Перейти до змісту

"Безпредел" правого сектору чи часооборони ?


huntsman

Рекомендовані повідомлення

І звідки я знаю що це правий сектор ? Можливо банда якась з "донецька" приїхала ?!

А чому в темі Ви написали правий сектор чи самооборона,якщо не знаєте хто це був?Може це екологи,чи "партія зелених" або єгеря?

тому що такі рейди проводить правий сектор, от не знаю чи з самообороною ? Екологи і єгеря їздять в формі, мають документи і представляються ... і без масок !

То ви визначіться, це однозначно або ПС або Самооборона, чи це могла бути і "якась банда з донецька"? Бо самі ставите риторичне питання а потім спригуєте на екологів з єгерями які їздять з доками і без масок. У вас що, задача зробити вброс, чи ви хочете розібратись?

Яку статтю якого кодексу на вашу думку вони порушили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Красти будуть до поки не буде відповідальності. А так як в міліції те саме і в інших структурах. То нічого не зміниться. Ну і головне самі люди потурають цьому в селах. Але найголовніша наша біда ми не думаємо про ”Завтра”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо Колісник все таки купив "правий сектор" ?

Мисливські угіддя в Ківерцівському р-ні (від Звірова до Клубочина, Сильного, Карпилівки) - "Майдан Мисливький" є приватним мисливським господарствомодним одним із власників є колісник.

Чому ПС так почав проводити рейди в Колісникових угіддях ?! Це не державні угіддя !?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правий сектор - це громада ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Їх громада вибрала, дала права так діяти ? Самі себе вибрали і безпредельнічають !

Близько року тому,група людей "бєспрєдєльнічала" в центрі Києва,розбирали бруківку,перекрили дороги,спорудили барикади,стільки незручностей людям влаштовували,палили токсичні шини,жбурляли коктейлі молотова.Вони представляли громаду,хоча громада їх не вибирала,права так діяти не давала.Вони самі собі так вирішили,бо офіційні особи,з документами і без масок обкрадали державу до нитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І звідки я знаю що це правий сектор ? Можливо банда якась з "донецька" приїхала ?!

А чому в темі Ви написали правий сектор чи самооборона,якщо не знаєте хто це був?Може це екологи,чи "партія зелених" або єгеря?

тому що такі рейди проводить правий сектор, от не знаю чи з самообороною ? Екологи і єгеря їздять в формі, мають документи і представляються ... і без масок !

То ви визначіться, це однозначно або ПС або Самооборона, чи це могла бути і "якась банда з донецька"? Бо самі ставите риторичне питання а потім спригуєте на екологів з єгерями які їздять з доками і без масок. У вас що, задача зробити вброс, чи ви хочете розібратись?

Яку статтю якого кодексу на вашу думку вони порушили?

Однозначно правий сектор, порушили мої права і мого товариша коли на квадроциклах його затримали !

Правий сектор - це громада ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Їх громада вибрала, дала права так діяти ? Самі себе вибрали і безпредельнічають !

Близько року тому,група людей "бєспрєдєльнічала" в центрі Києва,розбирали бруківку,перекрили дороги,спорудили барикади,стільки незручностей людям влаштовували,палили токсичні шини,жбурляли коктейлі молотова.Вони представляли громаду,хоча громада їх не вибирала,права так діяти не давала.Вони самі собі так вирішили,бо офіційні особи,з документами і без масок обкрадали державу до нитки.

Не потрібно приписувати революцію гідності правому сектору. На виборах Ярош скільки набрав голосів, якщо ви такі славетні ?

Тема створена для доведення до відома людей інформації про неправомірні дії правого сектора, якщо хтось і ще з таким стикнеться дзвоніть в міліцію, нехай розбераються.

А як би я не зупинився і поїхав, що стріляли б ? Чи влаштували б ДТП, щоб зупинити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше. Якщо впевненні,що це справи правого сектора,то приберіть з теми самооборону.

По-друге,багато хто знає,що майже всі волинські ліси роздєрібанили можновладці.Практично всі вони у них в оренді.Колісник,Столяр,Романюк,Башкалєнко і т.д.Вони забрали самі гарні ліси. Всі вони мають власних охоронців,які моторизовані і можуть навіть бути озброєними.Не знаю,як зараз,а в часи овоща,вони могли навіть перестріти в лісі і дати люлєй за те,що ти заліз на приватну територію.Якщо ТС пише,що ці ліси належать Коліснику,то цілком допускаю,що його друга спиняли охоронці Колісника.Хоча й версію ТС не відкидаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно правий сектор, порушили мої права і мого товариша коли на квадроциклах його затримали !

Однозначно? Вони представились чи ні?

"Незаконне затримання" чи "незаконно зупинили"? Бо якби незаконно затримали б, то витягли б з машини і пересадили б до себе в багажник а далі в якийсь сарай. А "незаконно зупиняють" кожен день купу людей, наприклад ДАЙ щоб подоїти, але нічого не чути про стоси заяв від постраждалих про незаконну зупинку.

Ви трошки уважніше обирайте висловлювання, бо такими неточностями і перекручуваннями нагадуєте Кісєльов-ТВ, що не спонукає довіряти вашим словам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо правому сектору, чи самообороні цікаві схеми розкрадання лісу готовий розказати, що знаю про це. Мав колись бізнез дотичний із лісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно правий сектор, порушили мої права і мого товариша коли на квадроциклах його затримали !

Однозначно? Вони представились чи ні?

"Незаконне затримання" чи "незаконно зупинили"? Бо якби незаконно затримали б, то витягли б з машини і пересадили б до себе в багажник а далі в якийсь сарай. А "незаконно зупиняють" кожен день купу людей, наприклад ДАЙ щоб подоїти, але нічого не чути про стоси заяв від постраждалих про незаконну зупинку.

Ви трошки уважніше обирайте висловлювання, бо такими неточностями і перекручуваннями нагадуєте Кісєльов-ТВ, що не спонукає довіряти вашим словам.

Точно правий сектор, 6 авто стояло біля лісництва в Сильному, коли я проїзджав, там і стояв цей Фіат. В лісництві сказали що був рейд правого сектору.

Затримвати ДАІ має право, правий сектор ні ! Зупинка ДАІ - це теж є затримання, на мові юристів, на мові водіїв - зупинив.

Зупиняти можна включивши аварійку і махнути рукою, а не їхати позаду і сигналити, потім підрізати !

За часів революції громада (правий сектор, самооборона, і т.д. хрен поймеш в масках) їздили з ДАЇвцями, хто їм зараз заважає це робити ? Нехай в рейд берутть працівників міліції, щоб хоч якось узаконнити свої дії !

Я категорично проти таких НЕправомірних дій, на наступний раз озброюсь відеореєстратором і зразу в міліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив по Луцьку ганяэ джип розмальований під камуфляж. Завжди підрізаэ і валить на червоне і починаэ сигналити ( сигнал як у міліції) Того виродна потрібно зловити і розповісти,що так не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав назву топіка, думав буде сєкс, кравіщя, наркотікі..

а тут якась фігня - невідомо хто невідомого кого десь в якомусь в лісі підрізав

а душа хоче драми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно правий сектор, 6 авто стояло біля лісництва в Сильному, коли я проїзджав, там і стояв цей Фіат. В лісництві сказали що був рейд правого сектору.

Все так розмито. Номера не запам'ятав. В лісництві сказали.

Затримвати ДАІ має право, правий сектор ні ! Зупинка ДАІ - це теж є затримання, на мові юристів, на мові водіїв - зупинив.

Хто сказав, що ДАЙ має право затримувати? Ось так взяти і затримати, безпідставно?

За часів революції громада (правий сектор, самооборона, і т.д. хрен поймеш в масках) їздили з ДАЇвцями, хто їм зараз заважає це робити ? Нехай в рейд берутть працівників міліції, щоб хоч якось узаконнити свої дії !

Я категорично проти таких НЕправомірних дій, на наступний раз озброюсь відеореєстратором і зразу в міліцію.

За часів Революції з ДАЙ їздили представники Автомайдану. Їздили тому, що ДАЙ самі боялися патрулювати вулиці. Мало того, в той період вони були такі білі та пухнасті. Чемні. Зараз їм це економічно невигідно, оскільки Автомайдан не давав їм заробляти капусту. Переконайте в зворотньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю,що в даному топіку вже достатньо матеріалу на статтю в гавноволиньньюз.Якраз бєзпрєдєли ПС та самооборони,то їх профіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хай тут полежить, http://board.lutsk.u...vu-stoljarnu/ хто його зна, що воно таке й звідки

Чесно,першим же дописом в темі хотів написати-"На злодієві й шапка горить".))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне ж обісрати ПС і чамооборону, а те,що вламали п*зди за браконь'єрство - то фігня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ТС, дивна виходить у Вас історія. В лісництві казали, що то був рейд ПС, то не важко було взнати яка саме група ПС чергувала в цей день, і висунути претензії до керівництва ПС( штаб існує фізично, вони не в підпіллі). Не вдовольняє такий варіант - заява до міліції. Але тут враховуючи Ваше колишнє оголошення Тиць, виникає питання - а не через ліс ця вся "дискотека"?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька ремарка: згідно Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону " - члени громадського формування з охорони громадського порядку(яким де юре є "Самооборона Волині", за ПС не скажу - не знаю) мають право вимагати у громадян документи для перевірки, а у випадку підозри у вчиненні адміністративного або кримінального порушення - супроводжувати осіб, що підозрюються до місцевих правоохоронних органів або до штабу організації. А у випадку непокори навіть застосовувати спецзасоби (балончики).

З іншого боку - всі групи швидкого реагування Самооборони Волині - достатньо ввічливі та врівноважені люди, що пройшли навчання і вивчили всі інструкції, свої обов'язки та права.

Так що підтримую думку, що топікстартера спиняли не Самооборона і не ПС(і я не чув, щоб у них були квадроцикли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі вважаю, що ТС зловили на гарячому,але ж він не буде оприлюднювати свою діяльність,тому і не все розповів, а на слідуючий день його "напарника" прижали. якби це і справді було,як все оголосив ТС, то неназбиралося навіть і б 1сторінки, але ж душа почка болить,вот і ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працюю у транспортній компанії, дуже часто почали дзвонити і терміново просити автомобілі із Ковеля до Польщі -район Любліна, дуб кругляк, 3-5-7 фур в день, готові платити готівкою і за ціною,як до Варшави.

або хочуть вивезти все,що є намісці і поки є час, або я хз...

чому офіційно не заборонити продаж лісу через місцеве самоврядування на Польщу і Білорусію у Волинській області? чому потрібно шастати по лісах і шукати якихось маріонетків,а не напряму?

сенс у цьому всьому?

убий контрабандиста - врятуєш дерево, убий депутата,який торгує - врятуєш увесь ліс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

huntsman в тебе самого рильце в пушку виходить,мабуть прибутки твої падають в звязку зі втечею Колісника!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправлю, Колісник нікуди не втік, схеми його працюють і приносять регулярно дохід. Його люди контролюють.

У ПС не було джипа пофарбованого під камуфляж, тому не могли підрізати, немає квадроциклів та білого авто.

Їхати через Сильно на Карпилівку, а перед цим заїжджати у лісництво, яке на початку села, це зовсім не вигідно.

Хоча видно, що знаєте головного лісничого чи лісників, видно маєте з ними справи. Знаєте хто і новий єгер в селі, знаєте і нові схеми закупки лісу, бо вирізається Цуманський заповідник.

А дії справді грубі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж, я фактів не бачу. Лише припущення. :_06:

Ти віриш у те, що це будуть чесні пояснення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то це "вброс". Чому? Аргументую.

Доказів, хто це саме був, чи СО чи ПС, в ТС - відсутні. Це його припущення. На припущеннях звинувачення не пред'явиш.

Нікнейм. Мене він одразу зацікавив. Грубий переклад з англійської - "мисливець" чи "єгер". Наштовхує на певні роздуми. )))

MANJAK11, правильно (і фактично випередив мене) вказав на пости ТС тут. Так само, наштовхує на підозри, що ТС просто "перебили" "бізнес".

ТС каже, що його затримали. Неправильно. Спираючись на слова ТС його затримали, але згідно кримінального та/або адміністративного законодавства: "захід кримінально-процесуального примусу, який полягає в короткочасному затриманні без санкції прокурора особи, підозрюваної у скоєнні злочину, за який може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі, з метою з'ясування причетності затриманого до злочину і вирішення питання про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.". А зі слів ТС ніхто такого і приблизно не робив. Можливо порушили ПДР, але не затримували. Не треба плутати.

Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...