Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дтп на Володимирській біля Луцьк кондитера. Сорі за фігові фото. Фоткав за кермом і телефон фокусувався на лобовом склі.

в дтп потрапило 3 машини Віваро жига 4рка і жига дєсятка. У всіх биті передки зі сторони водія. як вони так я навіть не уявляю

Двоє не розминулися. а третій на ходу фоткав телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша, ти або дурачка клеїш, або тобі гроші платять за пости.

Якщо українець зіб"є поляка - Польща буде звинувачувати Україну? От і тут тобі кажуть , повторюсь ще раз: чувак їхав на своєму авто, на Самообороні його не бачили з півроку, наклейка на машині тому, що вона належить його батькові- дяді Вові, якого дуже поважають на Самообороні і не тільки. І тим більше Самооборона не буде його кришувати чи відмазувати. Що тобі не ясно, Міша?

Міша може і кле\ть дурачка за гроші, але.... Два питання-роздуми!!!!

1. Дозволив би він собі таке як би машина була інша, а не машина батька-дядя Вови??? Може він, знаючи що це саме та машина батька-дядя Вови, і вирішив "що ві кручє всєх".... риторичне питання... (думаю відповідь однозначна в кожного)

2. (Саме важливе!!!!!!!!) Як машина батька-дядя Вови оказалась в руках ублюдка???? Куди дивився, де був і що робив в цей час і раніше як виховував ублюдка батька-дядя Вова. Невже батько-дядя Вова не знав, що володіння такою машиною, це більша відповідальність чим в іншого власника транспортного засобу????

І для P.S.... - особисто не знаю батька-дядю Вова - але мій батько (хоч мені далеко за 16...) чомусь рахує, що він відповідає досі за мене... Можливо мій батько не правий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша, ти або дурачка клеїш, або тобі гроші платять за пости.

Якщо українець зіб"є поляка - Польща буде звинувачувати Україну? От і тут тобі кажуть , повторюсь ще раз: чувак їхав на своєму авто, на Самообороні його не бачили з півроку, наклейка на машині тому, що вона належить його батькові- дяді Вові, якого дуже поважають на Самообороні і не тільки. І тим більше Самооборона не буде його кришувати чи відмазувати. Що тобі не ясно, Міша?

Міша може і кле\ть дурачка за гроші, але.... Два питання-роздуми!!!!

1. Дозволив би він собі таке як би машина була інша, а не машина батька-дядя Вови??? Може він, знаючи що це саме та машина батька-дядя Вови, і вирішив "що ві кручє всєх".... риторичне питання... (думаю відповідь однозначна в кожного)

2. (Саме важливе!!!!!!!!) Як машина батька-дядя Вови оказалась в руках ублюдка???? Куди дивився, де був і що робив в цей час і раніше як виховував ублюдка батька-дядя Вова. Невже батько-дядя Вова не знав, що володіння такою машиною, це більша відповідальність чим в іншого власника транспортного засобу????

І для P.S.... - особисто не знаю батька-дядю Вова - але мій батько (хоч мені далеко за 16...) чомусь рахує, що він відповідає досі за мене... Можливо мій батько не правий....

Теж не знаю дядю Вову, але вище писали що зараз він дуже хворий. В мене інше питання: чи набула б такого розголосу ця подія, якби не чарівні слова Самооборона і Правий сектор? Чи життя пересічного громадянина має меншу вартість? І якби збив хлопець що не мав відношення до Самооборони то йому варто було б це вибачити?

Відповідати за злочин має особисто правопорушник. Щодо того що від хлопця "тільки позитивні враження" - навіть сама хороша людина може оступитись, від цього вона не перестане бути хорошою, але це не дає їй права уникнути відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що сталось на пр.Соборності? Даївці перекрили рух від Там тамА.

Проспект погано освітлений, сподіваюсь всі живі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора біля 18.00 вечора на Конякіна, перед в*їздом на заправку ОККО, 124 мерседес в універсалі збив бабулю, була швидка і дайці, подробиць не знаю.

Пізніше між 22,10-22,40 білий мерседес віто влетів в стовп, який є останнім в закінчення мосту на соборбності (Досі не розумію чи він летів по мосту чи піднімався з К.Карого). Морда добре понівечена. Були присутні два авто ДАІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ДТП загинув лучанин-боєць АТО. УТОЧНЕНО ЧАС ПРОЩАННЯ

Сьогодні 09:30

Трагічна подія сталася вночі на 14 березня у Луцьку – під колесами автомобіля BMW загинув 24-річний військовослужбовець ЗСУ Микола Жиганюк, який приїхав додому у відпустку з зони АТО.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили друзі загиблого.

З їх слів, аварія сталася на вулиці Гордіюк, недалеко від ТЦ Глобус, близько 00:30 14 березня.

Майже 2 роки тому Микола вступив до лав українського війська на контракній основі. Службу проходив у Криму. Після анексії півострова відмовився переходити на бік Росії і продовжив службу в українській армії. Захищав цілісність держави на сході. Зокрема, останнім часом тримав оборону на блокпосту поблизу Маріуполя.

17 березня Микола мав повернутися в зону АТО і знову приступити до виконання службових обов`язків.

Деталі ДТП та офіційний коментар міліції – згодом.

ІА Волинські Новини висловлює щире співчуття батькам, братові Роману, усім рідним та близьким загиблого.

Прощатимуться з героєм у Луцьку сьогодні, 15 березня. Відспівування відбудеться о 15:00 у капличці на території Волинської обласної клінічної лікарні (проспект Грушевського, 21).

9999.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На набережній, автомобіль (попередньо - Мерседес) зніс електроопору. Про жертви та про постраждалих інформації не маю.

П.С. Не виключено, що за кермом легковика був хтось з "відомих", бо було аж 5(!) машин ДАІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На набережній, автомобіль (попередньо - Мерседес) зніс електроопору. Про жертви та про постраждалих інформації не маю.

П.С. Не виключено, що за кермом легковика був хтось з "відомих", бо було аж 5(!) машин ДАІ

http://www.volynpost.com/news/48212-avariia-u-lucku-legkovyk-protaranyv-oporu-linij-elektroperedach-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подейкують, що це той самий водятел Ібрагімов Роман, (у якого батько і дід крутять діла-ділішкі в МРЕО ), що минулого літа, теж на БМВ, влетів в огорожу, біля 2 міської лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 10 назад бачив як евакуатор притарабонив цю bmw на колишній молокозавод Любарт що на Підгаєцькій 13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив його на Глушець сьогодні. Мчав джигіт під сотню. Вже в дзеркало побачив, як він ледь не наздогнав того таза, бо зустрічна була занята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз переконуюсь, що для таких "вельми КРУТИХ воділ BMW" марка розшифровується - правильно! -Боже, Мене ВстрЄчЯй !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подейкують, що це той самий водятел Ібрагімов Роман, (у якого батько і дід крутять діла-ділішкі в МРЕО ), що минулого літа, теж на БМВ, влетів в огорожу, біля 2 міської лікарні.

В вiдео влiтку засвiтився номер АС5999АН.

10345728_842326435778907_8104572164573983821_n.jpg

I зараз засвiтився, АС5402АЕ. Той самий шумахер?

6767676.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

між номерами логіку можна не шукати, але човпуть тачки в тій "сім"ї" іздюки - регулярно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ДТП загинув лучанин-боєць АТО. УТОЧНЕНО ЧАС ПРОЩАННЯ

Сьогодні 09:30

Трагічна подія сталася вночі на 14 березня у Луцьку – під колесами автомобіля BMW загинув 24-річний військовослужбовець ЗСУ Микола Жиганюк, який приїхав додому у відпустку з зони АТО.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили друзі загиблого.

З їх слів, аварія сталася на вулиці Гордіюк, недалеко від ТЦ Глобус, близько 00:30 14 березня.

Майже 2 роки тому Микола вступив до лав українського війська на контракній основі. Службу проходив у Криму. Після анексії півострова відмовився переходити на бік Росії і продовжив службу в українській армії. Захищав цілісність держави на сході. Зокрема, останнім часом тримав оборону на блокпосту поблизу Маріуполя.

17 березня Микола мав повернутися в зону АТО і знову приступити до виконання службових обов`язків.

Деталі ДТП та офіційний коментар міліції – згодом.

ІА Волинські Новини висловлює щире співчуття батькам, братові Роману, усім рідним та близьким загиблого.

Прощатимуться з героєм у Луцьку сьогодні, 15 березня. Відспівування відбудеться о 15:00 у капличці на території Волинської обласної клінічної лікарні (проспект Грушевського, 21).

9999.jpg

Бачив наслідки цього ДТП, винуватцем була чорна BMW E39 кузов з номерами АС3999. Оскільки, я в більшості веду нічний спосіб життя, автомобіль не раз був замічений біля нічних клубів. Та і хлопці біля авто були молоді (ну максимум 25 років)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора біля 18.00 вечора на Конякіна, перед в*їздом на заправку ОККО, 124 мерседес в універсалі збив бабулю, була швидка і дайці, подробиць не знаю.

їхав в правій полосі, в лівій полосі рухався автомобіль, пенсіонерка (75 років) перед машиною в лівій полосі проскочила, і прямо перед мерседесом, він взяв вліво, але всеодно зачепив, зараз в реанімації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора, 17 березня, приблизно о 13:50, на проспекті Відродження у місті Луцьк трапилася дорожньо-трансортна пригода. Про це інформує сайт УМВС у Волинській області.

29-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «Хюндай Акцент», скоїв наїзд на 87-річного лучанина, який переходив проїзну частину дороги у невстановленому місці.

Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження. Госпіталізований у Луцьку міську клінічну лікарню. За фактом автопригоди проводиться досудове розслідування.

Хто знає подробиці, якісь фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив його на Глушець сьогодні. Мчав джигіт під сотню. Вже в дзеркало побачив, як він ледь не наздогнав того таза, бо зустрічна була занята

а який Д.Н.З. у тієї БМВ, раптом не зауважили? а то на відео на стоп кадрі не видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який Д.Н.З. у тієї БМВ, раптом не зауважили? а то на відео на стоп кадрі не видно...

АС5402АЕ

Стоп-кадр з оригіналу відео.

c67M1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який Д.Н.З. у тієї БМВ, раптом не зауважили? а то на відео на стоп кадрі не видно...

АС5402АЕ

Стоп-кадр з оригіналу відео.

c67M1.jpg

Поки не кінчиться так як те Дтп де на ківерціввській дорозі було з маршруткою і бмв, нічого бидло не навчиться.. Бля буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подейкують, що це той самий водятел Ібрагімов Роман, (у якого батько і дід крутять діла-ділішкі в МРЕО ), що минулого літа, теж на БМВ, влетів в огорожу, біля 2 міської лікарні.

це не він, точно.

цей чувак, пару місяців тому на київській перевернувся, втікав від гаї. це вже його не перша бита bmw.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...