Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А що ПДР говорять?

Здається,фурам в місто,взагалі в"їзд заборонений.Тільки під розгрузку,до певного об"єкта.Щоб папери були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постраждалих (фізично) немає - водій самотужки вибрався із машини. Місце пасажира було вільне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ПДР говорять?

Здається,фурам в місто,взагалі в"їзд заборонений.Тільки під розгрузку,до певного об"єкта.Щоб папери були.

Де таке написано?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ПДР говорять?

Здається,фурам в місто,взагалі в"їзд заборонений.Тільки під розгрузку,до певного об"єкта.Щоб папери були.

тих фур дуже багато в спальних районах стоїть, причому їхні водії їх ставлять як небудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме ця вантажівка на цьому місці раніше ніколи не стояла - можливо сталася якась дрібна поломка, бо авто заводиться (щойно пробували відігнати, щоб "звільнити" рештки джипу, але мабуть від удару обірвало задній міст).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

години дві тому була якась ДТП біля Золотого дранкона на Відродження. Хто що знає? Проїжджав мимо..сирени мигали - нічого не було видно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й логіка - "а чому там фура стояла?"! Хотіла та й стояла! Чи може фура винна?!

Колись я ще на "Москалю" в дощ на Мамсурова призупинився, щоб помаленько калюжу проїхати (хто зна, мож там яма в коліно), і тільки почав плавно переїжджати її, як ззаду удар, і за мить ще раз! Вихожу, а ззаду тягач ("головка" фури без причепа), і перше, що його водій сказав, це було "А чого ти тут стоїш?!" Я аж оторопів :), що що, але такого "вибачення" я передбачити не міг :)

Слава Богу, що пасажира не було, інакше водій джипа став би вбивцею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, думаю знаків 3.3 понатикано по місту вдосталь, щоб вважати що їм в центрі не місце. Навіть якщо він примудрився заїхати на Волі шляхом, на якому не встановлено даного знаку, погодься, фура, припаркована на центральному проспекті у вузькому місці, виглядає по-дебільному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може фура винна?

звичайно фура не винна, але водій фури поставивиши її на стоянку на центральній дорозі з однією смугою руху (місцями немає повноцінних 2 смуг)

в погано освітленому місці, зробив дуже ведмежу послугу,

ну і звичайно він наплював на усіх учасників руху, хоча і правил не порушив (не факт звичайно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильні! То якби в тому "неосвітленому місці" стояла не "непомітна" фура, а якийсь маленький фіатик з закоханою парочкою, і той джип його нафіг розтрощив би, то винен був би теж той фіатик? Очі роззувати потрібно, коли сів за кермо, тим більше такої потужної тачки. А коли темно, то для того є фари (а в нього, певно, ще й ксенони стоять).

100% причина в тому, що водій на щось відволікся. А фура - це прикрий збіг обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій легковика просто "влетів" у вантажівку. На гальмування, чи на скидання швидкості не було й натяку. Таке враження, що він фуру дійсно не помітив. До речі, тільки хвилин 15 назад, вдалося витягнути рештки легковика з-під фури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленький фіатик з закоханою парочкою

- в тому місці отак стати посеред ночі і без габаритів, то звичайно треба не мати клепки.

- стати на 10-30 хв одне, поставити машину на добу і більше трохи інше.

звичайно водій джипа зловив гаву, але зловив він її ще й по тій причині, що не очікував в такому місці припаркове авто.

будемо сподіватись, що водія вантажівки такий казус навчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, тільки хвилин 15 назад, вдалося витягнути рештки легковика з-під фури.

це він на 60км\год так "заліз" під фуру ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, тільки хвилин 15 назад, вдалося витягнути рештки легковика з-під фури.

це він на 60км\год так "заліз" під фуру ?

мабуть 79км\год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, тільки хвилин 15 назад, вдалося витягнути рештки легковика з-під фури.

це він на 60км\год так "заліз" під фуру ?

мабуть 79км\год

Якщо не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно водій джипа зловив гаву, але зловив він її ще й по тій причині, що не очікував в такому місці припаркове авто.

відкрию тобі величезну таємницю, що автодорога - це сукупність неочікуваностей! Я б навіть сказав, що автодорога - це суцільні неочікуваності, це місце, де концентрація неочікуваностей зашкалює! А особливо в темну пору доби! Коли ти сідаєш за кермо, ти повинен вмикати увагу та реакцію на підвищений режим!

А якщо ти не готовий до неочікуваностей, то краще з'їж водійські права і ніколи не сідай за кермо, бо ти можеш причинити шкоду іншим.

(звертання не конкретно до Revolver, а до Водія взагалі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це він на 60км\год так "заліз" під фуру ?

60, а можливо навіть і менше. Основні пошкодження прийщлися на не потужні несучі частини кузова - а там багато не потрібно. Навіть краш-тести на 50 км/год проводять - там результати приблизно такі ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО. ТС вмикнув правий поворотнік,чого вистачило водію Опеля більше не дивитися в його сторону. А те що показував,не показував,типу повертати не буду (чесно,навіть неуявляю як цей "знак-жестикуляція" виглядає),водію Опеля вистачило.Він вирішив проскочити (в Час-пік виїзд непотрібний,важкий.Згода?Трохи рятує перехід,біля Педучилища).Тому,будучи впевненим,що ТС повертає,дивився на перешкоду зправа.(на відео видно куди дивиться).А тут перешкода зліва...

В любому випадку,винен водій Опеля.

ЗЮ Теж мав схожу історію. На кільці біля Фуршета їхав за В3 Пассатом.Побачив,що пролітає перед тролейбусом,тим паче не гальмував.Я вже на нього і увагу не звертаю. Автоматично голову на ліво,де тролейбус.А водій Пассата вирішив пропустити,джентельмен мля. І догнав його в форкоп.Розійшлися полюбовно.

ЗЗЮ. А водій срібної,зустрічної Бехи,ще той поц.

ЗЗЗЮ. Вова,що за реєстратор? Дай посилання.

Тиц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, тільки хвилин 15 назад, вдалося витягнути рештки легковика з-під фури.

це він на 60км\год так "заліз" під фуру ?

Я звичайно з "фарою" не стояв, але здалося що троха більше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно евакуатор віз цього Актіона з Новочерчицької по Набережній, обдивився з двох боків, правий передній пасажир би не вижив - 100%...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% причина в тому, що водій на щось відволікся. А фура - це прикрий збіг обставин.

Не заперечую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО. ТС вмикнув правий поворотнік,чого вистачило водію Опеля більше не дивитися в його сторону. А те що показував,не показував,типу повертати не буду (чесно,навіть неуявляю як цей "знак-жестикуляція" виглядає),водію Опеля вистачило.Він вирішив проскочити (в Час-пік виїзд непотрібний,важкий.Згода?Трохи рятує перехід,біля Педучилища).Тому,будучи впевненим,що ТС повертає,дивився на перешкоду зправа.(на відео видно куди дивиться).А тут перешкода зліва...

В любому випадку,винен водій Опеля.

ЗЮ Теж мав схожу історію. На кільці біля Фуршета їхав за В3 Пассатом.Побачив,що пролітає перед тролейбусом,тим паче не гальмував.Я вже на нього і увагу не звертаю. Автоматично голову на ліво,де тролейбус.А водій Пассата вирішив пропустити,джентельмен мля. І догнав його в форкоп.Розійшлися полюбовно.

ЗЗЮ. А водій срібної,зустрічної Бехи,ще той поц.

ЗЗЗЮ. Вова,що за реєстратор? Дай посилання.

Тиц.

Так буде правильніше... Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...