Цумань не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, я трішки не вірно його зрозумів. Тим не менш, зупинили його в лісі на якій основі по серед ночі, в масках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, я трішки не вірно його зрозумів. Тим не менш, зупинили його в лісі на якій основі по серед ночі, в масках?

Кого серед ночі в масках зупинили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або вибачаєшся перед Самообороною, або надаєш докази від людей, які знають людей.

Звісно, якщо самооборона така чесна , то вибачуся. Хоча, я вважаю, я особливо нікого не образив. Прийміть мої вибачення.

Щодо "людей які знають", то нічого не береться з нічого. Згадайте "бурштиновий" скандал, де задіяний був правий сектор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, я трішки не вірно його зрозумів. Тим не менш, зупинили його в лісі на якій основі по серед ночі, в масках?

Кого серед ночі в масках зупинили?

Льва Троцького!

Про автора мова йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...