Перейти до змісту

Поблизу Луцька підірвали два «Лексуси»


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

читаю статтю на ВН і "плачу". якого "чесного і порядного" обранця настигла кара. більшість дописувачів напевно не знайома з цією фігурою. остап бендер проти нього хлопчак з рогаткою. вперше пересікся з ним коли "наш чесний" при податковій по-бистрому дерибанив конфіскат та заставне майно. бралося і оцінювалося за копійки, а потім активно реалізовувалося прокурорам і чиновницько-корумпованій зграї. чел так гордо і нагло ніс пику навіть не задумуючись що хтось залишився голий-босий, а на чийомусь житті можна було поставити хрест. поки горе бізнесмени тягалися по судах доводячи законність походження товару цей спритник перепродував його з дуже великим зиском. про інші трудові звершення є посилання вище, можна почитати. а щодо автівки, то бачимо що щастя вона не привезла і не привезе, немає сенсу панове сперечатися. гарно сказано було у фільмі Бумер-2 "Вовка, не нужна тебе така машина, поверь мне на слово.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 168
  • Створено
  • Остання відповідь

В Словаччині буханка хліба (правда кілограмова) коштує 1.30 євро.Так само як і літр бензину.

Ото вони неадекватно живуть.

І нема кому їм про це розказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки якщо це молода сім'я без дітей, в подарованій на весілля квартирі з, усіма меблями й технікою побутовою. Плюс батьки допоможуть відразу влаштуватися на пристойну роботу. Інакше без шансів.

Повірте є шанси. Просто не кожен може заставити себе почати працювати на роботі, яка йому не подобається, вивчити щось нове і т.д.

...

Біда в тому, що дуже мало людей можуть взяти себе за зад і заставити щось робити, при цьому чимось жертвуючи.

Так що все можливо - було б бажання.

працювати на роботі яка не подобається вже є неправильно. П'ять років тому я заставила себе підняти свій зад й зайнятися власною справою. Що вийшло можна тут глянути

сімсот баксів заробляю, лексуса нема((((( . Бо потрібно годувати, одягати, вчити трьох дітей, добудувати будинок, вкладати гроші в розвиток бізнесу й т.д.

І взагалі, якщо купляти, то туарега, там хоч є на чому кататися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як спрацював пристрій.Щоб приєднати до замка запалювання-потріьно мати багато часу, ну і авто треба відкрити.

Якщо був керований дистанційно-то могли підірвати, коли підходив до авто.

Може він собі липовим замахом хоче держохорону вибити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Словаччині буханка хліба (правда кілограмова) коштує 1.30 євро.Так само як і літр бензину.

Ото вони неадекватно живуть.

І нема кому їм про це розказати.

якщо наводити ціни інших країн необхідно це робити у відносному вимірі. ціна 1.30 при цьому з/п у них 780 і того словак може купити 600 буханок хліба. берем Україну(волинь). ціна хліба теремно(явно не 1 кг!!!) 4.85 *600 буханок і того співрозмірна з/п отримана на руки мала б бути 2910грн. думаю мені не потрібно казати, що в нас її отримує незначна частина, а якщо порахувати хліб 1кг, то у нас взагалі жах!!! от тепер чесне поріівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тількі в нашій країні мрії здійснюються в депутатів, крупних бізнесменів і мажорніків.

Ага , вони відразу народжуються з мітками- депутат, мажорнік і т.д.

з/п у них 780

зарплата у них 500 євро.Так що все співрозмірно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працювати на роботі яка не подобається вже є неправильно.

Так на роботі, яка подобається, на жаль, не завжди платять зарплату, яка подобається.

П'ять років тому я заставила себе підняти свій зад й зайнятися власною справою. Що вийшло можна тут глянутиhttp://board.lutsk.ua/topic/153412-moja-avtomaisternja/ сімсот баксів заробляю, лексуса нема((((( . Бо потрібно годувати, одягати, вчити трьох дітей, добудувати будинок, вкладати гроші в розвиток бізнесу й т.д.

То не був камінь в ваш огород, тому не сприймайте вищенаписане на свій рахунок. Коли заробляєте 700 баксів і стоїть питання, куди їх витратити: на 3 дитини+будівництво+бізнес чи на купівлю Lexus'а, то, звичайно, відповідь буде очевидною.

Тут йшла мова про те, що сімя в принципі не зможе заробляти чесно і без звязків таку суму грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людину без стержня псують гроші, горілка, коханки ,азартні ігри і ще дуже багато чого.

Гроші є у всіх і навіть у тебе зараз в кишені є, алеж ти вважаєш себе чеснішим і кращим від інших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав перші 3 сторінки.

А чому не може чесна людина купити Лексус?? Є ж сім’ї в яких по дві квартири в місті.

Одну можна продати і купити Лексус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав перші 3 сторінки.

Читати тему стало не цікаво,як тільки озвучили "жертву".

тему треба читати по мірі по мірі наповнення - бо потім не осмислити все за 1 раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никитюк дасть за інформацію про того, хто намагався його підірвати, навіть мільйон гривень

Депутат Луцької міської ради Володимир Никитюк запевняє, що зробить все від нього залежне, аби знайти того, хто прив’язав гранату до днища машини, у якій він перебував. Про це він розповів представникам ЗМІ під час прес-конференції 20 жовтня.

Нагадаємо, що 19 жовтня в селі Зміїнець за місцем проживання депутата Луцької міської ради Володимира Никитюка стався вибух гранати, яка була прив’язана до днища його автівки. На щастя, вибухова хвиля «пішла» ліворуч, пошкодивши автомобіль, у якому чоловік на той час перебував, авто, що стояло поряд, і будинок. Якби ударна хвиля «пішла» в інший бік, трагедії навряд чи вдалося б уникнути, адже радіус ураження Ф1 – понад 200 метрів.

Володимир Никитюк зазначив, що смерті він бачив, бо пройшов Афганістан. У лихих 90-х теж багато чого пережив. «У мене були одні з перших у місті кооператив, підприємство. Я одним із перших у Луцьку заробив свій перший мільйон. До 45-ти років мав усе… Я ніде не працював у держорганах, хабарів не брав», – розповідав він про те, що не розуміє причин замаху.

Тож «оте, що вчора відбулося, тому покидьку, який прив’язав гранату Ф1 до машини», постраждалий вибачати не збирається. Як уточнив Володимир Никитюк, у нього є п'ятеро онуків, на задньому сидінні в авто, яке постраждало від вибуху, є дитяче крісло. «За хвилин 10 після вибуху прийшла дочка з 2-ма онуками, ми мали їхати в розважальний центр», – пригадував подробиці цього жахіття потерпілий.

Наразі порушене кримінальне провадження, де фігурує замах на вбивство – злочин, який не має терміну давності. «У мене є робота – дізнатися, хто це. За достовірну інформацію дам великі кошти – 500 тисяч гривень або й мільйон», – оголосив він і додав: знайти злочинця для нього – справа честі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никитюк займається бізнесом з кінця 80-х років. Колись в його кооперативі "Сапфір" ще мама моя працювала, сумки шила. Напрямків бізнесу згодом в нього було багато, в тому числі торгівля, нерухомість, нафтопродукти і метал, що завжди дозволяло жити досить безбідно. Ще в далекі 90-ті він був одним з перших в Луцьку, хто їздив на новенькій "в целофані" іномарці -- це був Passat B3, який на фоні всього іншого, що їздило дорогами Луцька, виглядав мегакруто, приблизно як зараз б якийсь Бентлі виглядав. І на "Лексусах" він почав їздити задовго до того, як став депутатом і головою земельної комісії.

На вашу думку, людина, яка чверть століття займається бізнесом, побудувала успішну стратегію і змогла свою діяльність диверсифікувати, що допомогло вижити в умовах кризи і не "влетіти", коли якийсь з бізнес-напрямків загинається, не може купити "Лексус"? Тоді в вас психологія жебраків і ви на "Лексусах" точно їздити не будете.

Я ще в 2002 році, коли мені було 22, їздив на новенькій з салона Nissan Almera, в сім'ї було ще кілька нових автомобілів. Да, мені не так повезло і наш сімейний бізнес кризу пережив не так успішно і зараз я їжджу маршрутками, але я вважаю абсолютним жлобством зазирати в чужу кишеню і вважати, що на хорошій машині може їздити лише злодій, бандит і аферист.

Не стверджую, що він абсолютно чистий на руку і що його діяльність як депутата і голови земельної комісії не може викликати запитань, але і звинувачувати людину в чомусь не можу, тому що за руку ні на чому не зловив, а заробити на такі машини абсолютно легально за 25 років в бізнесі -- більш ніж реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема себе вичерпала.

Лише акумулює негатив хейтерів, проти людей, котрі чучуть розумніші, спритніші і далекоглядніші ніж їх ненависники.

Голосую за закрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно мені розжовувати слово "мотивація". Ок? Я знаю про що кажу. Фірм які справді мотивують своїх працівників - не так і багато. Інше питання, якщо я мотивований, нафіга мені старий лексус? Я людина практична. Мені не потрібен старий зламок ,який жере бензину як ЗіЛ, а запчастини до якого, як німецький збитий танк.

3-є питання. Уяви ,я приїхав на роботу на старому Лексусі. І це побачив мій роботодавець. Як ти вважаєш - що буде?

Я ж просто сказав, що ви навіть не обумовили конкретну модель цієї марки, а вже спорите хто і при яких умовах може його купити. :) Чи старий Лексус не входить до поняття "Лексус"?

Не знаю і не дуже хочу знати як до цього віднесеться ваш роботодавець чи абстрактний роботодавець.

друже, а от цікаво - яких висот особисто ти досягнув і який такий досвід можеш передати людям старших за тебе в півтора раза?

забув спитати - на скількох посадах і у скількох організаціях ти особисто попрацював?

В це важко повірити, але, будучи меншим по віку, в мене є досвід, який я міг би передати людині, старшій мене в 1,5 раза ;) Таке відчуття, що в 30+ років люди знають все.

Головний редактор та seo-шник з практичним досвідом впровадження технологій пошукової оптимізації на потужних проектах. Більш ніж впевнений, мені є що розказати і вам, і пану Zheny@, адже сфери нашої діяльності дуже різняться. Рівно як і вам є що мені розповісти. Ах да, забув про те, що можу поділитись з вами досвідом роботи в готельному бізнесі в Греції. Але вам ж 30+ років і ви точно через це пройшли. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діяльність як депутата і голови земельної комісії

Та ні, стопудово чесний...

...нє очєнь

Ну накрав на іномарку, і що з того? Хто винен - він чи той, хто йому ту можливість дав? Ото краще б в своє око заглянули для початку, ібо лєксус депутата - це результат бездіяльності виборця.

Імхо, маєш лєксуса і 25 років "бізнесменства" за плечима - будь готовий до чого-завгодно.

Може, з нього вимагали бабло за "дах", він відмовився - ото йому попередження?

Може, він збирався балотуватись в верховну зраду, але його так "попросили" того не робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пасани маладци, продовжуйте у тому ж дусі

ніяка люстрація їх не люструє

пора діяти радикальними методами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не стверджую, що він абсолютно чистий на руку і що його діяльність як депутата і голови земельної комісії не може викликати запитань, але і звинувачувати людину в чомусь не можу, тому що за руку ні на чому не зловив, а заробити на такі машини абсолютно легально за 25 років в бізнесі -- більш ніж реально.

У тому то й справа. Я також впевнений, що людина маючи стільки бізнесів (успішних, але не значить, що чесних) заробить на дорогу автівку.

Але, в депутати рвуться не з проста. Це усім відомо. Явно не для служіння народу.

А що стосується 90-х, то тоді хто був старше 20 - заробляли усі! Не зароюбляли лише ліниві. І не крали лише ліниві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в депутати рвуться не з проста. Це усім відомо. Явно не для служіння народу.

Женя, ну давай не клеїти ярлики. Якщо думати так як ти написав, то потрібно внести в кримінальний кодекс статтю "Балотування в депутати всіх рівнів" і садити лише за намір стати депутатом.

Точно так само можна сказати про будь-яку іншу державну посаду.

А я б не був такий категоричний. Ти ж не знаєш, що в людини в голові і що кого насправді спонукає стати депутатом або обрати якийсь інший шлях в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головний редактор та seo-шник з практичним досвідом впровадження технологій пошукової оптимізації на потужних проектах. Більш ніж впевнений, мені є що розказати і вам, і пану Zheny@, адже сфери нашої діяльності дуже різняться. Рівно як і вам є що мені розповісти. Ах да, забув про те, що можу поділитись з вами досвідом роботи в готельному бізнесі в Греції. Але вам ж 30+ років і ви точно через це пройшли. :)

а ви знаєте мою сферу діяльності? )))

досвід роботи в готельному бізнесі - ким конкретніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, Вадім, зазвичай, успішний бізнесмен іде в депутати, щоб пререстрахувати свій же бізнес.

І трапляються, звісно ж, вийнятки, але таких ну дууууууууууууже мало. може одиниці. На всю Україну.

садити лише за намір стати депутатом.

Ні не садити. А поепреджати. Що тепер за сферами його бізнесів увага буде більш пристальною. і у разі чого - ні депутатства - ні волі.

пам'ятаю один цікавий випадок.

Відкривався магазин по франшизі, а наша фірма мала провести там певні роботи.

Приходить майбутній власник магазину, і замість "добрий день" каже "Я депутат!"

Це типу мені потрібно було кинутися йому в ноги ?

Ну, кажемо, вітаємо вас! І що? "чєм обязани"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...