Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

На Гпз минут 20 назад напритив вопака-добродия, шестерка сбила девочку лет 5, вроде как с девочкой все нормально, но возможно єто шок

На Гпз минут 20 назад напритив вопака-добродия, шестерка сбила девочку лет 5, вроде как с девочкой все нормально, но возможно єто шок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

оп, і я сьогодні попав трошки.

https://youtu.be/59KVOZff-8k

Сонце засліпило? Чи просто на "проскочу" вирішив?

Реєстратор правого поворота включив, а потім різко передумав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстратор правого поворота включив, а потім різко передумав...

мені теж здалось, що він збирався повертати... знизив швидкість, взяв правіше... це й ввело в оману того... А якщо ще й поворотником "пошуткував", то взагалі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця збирався не збирався повертати у ТС головна. Я сам особисто Ніколи не виїжджаю на головну поки авто не поверне. Були схожі моменти в у мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж здалось, що він збирався повертати... знизив швидкість, взяв правіше... це й ввело в оману того... А якщо ще й поворотником "пошуткував", то взагалі...

там чітко чути слова "Я виключив поворот"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояв сьогодні (в 11 годині і далі) на Потебні сірий універсал з розваленою мордою і наліпкою на лобовому склі "Автомайдан", ззаду висів обривок буксировочного троса, замість заднього скла порвана плівка, здається, вже не перший день. В людей вивалено десь зо дві секції забору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав Ihp прямо, з високою швидкістю, на поворот імхо - ніяких натяків. Червоний Опель - то камікадзе якись, хоча... на дорозі буває всяке... можна 20 років без аварій проїздити, потім знайти на свою голову якогось "сліпого". Добре, хоч реєстратор є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав Ihp прямо, з високою швидкістю, на поворот імхо - ніяких натяків. Червоний Опель - то камікадзе якись, хоча... на дорозі буває всяке... можна 20 років без аварій проїздити, потім знайти на свою голову якогось "сліпого". Добре, хоч реєстратор є :)

на відео чітко чути слова "Я виключив поворот! Сказав, що нє! Ну, б№я, що ж ти робиш?!".

Тому стає ясно, что пан Ihp все-таки включав на якусь мить повортник на право, ще й дещо знизив швидкість і взяв правіше, чим остаточно ввів в оману водія Опеля.

Але, все-таки, більше вини водія Опеля так як він був на дркгорядній. Проте реєстратор теж "молодець". Не можна просто так взяти і все переіначити на дорозі в останній момент, надумав повертати - значить роби до кінця маневр.

Ну, буде наука обом на майбутнє, благо, дтп несерйозна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна просто так взяти і все переіначити на дорозі в останній момент,

а якщо він просто обїзджав люк і включив поворот бо смугу змінював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна просто так взяти і все переіначити на дорозі в останній момент,

а якщо він просто обїзджав люк і включив поворот бо смугу змінював?

Там одна смуга.

У всякому випадку розмітка не вказує на дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав схожу ситуацію в м.Рівному,правда в'їхав в крило та двері.Ввели в оману,є реєстратор,але знімає в перід,нічого не докажеш.Добре що страховка все покрила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояв сьогодні (в 11 годині і далі) на Потебні сірий універсал з розваленою мордою і наліпкою на лобовому склі "Автомайдан", ззаду висів обривок буксировочного троса, замість заднього скла порвана плівка, здається, вже не перший день. В людей вивалено десь зо дві секції забору.

уже прибрали його, хоча ще зранку був. а вїхав він в забор позавчора. після 19 я їхав додому, то його там пробували вручну достати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оп, і я сьогодні попав трошки.

https://youtu.be/59KVOZff-8k

Як вирішили питання??

Швидко, спокійно, без емоцій (перших 2хв не рахується), заповнили європротокол та почекали представника страховки, фото на пам'ять і в страхову, там заява, пояснення, ксерокси і все. ДАІ не викликали, смислу нема, двоє адекватних людей адекватно оцінивши ситуацію прийняли рішення і вирішили ситуацію.

Так, поворотник я увімкнув та відразу вимкнув (десь за 20м від повороту), водій дивився на мене, я на нього, я йому жестами рук показав що не збираюсь повертати та хитав головою. За мною впритик їхало ще кілька автівок, могла б бути бутерродна ДТПшичка, благо швидкість невелика була. Швидкість я не знижував (перед поворотом та й взагалі), вельнув кермом оминавши люк (на відео видно, він правіше трошка до бордюри, от я його й взяв між колеса, а далі тиц). Розумію, не всі можуть зрозуміти жестикуляцію чи інші знаки, але є ПДР, де все розписано. Такоє, з кожним ''завтик'' може статись. Просто потрібно оперативно знаходити вихід із ситуації, що склалась, а не ''слинити''.

Результати ДТП:

У мене бампер, решітка радіатора, номерний знак, значок.

У опеля бампер, крило, двері, фара, поворотнік, легкоспплавний диск, ще шото по мелочі...

Страховка моя ТАС, страховик водія Юніка (вродь жива, виплати роблять), сказали до 1міс буде виплата, до 1нед. проведеться оцінка пошкоджень.

Зараз займусь пошуком деталей до форда (конект 07р.в.),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко, спокійно, без емоцій (перших 2хв не рахується), заповнили європротокол та почекали представника страховки, фото на пам'ять і в страхову, там заява, пояснення, ксерокси і все. ДАІ не викликали, смислу нема, двоє адекватних людей адекватно оцінивши ситуацію прийняли рішення і вирішили ситуацію.

Так, поворотник я увімкнув та відразу вимкнув (десь за 20м від повороту), водій дивився на мене, я на нього, я йому жестами рук показав що не збираюсь повертати та хитав головою. За мною впритик їхало ще кілька автівок, могла б бути бутерродна ДТПшичка, благо швидкість невелика була. Розумію, не всі можуть зрозуміти жестикуляцію чи інші знаки, але є ПДР, де все розписано. Такоє, з кожним ''завтик'' може статись. Просто потрібно оперативно знаходити вихід із ситуації, що склалась, а не ''слинити''.

Результати ДТП:

У мене бампер, решітка радіатора, номерний знак, значок.

У опеля бампер, крило, двері, фара, поворотнік, легкоспплавний диск, ще шото по мелочі...

Страховка моя ТАС, страховик водія Юніка (вродь жива, виплати роблять), сказали до 1міс буде виплата, до 1нед. проведеться оцінка пошкоджень.

Зараз займусь пошуком деталей до форда (конект 07р.в.),

Опель визнав себе винуватцем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко, спокійно, без емоцій (перших 2хв не рахується), заповнили європротокол та почекали представника страховки, фото на пам'ять і в страхову, там заява, пояснення, ксерокси і все. ДАІ не викликали, смислу нема, двоє адекватних людей адекватно оцінивши ситуацію прийняли рішення і вирішили ситуацію.

Так, поворотник я увімкнув та відразу вимкнув (десь за 20м від повороту), водій дивився на мене, я на нього, я йому жестами рук показав що не збираюсь повертати та хитав головою. За мною впритик їхало ще кілька автівок, могла б бути бутерродна ДТПшичка, благо швидкість невелика була. Розумію, не всі можуть зрозуміти жестикуляцію чи інші знаки, але є ПДР, де все розписано. Такоє, з кожним ''завтик'' може статись. Просто потрібно оперативно знаходити вихід із ситуації, що склалась, а не ''слинити''.

Результати ДТП:

У мене бампер, решітка радіатора, номерний знак, значок.

У опеля бампер, крило, двері, фара, поворотнік, легкоспплавний диск, ще шото по мелочі...

Страховка моя ТАС, страховик водія Юніка (вродь жива, виплати роблять), сказали до 1міс буде виплата, до 1нед. проведеться оцінка пошкоджень.

Зараз займусь пошуком деталей до форда (конект 07р.в.),

Опель визнав себе винуватцем?

Yes офкорс. А що, виникають сумніви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yes офкорс. А що, виникають сумніви?

Тобто він від страхової нічого не отримає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yes офкорс. А що, виникають сумніви?

Тобто він від страхової нічого не отримає?

На то вона й цивілка, а не каско. Якщо спірне питання то ситуація вирішується в суді і по рішенню останнього страховщик винуватця відшкодовує збитки потерпілому. В даному випадку все зрозуміло та вирішено.

Якщо так станеться що страховка відшкодує значно більше потрібного - допоможу відремонтувати винуватця, от чесно, як то кажуть, на чужому горі та грошах свого щастя не збудуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yes офкорс. А що, виникають сумніви?

Тобто він від страхової нічого не отримає?

На то вона й цивілка, а не каско. Якщо спірне питання то ситуація вирішується в суді і по рішенню останнього страховщик винуватця відшкодовує збитки потерпілому. В даному випадку все зрозуміло та вирішено.

Якщо так станеться що страховка відшкодує значно більше потрібного - допоможу відремонтувати винуватця, от чесно, як то кажуть, на чужому горі та грошах свого щастя не збудуєш.

Ну-ну, аби ще не докладав за свою. Якщо нормально робити, а не так як твій брат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО. ТС вмикнув правий поворотнік,чого вистачило водію Опеля більше не дивитися в його сторону. А те що показував,не показував,типу повертати не буду (чесно,навіть неуявляю як цей "знак-жестикуляція" виглядає),водію Опеля вистачило.Він вирішив проскочити (в Час-пік виїзд непотрібний,важкий.Згода?Трохи рятує перехід,біля Педучилища).Тому,будучи впевненим,що ТС повертає,дивився на перешкоду зправа.(на відео видно куди дивиться).А тут перешкода зліва...

В любому випадку,винен водій Опеля.

ЗЮ Теж мав схожу історію. На кільці біля Фуршета їхав за В3 Пассатом.Побачив,що пролітає перед тролейбусом,тим паче не гальмував.Я вже на нього і увагу не звертаю. Автоматично голову на ліво,де тролейбус.А водій Пассата вирішив пропустити,джентельмен мля. І догнав його в форкоп.Розійшлися полюбовно.

ЗЗЮ. А водій срібної,зустрічної Бехи,ще той поц.

ЗЗЗЮ. Вова,що за реєстратор? Дай посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 15 назад, пр. Волі. Фура стояла ще з вечора, а водій джипа її не помітив, бо навіть не встиг загальмувати (я якраз стояв на балконі). Від удару вантажівку просунуло пару метрів. Гуркіт від ДТП, мабуть було чути у центрі. За якість фото вибачаюсь (знімав на телефон).

post-20055-0-56396900-1429989894_thumb.j

post-20055-0-43203700-1429989997_thumb.j

post-20055-0-88153000-1429990013_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, на пасажирському місці нікого не було...

п.с. дуже нагадує ще одне ДТП..За участю Тойота Секвойя та ГАЗона...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь, пасажирське місце поруч з водієм було вільне

P.S. Співпали сподівання і надії з fedot'ом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...