Перейти до змісту

"Безпредел" правого сектору чи часооборони ?


huntsman

Рекомендовані повідомлення

Добре, я трішки не вірно його зрозумів. Тим не менш, зупинили його в лісі на якій основі по серед ночі, в масках?

Кого серед ночі в масках зупинили?

Льва Троцького!

Про автора мова йде.

Власне то було не "дурновате питання" як можливо Вам здалося, а радше тест на уважність. Автора ніхто в масці не зупиняв. А от у Ваших повідомленнях вже другий раз проскакує "я трішки не вірно його зрозумів". Ви спочатку вчитайтесь в тему а потім пости набивайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
Мене дуже обурило коли я по справах 15.01 біля 12 години ночі їхав до Рівного з Сильного Ківерцівського р-ну і в лісі між Сильним і Карпилівкою мене наздогнало "біле Добло" почало сигналити, подумав поспішає, дав дорого, він порівнявся і знову почав сигналити, щоб я зупинився, я не зупинявся тоді він обігнав мене і підрізав ! Я був змушений зупинитись, підійшовши не представившись лиса морда в камуфляжі сказала що в рейді і спитала мол як проїхати на Ківерці !? Бред повний !

17.01 біля 20.00 год. мого товариша який їхав автомобілем з Журавич до Клубочина по дорозі (теж Ківерцівський р-н) в темну пору доби в лісі наздогнало 5 квадроциклів, всі в масках, підрізали, зупинили почали наїзджати чи не браконьєр він, потім розвернулись і поїхали на Журавичі !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17.01 біля 20.00 год. мого товариша який їхав автомобілем з Журавич до Клубочина по дорозі (теж Ківерцівський р-н) в темну пору доби в лісі наздогнало 5 квадроциклів, всі в масках, підрізали, зупинили почали наїзджати чи не браконьєр він, потім розвернулись і поїхали на Журавичі !

Мене дуже обурило коли я по справах 15.01 біля 12 години ночі їхав до Рівного з Сильного Ківерцівського р-ну і в лісі між Сильним і Карпилівкою мене наздогнало "біле Добло" почало сигналити, подумав поспішає, дав дорого, він порівнявся і знову почав сигналити, щоб я зупинився, я не зупинявся тоді він обігнав мене і підрізав ! Я був змушений зупинитись, підійшовши не представившись лиса морда в камуфляжі сказала що в рейді і спитала мол як проїхати на Ківерці !? Бред повний !

якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оке, святі гуляють в масках по серед ночі і нічиїх законів не порушують, а шо автор шо його друг самі винні що заважають камуфляжникам по лісу гуляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все, пішов гівнорозгін по новинах. Я ж казав - "вброс". Ага, СО чи ПС - погані, а поборники зі злочинністю - МВС, просто красави. А лісгоспи, Волиньліс - то взагалі, поліський Грінпіс.

І взагалі, в мене таке відчуття, що ноги ростуть від Колісника. Як "грамотно" був зроблений "вброс" - 99% гівна на СО/ПС, трохи, 1%, на Колісника. Це нагадує крики деяких "адептів миру": "при ВФЯ такого не було, нах був той Майдан, але було б спокійніше, війни не було б" і т.д. і.т.п. Технологія та сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо "людей які знають", то нічого не береться з нічого. Згадайте "бурштиновий" скандал, де задіяний був правий сектор.

і що? Там все ясно , як день! Самооборона проводила планові "рейди" з квітня, разом з МВС. А тут ПС вирішив "отлічітца", виїхав один раз і.... попав на черговий виїзд Самооборони. І почалось - стрілянина, доганялки, разборки і т.п. Шо непонятно? Непонятно - хто , кому , коли гроші давав! Не знаю, як у ПС, а на Самообороні самий козирний анекдот:

- "Грім" (начштаба СО), треба знайти гроші на бронежилети, шо будем робить?

- Зачекайте, от зараз бурштинщики вчергове 50 тисяч баксів хабаря дадуть... (ну всі ж знають, що СО контролює бурштин на Волині? )...і будуть гроші.

(регіт у залі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Беспредельщікі" з ВН знову гнівлять Чака http://goo.gl/IFAKcC :)

Вангую http://board.lutsk.ua/topic/171306-bezpredel-pravogo-sektoru-chi-chasooboroni/page__st__30#entry1053224209 недорого)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав початок і відразу перейшов на останню сторінку - явний вброс не вартий виїденного яйця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ті лісництва - то окрема мафія. Як фармацевтика - окрема, алкоголь - окрема, і т.д. Тут теж давно потрібно вогнем і мечем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...