Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

пів року живу у Німеччині, і дивуюсь культурі водіння німців. Хоч один би правила порушив. Вночі знак в населеному пункті стоїть 30км, він і буде їхати 30, не більше. Інколи аж бісить.... Але це правильно. Та \ такі як я, і тут порушують, но їх в загальні масі одиниці. Тому в німців значно менше ДПТ, принаймі з важкими наслідками...

В БІлорусії аналогічно...

А в Нiмеччинi i Бiлорусii е стiльки ям на дорогах,як у нас?

А корупцiя так само процвiтае?

А кредит пiд якi вiдсотки тут i там?

Зарплати нiмцю явно вистачить на бiльше,нiж комуналка i продукти

Дуже дивно порiвнювати 2 або й 3 зовсiм рiзнi краiни

Ми iздимо по дорогах ,на яких iздило кiлька жигуликiв та москаликiв

А подивiться скiльки авто сьогоднi

Потрiбно спочатку зробити актуальнi на сьогоднi правиладорожнього руху,дороги - а тодi щось вимагати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрiбно спочатку зробити актуальнi на сьогоднi правиладорожнього руху,дороги - а тодi щось вимагати

цікаво, що потрібно змінити\викинути\додати першочергово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Нiмеччинi i Бiлорусii е стiльки ям на дорогах,як у нас?

наявність ям на дорогам мішає вам дотримуватись швидкісного режиму, визначеного правилами?

так може для вас взагалі правила відмінити, бо в нас корупція?

а самі даішнику 50 - 100 грн. не суєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Нiмеччинi i Бiлорусii е стiльки ям на дорогах,як у нас?

наявність ям на дорогам мішає вам дотримуватись швидкісного режиму, визначеного правилами?

так може для вас взагалі правила відмінити, бо в нас корупція?

а самі даішнику 50 - 100 грн. не суєте?

мішає

ото поїдьте на Львів через Горохів

ні,не сую.

п.с

а давайте ще порівняємо,скільки коштує орендувати квартиру в Нью-Йорку і Луцьку ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Нiмеччинi i Бiлорусii е стiльки ям на дорогах,як у нас?

наявність ям на дорогам мішає вам дотримуватись швидкісного режиму, визначеного правилами?

так може для вас взагалі правила відмінити, бо в нас корупція?

а самі даішнику 50 - 100 грн. не суєте?

бОльшая часть дтп у нас происходит из-за паршивых дорог а не соблюдения скоростного режима. Это в Вашем протоколе ДТП будет написано "не выбрал безопасной скорости движения" или просто и лаконично "не справился с управлением" а по факту, вы пытались не вьехать в открытый люк или вас занесло на 40 км/час на скользкой как стекло дороге... а в статистике ваше смертельное происшествие попадет в графу "превышение скорости". Извините - накипело!

з.ы. на борисполь да и на киев ограниечение 130 и 150.... а ДТП там меньше, чем на куске Ковель - Луцк - Ровно... не странно ли!? Правда?

Алексей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы, Алексей, не увлекайтесь с гиперболизацией. У нас, как говорится - две беды: "дураки и дороги", так вот бОльшая часть дтп таки от дураков, причем больше на несоизмеримую величину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас? Ми вже стали расєєю? На скільки я знаю цей вислів прикутий до расіян...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0165:каждый останется при своем мнении, меня всё устраивает, винить других - удел слабых. Всем бобра и ровных дорог, за сим считаю грамотным и уместным будет откланяться из данной темы ибо несет она флейм, хаус, разруху и смерти миллионам нервных клеток уважаемых фурумчан :0129:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Нiмеччинi i Бiлорусii е стiльки ям на дорогах,як у нас?

наявність ям на дорогам мішає вам дотримуватись швидкісного режиму, визначеного правилами?

так може для вас взагалі правила відмінити, бо в нас корупція?

а самі даішнику 50 - 100 грн. не суєте?

бОльшая часть дтп у нас происходит из-за паршивых дорог а не соблюдения скоростного режима. Это в Вашем протоколе ДТП будет написано "не выбрал безопасной скорости движения" или просто и лаконично "не справился с управлением" а по факту, вы пытались не вьехать в открытый люк или вас занесло на 40 км/час на скользкой как стекло дороге... а в статистике ваше смертельное происшествие попадет в графу "превышение скорости". Извините - накипело!

з.ы. на борисполь да и на киев ограниечение 130 и 150.... а ДТП там меньше, чем на куске Ковель - Луцк - Ровно... не странно ли!? Правда?

Алексей.

мова йшла про те, що якщо стоїть обмеження швидкості в населеному пункті в "30 км/год", то німці його дотримуються, незважаючи ні на що... а ви ж кажете що не треба дотримуватись ПДР бо яма на дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас? Ми вже стали расєєю? На скільки я знаю цей вислів прикутий до расіян...

Якщо ви не в курсі. Між українцями і росіянами, якщо порівнювати в маштабах суспільства а не окремих індивідів, різниця настільки мала що не варто на ній так акцентувати увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас? Ми вже стали расєєю? На скільки я знаю цей вислів прикутий до расіян...

Якщо ви не в курсі. Між українцями і росіянами, якщо порівнювати в маштабах суспільства а не окремих індивідів, різниця настільки мала що не варто на ній так акцентувати увагу.

Я це заскріню.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что бывает при обгоне справа?

Сегодня мы представляем вашему вниманию довольно жесткий видеоролик, поэтому сразу предупреждаем: особо впечатлительным людям лучше воздержаться от просмотра

a12327061.gif?sz=1&rnd=846749705&ts=1429629955&sz=1

Страшная авария, произошла 12 августа 2014 года на автотрассе неподалеку от бельгийского Брюгге. Итак, представьте, банальная ситуация: водителю необходимо перестроиться в правый ряд на съезд, однако неожиданно что-то пошло не так…

Забегая вперед, отметим, что, несмотря на тяжесть ДТП, женщина, управлявшая синим хэтчбеком, выжила и сейчас проходит курс реабилитации. Хотя авария произошла из-за невнимательности автоледи, которая просто хотела перестроиться, видеоролик может также служить отличным примером, почему никогда не стоит обгонять справа.

Я в шоці що вона вижила я думав там пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж можна очікувати при різкому маневруванні з 4-ої смуги в 1-уу при такому інтенсивному русі. І, якщо виражатись термінами ПДР - не обгін а випередження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП біля 5 школи

На пепрехресті Шопена-Коперника Infiniti FX35 vs. VW Passat B3 Variant. В німця морда розтовчена добряче, стоїть в огорожі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію заїхав в колесо, в інфініті там 19-ки стоять то якраз на морду пасата, а потім кидануло на бордюр. Інфініті хотіло проскочити з Коперніка на Шопена, в пасата не проскочиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж за день сьогодні... Злощасне перехрестя Огієнка - 8 березня: ВАЗ 2105(07) не пропустило Тойоту Хайлендер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

світлофор Перемоги\Грибоєдова, в обідню пору жигулик збив школярку, яка перебігала перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо???

Тут он перехід за мостом забрати хочуть бо заважає летіти, а ти хочиш щей по цілому проспекту поліцаїв положить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, взагалі то

А загалом, вважаю, що біля кожної школи, де поруч пішохідний перехід, требі зробити "лежачого поліцейского" (доречі,їх там на Грибоєдова куча :_02: ). Нашу людину важко навчити правил, а діти - це саме найдорожче. Чисто моя думка.

Якщо у людини яка гонить немає розуму, то їй що стоячий, що лежачий поліцейський! Цілком вистачить світлофора), просто правил потрібно дотримуватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І... шановні...свтлофор чи перехід, переходьте спокійно, дивлячись спочатку наліво а потім направо, як в школі вчили а не бігти бігом, бо маршрутка чи тролейбус чи просто захотілось побігти.. Водій повинен розрахувати гальмівний шлях. Коли пішоходи бігають - ну дуже важко.. Водії зрозуміють. і велосипедисти - велике прохання, якщо червоний загорівся - значить стоп для всіх хто рухається по дорозі відносно знака. Велосипедисти які дотримуються правил дорожнього руху - велика повага і подяка особисто..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у людини яка гонить немає розуму, то їй що стоячий, що лежачий поліцейський!

Згадав прикол - найкращий заборонний знак - це бетонний блок посеред дороги.

вчора зранку бачив на Глушець - зі сторони центру під'їхав до блоків на переході позашляховик, призупинився, потім спокійненько виїхав на тротуар, об'їхав блоки, і поїхав в напрямку Рованців. якось так. деяким унікалам навіть блоки не завада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оп, і я сьогодні попав трошки.

https://youtu.be/59KVOZff-8k

Сонце засліпило? Чи просто на "проскочу" вирішив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...