Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

на Теремнівській біля ресторану "каштан" не розминулись ваз 2109 та гольф 2. о 17:10 вже працювали даівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора червоне Авео таксі збило людину навпроти офісу СК ТАС

А номера таксі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я смутно бачу колір, але якщо я не поимляюся то зелений, ткий як мій 124 на аві?

Можливо є ще фото W140го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Обновили" дорогу....Там так много людей щас ходит и велосипедистов ездит, хорошо что никого не сбил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора червоне Авео таксі збило людину навпроти офісу СК ТАС

А номера таксі?

Не глянув таксі стояло на аварійці, 7-10 людей стояло біля пішохідного переходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пів року живу у Німеччині, і дивуюсь культурі водіння німців. Хоч один би правила порушив. Вночі знак в населеному пункті стоїть 30км, він і буде їхати 30, не більше. Інколи аж бісить.... Але це правильно. Та \ такі як я, і тут порушують, но їх в загальні масі одиниці. Тому в німців значно менше ДПТ, принаймі з важкими наслідками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пів року живу у Німеччині, і дивуюсь культурі водіння німців. Хоч один би правила порушив. Вночі знак в населеному пункті стоїть 30км, він і буде їхати 30, не більше. Інколи аж бісить.... Але це правильно. Та \ такі як я, і тут порушують, но їх в загальні масі одиниці. Тому в німців значно менше ДПТ, принаймі з важкими наслідками...

Я всім рекомендую дивитись підбірки ДТП на ютубі, повчально. Так ось, більша половина ДТП по причині перевищення швидкості та/або неуважності. Особливо коли при повороті на ліво не пропускають зустрічну, напевно думають, що встигнуть, а тут він летить. Так само і на мокрій/слизькій дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пів року живу у Німеччині, і дивуюсь культурі водіння німців. Хоч один би правила порушив. Вночі знак в населеному пункті стоїть 30км, він і буде їхати 30, не більше. Інколи аж бісить.... Але це правильно. Та \ такі як я, і тут порушують, но їх в загальні масі одиниці. Тому в німців значно менше ДПТ, принаймі з важкими наслідками...

Я всім рекомендую дивитись підбірки ДТП на ютубі, повчально. Так ось, більша половина ДТП по причині перевищення швидкості та/або неуважності. Особливо коли при повороті на ліво не пропускають зустрічну, напевно думають, що встигнуть, а тут він летить. Так само і на мокрій/слизькій дорозі.

Вже давно дивлюся! Просто вбиваю в ютубі "аварии" і дивлюся!!! Дуже повчально! Більшість дтп з відеорегістраторів зроблені у Росії!!! Таке враження шо "їм насрать один на одного". Ніхто нікого не пропускає, не дивиться по стронам! Їздять на своїй "волне"!!! Дуже багато винуватцями дтп є джипи! Їм напевне закони взагалі неписані! Із за них дибілів гинуть не винні люди! Ше дивують перехожі! Не ті шо поза зеброю переходять (про них взагалі нема шо говрити - ідіоти ідіотами), а ті шо переходять саме на зебрі! Я розумію шо водій має зупинитись і пропустити! Але ж і пішохід має бути уважним! А їм пофіг! Вони не признають дибіла за рульом який летить і не бачить перешкод, вони не признають червоне світло, і взагалі можна багато писати про це.... Тому прошу усіх - "Будьте обрежні і уважні! Давайте поважати один одного"! Дякую за увагу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість дтп по причині дурості, самовпевненості та легковажності.

оффтоп, звичайно, але раз пішла така мова, то рекомендую прочитати і переглянути "За сім секунд до аварії"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rusdtp.ru/

регулярний свіжак, переважно з раісі, переглядайте періодично, аналізуйте, вчіться на чужих помилках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, прочитав і глянув. Це не аналіз причин аварійності, це вузенька вибірка, направлена конкретно на діток з цяцьками за кермом. І причини тих вибраних ДТП підпадають в моє "дурість, легковажність та самовпевненість"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора Шановні! завжди перечитую всю інфу тут про дтп, але ніколи не думала що буду сама щось писати. Можливо я не по адресу. Але сьогодні зі мною відбулася не приємна ситуацію- шукаю допомоги у вигляді камери реєстрації. Поставила машину під Мандарин школою(школа вивчення іноземних мов) бокова сторона Єврошопа та фокстрота(проспект Волі), недоїжджаючи до друкарні. Вийшла на англійську як завжди в 18.00 прийшла до машини в 19.00. Година відбувається заняття. За цей час хтось пописав мій капот крейдою. крейда стерлась сліди залишились. реєстратора не маю. є 2 камери на цьому будинку і парадокс що всі машини в ряду які стояли по обидві сторони від мене попадають в зону камер, а моя не попадає. І хтось це знав тому і вибрав її. Я жінка і за мене ніхто не заступиться, я прошу допомоги щоб зупинити в луцьку таке беззаконня.Хто проїжджав чи стояв поруч мене з 6тої вечора рівно по 7му вечора прошу відгукніться! не будьте байдужі бо ці малі кулігани завтра помалюють ваш капот і це буде з кожним наступним поки їх не знайти! Щиро вдячна буду кожній інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 5ї години на пішоходному переході біля Там-таму жигуль догнав Тойоту королла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 5ї години на пішоходному переході біля Там-таму жигуль догнав Тойоту королла.

якраз я ззаді їхав. дощик тільки підмочив асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть вчора десь на Грушевського три п"яні тьотки на Гольфі влетіли в дев"ятку. Деталей ніхто не знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пів року живу у Німеччині, і дивуюсь культурі водіння німців. Хоч один би правила порушив. Вночі знак в населеному пункті стоїть 30км, він і буде їхати 30, не більше. Інколи аж бісить.... Але це правильно. Та \ такі як я, і тут порушують, но їх в загальні масі одиниці. Тому в німців значно менше ДПТ, принаймі з важкими наслідками...

В БІлорусії аналогічно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подробиць не знаю, але навіть на моїх неякісних фото, зроблених з балкона телефоном, видно тормозний шлях від колес аж із зустрічної смуги

post-9656-0-49118300-1429208586_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обідня пора, в пригоді беруть участь два представника азіатського автопрому, китаєць отримав погнуті праві задні двері двері та дірки в бампері, кореєць порихтував передка

IMG_20150418_133852_308.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обідня пора, в пригоді беруть участь два представника азіатського автопрому

Ламаю собі голову, де цей міст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...